Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-06, 19:54   #4381
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Ale miałam wczoraj zły dzień w pracy. Piątki są zawsze najgorsze. I dziś musiałam dojść do siebie. Normalnie mam zakwasy od stresu
I jeszcze śniło mi się, że pracownik mnie zastrzelił
Chyba lepsze Wasze sny o kosmetixach
Chyba trochę znam ten ból , piątki są najgorsze bo człowiek już sił nie ma. Jedyne pocieszenie z piątku to to że następny dzień jest wolny. Trzymaj się i nie daj się. Jeszcze jutro jest wolne
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:00   #4382
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Popieram prasowanie firanek to najgorsza fucha ever


Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Jak zwykle jestem zalatana i prawie na nic nie mam czasu. Wieczorami nadrabiam wątek, ale jak nadrobię, to już was nie ma, a ja nie pamiętam, co miałam napisać.

baletnica natasza - bardzo ci współczuję, szkoda pieska.

Odwiedziłam dziś S., by wykorzystać urodzinowy bo. Wzięłam Szanela CC nr 20 (latem chyba dokupię 30 i będę mieszać), zestaw mini maseczek Petercośtam i seforową maseczkę naręczną. Dostałam oczywiście próbkę Poison Girl oraz próbki EL.

Wracam do nadrabiania.
za zakupy

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze mini zakupy. Chciałam wypróbować nowy lakier od collistara i tym razem się chyba zawiodłam... jakiś taki syrenkowy wyszedł ten kolor jak z czasów PRL. Ja wiem ze to mini zakupy bo wydalam 70 zł z płatkami ale Pani nie wrzuciła mi żadnej próbki. Ale odważyłam się i poprosiłam o probke tego podkładu chanel. Będę testować...


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość


Jeśli mówimy o czarnej czy niebieskiej masce- w pełni się zgadzam, że GG jest lepsze. Jeśli chodzi o resztę GG- już się wypowiadałam. Jak wykończę teraz czarną GG muszę wrócić do mojej starej mikstury- szarej glinki zmieszanej z savon noir i zobaczę, czy efekt nie jest podobny do czarnej GG.


Ogłaszam wszem i wobec, że do końca lutego wydam 0 zł na kosmetyki i ciuchy. Przez ostatnie 2 dni poszalałam z kosmetykami, dzisiaj wydałam 1600 zł na ciuchy Mogę bronić się tylko tym, że kupiłam wełniany, porządny, klasyczny, przepiękny płaszcz, szyty w Polsce i 3 sukienki o klasycznych, ponadczasowych krojach i kolorach, bawełna i wełna w składzie, idealnie w moim stylu. Jedyne, co kupię w lutym to rękawiczki z jednym palcem na urlopie, bo kocham takie

Jestem zaintrygowana miksturą z glinki i mydła, powiedz coś więcej o niej
fajnie, że zakupy się udały
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:05   #4383
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość




za zakupy








Jestem zaintrygowana miksturą z glinki i mydła, powiedz coś więcej o niej
fajnie, że zakupy się udały
Ja też lubię miksturę glinki, hydrolatu rozanego albo oczarowego i olejku z drzewa herbacianego.. sama glinka z mydłem albo z hydrolatem to dużo tańszy a równie skuteczny zamiennik GG
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:11   #4384
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Witam wszystkich

ja dzisiaj skromnie, tylko zamówionko w sklepie AA
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:14   #4385
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość




za zakupy








Jestem zaintrygowana miksturą z glinki i mydła, powiedz coś więcej o niej
fajnie, że zakupy się udały
Dajesz trochę Savon Noir, wodę przegotowaną lub minaralną (2-3 łyżeczki), trochę glinki szarej. Mieszasz w kubku (szkle), drewnianą łyżeczką (glinka nie może mieć kontaktu z metalem), tak żeby nie było grudek i nakładasz na facjatę i czekasz aż zaschnie. Możesz do tego dodać kilka kropel jakiegoś olejku (jeśli masz suchą skórę) albo olejku herbacianego (jeśli masz jakieś wypryski) albo witaminy C w płynie. Tym się oczyszczałam i złuszczałam póki nie pojawił się GlamGlow w moim życiu ale chcę dać portfelowi odpocząć, więc chcę do tej miksruty wrócić
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:15   #4386
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Powiem Wam, że zawiedziona jestem mgiełką
Nie robi kompletnie nic, a wręcz mam wrażenie, że skóra jest po niej ściągnięta
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:17   #4387
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dajesz trochę Savon Noir, wodę przegotowaną lub minaralną (2-3 łyżeczki), trochę glinki szarej. Mieszasz w kubku (szkle), drewnianą łyżeczką (glinka nie może mieć kontaktu z metalem), tak żeby nie było grudek i nakładasz na facjatę i czekasz aż zaschnie. Możesz do tego dodać kilka kropel jakiegoś olejku (jeśli masz suchą skórę) albo olejku herbacianego (jeśli masz jakieś wypryski) albo witaminy C w płynie. Tym się oczyszczałam i złuszczałam póki nie pojawił się GlamGlow w moim życiu ale chcę dać portfelowi odpocząć, więc chcę do tej miksruty wrócić
Dziękuję za przepis, na pewno wypróbuję
a które mydło polecasz? bo z tego co widziałam, to na rynku jest sporo Savon Noir i nie wiem, które jest dobre, a które niekoniecznie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 20:21   #4388
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję za przepis, na pewno wypróbuję
a które mydło polecasz? bo z tego co widziałam, to na rynku jest sporo Savon Noir i nie wiem, które jest dobre, a które niekoniecznie
aktualnie odpowiada mi tylko to z Mydlarni u Franciszka i Sterej Mydlarni
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:42   #4389
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mam tę maseczkę i słyszałam, że wiele osób nakłada ją jako bazę pod podkład- może mi ktoś powiedzieć, jak to robicie? Normalnie wklepujecie maseczkę na krem i na to podkład? Czy mieszacie z podkładem i dopiero na twarz?
Btw, jestem bardzo zawiedziona tą maską- tyle się o niej naczytałam Nie widzę żadnego efektu po nocy spędzonej z tą maseczką na twarzy
BFB nakładam na wchłonięty krem partiami, np. na czoło i od razu podkład, potem kolejne części twarzy. W efekcie wygładza skórę i utrwala makijaż. W tej roli się sprawdza .
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:42   #4390
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Ktoś pytał o moja kurację antybiotykową , wcięło mi cytat a nie mam siły szukać teraz kto to był

ja kuracji nie skończyłam jeszcze, wiem że może być potem nawrót, lekarz mnie uprzedzał, że jak zbyt wcześnie sie odstawi to nic to nie da. Niemniej jednak efektami obecnymi jestem oczarowana i mam nadzieje, że będę nieliczną której to pomoże na stałe.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:44   #4391
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

ja dzisiaj skromnie, tylko zamówionko w sklepie AA
Juz lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 20:52   #4392
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Obiecana fotka z syrenka 😅 sorki za jakość pomalowania ale spieszno mi było żeby zobaczyć efekt. I co myślicie wyrzucić na śmieci czy nada się na basen hehe? To jest niby kolekcja wiosna lato.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454791951758.jpg (61,3 KB, 81 załadowań)
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:55   #4393
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o moja kurację antybiotykową , wcięło mi cytat a nie mam siły szukać teraz kto to był

ja kuracji nie skończyłam jeszcze, wiem że może być potem nawrót, lekarz mnie uprzedzał, że jak zbyt wcześnie sie odstawi to nic to nie da. Niemniej jednak efektami obecnymi jestem oczarowana i mam nadzieje, że będę nieliczną której to pomoże na stałe.
Ja pytałam. Życzę Ci, żeby antybiotykoterapia pomogła. U mnie po każdym odstawieniu był wysyp, w rezultacie kilka lat jadłam tetracykliny, a potem antykoncepcję dobraną pod tym kątem. Zrezygnowałam z niej 10 miesięcy temu i znowu czuję się jak nastolatka. Codziennie patrzę w lustro licząc na zniknięcie zmarszczek .
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 21:08   #4394
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
aktualnie odpowiada mi tylko to z Mydlarni u Franciszka i Sterej Mydlarni
Dziękuję za odpowiedź
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 22:41   #4395
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

My juz po kinie. Pitbull super film,za tydzień planeta singli dobranoc

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ja pytałam. Życzę Ci, żeby antybiotykoterapia pomogła. U mnie po każdym odstawieniu był wysyp, w rezultacie kilka lat jadłam tetracykliny, a potem antykoncepcję dobraną pod tym kątem. Zrezygnowałam z niej 10 miesięcy temu i znowu czuję się jak nastolatka. Codziennie patrzę w lustro licząc na zniknięcie zmarszczek .
za zniknięcie zmarszczek, ale po co Ci to? Po pierwsze tesciowa Cię nie pozna ,a po drugie tak dobrze wyglądasz ze nie narzekaj
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 23:06   #4396
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

za zniknięcie zmarszczek, ale po co Ci to? Po pierwsze tesciowa Cię nie pozna ,a po drugie tak dobrze wyglądasz ze nie narzekaj
Dzięki ! Ale trądzik i zmarszczki do siebie nie pasują .
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 23:56   #4397
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

amyz !

Z okazji Twojego święta, życzę Ci samych szanelowych poranków:


Wyłącznie dorodnych brokułów:


Kutanga do białego rana:


Wesołej imprezki urodzinowej:





I wszystkiego o czym tylko marzysz .
Sto lat .


__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 01:18   #4398
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Dzięki dziewczyny za wsparcie
Przespałam prawie całą sobotę z przerwami na jedzenie i spacer. A teraz jestem wyspana i nie ma co robić
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 06:15   #4399
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Najlepszego Amyz!
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 06:21   #4400
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

amyz Dla naszej szanelki!



Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Ale miałam wczoraj zły dzień w pracy. Piątki są zawsze najgorsze. I dziś musiałam dojść do siebie. Normalnie mam zakwasy od stresu
I jeszcze śniło mi się, że pracownik mnie zastrzelił
Chyba lepsze Wasze sny o kosmetixach

A ja myślałam,że ja ma ciężko w pracy...

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Obiecana fotka z syrenka �� sorki za jakość pomalowania ale spieszno mi było żeby zobaczyć efekt. I co myślicie wyrzucić na śmieci czy nada się na basen hehe? To jest niby kolekcja wiosna lato.
Jejku nie wyrzucaj, fajny kolorek Tylko maluj na podkład wyrównujący, bo perły potrafią podkreślać nierówności płytki.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy to nie jest tak, że jak zdejmujecie te rzęsy, to naturalne wydają się takie liche przez kontrast? Że te przed zdjęciem byly takie wow, przyzwyczaiłysmy się do nich i nagle takie "liche" naturalne nam zostały?
Chyba na początek spróbuję hennę i trwałą
Nie, przedłużanie w dłuższym okresie osłabia rzęsy podobnie jak henna, trwała czy nawet samo tuszowanie, bo to nic innego jak nanoszenie brudu
Ja nie będę już nigdy przedłużać, bo wypadanie to w moim masakra. Wolę w razie potrzeby dokleić kępki.
Natomiast teraz na chwilę odstawiłam odżywkę l4l, żeby oczy odpoczęły i martwię się, że będą wypadać

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak to było? "nie ma kupowanka bez macanka?"
Tyle razy wtopiłam, a i tak kupuję w ciemno. Nie za bardzo lubię sklepy stacjonarne, bo zwykle ekspedientki nie wiedzą, o co mi chodzi, produkt już dawno wykupiony albo nie było dostawy, testera brak , więc na jedno wychodzi, bo i tak kupuję w ciemno...

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja o d tych porządków, to aż się rozchorowałam- i to jest fakt a nawet fakt autentyczny. Bez kitu!
Zatem jedynym dodatnim plusem tej sytuacji jest to, że musi nastąpić tylko poprawa i polepszenie zdrowia i będziesz bardziej zdrowsza

Mnie złapała może nie świńska grypa, ale opryszczka, dlatego tydzień zamiast makijażu jestem zasmarowana maścią i odstraszam innych.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-07 o 07:51
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 07:18   #4401
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

witam się z rana nadrobiłam na szybko
Never, Magdalena bardzo dziękuję za życzonka oby się spełniły

byłam wczoraj na Planecie Singli i świetny jest ten film uśmiałam się jak głupia a na koncercie się wzruszyłam a przy "zajęte" myślałam ze się popłaczę ze śmiechu
uciekam bo idę świętować
miłego dnia wszystkim



amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 07:34   #4402
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Wszystkiego najlepszego amyz
Aby życzenia never się spełniły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg images.jpeg (15,5 KB, 3 załadowań)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 07:42   #4403
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Amyzku wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najmniejszych kasiory,miłości, dużo zdrówka i szczęścia.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:11   #4404
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Amyz wszystkiego najlepszego zdrówka, radości i fuuuuury szaneli
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:17   #4405
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Amyz wszystkiego naj naj samych szaneli i laprajerów
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:28   #4406
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

amyz szanelowych prezentów i wszystkiego co sobie tylko zażyczysz wszystkiego najlepszego

iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:49   #4407
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX


AMYZ sto lat Kochana !!

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Korinka cos dla Ciebie znalazłam, po tym fiolmiku kupiłam suszarkę z dyfuzorem https://www.youtube.com/watch?v=qOwMpF2mutU

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na Planecie Singli i świetny jest ten film uśmiałam się jak głupia a na koncercie się wzruszyłam a przy "zajęte" myślałam ze się popłaczę ze śmiechu


jeszcze płakałam na "chodzi ci ktoś po mieszkaniu"
no i końcówka
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:50   #4408
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

amyz, przyłączam się do wszystkich życzeń !
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:50   #4409
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Amyz 😍😍 Spełnienia marzeń
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:58   #4410
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Amyz, kochana, sto lat, mnóstwo miłości, jeszcze więcej szaneli i świętowania do białego rana
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.