Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-23, 10:49   #4051
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dam znać jaki rozmiar mogę Ci moją odstąpić chyba że bedzie xl
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:50   #4052
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
serio...?
Serio - pisałam o tym kilka razy od wczoraj To co na zdjęciu, po prostu opis jest z skopiowany. Zresztą są tam jakieś wyrazy "clamshell", a to ani z nazwy wzięte ani od koloru
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:50   #4053
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Sprawdziłam i nie wchodzi już do kart podarunkowych (albo ja mam pecha), a to była jedyna możliwość, żebym to kliknęła więc trudno
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:50   #4054
maarthusia

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Sięgnęłam dziś po brokułowy TINT i...
z miłą chęcią będę go używać na policzki. Naturalny wdzięk, dziewczęcy urok i ta świeżość, delikatność i młodzieńczość.
A tak się go bałam.

Na usta nakładać go nie zamierzam.
Ja się nadal boję tego produktu może w weekend spróbuję się z nim zaprzyjaźnić
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:50   #4055
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Serio - pisałam o tym kilka razy od wczoraj To co na zdjęciu, po prostu opis jest z skopiowany. Zresztą są tam jakieś wyrazy "clamshell", a to ani z nazwy wzięte ani od koloru
A ok, to wiem i widziałam wczoraj
co innego zrozumiałam
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:51   #4056
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
No i znowu mnie kusi, przez ta bazę
Szmina ma fajny kolor, ale cziłała byłaby lepsza
A ja tę bazę, tzn nową wersję, klikałam z brokułem (a oni oferują tę w starym opakowaniu To się postarali...)
Stary 2016-02-23, 10:51   #4057
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
To czego teoretycznie koiknąć się nie da miałam brać kredkę i mini maseczkę, ale skoro mogę z rabatem połączyć to czemu nie

współczuję

Bardzo mocno napigemntowanych nie lubię, bo sobie zawsze plamy zafunduję ale na trwałości mi zależy żeby kolor długo trzymał i nie zmieniał się zbytnio w czasie. Rzdokiewę wzięłam jedną, boxy 2, a broznery mam z wcześniejszych pudel.

Ale mnie Estee wkurz, moja ukochana firma i takie wtopy Napisałam wczoraj co z moim zamówieniem, a dzisiaj odpowiedź, że musieli je anulować z powodu braku produktów, oczywiście i tusz i korektor są cały czas w sprzedaży więc gnojki nie chcą mi zrealizować bo 4 miniatury z rabatem mi weszły aaaaa nie lubię ich
Ale chamstwo!
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:52   #4058
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:52   #4059
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Ja tez nie mam ale mam w nosie tą rzodkiewę do bani jest
Stary 2016-02-23, 10:55   #4060
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zeszłoroczne nie były takie złe żiwenszi było, i te sisleye
Niby nie ale myślałam, że jakieś nowości dadzą

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Sprawdziłam i nie wchodzi już do kart podarunkowych (albo ja mam pecha), a to była jedyna możliwość, żebym to kliknęła więc trudno
Rano wchodziło, sprawdzałam musieli szybko zablokować

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
A ja tę bazę, tzn nową wersję, klikałam z brokułem (a oni oferują tę w starym opakowaniu To się postarali...)

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:55   #4061
Oktawiaaa
Zakorzenienie

.
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:55   #4062
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
To czego teoretycznie koiknąć się nie da miałam brać kredkę i mini maseczkę, ale skoro mogę z rabatem połączyć to czemu nie

współczuję

Bardzo mocno napigemntowanych nie lubię, bo sobie zawsze plamy zafunduję ale na trwałości mi zależy żeby kolor długo trzymał i nie zmieniał się zbytnio w czasie. Rzdokiewę wzięłam jedną, boxy 2, a broznery mam z wcześniejszych pudel.

Ale mnie Estee wkurz, moja ukochana firma i takie wtopy Napisałam wczoraj co z moim zamówieniem, a dzisiaj odpowiedź, że musieli je anulować z powodu braku produktów, oczywiście i tusz i korektor są cały czas w sprzedaży więc gnojki nie chcą mi zrealizować bo 4 miniatury z rabatem mi weszły aaaaa nie lubię ich

jutro się wymaluje na pocztę to zdam relacja

Nie ładnie estee

Cytat:
To w ostatniej chwili mi się udało bo właśnie kliknęłam drugie
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-02-23, 10:56   #4063
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie dalej wchodzi. Ale ja mam jeszcze platnosc za przesylke 9,90. A Ty masz golda moze?
Stary 2016-02-23, 10:56   #4064
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kurde aż się dziwię że żadna z Was nie ma to naprawdę piękny zapach tylko mało trwałe w porównaniu do innych moich.:
Ja mam i uwielbiam Kiedyś już gadałyśmy o tym zapachu

Jak byś znalazła jakiś zamiennik, to podziel się proszę inf.

Kiedyś czytałam, że cavalli exotica podobne, ale dla mnie to w ogóle niepodobne, bo jakieś takie sztuczne są
W superpharm wąchałam kiedyś zapachy wystawione na jakieś promocji i pamiętam, że o lancaster summer splash pomyślałam, że podobne, ale to było w pośpiechu, kiedy wąchałam też sporo innych, więc pewności nie mam- nie wiem też jak z ich trwałością. Muszę jeszcze kiedyś je przetestować, jak trafię, bo tak po nutach to zupełnie co innego
http://www.fragrantica.pl/perfumy/La...ash-17943.html
Aleksa_888 jest teraz online  
Stary 2016-02-23, 10:58   #4065
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
W temacie YR
... a najbardziej mi żal...
malinki i kokoska, ale malinki bardziej
i już dawno wycofanej maseczki CS i tej winogronowej.
Dla mnie to była zgniła malina. Najbardziej lubiłam jeżynę.
A maseczkę winogronową mam jeszcze jedną zachomikowaną. Potem będzie

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Raczej nie, tylko na zdjęciu widnieją inne produkty a w opisie inne, może nidługo przyjdzie oficjalny mail
Ja się łudzę, że na obrazku tylko pokazali jakieś swoje bestsellery a przyjdą te z opisu
Myślałam że są 2 kody na różne rzeczy a ja nie ogarnęłam tematu. Ja wolę to co na obrazku.

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
W ogóle ostatnio jakis trend się zrobił na szorowanie, szczotkowanie. Czy oprócz pilingowania jeszcze się szorujecie szczotą?
Szczota jest zamiast peelingu.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Baza jest bardzo fajna. Ja ją lubię, a mam tłuste, opadajace powieki. Cienie się trzymają ładnie. Kolory są delikatnie podbite.
Super.
To Ty pisałaś że baza S. jest do bani? Wzięłam próbkę i u mnie pięknie się spisuje.
Stary 2016-02-23, 10:59   #4066
Mrowina
Rozeznanie

Witam z rana
Dziewczyny czy w internetowej S. można płacić kilkoma kartami prezentowymi? Nigdy nie płaciłam i nie wiem czy tam jest miejsce na kilka kodów?
Co do zwrotu/wymiany zawsze tak było, najpierw pani wycofuje produkt z paragonu tzn. zwracasz a potem pyta czy chcesz coś innego za to tzn. wymieniasz. Chyba chodzi o to ,że im się musi wszystko spinać (coś oddajesz i im przybywa na stanie a coś innego bierzesz im ubywa). Ja tak zwracałam/wymieniałam i nie chcieli gratisów zabrać, a nawet jak obowiązywał rabat w tym czasie to Pani mi nabiła i jeszcze różnicę zwróciła.
Mrowina jest offline  
Stary 2016-02-23, 11:00   #4067
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Witam z rana
Dziewczyny czy w internetowej S. można płacić kilkoma kartami prezentowymi? Nigdy nie płaciłam i nie wiem czy tam jest miejsce na kilka kodów?
Co do zwrotu/wymiany zawsze tak było, najpierw pani wycofuje produkt z paragonu tzn. zwracasz a potem pyta czy chcesz coś innego za to tzn. wymieniasz. Chyba chodzi o to ,że im się musi wszystko spinać (coś oddajesz i im przybywa na stanie a coś innego bierzesz im ubywa). Ja tak zwracałam/wymieniałam i nie chcieli gratisów zabrać, a nawet jak obowiązywał rabat w tym czasie to Pani mi nabiła i jeszcze różnicę zwróciła.
Nie można płacić kilkoma kartami - jedną + karta kredytowa. Mi powiedzieli, że nie ma wtedy rabatu, bo to nie jest wymiana tylko zwrot (chodzi o podkład - zmiana koloru)

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-23 o 11:01
Stary 2016-02-23, 11:01   #4068
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
U mnie dalej wchodzi. Ale ja mam jeszcze platnosc za przesylke 9,90. A Ty masz golda moze?

ale już zakombinowałam i jak dodam inny produkt i karty, a póxniej usunę produkt to jest
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-23, 11:01   #4069
love1234
Born to shop

Witam z rana 😊

Przygarnelam rzodkiewke, co nie zmienia faktu, ze nic mi nie urwala
Stary 2016-02-23, 11:02   #4070
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Nadrobiłam
Wzięłam karty na przelew, ale cały czas dumam....
Drugą opcję brałabym bez zastanowienia, ale tutaj Kolor pomadki nie dla mnie, tusz to też taki se

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-02-23, 11:02   #4071
GlamKitty
Zakorzenienie

A co do szczotkowania ciala to mam te szczotke z Rossmanna i jej nie lubie Za te pieniadze niby jest ok, ale chyba lepsze jest naturalne wlosie. Czaje sie na ta http://www.fridge.pl/sklep/ostra-szc...ostra-szczotka
Stary 2016-02-23, 11:03   #4072
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Gdyby to była Ska to byłabym happy

Dziewczyny a czy w trakcie trwania dni VIP mozna placic kartami podarunkowymi, czy rabat wtedy nie wchodzi?
Można
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-23, 11:04   #4073
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie ja sprawdziłam i dalej wchodzi

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja mam i uwielbiam Kiedyś już gadałyśmy o tym zapachu

Jak byś znalazła jakiś zamiennik, to podziel się proszę inf.

Kiedyś czytałam, że cavalli exotica podobne, ale dla mnie to w ogóle niepodobne, bo jakieś takie sztuczne są
W superpharm wąchałam kiedyś zapachy wystawione na jakieś promocji i pamiętam, że o lancaster summer splash pomyślałam, że podobne, ale to było w pośpiechu, kiedy wąchałam też sporo innych, więc pewności nie mam- nie wiem też jak z ich trwałością. Muszę jeszcze kiedyś je przetestować, jak trafię, bo tak po nutach to zupełnie co innego
http://www.fragrantica.pl/perfumy/La...ash-17943.html
Pamiętam właśnie ze któraś miała i gadalysmy o nim tylko nie pamiętałam kto Miałam pytać właśnie czy osoba która też uwielbia tego Korsa i też szukała zamiennika to go znalazła

Mam exotica, to jednak co innego jest, kors ma taką szczyptę czegoś świeżego exotica jest bardziej hmm owocowa?

Exotica zyskuje przy noszeniu moje pierwsze niuchanie jak tylko wyszła to było wielkie love. Drugie wachniecie po jakimś czasie, hmm zapach ładny ale taki trochę za bardzo dziewczęcy - po czasie jednak zmienia się i jest całkiem fajny
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-02-23, 11:05   #4074
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zacne zakupy poczyniłaś
Na coś musiałam tę zalegającą kartę upominkową wykorzystać

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Otwórz zdjęcie przy kodzie w nowym oknie

Ponoć tam jest:.
bronzer 4g
Szinka la creme naked dolly 1.5g
Tusz 4.8g
Baza pod cienie 5g
koszulka

Także
Hmm, to wolałabym chyba bez tuszu, bo mam już z 10 miniatur w zapasie i ze 3 całe opakowania. Teraz przerzucam się na szminki

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Od wczoraj trąbiłam, że próchniaki, które wcześniej były i nie zgadza się to z opisem
Wybacz, w tej rzodkiewkowej gorączce zapomniałam
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-23, 11:06   #4075
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Raczej nie, tylko na zdjęciu widnieją inne produkty a w opisie inne, może nidługo przyjdzie oficjalny mail
Ja się łudzę, że na obrazku tylko pokazali jakieś swoje bestsellery a przyjdą te z opisu
Nie ma tak dobrze, to potwierdzone info, że ze zdjęcie, zresztą UWAGA: W S zawsze tak jest, że przesyłają to co jest na zdjęciu, a nie w opisie
Stary 2016-02-23, 11:06   #4076
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj kusisz, muszę ją wypróbować w stacjonarce nakładasz palcami?
Miziam się tym pędzelkiem..
Robię takie trzy cienkie nieśmiałe i krótkie kreseczki na policzkach- w tym miejscu gdzie normalnie nakładałabym róż, rozcieram i wklepuję palcami, a na koniec sięgam po pędzel i jeszcze trochę blenduję .
Tak, żeby efekt mnie zadowalał.

Cytat:

bardziej się boję, czy bimbałki wejdą w eSkę boczki mi ostatnio zmalały
Na płasko powinny wejść.

Cytat:
A to dziady to EL Chciałam klikać jak zobaczyłam Twoje zamówienie wtedy Nie odpuszczaj im! A który kolor korektora wzięłaś?
Brzydkie EL!
AnulaQa jest teraz online  
Stary 2016-02-23, 11:07   #4077
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Witam spamerki nadrabiam ale to nie na jeden rzut bo zaraz robota wzywa

Korinka podziwiam wytrwałość w gonieniu cellulitu, ja się z bankowaniem nie lubię, wrapy zasysacze ale bańkom dziekuję. Też miałam po zabiegu siniole, a w czasie nic nie bolało, felerne unaczynienie.
Jabłuszko pięknie przekonujesz do konserwowania Dobrze że przypomniałaś. Yonelle też polubiłam i zapach mi nie przeszkadzał miałam krem peptydowy i bardzo pozytywnie.
Never dziewczyno dobrze że oko nie trafione. Zabawy są różne i trudno się spodziewać jak strzeli korek i w co przyceluje.
Amyz, moja dzieć nie była na weselu, tylko na ślubie, i to mi wystarczyło Dziecko które jeszcze nie gada, jest na pampku to nie do ogarnięcia bo i naśladownictwo innych i chce tanczyc przy "Ave Maria" ale juz 2 czy 3 latek potrafi się przyzwoicie zachować( jak na ten wiek). Chodziło mi o to że najpierw byłam wyrodną matka co to dziecko izolowała, a póżniej to niestety ja maszerowałam wokół kościoła by odwrócić jej uwagę bo chciała do tatusia by być bliżej i wszystkiego dotknąć

Lece nadrabiać dalej

W ogóle ostatnio jakis trend się zrobił na szorowanie, szczotkowanie. Czy oprócz pilingowania jeszcze się szorujecie szczotą?

Jak podliczyłam moje zakupy lutowe to luty powinien już dziś sie skonczyć i przestać straszyć.
Na mallu jest czyszczenie magazynów- do70%.
Chodzi o ciało czy twarz? Ja do ciała nie używam szczotki, a do twarzy mam Mia2.
Stary 2016-02-23, 11:07   #4078
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Prawdopodobnie na zdjęciu:
bronzer 4g
Szinka la creme naked dolly 1.5g
Tusz 4.8g
Baza pod cienie 5g
i koszulka
Mi by się baza nawet przydała, bo nie mam żadnej, a ostro zaczęłam malować się cieniami
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-23, 11:08   #4079
Aabelia
Zakorzenienie

Dzień dobry

Cytat:
Dziękuję
To poczekam
Tak samo jak czekam aż S. da cos lepszego

Jadę zostawić auto w serwisie, po raz kolejny a ma tylko pół roku
Może serwis jest do Niektóre firmowe lepiej omijać.

Cytat:

C wysłało same miniatury do zamówienia, a EL anuluje z rabatem? Skoro są produkty na stronie, może napisz, że chyba się pomyili, bo produkty są do kupienia. Ciekawe co odpiszą.

Użyłam wczoraj pierwszy raz Originsa na bogdany i działa

Rzodkiewkę odpuszczam, zupełnie nie kusi. Ten tusz był w świątecznych zestawach i wydaje mi się, że nie najlepsze opinie miał.
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-02-23, 11:10   #4080
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
który?
shiro niby podobny do creed love in white, akurat ja nie mogę creeda używać (a białe kwiaty mi cmentarnie pachna) trwałość znowu ma taką ,ze ciężko chama zmyć
O to:

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P1633007

Pani zachwalała właśnie trwałość, ale mi z ręki dość szybko się ulotniło. Może starło mi się przez rękaw od płaszcza, nie wiem. Ładne to było, będę testować

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Witam spamerki nadrabiam ale to nie na jeden rzut bo zaraz robota wzywa

Korinka podziwiam wytrwałość w gonieniu cellulitu, ja się z bankowaniem nie lubię, wrapy zasysacze ale bańkom dziekuję. Też miałam po zabiegu siniole, a w czasie nic nie bolało, felerne unaczynienie.
Jabłuszko pięknie przekonujesz do konserwowania Dobrze że przypomniałaś. Yonelle też polubiłam i zapach mi nie przeszkadzał miałam krem peptydowy i bardzo pozytywnie.
Never dziewczyno dobrze że oko nie trafione. Zabawy są różne i trudno się spodziewać jak strzeli korek i w co przyceluje.
Amyz, moja dzieć nie była na weselu, tylko na ślubie, i to mi wystarczyło Dziecko które jeszcze nie gada, jest na pampku to nie do ogarnięcia bo i naśladownictwo innych i chce tanczyc przy "Ave Maria" ale juz 2 czy 3 latek potrafi się przyzwoicie zachować( jak na ten wiek). Chodziło mi o to że najpierw byłam wyrodną matka co to dziecko izolowała, a póżniej to niestety ja maszerowałam wokół kościoła by odwrócić jej uwagę bo chciała do tatusia by być bliżej i wszystkiego dotknąć

Lece nadrabiać dalej

Jak podliczyłam moje zakupy lutowe to luty powinien już dziś sie skonczyć i przestać straszyć.
Na mallu jest czyszczenie magazynów- do70%.
Oktawiaaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości