Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-08, 10:04   #4621
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dlatego się nie zastosowałam. Kurtki na zimę też mam dwie, bo wiadomo, jak jedna przemoknie.. Nie jestem modna (minimalistka), jak żyć?
no i prawidłowo. Przecież nie da się żyć mając jedną pare butów czy jedną torebkę, że o szminkach nie wspomnę. Jak masz 10 torebek to musisz mieć min 15 szminek -10 do każdej torebki, 1 w pracy, 1 w łazience, 1 w toaletce, 1 w samochodzie + 1 rezerwowa
amyz jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:05   #4622
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Racja
Nie wyobrażam sobie mieć np. 1 szminkę
Akurat jedną mogłabym mieć, ale jeden cień to już nie tak samo jeden róż, to by było straszne..

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:06   #4623
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Witam się

Czytałyście może książki o minimalizmie? Zobaczyłam, że to były jedne z popularniejszych w zeszłym roku. Sama przeczytałam kiedyś kilka, ale nie zastosowałam się z tematem do kosmetyków może powinnam?
Przeczytałam kilka i co co powywalam i porozdaję to zaliczam efekt jojo a szkoda, bo wolę przestrzeń i wolne miejsce
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
minimalizm w kosmetykach nie ma sensu bedziesz mieć minimalistycznie jeden ulubiony podkład i Ci go wycofają nagle i co zrobisz? a jak masz w zapasie 3 to od razu inaczej
O dokładnie
Malinum jest teraz online  
Stary 2016-02-08, 10:08   #4624
love1234
Born to shop

Cytat:
Dlatego się nie zastosowałam. Kurtki na zimę też mam dwie, bo wiadomo, jak jedna przemoknie.. Nie jestem modna (minimalistka), jak żyć?
Jesteś realista😊. Minimalizm to chyba nie jest kwestia ilości. To jest raczej ograniczenie się do niezbędnego minimum. Posiadasz tylko tyle ile potrzebujesz. Jeśli chodzi o pielęgnację to ma sens, kupujesz kosmetyk, który najlepiej służy twojej skórze.
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:10   #4625
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Jest coś do D bez progu?
Muszę coś kupić, bo pęknę
Kod: 105STPL.
Cytat:
Witam się

Czytałyście może książki o minimalizmie? Zobaczyłam, że to były jedne z popularniejszych w zeszłym roku. Sama przeczytałam kiedyś kilka, ale nie zastosowałam się z tematem do kosmetyków może powinnam?
Mam i czytałam. Ogarnęłam trochę temat ciuchów, ale kosmetixów u mnie się nie da .
kjd3 jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:12   #4626
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Jesteś realista😊. Minimalizm to chyba nie jest kwestia ilości. To jest raczej ograniczenie się do niezbędnego minimum. Posiadasz tylko tyle ile potrzebujesz. Jeśli chodzi o pielęgnację to ma sens, kupujesz kosmetyk, który najlepiej służy twojej skórze.
W pielęgnacji to bym się mogła zaliczyć, do puki nie dostawałam czegoś od koleżanki albo próbek, miniaturem.

Wiem, że to nie kwestia ilości, ale przecież ja nie potrzebuję 100 pędzli czy 100 cieni, ale posiadanie tych ponad 100 pędzli potrafę wytłumaczyć w racjonalny (dla mnie ) sposób

Wydaje mi się, że można żyć z jedną torebką, ale którą wybrać?

YouTube
Stary 2016-02-08, 10:12   #4627
Malinum
Zakorzenienie

O mamo, Riccardo mi jedynie 10 razy wysłali maila o wyprzedaży jakbym tak przeoczyła
Malinum jest teraz online  
Stary 2016-02-08, 10:16   #4628
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przeczytałam kilka i co co powywalam i porozdaję to zaliczam efekt jojo a szkoda, bo wolę przestrzeń i wolne miejsce

O dokładnie
Też wolę przestrzeń, trochę się ogarnęłam, ale w niektórych tematach wciąż tkwię w czarnej ... i czarnej, bo nie ma światełka nadziei

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
łam trochę temat ciuchów, ale kosmetixów u mnie się nie da .
Ciuchy u mnie poszły szybko, ale nie wywaliłam wszystkich nienoszonych i "niewyjściowych" i cieszę się teraz, bo zaraz mi się przydadzą, a tak naprawdę już są użyteczne, do remontowania, malowania...

Zostawłam za to masę szalików, kocyków i ręczników.

YouTube
Stary 2016-02-08, 10:19   #4629
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
no widzisz - toż to ja od zawsze mówię że nadmiar tapety i podkładu szkodzi cerze najbardziej
No teraz będę się słuchała A myślałam, ze szpachla to mi wszystko tak ładnie zakrywa

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Jak dojrzewasz do decyzji to super 😊 buzia odpocznie od tych grubych kolderek 😊
Oby

Cytat:
no i po co mi to mówisz teraz mi się tego chce dobrze że wykupiony
Pewnie w stacjo jeszcze są

Cytat:
minimalizm w kosmetykach nie ma sensu bedziesz mieć minimalistycznie jeden ulubiony podkład i Ci go wycofają nagle i co zrobisz? a jak masz w zapasie 3 to od razu inaczej

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Zostawłam za to masę szalików, kocyków i ręczników.
Ja wszystkie stare kocyki, kołderki, ręczniki, grube kurtki oddałam do schroniska dla zwierząt. U nas zbierają zawsze na zimę i szyją kołderki zwierzakom i ocieplają im budy itp

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:20   #4630
love1234
Born to shop

Cytat:
W pielęgnacji to bym się mogła zaliczyć, do puki nie dostawałam czegoś od koleżanki albo próbek, miniaturem.

Wiem, że to nie kwestia ilości, ale przecież ja nie potrzebuję 100 pędzli czy 100 cieni, ale posiadanie tych ponad 100 pędzli potrafę wytłumaczyć w racjonalny (dla mnie ) sposób

Wydaje mi się, że można żyć z jedną torebką, ale którą wybrać?
Ja pielęgnację obecnie mam ograniczoną do minimum, używam kosmetyków, które idealnie służą mojej skórze. Nie robię ich zapasów, bo po co 😊. Jeśli chodzi o kolorowke, to się nie da. Makijaż jest dobierany do stroju, pory dnia, okazji itd.
Z autopsji wiem, że nadmiar też nie jest dobry. Mam ciuchów jak mrowkow, a codzienne rano glowkuje co założyć.
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:24   #4631
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No teraz będę się słuchała A myślałam, ze szpachla to mi wszystko tak ładnie zakrywa

Oby

Pewnie w stacjo jeszcze są

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Ja wszystkie stare kocyki, kołderki, ręczniki, grube kurtki oddałam do schroniska dla zwierząt. U nas zbierają zawsze na zimę i szyją kołderki zwierzakom i ocieplają im budy itp

sprawdzałam i są ale na razie się nie wybieram do stacjo więc może wykupią
amyz jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:27   #4632
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

sprawdzałam i są ale na razie się nie wybieram do stacjo więc może wykupią

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:27   #4633
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kod: 105STPL.

Mam i czytałam. Ogarnęłam trochę temat ciuchów, ale kosmetixów u mnie się nie da .

Cytat:
O mamo, Riccardo mi jedynie 10 razy wysłali maila o wyprzedaży jakbym tak przeoczyła
Do mnie też
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:32   #4634
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja pielęgnację obecnie mam ograniczoną do minimum, używam kosmetyków, które idealnie służą mojej skórze. Nie robię ich zapasów, bo po co 😊. Jeśli chodzi o kolorowke, to się nie da. Makijaż jest dobierany do stroju, pory dnia, okazji itd.
Z autopsji wiem, że nadmiar też nie jest dobry. Mam ciuchów jak mrowkow, a codzienne rano glowkuje co założyć.
Właśnie ograniczenie ciuchó wydaje mi się najlepszym, co możemy zrobić, bo to jest najwięcej miejsca, fizycznego ciężaru i psychicznego, bo trzeba wybierać i wyberać.
Zastosowałam też metodę, że ubieram się we wszystko, po kolei, aż pułki i wieszaki będą prawie puste. To dało super rezultat latem, dzięki temu poczekałam do słonecznego dnia, zrobiłam kilka prań i zobaczyłam, ile czego mam, czego mi brakuje. I wiedziałąm, co z posiadanych rzeczy lubię, a co nie koniecznie (przecież nosiłam wszystko cały dzień, więc to lepsze niż potrzymanie przez chwilę w ręku). Polecam.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Bardzo dobry pomysł

YouTube
Stary 2016-02-08, 10:42   #4635
AnoIi
Zakorzenienie

Dzień dobry
i lecę nadrabiać
AnoIi jest offline  
Stary 2016-02-08, 10:46   #4636
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie ograniczenie ciuchó wydaje mi się najlepszym, co możemy zrobić, bo to jest najwięcej miejsca, fizycznego ciężaru i psychicznego, bo trzeba wybierać i wyberać.
Zastosowałam też metodę, że ubieram się we wszystko, po kolei, aż pułki i wieszaki będą prawie puste. To dało super rezultat latem, dzięki temu poczekałam do słonecznego dnia, zrobiłam kilka prań i zobaczyłam, ile czego mam, czego mi brakuje. I wiedziałąm, co z posiadanych rzeczy lubię, a co nie koniecznie (przecież nosiłam wszystko cały dzień, więc to lepsze niż potrzymanie przez chwilę w ręku). Polecam.

super metoda, nie słyszałam jeszcze o takim sposobie
przemawia do mnie minimalizm, ale ciężko wdrożyć mi go w życie, nawet małymi krokami

oolong jest offline  
Stary 2016-02-08, 11:00   #4637
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie, ale dziś beznadziejnie się czuję
dostałam @, wstałam z mega bólem głowy, blada jak ściana, ledwo co doczłapałam do pracy... nie wiem jak przeżyje te 8h
Trzymam kciuki, żeby było lepiej! Może choć głowa Ci odpuści!
Cytat:
Dzień dobry Dziękuję za odpowiedzi Róż Chanel kolor 68 Rose Ecrin Testera nie było, a kolor mi się spodobał
Ja używam teraz róż Chanel i bardzo słabą trwałość ma. Do Givenchy się nie umywa. A szkoda, bo kolorek ma śliczny i po aplikacji wygląda b. ładnie.
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja chora.

korinka3

ANSW216
Zdrówka życzę
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj wąchałam pierwszy raz męskiego Angela, przyniosłam do domu karteczkę i daję do powąchania tacie, a tata: "no ładnie, mama często tak pachnie"
Ups!
Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!!
Powracam do świata żywych!!! Wróciłam na swoje stałe stanowisko w pracy Stęskniłam się za Wami normalnie
Nie będę nadrabiać tylu części wątku, ale gratuluję wszystkich poczętych dzieci i życzę zdrówka Wszystkim jubilatkom sto lat Amyz wszystkiego najlepszego!!!!
Hej!
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A no i ostatnio chwaliłam się, że z okazji walentynek TŻ weźmie mnie do S. i hojnie obdaruje. Jednak nie, bo wczoraj wpadliśmy na pomysł, że z okazji walentynek kupimy sobie wspólnie robota planetarnego Kenwood
No cieszę się, no
Fajny ten robot. Mnie się marzy planetarny Kitchen Aid
Cytat:
A tańce będą bo ja już się rozgrzewam

Wyginam śmiało ciało

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Dostałam sms, że w cafe silesia dzień darmowej dostawy.
Ja dziś muszę ekspres odkamienić, mam nadzieję, że przeżyje i będzie działał, bo wiekowy już jest a i kaw bardzo dużo zrobił. Nie powiem marzy mi się nowy, ale ceny ma przesadzone
AnoIi jest offline  
Stary 2016-02-08, 11:05   #4638
Aabelia
Zakorzenienie

Wszystkim chorującym życzę zdrówka.

Byłam minimalistką w zakupie kosmetyków. Nie używałam zbyt dużo i jeżeli coś mi pasowało, to ponawiałam zakupy. Z kolorowych od lat kupowałam podkład idole ultra lancome (wcześniej jego poprzednika), który chyba ma coś namieszane w składzie, bo na początku był dobry. Podobnie z cieniami kupowałam Incognito 030 diora i jakąś inną paletkę jeszcze. To wystarczało. Po wycofaniu paletki diora okazało się, że żadna z nowych nie pasuje. Po zużyciu zapasów przez tydzień kupowałam coś na szybko z pomocą pań konsultantek. I albo wyglądałam jak w ciężko chora, albo okazało się, że mam uczulenie.
Okazało się, że w kosmetykach minimalizm zupełnie się nie sprawdził.
Aabelia jest offline  
Stary 2016-02-08, 11:07   #4639
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby było lepiej! Może choć głowa Ci odpuści!
Dzięki
Na szczęście głowa już odpuściła i jestem w stanie jakoś pracować tam na dole jeszcze się pomęczę

Kliknęłabym coś, ale nie wiem co
Stary 2016-02-08, 11:12   #4640
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
super metoda, nie słyszałam jeszcze o takim sposobie
przemawia do mnie minimalizm, ale ciężko wdrożyć mi go w życie, nawet małymi krokami
Doszłam do takiej metody sama, więc nie wiem, czy gdzieś o tym ktoś napisał. Poprostu nie przemawiało do mnie przeglądanie wszystkich ubrań i wyrzucanie, bo tż kazał mi wszystko zakładać i sprawdzać, czy pasuje... po zakwasach doszłam do wniosku, że wyrzucę to, co ma dziury, jest brzydkie itd, a resztę po kolei zakładałam i miałam cały dzień na zastanowienie się. Bo jak inaczej się przekonać, niż na własnym tyłku?

YouTube
Stary 2016-02-08, 11:12   #4641
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

W S online nowy zestaw Originsa http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...%207%20dni%3A2

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-08, 11:13   #4642
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Wszystkim chorującym życzę zdrówka.

Byłam minimalistką w zakupie kosmetyków. Nie używałam zbyt dużo i jeżeli coś mi pasowało, to ponawiałam zakupy. Z kolorowych od lat kupowałam podkład idole ultra lancome (wcześniej jego poprzednika), który chyba ma coś namieszane w składzie, bo na początku był dobry. Podobnie z cieniami kupowałam Incognito 030 diora i jakąś inną paletkę jeszcze. To wystarczało. Po wycofaniu paletki diora okazało się, że żadna z nowych nie pasuje. Po zużyciu zapasów przez tydzień kupowałam coś na szybko z pomocą pań konsultantek. I albo wyglądałam jak w ciężko chora, albo okazało się, że mam uczulenie.
Okazało się, że w kosmetykach minimalizm zupełnie się nie sprawdził.
Bo kiedyś można było być minimalistką, teraz tak to jest wszystko kreowane, co chwila nowe kolekcje, że nie zdążysz użyć kilka razy paletki a już jest nowa..
I jeszcze to namawianie, że to najnowsze, wszyscy kupują itd...

YouTube
Stary 2016-02-08, 11:21   #4643
korinka3
Melissa Lejdi :)

Skusiłyście mnie tymi porządkami w szafie, chyba też się wezmę za co nieco
jakie uznajecie zasady w porządkach?
np.
- nie byłam w tym od roku- out...

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
niezły naszczęscie nic mnie nie kusi, bo jeste kur.... głodna!!!!!!
Od dzisiaj mam dietę mż
Od przyszłego tygodnia zaczynam ćwiczenia i masaże
A co, będą laską na wakacje
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-02-08, 11:24   #4644
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
np.
Ja tak zrobiłam w zeszłym roku z letnimi ciuchami, sporo ubyło

Korinka przez Ciebie zachorowałam na mellissy, ale na płaskim byłam z Tż i powiedział, że muszę sobie takie kupić nie wiedziałam, że aż tak bardzo pachną
Jest to jednak sztuczny materiał - nie pocą się w nich stópki?
Stary 2016-02-08, 11:25   #4645
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Od dzisiaj mam dietę mż
też mam taki plan
amyz jest offline  
Stary 2016-02-08, 11:28   #4646
Nikkolaa
With Beauty In Love

Witam Dziewczyny

Koszmarny poniedziałek
Stary 2016-02-08, 11:28   #4647
love1234
Born to shop

Cytat:
Doszłam do takiej metody sama, więc nie wiem, czy gdzieś o tym ktoś napisał. Poprostu nie przemawiało do mnie przeglądanie wszystkich ubrań i wyrzucanie, bo tż kazał mi wszystko zakładać i sprawdzać, czy pasuje... po zakwasach doszłam do wniosku, że wyrzucę to, co ma dziury, jest brzydkie itd, a resztę po kolei zakładałam i miałam cały dzień na zastanowienie się. Bo jak inaczej się przekonać, niż na własnym tyłku?
Moja kolezanka zawsze powtarza, ze warto też kupować więcej gór, niż dolow -spodni czy spódnic. Więcej możliwości skompletowania zestawu.
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-08, 11:28   #4648
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
np.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Od dzisiaj mam dietę mż
A ja mam tak, że na zimę i na lato sprzątam szafę i robię czystki i niestety ale zawsze jest kilka worków do oddania i mimo, że wyrzucam to następnym razem kolejne worki się uzbierają

powodzenia

Cytat:
też mam taki plan
powodzenia

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-08, 11:29   #4649
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Ja tak zrobiłam w zeszłym roku z letnimi ciuchami, sporo ubyło

Korinka przez Ciebie zachorowałam na mellissy, ale na płaskim byłam z Tż i powiedział, że muszę sobie takie kupić nie wiedziałam, że aż tak bardzo pachną
Jest to jednak sztuczny materiał - nie pocą się w nich stópki?
pachną w bardzo zabudownych trochę się noga poci- jak są upały, ale nie śmierdzi
Ja na upały polecam:

http://domodi.pl/buty/buty-damskie/b...rebrne_6807977
te podobno też są fajne, ale nie wiem bo nie mam
http://answear.com/606557-melissa-ba...a/p-1/r-60/o-n

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-02-08 o 11:32
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-02-08, 11:29   #4650
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Bo kiedyś można było być minimalistką, teraz tak to jest wszystko kreowane, co chwila nowe kolekcje, że nie zdążysz użyć kilka razy paletki a już jest nowa..
I jeszcze to namawianie, że to najnowsze, wszyscy kupują itd...
To prawda, ale jeśli wchodzi się na 15 min. poprosi się o konkretne rzeczy i po zakupach, to nawet nie ma się o tym pojęcia.Jeszcze latem na lotnisku nie wzięłam bobbi brown, bo nie wiedziałam co to za marka jest. Dobrze, że chociaż meteoryty kupiłam w okazyjnej cenie.
Aabelia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości