W這sy Guma Po Trwa貫j!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-29, 18:17   #1
asial
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Exclamation

W這sy Guma Po Trwa貫j!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MA KTOS MOZE TAKI PROBLEM?

ZROBILAM SAMA WCZORAJ TRWALA I WLOSY MAM PO UMYCIU JAK GUMA :xMIA SIE I URYWAJA,NIE WIEM JAK JE CZESAC,CZESZE JE GRZEBIENIEM ZE SZEROKIMI ZEBAMI ALE TO I TAK NIC NIE POMAGA,WCZESNIEJ ROZJASNIALAM.JESTEM ZALAMANA NIE WIEM CO ZROBIC.KUPILAM DZIS ODZYWKE Z NIVEI I GLISKURA NIE DO SPLUKIWANIA,MAM TEZ Z ELSEVE DO SPLUKIWANIA I SZAMPON.NIE CHCE ICH OCINAC,MAM DLUGIE.BOZE,POMOZCIE MI.........TEZ MI SIE ZACHCIALO,A JAK SA SUCHE TO SA POPLATANE,BOJE SIE JE MYC BO ZAS BEDZIE GUMA I JAK JE ROZCZESAC POTEM

POMOCY CO ROBIぢ?????????????????? ???(((((((((((((((((((( ((((((((((((((
asial jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-07, 19:17   #2
Glenia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
GG do Glenia
Dot.: W這sy Guma Po Trwa貫j!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nO to sobie narobilas. ja milam tez takie wlosy po rozjasnianiu yylko ja bylam w troche lepszej sytuacji bo mialm proste wlosy. jak umylam glowe to ich nie czesalam na mokro tylko czekalam az wyschna. meczylam sie tak p鏊 roku az poszlam do fryzjerki i mi cos z nimi zrobila.
Stary 2005-12-07, 19:30   #3
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 524
Dot.: W這sy Guma Po Trwa貫j!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepiej to sie wybierz do fryzjera i niech ci doradzi co masz zrobic swoimi wlosami,jak je pielegnowac.I nie musisz kolejnego watka o tym samym problemie zakladac.Raz wystarczy,niechce zebys odebrala to odemnie jako zle.Ale watpie ze dziewczyny moga cos poradzic,jezeli Twoje wlosy sa przeszuszone i sie lamia to ich nie odratujesz.To tak jak pisalam wyzej wybierz sie do fryzjera,musi zobaczyc Twoj stan wlosow(na zywo) w jakim one sa,i powie Tobie co mozna w takiej chwili zrobic.Pozdrawiam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 524 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-07, 20:06   #4
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

nie chce Ci nic m闚ic, ale wlos闚 po trwa貫j nie powinno si my jak najd逝瞠j..nawet z tydzien..
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-07, 21:20   #5
justyna_dt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 595

Hmm... bez urazy, ale dla mnie najwi瘯sz g逝pot by這 zrobienie trwa貫j samodzielnie. To dla mnie samob鎩stwo. No ale skoro ju jest jak jest - maska do w這s闚 Gliss Kur pomara鎍zowa, Pantene Z這ta Linia, od篡wka w sprayu Gliss Kur do w這s闚 kr璚onych (baaardzo polecam), comiesi璚zna lub co trzy tygodnie maseczka u fryzjera (ja robi豉m tzw. maseczk kr鏊ewsk, daje 鈍ietne efekty), no i, przede wszystkim, jak ju dziewczyny wspomnia造, ocena stanu w這s闚 przez fachowca. Mimo to, ja po trwa貫j (tak, mia豉m, mia豉m i planuj jeszcze ) mia豉m z pocz徠ku bardzo zniszczone w這sy, ale po miesi帷u - dw鏂h i stosowaniu tych specyfik闚, moje w這sy wygl康a造 tak jak na fotce, kt鏎 do陰czam I z這ta rada: unikaj cz瘰tego mycia w這s闚!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg S4020095.JPG (61,6 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S4020096.JPG (95,0 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S4020097.JPG (62,7 KB, 46 za豉dowa)

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.