Buble kosmetyczne miesiąca ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-10-17, 10:40   #31
ririana
Raczkowanie

Dot.: Buble kosmetyczne miesiąca ...

Chusteczki do demakijażu z Sephory. Kupiłam na wyjazd i (o ja głupia!) nie przetestowałam ich wcześniej. Praktycznie nie rozpuszczają makijażu oczu, podrażniają skórę i pieką :/ Jedyny plus to fajne opakowanie i gruby materiał, z którego są zrobione. No i cena, trafiłam akurat na jakieś promo, więc kilkanaście zł. Mimo wszystko męczyłam się z nimi 2 tygodnie, a teraz używam ich na siłowni, żeby zmyć makijaż przed sauną. Nie mogę doczekać aż je zużyję. Szkoda.
ririana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 15:15   #32
agatanaturalnie
Fanka Eurowizji :)

Schwarzkopf BC Power Shot kuracja nabłyszczająca w ampułce - nie zauważyłam po niej żadnego efektu.
agatanaturalnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 08:15   #33
blotowlosa
summerlover

1. Fioletowa maska do włosów wyciągająca żółte odcienie Swiss-o-par (to ci od słynnego fioletowego szamponu). O ile ten szampon (stosowałam go kiedyś dawno dawno) jeszcze jako tako działał, o tyle ta maska to po prostu jest wielka tubka zabarwionej na fioletowo wazeliny. Nie niweluje żółci, nie wysrebrza włosów, a do tego oblepia je warstwą parafiny blee... nie wiem jak w ogóle udało mi się zeksować taki badziew -.-

2. jajeczko EOS, który zdążyłąm już zhejtować w innym wątku, ale powtórzę to i tu - świetny maarketing słabego produktu. Piękne kolorowe jajeczko, ale zero nawilżenia, zero działania regeneracyjnego, a wręcz wysusza i zaognia stan przesuszonych ust.

książki 2017: 13
blotowlosa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 17:01   #34
agatanaturalnie
Fanka Eurowizji :)

Jedynym bublem tego miesiąca jest zdecydowanie Logona sztyft przeciw trądzikowi z organiczną miętą Nie rozumiem zachwytów nad tym produktem.
agatanaturalnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 17:16   #35
chimay
Zakorzenienie

Lass Balsam do ust z granatem i winogronami KLIK. Pomimo ciekawego składu ma postać wazeliny barwionej na czerwono (o tym, że to balsam kolorowy nie ma w opisie ani słowa). Ma okropnie intensywny smak i zapach kojarzący mi się z proszkiem do prania (prawdopodobnie zasługa olejku z granata). Nie dałam rady nawet ocenić jego właściwości pielęgnacyjnych, bo nie jestem w stanie zdzierżyć uczucia, jakbym połknęła łyżkę proszku do prania.

Emulsja do ciała Body Latte Perfect Match Pony Hütchen KLIK. Kupiona i otwarta w lipcu, ponownie otwarta w listopadzie zajeżdża zjełczałym olejem. Od kosmetyków, także naturalnych, wymagam żeby dało się je używać dłużej niż 3 miesiące. Zwłaszcza, że ta półka tania nie jest.

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-11-25 o 17:19
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 18:34   #36
DarkChocolate666
Wtajemniczenie

Emolium krem specjalny - zostawia tlusty film przy czym nadaje sie tylko na noc. No i z ta iloscia parafiny moze zapychac.
DarkChocolate666 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości