Podpowiecie?>? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-27, 10:51   #1
everlastka
Raczkowanie

Podpowiecie?>?

czesc mam do was pytanko chce sobie zrobic tipsy tylko zupelnei nei wiemjakie :| a po 2 to trzeeba miec obciete paznokcie czy nei gdy dzie sie je zrobic??
everlastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:56   #2
vannilia
Przyczajenie

Dot.: Podpowiecie?>?

najlepiej akrylowe bo sie dłuzej trzymaja i trzeba miec obciete paznokcie pod tipsem bardzo szybko rosną bo nie narazone na czynniki zewnętrzne,

jednak ja odradzałabym tipsy ,kosmetyczka bardzo piłuje płytke paznokcie- to boli i bardzo niszczy
ja nie umiałam nigdy zapuscic paznokci wkoncu kupiłam sobie odrzywke z oriflame przyspieszajaca wzrost i rosna jak na drożdzach a do tego sie nie łamia!!!
warte uwagi sa tez vitaminy typu skrzyp polny i pokrzywa
buziaczki
vannilia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:07   #3
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vannilia
jednak ja odradzałabym tipsy ,kosmetyczka bardzo piłuje płytke paznokcie- to boli i bardzo niszczy
jakaś pseudo-specjalistka w ten sposób potraktowała Twoje paznokcie? Nikt nie powinien płytki piłować, chodzi tylko o zmatowienie i to wcale bardzo nie niszczy a tym bardziej nie ma prawa boleć!

Edytowane przez Różowy Strachulec
Czas edycji: 2005-11-27 o 11:46 Powód: literówka
Różowy Strachulec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:45   #4
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witam
Nie wiedziałam ,że wizytya u stylistki paznokci jest bolesna mimo,że nie raz już takową zaliczyłam.
Vanilia-jeśli trafiłaś do takiej ''sadystki'' to naprawdę współczuję Ja zreguły robię sobie żelki i jestem bardzo zadowolona
Pozdrawiam
boniulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:20   #5
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ja osobiście również jestem zwolenniczką zeli I nie wierz proszę w zdania typu - "tipsy niszcząpaznokcie" , "wyglądają nienaturalnie" " zakladanie ich boli" , "trzeba spiłować naturalną plytkę". Bo taki komentrze swiadczą jedynie o dostaniu sie w ręce stylistek - rzezniczek, które nie mają pojęcia o pracy jaką wykonują!
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:24   #6
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

o rany to u kogo Ty byłaś?przecież coś takiego nie ma prawa boleć...wpółczuje takich doświadczeń, paznokcie powinnaś mieć ścięte, ja polecam żele na szablonie, profesjonalnie zrobione przez dobrą stylistke są niezwykle trwałe!aha i wyglądają bardzo naturalnie
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:04   #7
April007
Zadomowienie

GG do April007

Ja ze swojej strony dodam tylko zeby nie obcinac samemu pazurkow. Stylistka sobie przytnie. Dziewczyny czasem obcinaja na "zero" zeby ulatwic sprawe a to utrudnia bo ciezko dopasowac pazurek do kieszonki tipsa Pozdrawiam
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 23:44   #8
Albertyna
Zakorzenienie

Smile Dot.: Podpowiecie?>?

Everlastka, najlepiej nic przed samym zabiegiem przedłuzania paznokci nie kombinuj, sa panie, które chcąc pomóc nam- stylistkom w pracy na dzien przed przedłuzanie paznokci same wycinaja sobue skrki i maja je później poranione- w takim wypadku, szczególnie jezeli ranek jest duzo i sa głebokie, nie mozna wykonac zabiegu Podobnie jest z Twoimi naturalnym pazokietkami- samam je skrócisz, a potem sie okazuje, ze prze ich wypiłowanie trudniej jest podłozyc pod nie forme, czy nakleic tipsa.
Idąc do stylistki czuj się jak królowa- ty nie muszisz sie specjalnie przygotowywac, zawodowiec zajmie sie Twoimi paznokietkami!
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 00:41   #9
Ash
Wtajemniczenie

Mam pytanko odnośnie wszystkich sztucznych paznokci.

Czym róznią się żele, akryle, fiberglasy, jedwabne i nie wiem co tam jeszcze?
Ash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 01:16   #10
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Budową, składem chemicznym i sposobem wykonywania. Cała reszta zawarta jest w setkach innych postów na forum!
Stary 2005-11-28, 01:24   #11
Ash
Wtajemniczenie

Chodzi mi o jakąś krótką charakterystykę każdego rodzaju napisana przez kogos, kto się naprawde na tym zna. Skład chemiczny na pewno mnie nie interesuje. Chodzi mi o to, ktore sa najlepsze, czemu wybierac akurat te, a nie inne, itp...
Stary 2005-11-28, 01:26   #12
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ash
Chodzi mi o jakąś krótką charakterystykę każdego rodzaju napisana przez kogos, kto się naprawde na tym zna. Skład chemiczny na pewno mnie nie interesuje. Chodzi mi o to, ktore sa najlepsze, czemu wybierac akurat te, a nie inne, itp...
Powtórzę to co napisała Paulakrk - wyszukiwarka wie wszystko
Stary 2005-11-28, 01:29   #13
Ash
Wtajemniczenie

Rozumiem Was dziewczyny, ale nie wszystkie opinie wydawane sa przez profesjonalistki i moga byc mylące.

Pozdrowionka
Stary 2005-11-28, 13:32   #14
Albertyna
Zakorzenienie

sztuczne oaznokcie sa dostepne w drogeriach przyklejasz je na klej na cała płytke paznokcia.
Tipsy przykleja sie na koncówke paznokcia i przedłuzaja paznokciec, na to nakłada sie mase- żel jest w stanie pynnym i utwardza sie go w lampie, nakłada sie kilka warstw; akryl składa sie z proszku i liquidu, z którego tworzy sie kuleczki, z których tworzy sie cały paznokciec odpowiednoi go formując; fiberglass- włokno które nakleja sie na paznokciec, a nastepnie pokrywa resinami, które zastygaja pod wpływem aktywatora.
to tak w najwiekszym mozliwym skrócie.
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:32   #15
Ania_G
Raczkowanie

Zgadzam sie z Albertyną

Dodam tylko, że każda z metod jest tak samo fajna i ma swoje zalety.

Żel jest bardziej elastyczny i w przypadku zatapiaych błyszczących ozdób bardziej sie błyszczy, bo jest idealnie przejrzysty. Podczas oderzenia poprzez swoja elastycznośc amortyzuje je i łamie sie dopiero w przypadku mocnego uderzenia. Wielu osobom wg mnie ładniej sie trzyma przy skórkach, co absolutnie ie oznacza, że akryl odpada, bo tak nie jest!!

Akryl jest twadszym materiałem. Fajny dla osób które dużo przygryzają paznokicie bo ciężej go wyskubac np zębami Ponadto da sie nim zrobić piękne zdobienia trójwymiarowe, zyli takie gdzie modeluje sie na kilku płaszczynach wzorki akrylem kolorowym i na koniec zalewa krystalicznym akrylem. można tez na koniec na pazurkach zrobić nim np. wypukłe kwiatuszki.
Dobrze wykonany wyglada tak samo naturalnie i łądnie jak żel, tyle ze czesto akrylem robi sie paznokcie bardziej ozdobne i dłuższe, no i jest trudniejsza metodą wiec nie kazdy potrafi zrobić ładne pazurki akrylowe.. stąd moze taka dziwna opinia, ze wyglada mniej naturalnie..

Fiberglass służy zas do wzmacniania naturalnyh paznokci, gdyż jest materiałem najdelikatniejszym i przy przedłuzaniu jest najmniej trwałą metodą. Panuje opinia ze paznokcie wygladaja najbardzoej naturalnie i nie niszczy paznokci.. chodzi jednak o to, ze ze utwardzając tylko naturalny paznokiec jest on zwykle dośc krótki więc nakłąda sie cieńsza wartwe materiału, to samo jednak dotyczyłoby wmacninia paznokci żelem czy akrylem (wiekszość osób jednak chce miec dłuższe paznokcie i wyberając żel lub akryl - przedłuża je i dodatkowo decyduje sie conajmniej na frencha). Natomiast jesli samemu zerwie sie fiberglass to ze wzgledu na to ze słabiej łączy sie nat. płytką niż żel czy akryl moze sprawic wrazenie, ze ja mniej uszkodził.. jednak zrywanie sobie samemu masy pozostawie bez kometarza
Osobiście nie jestem przekonana dotej metody

Prawda jest natomiast, ze na płn. Polski popularny jest akryl, natomiast na płd rządzi żel

Stylistka powina jednak specjalizowac sie we wszystkich metodach i doradzic co bedzie dla ciebie najlepsze.
Ania_G jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 01:20   #16
Ash
Wtajemniczenie

Ania G i Albertyna, dzieki!
O taką wlasnie recepte w pigułce mi chodziło
Stary 2005-11-29, 11:45   #17
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Prawda jest natomiast, ze na płn. Polski popularny jest akryl, natomiast na płd rządzi żel

No coś Ty??!! Naprawdę ??!! Pierwszę słyszę Ciekawe dlaczego tak jest!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości