eeeeh... co by tu zrobic??:> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-16, 23:12   #1
Viola16
Raczkowanie

GG do Viola16

eeeeh... co by tu zrobic??:>

witam mam na imie Wiola. mam latek 16 nio i jestem juz troszeczke znudzona swoim wygladem bardzo bym prosila o rady dotyczace zmiany mojego wygladudokladnie chodzi mi o fryzurke i o propozycje jakiegos delikatnego makijazu. gdybyscie drogie Panie mialy chec mi pomoc, bardzo bym byla wdzieczna moze ja troszeczke napisze o swoim wygladzie bo mozliwe ze zdjecie nie bedzie wyrazne zacznijmy od wloskow sa one dluzsze niz na zdjeciu naturalnie falowane (kazdy kosmyk w inna strone ) w kolorze ciemny blond (w sumie sama nie jestem pewna, bo w lecie sa jasniejsze, a zima ciemniejsze )teraz oczka - brązowe z opadajacymi zewnetrznymi kącikami, ciemne brwi i rzęsy; nos mam zadarty troszke usta wąskie i nie wiem juz jakieaha. mam jasna karnacje i kilka piegow na nosie. bardzo bede wdzieczna kochane Wizazaki za kazda podpowiedz... dziekuje z gory
Viola16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 22:41   #2
Viola16
Raczkowanie

GG do Viola16
Re: eeeeh... co by tu zrobic??:>

czemu tak jest, ze niektorym odpisuje 20 osob, a mi nikt??
Stary 2004-10-17, 23:39   #3
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

pewnie dlatego ze jestes ładna dziewczyna i nikomu nic do głowy nie przychodzinie myslalas np, by sciac włsosy na krótko??podsyłam propozycje,a co do makijazu to prpoponuje kredka podniesc kąciki oczu ku górze mam ten sam problem i tylko cien w kolorze skóry dlka rożświetlenia oka, i czarny tusz do rzes! na wizaru znajdziesz poradu odnosnie makijażu oczu
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 23:44   #4
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-18, 10:45   #5
Blathan
Raczkowanie

Hej rzeczywiście jesteś śliczną dziewczyną i moje sugestie co do Twojego wyglądu są takie: możesz sobie "ożywić" lekko kolor włosów, np. farbując na jakiś ładny brązik, możesz także wycieniować sobie włoski i wtedy ładnie będą Ci się kręcić, z mojej strony widziałabym Cie w czwartej fryzurce z pierwszej propozycji Lilu i z czwartego zdjęcia z drugiej propozycji Lilu, tyle że bez grzywki. W ogóle grzywki Ci nie polecam dlatego, że masz niskie czoł i po co je zasłaniać. A co do makijażu to mam taką radę, żebyś na co dzień nie malowała się zbyt mocno, myślę, że wystarczyło by Ci lekkie podkreślenie oczu jakimś jasnym cieniem czy kolorową kredką i tuszem, a na usta błyszczyk i efekt gotowy. Aha koniecznie poszukaj na wizażu sposobu na malowanie takich oczu jak Twoich. Pozdrawiam papapa
Blathan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-18, 12:10   #6
Sam
Zadomowienie

Ładna z Ciebie dziewczyna. Co do włosków to moim zdaniem nie ma sensu ich farbowac- jeszcze bedziesz miała na to czas) A po co ... - szkoda bo Twój kolorek jest ładniutki.
Mogłabyś tylko nieco je wystopniować - myśle, że mimo niskiego czoła i w grzywce by Ci było dobrze.
Co do makijażu - masz opadajace kąciki więc należałoby się skupić na ich "wyciagnięciu". Nałóż ciemny cień w zewn. kącikach i wyciagnij go poza ruchomą część powieki. Możesz też uzyć eyelinera - tylko najpierw poćwicz w domku. Pamietaj że linia musi być poprowadzona tuż przy linii rzes - oczywiście w Twoim wypadku nalezy tę od połowy długości powieki zacząć wyciągać do góry.
Makijaż oczywiście jak najbardziej delikatny - masz dość poważną buzie i mocny makijaż niepotrzebnie doda Ci kilku lat Staraj się podkreślić swoją młodość
Podzyłam kilka fotek.

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 157.jpg (25,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1cv.jpg (44,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (9,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55.jpg (20,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 67.jpg (17,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka[1].jpg (5,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mandy_moore3-1.jpg (81,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowa fryzurka3.JPG (18,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 042.jpg (43,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34mw.jpg (9,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38.jpg (19,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adv_4285.jpg (59,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz4.jpg (9,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 1.gif (23,5 KB, 4 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-18, 22:02   #7
Viola16
Raczkowanie

GG do Viola16

DZIĘKUJE baaaaaaaardzo... jesteście Panie kochane
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości