pęseta do brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-07-15, 16:59   #1
Gordon
Przyczajenie

pęseta do brwi

A ja mam pytanie czy ktos moze polecic jakas dobra pesetke do regulacji brwi? Gdzies na forum znalazlam info ze dobre mozna nabyc w sklepie body basics ale pofatygowalam sie tam i w ogole zadnych nie maja [img]icons/icon9.gif[/img]
Kupilam juz kilka w swej karierze ale wszystkie sa do niczego, niestety. A jedyna dobra, ktora mi przywieziono z Austrii zostala wykorzystana do wyciagniecia psu kleszcza wiec sami rozumiecie ze juz mi teraz nie bardzo ja uzywac
Gordon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 11:07   #2
AnetaAN
Rozeznanie

GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: depilacja brwi

Jeżeli jest dobra, to musisz po prostu pójśc z nią do najbliższego salonu kosmetycznego i poprosić o dezynfekcję w sterylizatorze. Myślę, że żadna kosmetyczka Ci nie odmówi [img]icons/icon7.gif[/img]

aneta
Stary 2005-09-05, 17:18   #3
S-K
Raczkowanie

Dot.: depilacja brwi

Najlepsza pęseta jest z Inter-Vion. Moja mama używa jej od wielu wielu lat, ja również. Jest srebrna, o prostym zakończeniu, ma długość +-8 cm, jest mniejsza od innych powszechnie dostępnych. Wyrywa dokładnie, nawet najmniejsze włoski, które ledwo co wystają spod skóry!!!! Gdy mama wyjeżdżała i ją ze sobą zabierała, łezka w oku mi się kręciła, bo nic nie było w stanie jej zastąpić, nawet w te wakacje pęseta firmy Mavala z prostą pozłacaną końcówką za 35zł (!!!!) nie była aż tak dobra. Właśnie poluję na tą Inter-Vion, żeby mieć w końcu swoją, bo jest genialna a mama na swoją chucha i dmucha, bo to wielki skarb! Gorąco polecam. Narazie to nie wiem, gdzie ją znajdę, ale wydobędę ją nawet spod ziemi ;-)
S-K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:57   #4
iff
Rozeznanie

Dot.: depilacja brwi

A ja mam taką jak na zdjęciu. Pisze na niej:
YES 6101 Solingen Germany - kupiłam ją na stoisku z takimi akcesoriami w Koronie we Wrocławiu i droga nie była... cos ponad 10 zł a jest super!!!

iff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:50   #5
polkiloarbuza
Raczkowanie

peseta do brwi

czy mozecie mi polecic pesete do brwi ktora dobrze wyrywa mam dosyc tego szmelcu z kioskow a moja jedyna dobra peseta sie zgubila
polkiloarbuza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 16:36   #6
201707171556
Konto usunięte

Dot.: peseta do brwi

Żadnej konkretnej pęsety nie moge Ci polecić (mam na mysli firme), ale mnie dobrze wyrywa sie włoski taką z prostym zakończeniem (w sensie nie pod kontem/na skos).
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 17:27   #7
Athenka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Durga
Żadnej konkretnej pęsety nie moge Ci polecić (mam na mysli firme), ale mnie dobrze wyrywa sie włoski taką z prostym zakończeniem (w sensie nie pod kontem/na skos).
Ja tez zawsze wybieram prostą i wąsko zakończoną. Te łopatkowate i skośne zawsze u mnie lądowały w koszu.
Athenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 17:59   #8
April007
Zadomowienie

GG do April007

Najwazniejsze to wziac pesete do reki i pod swiatlo sprawdzic czy koncowki idealnie sie stykaja ( nie moze byc widoczny przeswit ). Najczesciej sa zle przyciete i dlatego kiepskie. Mialam taka z kiosku za 1,70 i byla ok. Teraz mam z sephory za 14 skosna i tez dobrze wyrywa
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:20   #9
tutti_frutti
Raczkowanie

z mojego doświadczenia wiem, że wszystie pesety które są z cienkiego metalu są beznadziejne i nic nie warte, lepiej kupować takie grubsze
tutti_frutti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 09:22   #10
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez polkiloarbuza
czy mozecie mi polecic pesete do brwi ktora dobrze wyrywa mam dosyc tego szmelcu z kioskow a moja jedyna dobra peseta sie zgubila
Moja znajoma, która sprzedaje w sklepie mówi, że klientki bardzo sobie chwalą pęsety firmy Donegal - za to, że chwytają nawet najmniejsze włoski. Nie wiem, bo mam jakieś inne, ale może się skuszę i na tą, bo chyba nie jest droga

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:05   #11
vesenka
Zakorzenienie

Dot.: pęseta do brwi

Odkopuję wątek, bo pilnie potrzebuję dobrej pęsety. Takiej, żeby łapała krótkie włoski i nie przycinała ich przy skórze, tylko wyrywała z cebulką.

Propozycje, które już padły w wątku są pewnie nie do dostania aktualnie.

Co polecacie? Macie sprawdzone pęsety, z których jesteście zadowolone?

vesenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 09:39   #12
agawolf
Przyczajenie

Bardzo polecam INTER VION seria Satine, takie lekko fioletowe opakowanie, ma wytloczoną na wierzchu taką różyczkę, od kilku lat uzywam tylko ją i nie spotkałam lepszej.
Jest delikatna i drobna, można uchwycić nawet włoski milimetrowej długości, nie uciny tylko łapie
agawolf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:23   #13
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Podbijam, szukam właśnie dobrej pęsety, bo jak nie lubię regulować brwi to i moja pęseta jakaś koślawa i zadania mi nie ułatwia.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości