Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-29, 12:10   #1
Gufiaczek
Przyczajenie

GG do Gufiaczek
Question

fryzjer KIELCE - przedluzanie wloskow!!!

Hej dziewczyny czy ktoras z was moglaby mi polecic fryzjerke, ktora wykonuje zabieg przedluzania wlosow z dojazdem do klientki lub zeby umowic sie u niej? Wiem, ze dziewczyny w wiekszych miastach wykonuja takie uslugi np. w Wawie, a w Kielcach...??? dzieki
Stary 2005-11-29, 12:58   #2
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: fryzjer KIELCE - przedluzanie wloskow!!!

Cytat:
Napisane przez Gufiaczek
Hej dziewczyny czy ktoras z was moglaby mi polecic fryzjerke, ktora wykonuje zabieg przedluzania wlosow z dojazdem do klientki lub zeby umowic sie u niej? Wiem, ze dziewczyny w wiekszych miastach wykonuja takie uslugi np. w Wawie, a w Kielcach...??? dzieki
Hej, ja wiem, ze taki zabieh wykonuje salon L'oreal na jasnej, ale nie wiem czy np. Pani Kasia jzedzi ze sprzetem do klientki
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 00:53   #3
jowisia
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to jowisia

Ja tez slyszalam ze na jasnej robia;
No juz dobra, dobrze ze wogole w kielcorach jest salon co przedluza wlosy, watpie zeby jeszcze ktos do ciebie przyjechal do warszawy nam daleko
jowisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:14   #4
SzajBBuS
Przyczajenie

A czy ktoraś z was wie ile taki zabieg kosztuje;>?? pzdr.
SzajBBuS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:29   #5
Linssi
Raczkowanie

w salonie Estilo na Żeromskiego tez przedłuzaja ale nie wiem jaki jest koszt
Stary 2009-02-12, 20:38   #6
kasia120188
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

reklama

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-11 o 12:57
kasia120188 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:44   #7
NikolaXXXX
Przyczajenie

Przewaznie w salonach cena przedluzania wlosow naturalnych to 10 zl za pasemko razem z zalozeniem.Do przedluenia wlosow na calej glowie potrzebne jest 80-100 pasemek.Wiec cena takiego zabiegu to 800-1000 zl.
NikolaXXXX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 06:57   #8
kasia120188
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

reklama

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-11 o 12:55
kasia120188 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 13:08   #9
niuniav8
Przyczajenie

Witam!!!!!!!
A ja nie szukam fryjerki w salonie , tylko osoby ktora ma doswiadczenie i robi w domu u siebie lub u klientki , zalezy mi glownie na pzredluzeniu metoda easy-on.....chociaz wyddaje mi sie ze , w Kielcach ciezko bedzie kogos takiego znalesc , ale jesli ktos taki jest i czyta to forum , to prosze niech sie odezwie do mnie .....
niuniav8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:06   #10
beata8729
Przyczajenie

dziewczyny niewiecie czy to prawda że przedłużanie włosami naturalnymi o strukturze fal się nie opłaca? włosy podobno się puszą, plącza i robią się kołtuny.
beata8729 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:52   #11
Fruuziaa
Raczkowanie

Ja osobiście nie mam pojęcia jak to jest z falowanymi włosami... Ale włosy proste się po jakimś czasie puszą i niestety... po ok 2 miesiącach trzeba uważać, żeby się kołtuny nie robiły, fakt faktem, jeśli są dobrze użytkowane to nie ma większych problemów... Więc może fale przy odpowiedniej pielęgnacji też nie będą się kołtunić?
Fruuziaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:18   #12
_cherry_
Rozeznanie

też o tym myślałam i mam parę pytań: czy te włosy są doczepiane osobno do każdego włosa czy jakoś pasemkami. Fryzjer fatalnie zjechał mi włosy a zalezy mi bardzo żeby do wakacji odrosły (na co są niewielkie szanse). No i jak to się ma do włosów farbowanych, czy na nich też można przedłużać?
_cherry_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:27   #13
Fruuziaa
Raczkowanie

Zależy jaką metodą chcesz mieć przedłużaneAle z tego co wiem, to większość metod polega na doczepieniu włosów do pasemek.Micro-rings, metoda warkoczyków to włosy doczepia się do pasemek.
A co do farbowania, to jeśli chodzi o włosy doczepiane odradzałabym, gdyż wszystkie włosy się niszczą od farb, a te doczepione jeszcze szybciej i chyba po prostu nie warto wydawać tyle kasy na doczepienie włosów i cieszyć się z nich przed miesiąc no może 2....
Fruuziaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:24   #14
kasiulka12312
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: fryzjer KIELCE - przedluzanie wloskow!!!

Cytat:
Napisane przez Gufiaczek Pokaż wiadomość
Ja mogę pomóc . Jak ktoś chce to niech pisze

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Fruuziaa Pokaż wiadomość
Zależy jaką metodą chcesz mieć przedłużaneAle z tego co wiem, to większość metod polega na doczepieniu włosów do pasemek.Micro-rings, metoda warkoczyków to włosy doczepia się do pasemek.
A co do farbowania, to jeśli chodzi o włosy doczepiane odradzałabym, gdyż wszystkie włosy się niszczą od farb, a te doczepione jeszcze szybciej i chyba po prostu nie warto wydawać tyle kasy na doczepienie włosów i cieszyć się z nich przed miesiąc no może 2....
Nie zgadzam się. Wszystko zależy od rodzaju włosów inni doczepiają tańszymi włosami, inni lepszymi. Ja znam dziewczyny ,które mają doczepione włosy i je farbują normalnie i jakoś nic im się z włosami nie stało. Co do metod jest ich wiele inne są lepsze inne gorsze .Bardzo dużo wiem na ten temat bo sama przedłużam włosy. I to wcale nie prawda, że można się nimi cieszyć 2 miesiące bo wszystko zależy od metody np. ringi metoda ,którą odradzam jak ognia ponieważ tnie naszego zdrowego włosa poprzez bardzo mocne zaciśnięcie metalowej obrączki ,ale ta metoda ma także swój plus włosy można użyć ponownie więcej plusów nie widzę.Jeśli ktoś bardzo zachęca robienie tą metodą to jest to po prostu " samouk" To samo tyczy się metody tulejek także tnie włosami mimo,że osoby ,które polecają tą metodę twierdzą, że jest w 100% bezpieczna ,a to nie prawda ,a zarzekają się tym ,że w tulejkach znajduje się specjalny silikon ,który chroni włosy bzdura. Nowa na rynku pojawiła się metoda ultradźwięki wszyscy uważają,że jest to metoda niewidoczna nic bardziej błędnego ! Nie ma metody ,która jest niewyczuwalna i niewidoczna! Ultradźwięki to nic innego jak keratyna niedosłownie ,ale łącza wyglądają identycznie i są mm mniejsze różni je także sposób zakładania ultradźwięki to metoda na zimno keratyna na ciepło , metoda na ultradźwięki jest nietrwała łącza się bardzo szybko luzują samemu można je zdjąć bez problemu ponieważ robi się z nich "plastelina" i tą metodę można nosić max 1.5 miesiąca. Dużo osób ją chwali z tego względu iż ta metoda to wybawienie dla osoby zakładającej ponieważ nie poparzy się jak w metodzie "keratynowej" .
Metoda keratynowa jak dla mnie jest najlepszą metodą ponieważ keratyna nie zniszczy nam włosów wręcz przeciwnie jest bardzo odżywcza co można sobie poczytać na jej temat, łącza jeśli są starannie zrobione są mało widoczne , włosy można użyć po raz kolejny lecz wiadomo należy dokupić kilkanaście pasemek bo na pewno się troszkę wyczesało więc należy stare łącza oczyścić ze starej keratyny i założyć nowe.
Jest także metoda o której mało się słyszy i mało się nią robi sama nie wiem dlaczego?
Nazywa się Hair strip polega na złączeniu taśmy ( takiej jak na clipy ) przy pomocy keratyny bądź ringów do naszych włosów całą taśmę podzieloną np.na 5 kawałków zakłada się i mocuje za pomocą ringów bądź keratyny wtedy łączeń wychodzi ok 30/40 minusy to ; taśma się szybko luzuje , trudność z czesaniem z suszeniem włosów. Są też inne metody ,ale nie chce mi się już pisać napisałam te najbardziej znane
kasiulka12312 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości