Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-11, 16:23   #1471
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wszystko wskazuje, ze mój mąż ma zadatki na damskiego krawca.

Prawdopodobnie będzie dziewczynka

Ale się cieszę

Super !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2016-02-11, 16:25   #1472
korinka3
Melissa Lejdi :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Miska masz szczęście ze włączyłam wizaż juz w domu w trakcie obiadu. Bo bym Cię zabiła byłam taka głodna. ..

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Love1234 gratuluję za dziewczynkę
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 16:29   #1473
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Twój! Ja nie lubię gotowców.
Te babeczki w jednej cukierni u nas kupuję. Na szczęście cukiernia jest malutka, rodzinna i dobre rzeczy robią bez dodatku chemii. Ale co swoje to swoje
właśnie też nie lubię półproduktów, ale jak widzisz popękały niektóre i zamiast do góry kołami, stoją tak proste jak konstrukcja cepa
no nic
40dag mąki, 15 dag cukru pudru, 2-3 żółtka, 2 łyżki kwaśnej śmietany i zimne masło czyli standardowy przepis na kruche ciasto wymieszać wszystko nożem szybko zagnieść odstawić do lodówki
budyń zgodnie z opakowaniem waniliowy plus trochę cukru waniliowego do niego po zdjęciu z ognia dodać zółtko - dwa i szybko wymieszać
i tyla 180 stopni ok 25 min
BTW posmaruj fotemki masłem, bo ja przecież tego nie zrobiłam

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Miska masz szczęście ze włączyłam wizaż juz w domu w trakcie obiadu. Bo bym Cię zabiła byłam taka głodna. ..

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-11, 16:31   #1474
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Prawdopodobnie będzie dziewczynka 😄😍
Ale się cieszę
gratulacje!!!

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Spróbuj. TŻ na śniadanie je płatki owsiane lub gryczane na wodzie (którą odlewa) z dodatkiem żurawiny, rodzynek, jabłka, sliwek suszonych + miód. Zamiast jogurtu będzie ok.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Będzie towarzyszka na salony!
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 16:37   #1475
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Mam zabiegany dzień, ale w końcu udało mi się nadrobić nie będę cytować, więc w skrócie: gratuluję diet i utraty kg, super figur i zgrabnych ciałek tym które walczą z wagą życzę wytrwałości i trzymam brawa dla tych, które poczyniły zakupy, aniyam super, że body doszły życzę upojnych chwil z TŻ innym współczuję przeżyć z przedszkola/szkoly

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

No a Never jak zwykle ma ero przygody
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-02-11, 16:40   #1476
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Ale się cieszę
Cudownie

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Może wesprzecie maleństwo?
https://www.siepomaga.pl/serduszko-wojtusia
Stary 2016-02-11, 16:52   #1477
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

ale podły charakter

już miałam się zbulwersować, wszak to mój ulubiony zapach
ale doczytałam, że nie o perfumach piszesz
O szpachli perfum nie znam, taki ze mnie ignorant
Ubolewam, że fotek na telefonie nie widzę
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Też mi nie odpowiada ten podkład. A nową bazę z tej serii testowałaś?
Niestety bazy nie, może mi się uda przy kolejnych zakupach próbkę dostać

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Parszywie
Zobaczę jak będzie wyglądał nowy plan i czy mi emocje opadną, i się zastanowię nad rezygnacją z tego przedmiotu...
Najśmieszniejsze jest to, że ja od początku tyram dla tej klasy, organizuję wszystkie imprezy, wyjścia, prezenty itd
Zgodnie z niepisaną zasadą mogłabym się spodziewać lepszego traktowania dziecka

wzruszyłam się
Mnie też niewielu znajomych zostało ze starych czasów.
Albo się porozwodzili
Albo umarli
Albo pożyczyli pieniądze
Albo wyjechali za granicę
Przeraża mnie religia w szkole, ale jeszcze pare lat mi zostało do szkoły dzieci

A opis utraty znajomych świetny u mnie podobnie
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzieciaki w gimnazjum też się tak "bawią"

Ja to chyba jednak stara jestem. Beton mentalny pomyśleć, że "za moich czasów" trójkąty były gorszące

Nic próbuję Was dalej nadrabiać
Malinum jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 16:58   #1478
xxxescapismxxx
Pani Pech

W D. W próbkach jest maseczka a 3 normalnie kosztują 40 zł

Wzięłam jedno, Zobaczę co za cudo
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:04   #1479
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Ale się cieszę
super gratulacje
Aleksa_888 jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:05   #1480
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

love1234 gratulacje

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:08   #1481
love1234
Born to shop

Bardzo Wam dziękuję, ściskam mocno.
W ogóle lekarz miał mały poślizg, przez to jedna osoba była przede mną. Wyszedł lekarz i woła "Następna niewiasta". Wstała babka, na oko 70 lat 😆
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:08   #1482
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

też zrobiłam zamowienie z tą maseczką ale tylko dlatego że chciałam sprawdzić czy moja karta debetowa zwykła zadziała w Visa oferty transakcja przeszła - zobaczymy co dalej
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:10   #1483
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też zrobiłam zamowienie z tą maseczką ale tylko dlatego że chciałam sprawdzić czy moja karta debetowa zwykła zadziała w Visa oferty transakcja przeszła - zobaczymy co dalej

Daj znać, bo tez ciekawa jestem :P podkradłabym wtedy kartę TZ, bo ja mam MC

Stary 2016-02-11, 17:12   #1484
kjd3
only smart shopping

Mnie, jako fance polskiej pielęgnacji, podoba się prezent tygodnia (w sumie 75 ml kremików fajnych na wyjazdy) i popełniłam zamówionko:

Clarena Body Slim
Zestaw do ciała, 1 szt. 1 szt. po zł 89,90 zł 89,90

Dr Irena Eris Algorithm
Maseczka, 75 ml 1 szt. po zł 79,90 zł 79,90

Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
zł 0,00

PREZENT NIESPODZIANKA
zł 0,00

Norel Dr Wilsz zestaw 5 miniatur pielęgnacyjnych
zł 0,00

Dr Irena Eris Ujędrniająco-wygładzający krem do ciała Body Art (50 ml)
zł 0,00

Himalaya miniatura pasty do zębów (6 ml)
zł 0,00

Bvlgari Aqua Divina EdP (2 ml)
zł 0,00

Guerlain Próbka niespodzianka pielęgnacyjna
zł 0,00
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:14   #1485
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość

dam znać nawet nie wiedziałam wcześniej ze kartą debetową mogę w internecie płacić brawo ja dobrze że istnieje ten wątek
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:15   #1486
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Bardzo Wam dziękuję, ściskam mocno.
W ogóle lekarz miał mały poślizg, przez to jedna osoba była przede mną. Wyszedł lekarz i woła "Następna niewiasta". Wstała babka, na oko 70 lat 😆

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość

mam taką samą sytuację, ale visę se podpięłam gdzie chciałam

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

kot mi zapiełdolił krewetki
mam nadzieję, ze ogonki wydali
co za żarłok

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:19   #1487
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Mnie, jako fance polskiej pielęgnacji, podoba się prezent tygodnia (w sumie 75 ml kremików fajnych na wyjazdy) i popełniłam zamówionko:

za zamówienie. Daj znać czy to rzeczywiśce 5x15 ml a nie w sumie 15 ml (czyli 5x3 ml). Bo już raz tak z czymś było

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:

mam taką samą sytuację, ale visę se podpięłam gdzie chciałam

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

kot mi zapiełdolił krewetki
mam nadzieję, ze ogonki wydali
co za żarłok
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:20   #1488
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

za zamówienie. Daj znać czy to rzeczywiśce 5x15 ml a nie w sumie 15 ml (czyli 5x3 ml). Bo już raz tak z czymś było
Norel zwykle ma miniatury 15 ml, może ktoś wcześniej dostanie i napisze, bo ja opłacę dopiero po jakimś przypływie gotówki .
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:20   #1489
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

A co zamowilas? Bo zrobilabym jakies mini zamowienie, ale nie wiem co kliknac

Cytat:

Clarena Body Slim
Zestaw do ciała, 1 szt. 1 szt. po zł 89,90 zł 89,90

Dr Irena Eris Algorithm
Maseczka, 75 ml 1 szt. po zł 79,90 zł 79,90

Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
zł 0,00

PREZENT NIESPODZIANKA
zł 0,00

Norel Dr Wilsz zestaw 5 miniatur pielęgnacyjnych
zł 0,00

Dr Irena Eris Ujędrniająco-wygładzający krem do ciała Body Art (50 ml)
zł 0,00

Himalaya miniatura pasty do zębów (6 ml)
zł 0,00

Bvlgari Aqua Divina EdP (2 ml)
zł 0,00

Guerlain Próbka niespodzianka pielęgnacyjna
zł 0,00
Tez mnie kusza te kremiki
Stary 2016-02-11, 17:22   #1490
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A co zamowilas? Bo zrobilabym jakies mini zamowienie, ale nie wiem co kliknac

Tez mnie kusza te kremiki
Peeling z perfecty za 2.5 zl
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:25   #1491
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Norel zwykle ma miniatury 15 ml, może ktoś wcześniej dostanie i napisze, bo ja opłacę dopiero po jakimś przypływie gotówki .
to jeżeli tak to ok bo wiem że już raz był taki numer że źle podali pojemność przy zestawie miniatur ale mam nadzieję że tym razem nie będzie tak

UWAGA UWAGA!!! OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!!

Dzisiaj teleekspres wyjątkowo o 17:30 (bo pozniej możliwe ze nie będę mieć czasu:P)
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:30   #1492
Miskaa78
Kazar Lady

czekam na teleekspres

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:32   #1493
amyz
Chanel Lady

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

Witam Państwa serdecznie w dzisiejszym programie Co dziś ciekawego będzie można zobaczyć?

- W cotygodniowym cyklu "Dlaczego ja?" dzisiaj historia Baletnicy_Nataszy której to telefon sam, bez jej wiedzy, szuka sobie znajomych na fejsie. Baletnico - może jest samotny? czy poświęcasz swojemu Androidowi wystarczająco dużo uwagi?

- W cyklu "trudne sprawy" dzisiaj temat traum żywieniowych z dzieciństwa. Dlaczego brukselka wzbudza popłoch u Korinki? Dlaczego Nikkolaa na jej widok dostaje drgawek? Czemuż Love1234 na widok szpinaku wpada w panikę? odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na stronie mniej więcej 40

- w dzisiejszym odcinku serialu "Szpital" poradnia dietetyczna. Tematy grubi-chudzi diety, dietetycy, chudnięcie Jak schudnąć, jak przytyć i dlaczego unikać Natur House. Przy okazji, w scenie finałowej wystąpiły fotki laseczek: (Miski i Aniyam)

- w programie "ktokolwiek widział ktokolwiek wie" historia Aniyam która podczas przypadkowych porządków znalazła w zapasach podkład Estee i zapytowuje czy ktoś może pamięta kiedy ona to kupiła, w jakim celu i dlaczego nikt jej nie przypomniał że to ma a nie używa . W drugiej części programu poznamy Paulinę_Aurorę i jej równie ciekawe znalezisko w postaci mydła.

Na zakończenie programu konkurs o powietrze z Douglasa w butelce po Norelu! Kto znajdzie zapomniane, najdziwniejsze, kosmetyczne zapasy wygrywa! Rozwiązanie konkursu w 49 części wątku

- do rubryki "Napisz do Przyjaciółki" napisała spanikowana Miska78 która zapytowuje się pilnie jak sadzic/siac/kosic rukole??? Miska -błagam Cię Przecież nawet dzieci wiedzą, że rukola rośnie w Tesco, w plastikowych pudełkach na dziale warzywa/owoce, pomiędzy pieczarkami a kiełkami brokułów

- w dzisiejszym odcinku Szkoły historie prosto z podstawówek: wrednego katechety (by Tomama) oraz zaproszeń komunijnych (by Anoli)

- w programie kulinarnym "Ewa (tj, Miska) gotuje" -zdjęcia kuszących babeczek które rozwalają reżim dietetyczny grubszej części wątku. Przepisy na babeczki ze szpinakiem i budyniem dostępne będą pod koniec programu.

- następnie do obejrzenia program edukacyjny "Miliard w rozumie". W dzisiejszym odcinku Aleksa888 opowiada jak zostać mistrzynią promocji, zaoszczędzić i dzięki temu zarobić milion który potem można rozp..... na kosmetyki . Na nobla z ekonomi, bez wątpienia, zasługuje porada z cyklu jak kupić taniej a oddać drożej w sklepie

- w programie "Porodówka" dzisiaj wystąpi Love1234 która dowiedziała się właśnie że urodzi córeczkę - małą fankę szaneli, diorów i torebek korsowych gratulujemy!

- na koniec, po 23, do obejrzenia program "Różowa landrynka" . I to wydanie specjalne!!! a dlaczego? bo dzisiaj czwartek, 11 lutego mówi komuś coś ta data?? no mam nadzieję że wszystkim bo to przecież.... wigilia urodzin Never!! Z tejże okazji, zasiądziemy przy wspólnym stole, połamiemy się viagrą i wysłuchamy 12 historii kutangowych Never powspominała szaloną młodość, przygody gdy do kutanga doszło i nie doszło, historie żylastych anakond i uciekających cichaczem siuśków - Kochana, czekamy na wydanie biografii. "51 twarzy Never" zrobi taką furorę ze nie będziesz wiedziała na co kasę wydawać
Świąteczny, wigilijny nastrój udzielił się wszystkim, a przede wszystkim Aniyam która doczekawszy się wreszcie swoich koronkowych zgorszycieli z H&M wpadła w bzykankowy nastrój myśl dnia? "W pewnym wieku nie można marnować wzwodów (by Aniyam).
Z tego też tytułu doradziłyśmy koleżance aby nie marnowała czasu, zmolestowała męża przed obiadem i po obiedzie a definicja 3xK zmieniła rozwinięcie na kutango, kolacja, kutango

Dziękuję za uwagę i życzę miłego oglądania naszego kanału

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-02-11 o 17:33
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:37   #1494
Miskaa78
Kazar Lady

amyz umarłam

rozkręcasz się coraz bardziej

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:40   #1495
korinka3

Amyz mistrzostwo świata!
Stary 2016-02-11, 17:40   #1496
love1234
Born to shop

Amyz roz☠☠☠a**s system hahaha. Cykl różowej landrynki wymiata

Swoją drogą Miskaa, z Twojego kota niezły burzuj
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-11, 17:43   #1497
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Ciesz się, że Ci Wizażu nie zablokowali.

Mój TŻ chodzi do specjalistki medycyny chińskiej leczącej dietą i akupunkturą, która w podobnej sytuacji do Twojej, zaleciła totalne odstawienie nabiału krowiego i cukru. Facet czuje się super, a przy okazji schudł 10 kg.
Zastanawiam się tylko czy bez nabiału (je tylko sery kozie i owcze) dostarcza organizmowi wystarczającą ilość wapnia.
Oj o podaż wapnia bym się nie martwiła ;-) wręcz przy dużym spożyciu mleka bym się o niego bała
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Super! klask i:
Zawsze się dodatkowo cieszę na dziewczynki, bo dużo osób, zwłaszcza mężczyzn, chciałoby syna. Jak słucham tych opowieści koleżanek, to aż mi się niedobrze robi. Dyskryminacja jeszcze przed porodem i utrwalanie takiego tradycyjnego myślenia.
Wspierajmy się, kobitki, bo czasy ciężkie!
też mnie słabi takie gadanie. Normalnie czasy sukcesji wróciły i co drugi posiada zamek i tytuły trzęsąc portkami czy potomek męski będzie.
Cytat:
Ale się cieszę
gratulacje Rośnijcie zdrowo
Malinum jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:44   #1498
kjd3
only smart shopping

Cytat:
amyz umarłam

rozkręcasz się coraz bardziej
Ja też, aż dziecko przyszło sprawdzić z czego tu się śmieję i nie mogłam pokazać niecenzuralnych tekstów !
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:47   #1499
amyz
Chanel Lady

dzięki Dziewczyny naszła mnie wena tak jakoś dzisiaj
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-11, 17:49   #1500
korinka3

Pozdrawiam z czarną maseczka GG
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości