Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-04, 11:03   #3361
Koshatka
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
[/COLOR]my tu gadu gadu a tymczasem w D nowy prezent:

kod ESTEE16
Napaliłam się bo myślałam że ten tusz jest niebieski. Czarną miniaturkę mogą sobie wsadzić.
Stary 2016-02-04, 11:08   #3362
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Napaliłam się bo myślałam że ten tusz jest niebieski. Czarną miniaturkę mogą sobie wsadzić.
ja też myślałam że będzie niebieski :d pewnie dlatego tak podkreślają w opisie że jest czarny
amyz jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:09   #3363
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to Arkana,Bandi, Aquatherm Skeyndor, Heliabrine i jakaś marka, której nie znam, ale ma ładne opakowania i zapach Powiem Ci, że ten Cetaphil nie jest zły, miałam ostatnio jakąś emulsję micelarną i dość przyjemna była , teoretycznie apteczne niezbyt mi służą, ale taki np SVR Xerial zawsze mi buzie ratował

La praire nie używam - jeszcze nie ten level finansowy
Arkana z każdym zabiegiem bardziej mi pasi. Moja po każdej wizycie zawsze namawia do zakupów niezbędnej pielęgnacji, więc zdziwiło mnie że Twoja wysyła do apteki.
Jak zdobedziesz próbkę to testuj, choć ja bym radziła trzymać się sprawdzonej pielęgnacji typu arkana, nie fundowac buzi nowych wrażeń

Heliabrine (chyba) miałam na inne partie
pusc mi maila swego na pw

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2016-02-04 o 11:10
Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:09   #3364
korinka3
Melissa Lejdi :)

koleżanka z pracy się zlitowała i zrobiła mi faworki
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:12   #3365
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Fuerta wiosną
Zdjęcia to różnie może buty niefotogeniczne a wygodne ilekroć kupiłam po zdjęciu to później nie koniecznie był szał z noszeniem.

Odnośnie allegro, ja sprzedałam - pani miesiąc nie odpowiadała na maile, po czym wystawiłąm ponownie i sprzedałam, dostałam od razu kasę, komentarz.. i wtedy ta z pierwszej aukcji do mnie z pretensjami ze ona na towar czeka i wielka zadyma
oby tylko dość ciepło było w marcu

buty kupowałam stacjonarnie, mogłam pomacać, przymierzyć raczej nie zwróciłabym na nie uwagi tylko po zdjęciu obcasy mają jakieś 8cm, są wygodne, ale te różowe bardziej, bo bez czubka z przodu i mają platformę, która niweluje troszkę obcas

napisałam @ do gościa z all, co kupił i zapomniał zapłacić, teraz czekam na odp. Boję się, że to jakiś nieodpowiedzialny dzieciak, bo w mailu ma 1996...
Aleksa_888 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:13   #3366
maruda80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witajcie

Wczoraj jadłam faworki i chce jeszcze :Love: moze teściowa zrobi

Weź najpierw próbki tego cet. Bo ja go nie lubiłam bardzo bardzo.. z avene jest tez cos takiego i tamto mi bardziej służyło

Z Avene polecam ten krem :

http://www.apteka-melissa.pl/produkt...40ml,2839.html

rewelacyjny w tej chwili mój ulubiony.
Wczoraj kliknęłam zamówienie z Sampara, dzisiaj poszło zamówienie z iherb do dostałam zniżkę 5 $ a do tego - 20 % na kosmetyki pielęgnacyjne. Kliknęłam ulubione olejki.

maruda80 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:17   #3367
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Wow, taka koleżanka to skarb
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:19   #3368
amyz
Chanel Lady

Cytat:
koleżanka zasłużyła na szanela

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość

Wczoraj kliknęłam zamówienie z Sampara, dzisiaj poszło zamówienie z iherb do dostałam zniżkę 5 $ a do tego - 20 % na kosmetyki pielęgnacyjne. Kliknęłam ulubione olejki.
pochwal się jak dostaniesz zamówienia
amyz jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:20   #3369
korinka3

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Wow, taka koleżanka to skarb
jeszcze miala wole i specjalnie przyjechala ja spałam z maseczka na ryjku, a ona biedna stała i piekła dla mnie faworki
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:23   #3370
amyz
Chanel Lady

Cytat:
jeszcze miala wole i specjalnie przyjechala ja spałam z maseczka na ryjku, a ona biedna stała i piekła dla mnie faworki
kienżniczka i Kopciuszek
amyz jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:26   #3371
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość

ciekawstwo co to za ulubione olejki??

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:27   #3372
goldfish
Raczkowanie

Cytat:
Super koleżanka
goldfish jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:27   #3373
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Tak mi się jeszcze przypomniało, że w tym śnie miałam na imię Lusesita

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam Miłego dnia
Jadę na zakupy, bo już nie ma czego do pyszczków moich pisklaków włożyć
Miłego!
Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Mój kotek chyba nie lubi zakupów z Sephory
Załącznik 6165871

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Śliczny pycholek
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Witam, nadrobiłam was
Baletnica_natasza -
Wszystkim kupującym, awansującym -

Chciałam się tylko pochwalić wczorajszymi zakupami w stacjonarkach S i D
W S - dorwałam tą nową szminkę Guerlain co ma korek od La Petite robe noir, nawet nie pamiętam jaki kolor wzięłam. W gratisie była kosmetyczka i notesik od gerlę, więc nie mogłam odmówić, ale więcej próbek nie dostałam kupiłam też sephorowy zmywacz na spróbowanie oraz bazę Smashbox pod cienie, bo mi się kończy

Duuużo było promocji na półkach - zaznaczonych na czerwono, ale mało widocznych. W Chanel nie widziałam żadnego Lifta przecenionego, głównie zapachy miały te metki czerwone - w promocji było DKNY Women, Givenchy Very Irresistible L'eau en rose, See by Chloe, Versache Bright Crystal ta najmniejsza pojemność - te stały normalnie na półkach wśród zapachów, a na osobnej półce były te perfumy w promocji z katalogu. Katalog zresztą był na stojaku to można było zabrać, ale nie brałam, bo mnie S katalogiem prosto do domu obdarowała.
Jeszcze wiele info było - też na półkach wśród produktów, że kosmetyczka albo torba w prezencie (na pewno było na Guerlain - dowolny produkt z serii LPRB wspomniana wyżej kosmetyczka z notesikiem), Jimmy Choo też kosmetyczka w prezencie, do Chloe torba zakupowa w prezencie, Tous też kosemetyczka - było tego dużo, ale panie wspominały, że dostały oczywiście po kilka sztuk.
Te szminki i lakiery z serii La petite robe noir były wystawione nie na półce Guerlain z makijażem, ale w innym miejscu, gdzie je dopiero pod sam koniec zwiedzania S zobaczyłam.

Teraz D - tutaj weszły wiosenne kolekcje: widziałam Dior, Guerlain (puder był ten za 600 zł, ale pomacałam go i chyba go nie chcę, tak w ogóle to się pochyliłam i go wąchałam tak, pachnie meteorytkami ), Chanel - pomacałam róż i chyba go chcę, ale rozsądek zwyciężył i nie wzięłam. Kupiłam za to z siostrą na współę perfumy w tej promocji 2 za 199 zł, ja kupiłam Ari by Ariana Grande, ona Ungaro Amour. Były też olejki do ust z Clarinsa - nie mieli już wiśniowego, ale mi na nim nie zależało, więc wzięłam pomarańczowy na spróbowanie po tutaj przeczytanych zachwytach (ta gąbeczka jest cudowna ), który na dodatek był w promocji za 55 zł (z 85zł). Panie konsultantki powiedziały, że sprzedają się one jak świeże bułeczki.
Na koniec o nowinkach zapachowych:
-Poison Girl - nie ma źle, ale nie ma szału. Coś mi przypomina, ale do tej pory nie wiem co - na pewno nie LVEB, prędzej mu do Black Opium, ale wiem, że na pewno ma bliźniaka... Dla fanek słodkości, ale moja siostra - ogromna fanka słodyczy - też średnio jej się podobał.
-Black Opium w wersji edt - podobny do edp, fajny flakonik - bardzo mi się podoba, na pewno kupię, ale raczej dopiero jak edp mi się skończy, bo nie wyczułam wielkiej różnicy.
-Lacoste wypuściła trzy świeżaki - nic odkrywczego, mogli wypuścić dopiero na lato
-Signorina Misteriosa - , czuję lekkie podobieństwo do Tresor La Nuit, mi się podoba
-Si Rose Signature - nie wiem gdzie tam róża, ja czuję jakby do Si dolali szampan podoba mi się, pewnie kupię
-Kenzo Jeu L'amour L'elixir - fajny, słodki, na pierwszy niuch nie tak piękny jak Signorina Misteriosa, ale w podobnych klimatach, nie pogardzę małym flakonikiem/miniaturką/odlewką
-Givenchy Jardin Precieux - delikatne kwiatki, taki średniak, kolejnych testów raczej nie przewiduję

W D pani chciała coś przynieść z zaplecza, ale powiedziała, że obecnie nic fajnego nie mają, bo wymiotło wszystko przed Świętami i mało dostają, więc zrobiła nam próbki do słoiczków - poprosiłam o Chanel serum Hydra (nie Micro), Hydra pod oczy oraz EL Hydrationist
Moja siostra poprosiła o Si intense, ale pani nie miała pustych fiolek, więc napsikała jej go do słoiczka (tego małego co dają próbki kremów) i zabezpieczyła taśmą klejącą
Na koniec powiedziała, że jak przyjdziemy nastepnym razem to nam wrzuci więcej i że mamy częsciej wpadać, bo nas dawno nie widziały (ostatnio byłam tam koniec grudnia ).
Super sprawozdanie!
Cytat:
Zazdraszczam koleżanki!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:28   #3374
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
koleżanka zasłużyła na szanela [COLOR="Silver"]

skarb, szkoda że nie można jej sklonować

Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:30   #3375
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
dobra

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

my tu gadu gadu a tymczasem w D nowy prezent:

kod ESTEE16

niech spadają na bambus
E jakby dawali od 79 a nie 179 to bym się skusiła, a tak niech się gonią
Cytat:
Fuerta wiosną
Zdjęcia to różnie może buty niefotogeniczne a wygodne ilekroć kupiłam po zdjęciu to później nie koniecznie był szał z noszeniem.

Odnośnie allegro, ja sprzedałam - pani miesiąc nie odpowiadała na maile, po czym wystawiłąm ponownie i sprzedałam, dostałam od razu kasę, komentarz.. i wtedy ta z pierwszej aukcji do mnie z pretensjami ze ona na towar czeka i wielka zadyma

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

miałam to samo, wyglądało jak kupa nieszczęścia tym bardziej że zabraam się w maju jak juz smigałam z gołymi nogami...
Więc uzywałam nawilżaczy
O matko, miesiąc? Po 14 dniach bym o zwrot prowizji wnioskowała. Ci ludzie chyba na zeszyt dalej kupują
Cytat:
Załącznik 6165871

O jaki sierściuch piękny

Uwaga uwaga! Achtung! Achtung!
W Grycanie
pączek z powidłami śliwkowymi za darmochę do kawy lub herbaty. Czyli idziemy zamawiamy herbatę i wmawiamy, że nas uszukali i wcisnęli pączka. Łamidiety wstrętne

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2016-02-04 o 11:38
Malinum jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:30   #3376
liv87
Guerlain Lover

Cytat:

W D. normalnie nie robią próbek zapachowych, gratulacje konsultantki ;D
Fajne próbki,gratis i zakupy

Cytat:
Tak mi się jeszcze przypomniało, że w tym śnie miałam na imię Lusesita

Moja babcia dalej ogląda te meksykańskie telenowele - czasami patrzę z nią

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry aaa fakt dziś pączki na tapecie zapomniałam

za zakupy. To w D. dają próbki?
Tak, czasami nie dostanę Erisów

Cytat:
dobra

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

kod ESTEE16

niech spadają na bambus
Ten tusz był wczoraj w stacjonarce - miniaturka w zestawie z kredką czarną za 39 zł

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
...

Super zakupy i próbki

liv87 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:31   #3377
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Witojcie

Nadrabiam z pączkiem kolejnym (dziś nie liczę) i kawą.

Baletnica_Natasza strasznie przykre

Liv gratki za zakupy. Mi tez Poison Girl niczego nie urwał za to Si jest bardzo Si i Si Rose Signature będzie mój
Póki co leci do mnie walentynkowa flaszka
Aniyam zeznaj na jakich markach Ci ta kosmetyczka zdziałała te cuda na buzi( i na duszy?) ja uwielbiam wszelkie masaże a moja ma takie łapki Najlepsze że Ty la prairie , chanele, gg, a ta wyjezdza z cetaphilem
jeszcze się zakochasz w aptecznej pielęgnacji lub przaśnych samoróbkach w brzydkich opakowaniach

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

mnie niestety kusi.
Własnie używam tuszu z zimowego zestawu ze szminką i jest
O dziwo nieźle się zmywa, więc na razie porzuciłam clinicowe lashe
Zazdroszczę Si Rose piękne są, myślałam, że bardziej Poison Girl mi podpasuje, a tu kolejny flanker Si mi się podoba

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nadrobiłam ale nie mam jak cytować
Liv super zakupy i gratisy :brawo:

Dziewczyny w czasie złuszczania po skarpetkach używałyście kremów do stóp?

liv87 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:33   #3378
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
oby tylko dość ciepło było w marcu

buty kupowałam stacjonarnie, mogłam pomacać, przymierzyć raczej nie zwróciłabym na nie uwagi tylko po zdjęciu obcasy mają jakieś 8cm, są wygodne, ale te różowe bardziej, bo bez czubka z przodu i mają platformę, która niweluje troszkę obcas

napisałam @ do gościa z all, co kupił i zapomniał zapłacić, teraz czekam na odp. Boję się, że to jakiś nieodpowiedzialny dzieciak, bo w mailu ma 1996...
powinny być wygodne

ej no 1996 to moze byc wszystko niekoniecznie rok urodzenia.

a czasem młodzi są bardziej ogarnięci niż 30latkowie
tydzien to jeszcze nie taka wielka obsuwa, choć niestety na allegro dużo cebulowego zachowania, roszczeniowości

Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:33   #3379
korinka3

Cytat:
kienżniczka i Kopciuszek
Ej właśnie zdenkowałam krem do rąk - 4 luty a ja już 3 denka miszcz
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:34   #3380
AnoIi
Zakorzenienie

Miskaa Ty mi tu mów szybko dlaczego odwiedziono Cię od skarpetek złuszczających?
Nie godzi się tak zaczynać i nie kończyć!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:35   #3381
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:35   #3382
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Nieźle, gdzie takie koleżanki można znaleźć? Mi nigdy nikt nawet kanapki nie zrobił
Cytat:
Zazdroszczę Si Rose piękne są, myślałam, że bardziej Poison Girl mi podpasuje, a tu kolejny flanker Si mi się podoba
Muszę koniecznie sprawdzić to Si Rose bo Si mi się bardzo podoba a poison girl za bardzo mi przypomina perfumy britney, które kiedyś miałam, wobec nich miałam większe oczekiwania, bo midnight poison jest dla mnie dziełem sztuki
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:35   #3383
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
powinny być wygodne

ej no 1996 to moze byc wszystko niekoniecznie rok urodzenia.

a czasem młodzi są bardziej ogarnięci niż 30latkowie
tydzien to jeszcze nie taka wielka obsuwa, choć niestety na allegro dużo cebulowego zachowania, roszczeniowości
A gdzie teraz nie ma roszczeniowości? Szerzy się to jak wirus
AnoIi jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:37   #3384
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dziś obzarstwo, pączki podobno zamówiona, a że głodna jestem to się nie mogę doczekać

Czy macie jakiś sposób żeby się nie stresować w pracy? Tzn dziś nic takiego się nie będzie działo, z rzeczy niecodziennych będę miała telko i przez to od rana czuje taki wiecie... Stres w brzuchu, o jak przed egzaminem. Denerwuje mnie to bo chce się rozwijać a jak tylko jest coś czego nie robię często to się tak stresuje. Oczywiście to raczej normalne, ale przydałoby mi się do jakoś ograniczyć, bo przecież za niedługo szlag mnie trafi od tych stresów...
Czytam wizazz i zastanawiam się z czego zupę ugotować

I zgadzam się w 100% z AnulalQą, zacytuję, bo nikt od niej lepiej tego nie ujmie:

A jeżeli robimy coś rzadko... to też nie należy sobie nie wiadomo jakich poprzeczek stawiać. .......
Pomaga też myślenie o tym, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdemu zdarzają się błędy. No i oczywiście, niezawodne poczucie humoru,
Prawda jest taka, że wszystko kiedyś minie.

,żeby poszło gładko i smaczne pączki na deser dowieźli

W D pani chciała coś przynieść z zaplecza, ale powiedziała, że obecnie nic fajnego nie mają, bo wymiotło wszystko przed Świętami i mało dostają, więc zrobiła nam próbki do słoiczków - poprosiłam o Chanel serum Hydra (nie Micro), Hydra pod oczy oraz EL Hydrationist
Moja siostra poprosiła o Si intense, ale pani nie miała pustych fiolek, więc napsikała jej go do słoiczka (tego małego co dają próbki kremów) i zabezpieczyła taśmą klejącą
Na koniec powiedziała, że jak przyjdziemy nastepnym razem to nam wrzuci więcej i że mamy częsciej wpadać, bo nas dawno nie widziały (ostatnio byłam tam koniec grudnia ).[/QUOTE]

super zakupy, a próbki perfum w słoiczku jeszcze nie dostałam

[QUOTE=AnulaQa;55099046]Współczuję dziewczyny straty zwierzaków.

Widocznie spadło za pralkę podczas porządków. Tak to bywa, jak pralka wiruje.
Ewentualnie- kochanie, jesteś mistrzem. Wszędzie tego szukałam.
Lub, grać głupa- a czyje to??? Pierwsze widzę! I gładko zmienić temat, co dziś jemy na obiad, kolację?
Różne są sposoby.
Komentarze odnośnie denek w reklamówce są niczym w obliczu tych fotografowanych.
Mina faceta BEZCENNA.

AnulaQla wydaj to, szukam takiej lektury do poduszki, kupuję bez gratisów po pełnej cenie

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam Miłego dnia
Jadę na zakupy, bo już nie ma czego do pyszczków moich pisklaków włożyć
Głodni, czyli zdrowieją

Cytat:
to jak kryptonim - Nocny Jastrząb, Lusesita - niedługo będziemy jak zorganizowany gang.
Cytat:
dobra

kod ESTEE16

niech spadają na bambus

Cytat:
Załącznik 6165871

śliczny

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-04 o 11:42
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-02-04, 11:39   #3385
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Też chcę taką koleżankę

Ja już po 1 pączku, reszta czeka mnie w domu
Stary 2016-02-04, 11:40   #3386
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Ej właśnie zdenkowałam krem do rąk - 4 luty a ja już 3 denka miszcz
klask i: u mnie denkowanie też nieźle idzie
amyz jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:43   #3387
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:

Liv
Si Rose dopiero będzie, teraz lekki kaliber leci ambrowo-pizmowe-kwiecie ze szczypta imbiru ( TZ juz ma dość ulepków cukierni i protestuje)

Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:44   #3388
korinka3

Cytat:
klask i: u mnie denkowanie też nieźle idzie
i dla Ciebie
otworzyłam nowy krem do rąk Oriflame jakaś wersja na walentynki (lace love)- ale pięknie pachnie ale nie pytajcie czym pachnie bo nie wiem
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:45   #3389
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A gdzie teraz nie ma roszczeniowości? Szerzy się to jak wirus

wirus, i nie da się przed tym zaszczepić

Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-04, 11:51   #3390
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

W związku z tym, że rodzice przyjeżdżają i zostaną pewnie do środy wzięłam sobie urlop i cały dzień sprzątam, zaraz ochwatu dostanę Ręce mi już prawie wysiadły, no ale wiadomo jak inspekcja przyjeżdża to trzeba zrobić na błysk. Dobrze, że przywiozą pączki i faworki i jeszcze mamcia zrobiła na obiad golonkę w piwie

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości