Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-24, 17:04   #1
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Jaki szampon+odzywka lepszy: farmona jantar czy ideepharm radical med?

Mam pytanie bo zamierzam kupic te wcierke jantar i do tego jeszcze jakis szampon i odzywke do psikania i czy dobrym pomyslem bedzie zakup calego zestawu jantar? bo slyszalam ze nie zawsze to co jest w komplecie dobrze dziala, ze dobrze zeby jednak odzywka i szampon roznily sie skladowo. podam wam o czym mysle:
albo ta wcierka jantar + http://www.aptekagemini.pl/ideepharm...-wl-odzyw.html
albo caly zestaw jantaru -wcierka, odzywka bez splukiwania w sprayu i szampon http://www.aptekagemini.pl/farmona-j...wl-odzywk.html
nie mam pojecia co wybrac , czytam i czytam o tym juz ktorąs z kolei godzine i nie wiem
dodam ze chodzi mi o poprawe kondycji wlosow
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 20:13   #2
zielonymigotek
Zakorzenienie

Dot.: Jaki szampon+odzywka lepszy: farmona jantar czy ideepharm radical med?

Jantar jak dla mnie możesz kupić sobie jeszcze naftę i z żółtkiem rozrobić, dokupić możesz CP - po trzech dniach włosy ci nie wypadają już - sprawdziłam. Ale może przyczyna wypadania włosów tkwi w złym odżywianiu - wtedy żadne suplementy, szampony i odżywki cud ci nie pomogą.

27.08.2016r - włosy naturalne do ramionek efekt osiągnięty

moje blogi
https://naturenaturelka.wordpress.com/
od 24.11.2014 r. - uczę się języka angielskiego sama, mój blog https://jezykowepoczatki.wordpress.com/
zielonymigotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 20:51   #3
the rock
Zakorzenienie

GG do the rock

z tego co wiem, to w psikaczu jest alkohol więc jestem na nie
ale wcierka jest świetna:eham:

a kondycję włosów chcesz poprawić z jakiego powodu ?

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 10:46   #4
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

w czerwcu mam swoje wesele wiec chcialabym zeby byly piekne mniej wypadaly, nie lamaly sie i nei rozdwajaly wiec chcialam cos z tym zrobic, do tego chce zeby szybciej mi zeszly te rozjasniane włosy bo mam do ucha swoje juz a te nizej sa rozjasniane rudawe.... odrosna wiecej to scielabym, chce wrocic do naturalnych

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

rozjasnialam wlosy rozjasniaczem drogeryjnym jesienia tamtego roku , kilka dni pozniej dalam na to braz bo mi sie strasznie nie podobal ten rudy, buzia wydawala sie jakas zbyt rozowa/zaczerwieniona.. no nie pasowalo mi ewidentnie. od tego czasu nie robilam nic z wlosami jesli chodzi o koloryzacje.
nie uzywam suszarki, lokówki, prostownicy itp, po myciu wlosy lekko pocieram, nastepnie zawijam w turban, dosychają same.
odzywiam sie rowniez chyba nie tak zle
Chce ogolnie zeby odzyly

Czytalam sporo o pielegnacji stad pomysl z ta wcierka i myslalam rowniez o olejowaniu, ale mysle iz powinnam tez zmienic szampon i odzywke bo na codzien kupowalam poprostu to co jest w sklepie (glisskur, elseve) lecz moze powinnam cos innego, bardziej ziolowego, mniej obciazajacego wlosy?

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2016-01-25 o 10:49
Stary 2016-01-27, 19:24   #5
zielonymigotek
Zakorzenienie

Ja schodzę z rudego koloru takiej marchewy ognistej od kwietnia 2015 i się udało. Polecam płukankę srebrną z delia, jak wejdziesz na mój blog to zobaczysz co dobrego uczyniła też zapuszczam na swój ślub, mam w sierpniu tego roku. Dobrze się odżywiaj, pij 2 litry wody dziennie i będzie ok do tego suplement. Ja olejuję włosy, efekt jest świetny, możesz również zrobić sobie odżywkę z siemienia lnianego - efekt jeszcze lepszy, a jak je będziesz pić - to już w ogóle będzie rewelacja!

27.08.2016r - włosy naturalne do ramionek efekt osiągnięty

moje blogi
https://naturenaturelka.wordpress.com/
od 24.11.2014 r. - uczę się języka angielskiego sama, mój blog https://jezykowepoczatki.wordpress.com/
zielonymigotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 18:38   #6
ona2646
Zakorzenienie

Ja wcierkę Jantar używam od tygodnia więc o efektach jeszcze nie mogę mówić ale czytałam ze zdziałała cuda u wielu, wiec uzbroiłam się w cierpliwość do regularnego stosowania. Co do szamponów polecam często zmieniać
ona2646 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:08   #7
AgaPrzerwa
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 15

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to w psikaczu jest alkohol więc jestem na nie
ale wcierka jest świetna:eham:

a kondycję włosów chcesz poprawić z jakiego powodu ?
Wcierki sama używam, wydaje mi się, że lepszego produktu nigdy nie miałam. Natomiast areozol odradzam tak jak koleżanka, ze względu na zawartość alkoholu, który strasznie wysusza włosy.
Stary 2016-03-18, 09:28   #8
Ingus
Przyczajenie

Ja swego czasu kupiłam cały komplet Jantara czyli wcierka szampon i mgiełka... Po korzystaniu pozostałam wierna wyłącznie wcierce... Używam regularnie i naprawdę widzę efekty Wcieram codziennie na noc, włosy w kok i spać. Rano myję zwykłym szamponem.

Moje włosy były po wielu przejściach, ale kondycja naprawdę się poprawiła. Wyglądają ładniej i szybciej rosną, a próbuje je zapuścić. Mnie naprawdę Wcierka do siebie przekonała, polecam polecam polecam!

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ona2646 Pokaż wiadomość
Ja wcierkę Jantar używam od tygodnia więc o efektach jeszcze nie mogę mówić ale czytałam ze zdziałała cuda u wielu, wiec uzbroiłam się w cierpliwość do regularnego stosowania. Co do szamponów polecam często zmieniać
Cierpliwość zostanie nagrodzona! ja podchodziłam dość ostrożnie do tematu, ale to w jaki sposób koleżanka z uczelni zapuściła włosy było dla mnie na tyle zaskakujące że aż napisałam w prv wiadomości "JAK?!" poleciła wcierke i drożdze. Do drożdzy jednak się nie przełamałam, ale wcierka to mój number one Myślę że zauważysz też dużo młodych 'baby hair" )
Ingus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:46   #9
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Pije pokrzywe, siemié lniane tez i biore biotyné dzieki a na bloga tez
zerkne
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości