Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-02-06, 13:33   #1
Nikato25
Przyczajenie

Arrow

Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Hej wszystkim!
Nie spotkałam się tutaj z takim tematem albo po prostu jestem ślepa więc zakładam jeden...
Ostatnio strasznie dużo nasłuchałam się o takiej metodzie "naprawiania" włosów - mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Wiem, że jest dość droga i w jaki sposób przebiega. Sporo osób, które korzystały z tego zabiegu twierdzą, że jest bardzo skuteczny jednak nie rozmawiałam z nikim na ten temat tak realnie. Większość przeczytałam na internecie czy też obejrzałam. Dlatego mam wątpliwości, a chciałabym w przyszłości skorzystać z takiego... luksusu.
Chciałabym usłyszeć waszą opinię. Może któraś podjęła się takiemu zabiegowi i chciałaby się podzielić wrażeniami?
Pozdrawiam
Nikato25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 23:18   #2
komtesa
Rozeznanie

Dot.: Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Podbijam.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
komtesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:25   #3
Kaczorrek
Raczkowanie

Dot.: Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Jeśli chodzi o osocze to robiłam sobie na twarz i efekt miałam taki jak chciałam. Lekko spłyciły się zmarszczki, nawilżenie skóry było bardzo widoczne, wyrównał się kolor. Ogólnie efekt był zauważalny przez moich znajomych, którzy podejrzewali mnie o jakiś lifting
Na skórę głowy nie robiłam, ale mój znajomy sobie zafundował i z tego co mówił po trzech zabiegach widział już efekty. Trafił do tego samego lekarza co ja.
Kaczorrek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
piękno, włosy, zabieg

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości