nos z pistoletu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-27, 21:17   #1
pink69
Zakorzenienie

Smile

nos z pistoletu

3 miesiące temu przebiłam nos z pistoletu.dopiero po fakcie dowiedziałam sie że nie wolno .. na szczęście nic sie nie dzieje.mam pytanie . czy to możliwe żeby jeszcze coś mi sie komplikowało ? słyszałam o martwicy .. co to jest i czy jest możliwe żeby jeszcze wystąpiła?
pink69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 22:25   #2
Olcia
Zakorzenienie

Dot.: nos z pistoletu

dziewczyno zrobilas cos strasznie gluipiego..
ja tez przekluwalam pistoletem mimo iz wiedzialam ze nie wolno bo jestem bardzo oczytana w piercingu bo mnie fascynuje i w ogole heh
w kazdym razie nie mam 18lat wiec w porzadnym studio by nie przekluli a do kosmetyczki najszybciej i najltawiej... niestety te kobiety nie wiedza ze nas okaleczaja :/ w polsce poziom wiedzy o piercingu jest z tego co widze zenujacy...
jak chcesz uderz na gg 1974645 a wszystko ci dokladniej opowiem..
w kazdym razie ja mialam powiklania po jakims czasie od przeklucia i bylo nieciekawie..
jak bede miala te 18 lat to planuje przebic jezyk moze znow nos,ale TYLKO w dobrym studio...
tu masz stronke salonu jednego,oni pisza dlaczego mowimy NIE pistoletom
http://www.tattoo.com.pl/piercing.htm
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:56   #3
Shazney
Zakorzenienie

Pierwszy raz przebiłam nos właśnie pistoletem. Wszystko mi się ładnie zagoiło, nie miałam żadnych komplikacji. Ale prawda jest taka, że gdy przekłujesz igłą, to proces gojenia przebiega szybciej i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że coś przykrego się wydarzy . Aktualnie nie jestem za przebijaniem czegokolwiek pistoletem, dlatego proponowałabym Ci odwiedzenie profesjonalnego salonu piercingu, gdzie zawsze możesz liczyć na fachową pomoc gdyby coś się działo z raną no i wybór kolczyków z odpowiedniego materiału...
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:53   #4
ewelina976
Raczkowanie

GG do ewelina976

Jestem zalamana faktem, ze kosmetyczki przebijaja noski pistoletami do przekluwania uszu.. Sama jestem kosmetyczka i nigdy bym tego nie zrobila. Przeciez sama nazwa tego sprzetu mowi, ze jest tylko do uszu, a nie do innych czesci ciala. Kazy zabieg przekluwania ciala powinien odbyc sie w profesjonalnym studiu tatuazu i kolczykowania, gdyz pracuja tam osoby, ktory doradza i poinstruuja co robic po przebiciu.
ewelina976 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości