co ja mam z sobą zrobić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-22, 10:28   #1
Demon
Przyczajenie

co ja mam z sobą zrobić??

Hejka@!
prosze o rady.... nigdy nie byłam u wizażystki a bardzo chciałabym poznać jej opinie, szczególnie co mam zrobić z fryzurką?mam problem bo moje włoski sa cienkie a jak chce je podkręcić to za 10min sie rozporostowują więc nosze fryzurke która nie wymaga zbyt wielu zabiegów no i raczej mi to odpowiada druga sprawa to oczka, poradżcie coś żeby nie były takie smutne no i te woreczki pod nimi koszmar... prosze o pomoc wszystkie chętne Wizażanki jak i osoby profesjonalnie zajmujące sie wizażem na codzień w pracy,bede wdzięczna za wszelkie rady,pozdrawiam serdecznie! całuski!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (111,9 KB, 5 załadowań)
Demon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 11:33   #2
koculek
Zakorzenienie

Re: co ja mam z sobą zrobić??

Zetnij włoski Nie dziwie się, że przy takich długich cinkich włoskach skrecają się tylko na chwilę. Ja też miłam takei długie i cienkie i juz od 4 lat mam do krótsze (najpierw ścięłam na chłopaka teraz mam do ramion i jest super
Stary 2004-10-22, 11:46   #3
Sam
Zadomowienie

Witaj
Co do włosków ja bym je wystopniowała troszke- dzieki temu fryzurka bedzie miała wieksza objetość i bedzie lżejsza. Masz dość pociagłą twarz i obecna fryzurka jeszcze ją bardziej wyszczupla - należałoby 'złamać' nieco tą podłuzna linie
Co do oczu - postaw na odpowiednia pielegnacje - jest duzy wybór kremów niwelujących zapuchniete oczka i zmniejszających cienie.
Tym czasem uzywaj odpowiednich korektorów
Mozesz nieco rozjaśnić oczka nakładając w kącikach oczu i pod łukiem brwiowym świetlisty-jasny cień.
Róz - najlepiej bardzo delikatny - kolor pudrowy - nałozony na kosci policzkowe i lekkie muśnięcie na powieki nada buzi świeżośći i ja rozjasni

pzdr i udanych eksperymentów zycze
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond sims.jpg (38,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 042.jpg (43,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adv_4044.jpg (99,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize.jpg (39,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g2.jpg (51,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarenka 777777.jpg (29,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 157.jpg (25,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1j.jpg (21,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2vf.jpg (24,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (9,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz7.jpg (26,6 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 19:21   #4
Demon
Przyczajenie

wielkie dzięki Sam za dobre Rady, ale kochana powiedz mi prosze czy jak ja wystopniuje moje włoski czy one bedą mi sie układać? czy będzie jakiś efekt jak one są takie miękkie i cienkie? i nie podatne na stylizacje ?
odnośnie różu to jaki to jest kolor pudrowy? czy chodzi o kolor pudru?czyli beż?
odnośńie oczek to chyba defekty są dziedziczne i zniwelować ich sie raczej nie da? zostaje maskowanie ale korektory które miała brzydko sie komponowały bo moja skóra pod oczami jest taka cienka że minimalnie naniesiony korektor żle wypada? jeśli bym jeszcze nie nadużyła porad to prosiłabym o jakies dobre kremiki pod oczy?mam 27latpozdrawiam serdecznie!
Demon jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości