Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-09, 16:45   #361
tenebra
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Wreszcie do domu beznadziejny dzień dziś miałam. Jak tylko wrócę chyba poloze sie spać

tenebra jest offline  
Stary 2016-02-09, 16:45   #362
oliwia18
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziś podobno święto pizzy

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Nieźle ja nie lubię mieć niespłaconej karty kred. dlatego tak mi źle z tym debetem ale jeszcze ze 2 miesiące i wyjde na prostą
Znaczy tak po prawdzie to pracuję po 230-250h w miesiącu tak, wiem ale przynajmniej hajsy dobre. Tylko co z tego, skoro siedzę na tym wątku i kasa konta się nie trzyma

Dziewczyny- mam Les Beiges kolor 22 i 30- 22 jest bardziej żółty, ale oba są beżowe, ja tam nie widze szarości i moim zdaniem on nie ma tendencji do zapychania, to jeden z najlżejszych podkładów jaki używałam jest lżejszy niż balsam z Givenchy, ale cieższy niż YSL Touche Eclat.

Edytowane przez oliwia18
Czas edycji: 2016-02-09 o 16:48
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-02-09, 16:46   #363
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Tak poszłam powąchać poison girl i to był błąd bo teraz moja lista chciejstw się wydłużyła. Taki fajny słodziak Weszłam też do empiku ale nie mogłam odnaleźć tego co chciałam wg mnie mają bałagan w płytach

Coś czuję, że PG też by mi się spodobała
Stary 2016-02-09, 16:47   #364
dor6
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziś podobno święto pizzy

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Nieźle ja nie lubię mieć niespłaconej karty kred. dlatego tak mi źle z tym debetem ale jeszcze ze 2 miesiące i wyjde na prostą
Dziękuję. Takie święto to i ja obchodzę

za spłatę szybką i nieobciążającą.

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Pizzy, a że miałam ochotę na smieciowke, połączyłam dobre z lepszym 😊
Dziękuję, idę zamówić

Cytat:
Tak poszłam powąchać poison girl i to był błąd bo teraz moja lista chciejstw się wydłużyła. Taki fajny słodziak Weszłam też do empiku ale nie mogłam odnaleźć tego co chciałam wg mnie mają bałagan w płytach

tak są

na rowerku stacjonarnym - tylko uwaga to wciąga

Trzymaj się
Dostałam próbkę tego w S. i wzięłam udział w rozbiórce Never. Mnie się zapach podoba, nie jest może odkrywczy, ale przyjemny. Całej flaszki nie kupię, ale 10 ml chętnie zużyję.
Stary 2016-02-09, 16:48   #365
Rapsodia
Zakorzenienie

Love😉 wymyśliłaś 😋

Jeszcze chwila i zasnę...cos pogoda daje. Kto idzie na śledzika??

Bym se poszla ..a jutro rano robota 😐 Se pomarze przynajmniej...

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-09, 16:58   #366
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Love😉 wymyśliłaś 😋

Jeszcze chwila i zasnę...cos pogoda daje. Kto idzie na śledzika??

Bym se poszla ..a jutro rano robota 😐 Se pomarze przynajmniej...
Nie mam śledzia A zjadłabym
Stary 2016-02-09, 17:03   #367
michalina_86
Zakorzenienie

A'propos próbek jeszcze - z Sephory mi odpisali, że najczęściej dają Clinique, Eris i teraz Korres, bo... głównie te firmy przysyłają im próbki dla klientów Ciekawe, co?
Ja się zastanawiam, o co poprosić przy następnych zakupach, jak znowu będzie kicha. Myślałam o Poison Girl, bo dzisiaj wąchałam i mi się nawet spodobał, choć rzeczywiście słodki. I nie wiem co jeszcze...
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:07   #368
11misiu11
Raczkowanie

Dostałam dzisiaj chusteczkę zapachową Rose Oud z VR jak to dziwny ma zapach najpierw kadzidło a potem różana marmolada. I nie podoba mi sie.
11misiu11 jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:14   #369
amyz
Chanel Lady

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Info dnia: OTWORZYLI WARZYWNIAK !! ...................kod: noprzecieztylkozartowalam .. bez stresu tylko Was testowałam ale pewnie dzieki temu wszystkie koleżanki wątkowe które przysypiały zerwały się na równe nogi (mam nadzieję ze w Piasecznie zawał )

w S bez zmian, za to w D od 19 noc zakupów - kod NOC20. Nasza niezawodna reporterka terenowa Maarthusia donosi, że w związku z tym poblokowali już wszystkie kody które jeszcze rano działały, wskoczyła też Niespodzianka dlatego też nie zachęcam do klikania
promocja też w Yankee Candle (kodu nie pamiętam ) i w Hebe

a teraz spamik:

Info dnia jest takie, że to już 20 wątek. Jubileuszowy. Uroczysty. W związku z tym aż mi się łezka w oku zakręciła - jestem z Wami od 2 części, przepuściłam równowartość wkładu własnego na domek pod miastem, nad jeziorem, w cichej spokojnej okolicy, wśród drzew i rechotających żab, wśród łanów pszenicy falujących na wietrze, wśród śpiewu ptaków i cykania świerszczy.......
ale za to mam Was, debet na koncie i kolekcję ultra drogich kremów

Maarthusia wróciła do nas po trzywątkowej nieobecności podobno tż zakupił jej telefon i będzie już z nami online całą dobę żadna promocja nas zatem nie ominie!!

Dziś na wątku dominował dział "zdrowie i fitnesy" - dowiedzieliśmy się że witamina C może mieć więcej niż jeden skręt i to podobno jest ważne który skręt się wybierze. Jak byłam młodsza to nie było takich dylematów - skręty były dostępne na melinie w akademiku i nikogo nie obchodziło czy skręcane były w prawo czy w lewo
Korinka nadal na bani (pardon na bańce)
Poisono123 poczyniła piękne zakupy ktoś jeszcze zamawiał ale nie pamietam kto bo zarobiona byłam dziś w każdym razie gratuluję
Never testuje szminki na imprezę urodzinową Droga Never - ubierzesz bluzkę podkreślającą boobsy i wystarczy nikt nie będzie patrzył na szminkę sprawdzałam na sobie

chyba tyle...... jak widać ostatnio kiepsko idzie spamowanie - to chyba kwestia braku nowalijek liczymy z pierwszymi dniami wiosny będzie lepiej

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-02-09 o 17:16
amyz jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:18   #370
korinka3
Melissa Lejdi :)

Amyzku na bani to ja jestem, bo przyszedł "wymarzony " okres, czyli przez 2 dni dupa z orbitrekiem ale w nowym tygodniu masaże zaczynam
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:21   #371
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Amyzku na bani to ja jestem, bo przyszedł "wymarzony " okres, czyli przez 2 dni dupa z orbitrekiem ale w nowym tygodniu masaże zaczynam
oj współczuję ale bania w takich sytuacjach pomaga testowałam na sobie
amyz jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:22   #372
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
tak są

na rowerku stacjonarnym - tylko uwaga to wciąga
A masz może linki ??

Cytat:

Właśnie zlazłam, dzisiaj "pojechałam" do centrum i z powrotem (11 km ) i 420 kcal
A 2 dni przerwy w treningu wskazane
pannawiosna jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:25   #373
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No to A już myślałam, że na coś drobnego się skuszę...

Czy to potwierdzone? Jeśli wejdzie w życie, to jakaś masakra Połowę rzeczy kupuję z zagranicznych serwisów.

Też kiedyś miałam tak i w końcu uznałam to za sygnał ostrzegawczy i zdecydowałam się zrezygnować z kredytówek. To coś jak zrywanie plastra https://www.youtube.com/watch?v=BpuhrJJU4EI Tak było w moim przypadku bezpieczniej. Teraz powoli, ale wychodzę z zapasów...
Zanim trafiłam na ten wątek nie miałam żadnych debetów walczyłam o golda, ale już go mam, więc będę rozważniej korzystać z kk

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
W D. żeby babki były zadowolone to nakupuj za tysiaka, rzucą murzyńskim podkładem clinique w saszetce i do widzenia

Rozumiem, ja z tego powodu już nie mam karty kredytowej, tylko przedpłaconą do rachunku ing. I nie mogę debetu zrobić

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Miałam brać tusz Armaniego i cień , miałabym w gratisie 2 mini mascary Armaniego i Estee Nosz kurna, co za sknery
Nic nie kupuje
Pomyślę w przyszłości nad zamianą kredytówki na przedpłaconą

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wreszcie do domu beznadziejny dzień dziś miałam. Jak tylko wrócę chyba poloze sie spać
jutro będzie lepiej

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Znaczy tak po prawdzie to pracuję po 230-250h w miesiącu tak, wiem ale przynajmniej hajsy dobre. Tylko co z tego, skoro siedzę na tym wątku i kasa konta się nie trzyma

Dziewczyny- mam Les Beiges kolor 22 i 30- 22 jest bardziej żółty, ale oba są beżowe, ja tam nie widze szarości i moim zdaniem on nie ma tendencji do zapychania, to jeden z najlżejszych podkładów jaki używałam jest lżejszy niż balsam z Givenchy, ale cieższy niż YSL Touche Eclat.
mam ten sam problem

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Takie święto to i ja obchodzę

za spłatę szybką i nieobciążającą.
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:27   #374
unhumblee
Raczkowanie

zanim trafiłam na ten wątek.... wydawało mi się, że mam wystarczającą ilość podkładów, a teraz kusi CC Chanela i Armaniego i... jeszcze mnóstwo innych rzeczy, niedobre Wy

unhumblee jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:27   #375
maarthusia

amyz, genialne streszczenie, jak zwykle aż mi ciśnienie skoczyło, jak przeczytałam o warzywniaku
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:27   #376
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Miałam brać tusz Armaniego i cień , miałabym w gratisie 2 mini mascary Armaniego i Estee Nosz kurna, co za sknery
Nic nie kupuje
też mi przeszło przez myśl czy by nie kliknąć tuszu armaniego z mini tuszem i do tego tusz estee i swieczki nie to nie - zaoszczędzę a oni nie zarobią
amyz jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:28   #377
maarthusia

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
zanim trafiłam na ten wątek.... wydawało mi się, że mam wystarczającą ilość podkładów, a teraz kusi CC Chanela i Armaniego i... jeszcze mnóstwo innych rzeczy, niedobre Wy
ja nawet nie wiedziałam, co to CC zanim mnie tu przygnało
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:28   #378
amyz
Chanel Lady

Cytat:
amyz, genialne streszczenie, jak zwykle aż mi ciśnienie skoczyło, jak przeczytałam o warzywniaku
: hahaha:
amyz jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:30   #379
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Info dnia: OTWORZYLI WARZYWNIAK !! ...................kod: noprzecieztylkozartowalam .. bez stresu tylko Was testowałam ale pewnie dzieki temu wszystkie koleżanki wątkowe które przysypiały zerwały się na równe nogi (mam nadzieję ze w Piasecznie zawał )

w S bez zmian, za to w D od 19 noc zakupów - kod NOC20. Nasza niezawodna reporterka terenowa Maarthusia donosi, że w związku z tym poblokowali już wszystkie kody które jeszcze rano działały, wskoczyła też Niespodzianka dlatego też nie zachęcam do klikania
promocja też w Yankee Candle (kodu nie pamiętam ) i w Hebe

a teraz spamik:

Info dnia jest takie, że to już 20 wątek. Jubileuszowy. Uroczysty. W związku z tym aż mi się łezka w oku zakręciła - jestem z Wami od 2 części, przepuściłam równowartość wkładu własnego na domek pod miastem, nad jeziorem, w cichej spokojnej okolicy, wśród drzew i rechotających żab, wśród łanów pszenicy falujących na wietrze, wśród śpiewu ptaków i cykania świerszczy.......
ale za to mam Was, debet na koncie i kolekcję ultra drogich kremów

chyba tyle...... jak widać ostatnio kiepsko idzie spamowanie - to chyba kwestia braku nowalijek liczymy z pierwszymi dniami wiosny będzie lepiej

Cytat:
Zanim trafiłam na ten wątek nie miałam żadnych debetów walczyłam o golda, ale już go mam, więc będę rozważniej korzystać z kk

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Pomyślę w przyszłości nad zamianą kredytówki na przedpłaconą

Łatwo popłynąć na fali promocji, jak się ma debet

Edytowane przez Nikkolaa
Czas edycji: 2016-02-09 o 17:32
Nikkolaa jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:30   #380
maarthusia

D. przegina z tym blokowaniem prezentów
Ciekawe, kiedy będzie u nich kolejny box pewnie się uśmiejemy z zawartości i ceny
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:31   #381
amyz
Chanel Lady

Cytat:
ja nawet nie wiedziałam, co to CC zanim mnie tu przygnało
ja nie widziałam sensu w posiadaniu wiecej niż jednego tuszu czy kremu.
amyz jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:33   #382
maarthusia

Cytat:
:dzie kuje:

Łatwo popłynąć na fali promocji, jak się ma debet
Prawda ale na szczęście nikt teraz nie kusi

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
ja nie widziałam sensu w posiadaniu wiecej niż jednego tuszu czy kremu.
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:34   #383
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
D. przegina z tym blokowaniem prezentów
Ciekawe, kiedy będzie u nich kolejny box pewnie się uśmiejemy z zawartości i ceny
Jakiś collistar plus pakiet zapachów cartiera

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Prawda ale na szczęście nikt teraz nie kusi

No nie wiem, ja cały czas coś klikam
Stary 2016-02-09, 17:34   #384
unhumblee
Raczkowanie

idę zmyć makeup i nałożę maskę Drink up Origins, naczytałam się recenzji ale u mnie po pierwszych zastosowaniach jakoś efektu wow nie było

unhumblee jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:35   #385
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
to tak ja i mnie

nic o mnie nie ma w teleexpresie ostatnio, nie mom czasu
zwariowany dzień
ale za to byłam z kotem na kontroli ( nie jest super) i zaczełam biegać - mamy fajny las koło domu, mega się tam biega, moze polubię

śledzik dziś
chyba upiekę do niego ziemniaczki w duchówce

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:36   #386
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A'propos próbek jeszcze - z Sephory mi odpisali, że najczęściej dają Clinique, Eris i teraz Korres, bo... głównie te firmy przysyłają im próbki dla klientów Ciekawe, co?
Ja się zastanawiam, o co poprosić przy następnych zakupach, jak znowu będzie kicha. Myślałam o Poison Girl, bo dzisiaj wąchałam i mi się nawet spodobał, choć rzeczywiście słodki. I nie wiem co jeszcze...
A to prawda - ja dostaję ostatnio tylko próbki Korres i Clinique
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:38   #387
maarthusia

Cytat:
Jakiś collistar plus pakiet zapachów cartiera

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

No nie wiem, ja cały czas coś klikam
nie zapominajmy o Clochee

ja na razie się trzymam, choć kilka rzeczy mam na wykończeniu
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:38   #388
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
No właśnie chodziło mi o to, że może ktoś już go miał wcześniej Nie spływa? Nie błyszczy się?
Mi nic nie spływało, trzymał się dość długo, świecić się wiadomo przy +30 i wyżej zawsze coś tam człowiek będzie, ale wszystko było w ramach rozsądku, mnie właśnie po testach w takich upałach ten CC przekonał do siebie

Cytat:

Cytat:
współczuję

Cytat:
też mi przeszło przez myśl czy by nie kliknąć tuszu armaniego z mini tuszem i do tego tusz estee i swieczki nie to nie - zaoszczędzę a oni nie zarobią
ja chciałam podkład Armaniego ale nie wiem, który sama nie testowałam a i na necie opinie pól na pól i sama nie wiem, a jak powyłączali prezenty to mam ich w nosie, kupię jak będą mieli -20% na makijaż albo coś takiego

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=RBeUvb3Fd

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=RBeUvb3Fd

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie. (... ) Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:41   #389
maarthusia

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
idę zmyć makeup i nałożę maskę Drink up Origins, naczytałam się recenzji ale u mnie po pierwszych zastosowaniach jakoś efektu wow nie było
Szkoda właśnie ta maseczka kusi mnie najbardziej ale dopóki nie wypaprzę niebieskiej glamglow - nie kupuję

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
to tak ja i mnie

nic o mnie nie ma w teleexpresie ostatnio, nie mom czasu
zwariowany dzień
ale za to byłam z kotem na kontroli ( nie jest super) i zaczełam biegać - mamy fajny las koło domu, mega się tam biega, moze polubię

śledzik dziś
chyba upiekę do niego ziemniaczki w duchówce

za bieganie mnie wołami nie zaciągną, ale ja straszny leniuch

czy tylko ja nie lubię śledzi?
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-09, 17:41   #390
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

A poza tym wysłali już moje body koronkowe więc będzie akurat na walentynki

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie. (... ) Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości