Nowy puderek maybelline - cudo =) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-08, 18:39   #91
xEdyciax
Raczkowanie

Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Właśnie w zeszłym tygodniu oglądałam go w Douglasie,ale nie byłam pewna czy go kupić a przebiegła sprzedawczyni zaciągnęła mnie do stoiska loreala i kupiłam cienie...a jak na następny dzień zdecydowałam się na puderek to już go nie było i teraz miałam czatować na dostawęAle dzięki za info,że jest w rosmanie,ajk tylko będę miała jutro na uczelni okienko to lecę po niego Moim zdaniem jest rewelacyjny,tylko boję się trochę tego puszku,że za dużo się nałoży także puszek dla ozdoby a nakładać będę pędzlemA cienie też są super,nie są aż tak mocne na jakie wyglądają.
xEdyciax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:42   #92
rzyrafka
Zakorzenienie

A ja dziś oglądałam w Sephorze nowe kolorki tego kompaktu rozświetlającego- z wytłoczonymi gwiazdkami, różowy i złoty- są śliczne, naprawdę na ręce śliczny efekt daja i zakochałam się na amen
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 21:02   #93
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Z checia poznam Wasza ocene,w Rossmannie szybciej niz w poniedzialek-wtorek nie bede a swoja droga jezeli ten puder jest czesciowo podobny do Revlonu lub kulek GG Oriflame to odpuszcze sobie zakup....tylko,ze chcialabym sie dowiedziec jaka jest pomiedzy roznica badz skala porownacza
Postaram się go obadać jutro, ale nie obiecuję, bo jako żem sklerotyk, to mogę zapomnieć.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 21:07   #94
Mirianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
A ja dziś oglądałam w Sephorze nowe kolorki tego kompaktu rozświetlającego- z wytłoczonymi gwiazdkami, różowy i złoty- są śliczne, naprawdę na ręce śliczny efekt daja i zakochałam się na amen
ja mam różowy polecam,jest super

Mirianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 21:39   #95
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Cytat:
Napisane przez Mirianka
Nie mówcie mi już nic o żadnych pudrach, bo aktualnie mam ich 4 i zaczynam mieć ochotę na więcej... A już 2 z nich są rozświetlające... Bo dwa kolejne to zwykły sypki i brązujący kompakt
Stary 2005-12-09, 13:00   #96
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

MagJa, wierz mi, że w nałóg rozświetlaczy wpada się bardzo łatwo Ja na tę chwilę mam 7 i chociaż czasami się zastanawiam co ja z nimi zrobię, myślę o następnych

Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 13:13   #97
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
MagJa, wierz mi, że w nałóg rozświetlaczy wpada się bardzo łatwo Ja na tę chwilę mam 7 i chociaż czasami się zastanawiam co ja z nimi zrobię, myślę o następnych

Sugerujesz, że to tak samo nieuleczalna choroba jak wizażomania ? Bo skoro tak, to może jednak nie będę się tak bardzo przed tą nową manią bronić i przyjrzę się tym nowym kolorkom pudrów rozświetlających w Sephorze... W końcu chyba jeszcze trwa promocja -15% przy zakupie 3 kosmetyków Sephory, a jakby nie było 2 mam już upatrzone i rozmyślam nad tym trzecim...
Stary 2005-12-09, 13:24   #98
Anahstasia
Zakorzenienie

Oj, zdecydowanie wpada się w to tak samo łatwo Ja się przymierzam do tej różowej wersji pudru, ale obiecałam sobie, że o kupię dopiero wtedy kiedy zużyję klasyczną wersję beżową (a idzie mi coraz lepiej, ach ta motywacja
A co jeszcze z Sephory masz na oku?

Stary 2005-12-09, 13:29   #99
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, zdecydowanie wpada się w to tak samo łatwo Ja się przymierzam do tej różowej wersji pudru, ale obiecałam sobie, że o kupię dopiero wtedy kiedy zużyję klasyczną wersję beżową (a idzie mi coraz lepiej, ach ta motywacja
A co jeszcze z Sephory masz na oku?

Paletę 4 korektorów i tą małą sephorową wodę toaletową o zapachu zielonej herbaty.
Stary 2005-12-09, 13:35   #100
201606201122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Mirianka
ja mam tradycyjny odcień beżowy, jakie są te nowe odcienie i ile ich jest?
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 14:10   #101
Anahstasia
Zakorzenienie

2 nowe - różowy i złoty. Polecam uwadze wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80315

Pozdrawiam!
Stary 2005-12-09, 16:02   #102
Joasiaa
Wtajemniczenie

GG do Joasiaa

Dlaczego tu gdzie mieszkam nie ma Sephory? Aż mnie boli jak piszecie o tych cudach.
Joasiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 16:07   #103
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Cytat:
Napisane przez Joasiaa
Dlaczego tu gdzie mieszkam nie ma Sephory? Aż mnie boli jak piszecie o tych cudach.
No właśnie u mnie też nie ma

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 16:14   #104
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anulek
ja mam tradycyjny odcień beżowy, jakie są te nowe odcienie i ile ich jest?
To jest jeszcze i beżowy? Bo z tego, co czytam w KWC to myślałam, że tylko srebrzysty... To jak to w końcu jest? Ile jeszcze jest odcieni oprócz nowych: złotego i różowego??
Stary 2005-12-09, 16:22   #105
Anahstasia
Zakorzenienie

Nie ma srebrzystego. Ten beżowy daje takie srebrzysto-perłowe wykończenie
Stary 2005-12-09, 16:29   #106
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Joasiu widzisz znam ten ból i to dobrze i nie musze pisac ze w moim miescie tez nie ma hehe :d alo to naprawde sa jakies inne kolorki tego pudru?? ja to myslalam ze jest tylko ten rozowawy 06 satin bo innego nie widzialam dostepnego chyba ze to sa inne puderki rozswietlajace nie z tej swiatecznej kolekcji maybelline?
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 16:33   #107
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma srebrzystego. Ten beżowy daje takie srebrzysto-perłowe wykończenie
Aha No to teraz już wszystko jasne. Dzięki
Stary 2005-12-09, 16:39   #108
Anahstasia
Zakorzenienie

Nie ma za co
Stary 2005-12-09, 16:40   #109
Anahstasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maja_s
Joasiu widzisz znam ten ból i to dobrze i nie musze pisac ze w moim miescie tez nie ma hehe :d alo to naprawde sa jakies inne kolorki tego pudru?? ja to myslalam ze jest tylko ten rozowawy 06 satin bo innego nie widzialam dostepnego chyba ze to sa inne puderki rozswietlajace nie z tej swiatecznej kolekcji maybelline?
Shimmer Powder Maybelline jest tylko w tym jednym odcieniu.
Natomiast te trzy odcienie: beżowy, różowy i złoty to odcienie pudru prasowanego rozświetlającego marki Sephora

Pozdrawiam!
Stary 2005-12-09, 16:41   #110
maxi82
Zadomowienie

Oglądałam dziś ten puder i od razu sprawdziłam zapach Jest dośc intensywny, ale myślę że po nałożeniu już tego nie czuć. Faktycznie daje mocny, mieniący efekt. Myślę że super będzie się prezentował na dekolcie, a jeśli chodzi o twarz to nie można przesadzić. No chyba że ktoś się wybiera na jakąś szaloną imprezę karnawałową Widziałam tylko ten w odcieniu różowym, ale wolałabym beżowy, ale pani w drogerii o nim nie słyszała. To jak to w końcu jest? Jest tylko jeden odcień czy więcej, a może w innej serii? Błyszczyk różowy też jest całkiem fajny
maxi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:55   #111
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

aha Anahstasia dzieki za info tak to jest jak sie nie doczyta :/
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 17:22   #112
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez Noor
A które masz? Te?
http://www.the-body-shop.com/bodysho...oryId=cat30038

Czym się różnią od innych na korzyść? (Już sama nie wiem, czy to ja na starość się robię taka wybredna, czy brązujące produkty w perfumeriach takie marne, że ostatnio nic mi nie pasuje )

Noor tak,stalam sie szczesliwa posiadaczka kulek Body Shopu,ktore sa w podanym linku przez Ciebie.Napisze Ci wiecej jak tylko sie ogarne bo tyle,co wrocilam do domuMam nadzieje,ze uda mi sie zaspokoic Twoja ciekawosc.
A tak na marginesie to nawet nie wiedzialam,ze pytasz o nie,bo nie dostalam powiadomienia o Twojej wypowiedzi w tym watku i gdyby nie PW to nie zajrzalabym poniewaz zakonczylo sie moje zainteresowanie pudrem Maybelline
Stary 2005-12-10, 17:46   #113
polinqa
Raczkowanie

mam ten puderek maybelline, tak jak pisalam wczesniej jestem z niego szalenie zadowolona! zapach mi sie przez chwile wydawal mocny, ale po nalozeniu zdecydowanie go nie czuc, mi sie ciagle bardzo podoba, uzywam go oszczednie, tak tylko lekko rozswietlam kosci policzkowe i wyglada to naprawde slicznie!

ale kupilam tez cos jeszcze na punckie czego oszalalam!! puder rozswietlajacy w puszku a puszek w panterke jest sliczny!!! http://www.douglas.de/dgdeeplink.pro...&prodid=213367
jestem nim zauroczona! efekt jest naprawde fajny, roznej wielkosci drobinki sliczne na dekold albo na jakies wyjscie lekko na skronie,ale ten puuuuszek mowie Wam... ja sie po prostu w nim zakochalam, kupilam w Douglasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lampart.jpg (5,1 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez polinqa
Czas edycji: 2005-12-10 o 18:39
polinqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 19:11   #114
Mirianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Noor tak,stalam sie szczesliwa posiadaczka kulek Body Shopu,ktore sa w podanym linku przez Ciebie.Napisze Ci wiecej jak tylko sie ogarne bo tyle,co wrocilam do domuMam nadzieje,ze uda mi sie zaspokoic Twoja ciekawosc.
A tak na marginesie to nawet nie wiedzialam,ze pytasz o nie,bo nie dostalam powiadomienia o Twojej wypowiedzi w tym watku i gdyby nie PW to nie zajrzalabym poniewaz zakonczylo sie moje zainteresowanie pudrem Maybelline
Ale fajne Hex gdzies Ty je dorwała??

Mirianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:08   #115
xEdyciax
Raczkowanie

Polinqa,oglądałam ten puderek i wydał mi się jakiś taki brokatowy....to jaki w końcu jest????Chodzi mi o ten z douglasa.
xEdyciax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 23:23   #116
polinqa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xEdyciax
Polinqa,oglądałam ten puderek i wydał mi się jakiś taki brokatowy....to jaki w końcu jest????Chodzi mi o ten z douglasa.
nie jest taki miałki jak maybelline czy revlon, ale ma te drobinki jakby w kilku wielkosciach, dosyc drobne ale widoczne i tak sie slicznie mienia ahhhh
mi sie bardzo podoba i ten puuuuuszek

ja go tylko lekko dotykam do powierzchni, ktora chce musnąc, nie trzepie nim nie tre, tylko leciutko dociskam, efekt subtelny nie przesadzony i sliczny, na dekold, ramiona idealny!
jak go leciutko przytkne do skroni to mam wrazenie jakby mnie lekko opruszyl jakis szron czy cos

mi sie naprawde podoba, ale to wszystko kwestia gustu, nie lubie sie swiecic i blszczec, ale jak gdzies cos sie lekko mieni to intryguje
polinqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 14:45   #117
aniser
Zakorzenienie

dziewczyny a czym nakladacie ten puderek maybelline? ja wczoraj w Naturze conieco przerazilam sie dolaczonym do niego puszkiem, tzn sliczny,mieciutki itd, ale naprawde spory,a pudru z opakowania wydostaje sie sporo i boje sie ze jak poloze go tym puszkiem to wyjde jak blyszczaca bombka,bo bedzie wszedzie na twarzy...
aha no i jeszcze jedno szukam czegos mocniej rozswietlajacego niz kulki APC, ale mniej "imprezowego"niz ten puderek maybelline, ktory wg nadaje sie bardziej na wieczor...czy moze ten nowy rozswietlajacy z sephory jest taki wlasnie? i czy ktoras was uzywala bezowego odcienia przy lekko opalonej skorze? sprawdzialbym sama ale w mojej sephorze musze czekac na dostawe,bo narazie nie ma- czyzby sprawka wizazanek?
aniser jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 17:17   #118
Anahstasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniser
dziewczyny a czym nakladacie ten puderek maybelline? ja wczoraj w Naturze conieco przerazilam sie dolaczonym do niego puszkiem, tzn sliczny,mieciutki itd, ale naprawde spory,a pudru z opakowania wydostaje sie sporo i boje sie ze jak poloze go tym puszkiem to wyjde jak blyszczaca bombka,bo bedzie wszedzie na twarzy...
aha no i jeszcze jedno szukam czegos mocniej rozswietlajacego niz kulki APC, ale mniej "imprezowego"niz ten puderek maybelline, ktory wg nadaje sie bardziej na wieczor...czy moze ten nowy rozswietlajacy z sephory jest taki wlasnie? i czy ktoras was uzywala bezowego odcienia przy lekko opalonej skorze? sprawdzialbym sama ale w mojej sephorze musze czekac na dostawe,bo narazie nie ma- czyzby sprawka wizazanek?
Puder Sephory daje perłowe rozświetlenie, które w łątwy sposób można stosować. Efekt odpowiednio może być albo delikatny, albo intensywny (wręcz podobny do maybellinowskiego
Puder Maybelline możesz nakłać załączonym puszkiem (maczając w kosmetyku wyłącznie jego krawędź i nią rozprowadzając puder), ewentualnie pędzelkiem.

Pozdrawiam!
Stary 2005-12-11, 21:49   #119
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Puder Sephory daje perłowe rozświetlenie, które w łątwy sposób można stosować. Efekt odpowiednio może być albo delikatny, albo intensywny (wręcz podobny do maybellinowskiego
hmm to chyba wybiore sie wlasnie po ten puderek- bedzie niby dwa w jednym i spokojniejsze sumienie, ze niby to ekonomiczny i oszczedny zakup

Cytat:
Puder Maybelline możesz nakłać załączonym puszkiem (maczając w kosmetyku wyłącznie jego krawędź i nią rozprowadzając puder), ewentualnie pędzelkiem.
hmm zdaje sobie sprawe,ze niby bokiem puszka mozna (tak robie z rozswietlajacym APC),ale w wypadku maybellina mam jakies zle przeczucia, juz przy otwieraniu testera masa puderku "wyskoczyla"z opakowania na siteczko tak,ze znalazla sie na calym puszku,ale moze to jakis kiepskie opakowanie bylo,albo mnie sie rece trzesly mimo wszystko dzieki za rade-chyba zrobie jeszcze jedno podejscie do maybellinka jesli w sephorze nie bedzie dostawy predko
aniser jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:04   #120
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Ale fajne Hex gdzies Ty je dorwała??
Udalo sie dogadac wymiane z Sunapee ale gdyby to nie wypalilo,to jest osoba na Allegro,ktora wystawia kosmetyki Body ShopuI U Niej mialam zamiar je zamowic.Jednak wymiana doszla do skutku I kuleczki as moje

A teraz do rzeczy

Podoba MI sie,ze te kuleczki as takie male,przez co lepiej sie w nich operuje pedzlem.Na pierwszy rzut oka wydaja sie dosc ciemne ale...daja fantastyczny efekt brazowienia.
Do tej pory wiekszosc pudrow brazujacych byla dla mnie za ciemna,zbyt pomaranczowa,z drobinkami-co nie zawsze MI odpowiada.Najczesciej koncowy efekt byl taki,ze przypominalam mulatke-a nie takiego efektu oczekuje.
Szukalam przede wszystkim pudru,ktory ladnie acz delikatnie przybrazuje skore,podkresli jej naturalny koloryt I jednoczesnie ozywi;gdzie bez obawy bede mogla nalozyc go na cala twarz I rownoczesnie uzyc do modelowania.
Wazne,jest ze ten puder nie ciemnieje na twarzy,nie tworza sie plamy I jest dosc trwaly.Poza tym jednak aplikacja z pedzla starcza na twarz by ladnie ozywic twarz,wiadomo,ze poprawki w ciagu dnia sie zdarzaja(tego nie DA sie unikanac
Nalozony na baze pod makijaz przedluza swoj zywot
A I jeszcze jedno kuleczki nie as matowe,tylko jakby delikatnie opalizuja przez co efekt koncowy tez jest inny niz w wiekszosci pudrow brazujacych,subtelny efekt a na cerze widac sladu perlowej powloczki wiec to tez zapisuje na plus

Wybaczcie chaos w moich myslach ale staralam sie poskladac moje wrazenia w jedna calosc nocna pora
Zmykam juz I mam nadzieje,ze chociaz w czesci zaspokoilam ciekawosc;w razie pytan sluze pomoca

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości