Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-19, 21:16   #1921
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
usłyszałam przed chwilą w osiedlowym warzywniaku, iż jakaś pani wyszła nie płacąc za rzodkiewki!

sprzedawczyni absolutnie nie zrozumiała mojej zszokowanej miny i zaczęła panią tłumaczyć, że pewnie zapomniała
a ja tu wątkiem spaczona w ogóle o czym innym
Wątek wciąga i uzależnia na maxa
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mąż do mnie dzwoni i pyta jak brokuł, czy jestem zadowolona? Mówię że tak,a on dobrze bo tego marudzenia bym już nie zniósł
O jaki kochany TŻ
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:16   #1922
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wolność słowa po syforsku 😐
Taaa

Tak samo jak dodałam pozytywną opinię produktu na ich stronie ( Givenchy ) pojawiła się od razu , a jak napisałam co myślę o ich balsamie do ust sephorowym to to do tej pory nie widać tej opinii

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-02-19, 21:17   #1923
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
anulowali z powodu braku produktu czy boxa?
Nie wiem jaki był powód Wszystkie produkty z zamówienia są cały czas dostępne... Nie dostałam nawet żadnej informacji o anulowaniu, ani nic Dobrze, że nie zapłaciłam, bo jak wyślę im się kasę, a zamowienie anulują, to ona sobie krąży i krąży po eterze - zwrócić coś kasy nie mogą Chyba nie anulują z powodu braku - kojarzę, że ktoś kiedyś dostał zamówienie bez boxa. Zresztą skoro boxy wracają jak komuś, tak jak mi dzisiaj, anulują zamówienie, to znaczy, że ten box się rezerwuje.
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:17   #1924
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ło matko
ciekawe czy ktoś kupi? a ile sobie zażyczył $?
Laska sprzedaje na sztuki produkty z boxa .
Cytat:
Przykro mi , mi się udało, bo darmowego szlafroka nie oddam, zresztą już w nim sobie siedzę, najlepszy, żeby nie zmarznąć siedząc na wizażu
Spróbuję jeszcze raz u innej kobitki zwrócić, bo mam w gratisie top dla córci na taniec, którego nie chcę zwracać .
Cytat:
Ktoś boxy sprzedaje?
Taaak, 11 sztuk
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-02-19, 21:18   #1925
kleo_4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie, na rzodkiewy to już mam fyfnaście innych produktów. Raczej nie wracam do tych już, które używałam Wolę coś nowego
Mam to samo...

juz nie pamietam kiedy kupilam 2 razy te same perfumy, czy kosmetyki, zarowno pielegnacja jak i kolorowka.

Na poczatku stycznia oddalam siostrze, mamie, siostrzenicy i kumpeli 4 reklamowki kosmetykow, bo stwierdzilam ze rok 2016 bedzie rokiem minimalizmu.
Jest luty, a ja juz kilka razy poplynelam z zakupami ciuchowymi i kosmetycznymi i te 4 wydane siatki nadrobilam z nawiazka, ehhh te postanowienia do tego doszedl teraz szal zakupowy ciuchowy dla corci, ja nie wiem co to bedzie jak podrosnie do kosmetixow, Tz juz sie boi

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:21   #1926
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Wnioskuje o dodanie mojego motta do regulaminu wataska

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No i mi nie wymienili w stacjonarnej S tej purchawy i macanego podkładu. Bo to niby musi byc reklamacja a to jest inna firma i tego typu bzdety. Chyba ich na infolinii pogryzę jak jeszcze wymyślą że mam zwracać i wymieniać na własny koszt.

Co za absurd. Kupiłaś online, zwracasz, dostajesz kasę i do widzenia.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki był powód Wszystkie produkty z zamówienia są cały czas dostępne... Nie dostałam nawet żadnej informacji o anulowaniu, ani nic Dobrze, że nie zapłaciłam, bo jak wyślę im się kasę, a zamowienie anulują, to ona sobie krąży i krąży po eterze - zwrócić coś kasy nie mogą Chyba nie anulują z powodu braku - kojarzę, że ktoś kiedyś dostał zamówienie bez boxa. Zresztą skoro boxy wracają jak komuś, tak jak mi dzisiaj, anulują zamówienie, to znaczy, że ten box się rezerwuje.
Brak w tym logiki Najważniejsze, że nie musisz teraz sie martwić o zwrot kasy
Stary 2016-02-19, 21:21   #1927
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
skoro o szminkach mowa, jaka matowa i trwala polecacie? Musi wytrzymac picie, jedzenie, kilka godz. Oraz miec piekny mocny kolor bordowy.
Hmm.. co do koloru to nie wiem, ale u mnie sprawdził się duet konturówka MAC (Ruby Woo) i pomadka z Sephory, z tej serii, półmat. Przetrzymała picie, jedzenie, cały dzień A dodam, że moje usta nie były w jakiejś mega kondycji

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:24   #1928
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Dobra spamiary, Tż zapodaje caipirinhie to się zmywam.

Miłego wieczoru

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-02-19, 21:25   #1929
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziś w pracy wkurzyła mnie koleżanka więc poszłam odreagować do S. Chciałam kupić coś z Origins. Spotkałam przy półce super konsultantkę, pogadałyśmy długo, bo miała dużą wiedzę o każdym produkcie. Wzięłam maskę lawendową i drugą różaną z glinką. Poszłam do kasy, wybuliłam 200 zł i jako Gold w S. (co prawda bez karty, ale) dostałam do zakupów takie oto próbki:
.
.
.
.
.
.
da bum tssss. Żadnej. Zero. Nul. Na kasie taka księżniczka, że dajcie spokój. Brak próbki to chyba zemsta że nie chciałam wziąć kuleczek kąpielowych (no ale po co mi kulki do kąpieli skoro mam prysznic bezbrodzikowy) bez jaj, jestem bardziej zniesmaczona niż wkurzona.

Ale za to dam znać jak się sprawują maseczki
Co za typiara w tej S
Stary 2016-02-19, 21:26   #1930
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:

Miłego wieczoru

Miłego!
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:32   #1931
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:

Miłego wieczoru

Miłego wieczoru
Stary 2016-02-19, 21:38   #1932
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Na pierwszym zdjęciu zakupy na drugim gratisy, ta próbka to nowa maska z glinką Biothermu

Jeśli ktoś chce mini Jimmiego to proszę o PW, chętnie zamienię na szminę Givenchy z boxa
Super zakupy
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Lecę teraz na dwie karty - na jednej nadrabiam zaległości, a na drugiej usiłuję (z miernym skutkiem) być na bieżąco. Zapodałam sobie z mężem czerwone wytrawne winko (pierwsze od ponad roku) i próbuję się relaksować, układając sobie listę do następnego brokuła.
Ja układam listę i starczy przynajmniej na 3 brokuły

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Możesz mi przesłać link do aukcji albo nazwę użytkownika na priv? Dołączę sobie do czarnej listy
Również poproszę info o handlarze

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Never chyba nie wiedziała, jak to pisała po raz pierwszy, że to będzie motto wątkowe

Dokładnie tak powiem mężowi, jak będzie musiał za nią zapłacić przy kasie
To nie Never wymyśliła to hasło, tylko paulina aurora

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-02-19 o 21:42
Stary 2016-02-19, 21:39   #1933
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Uuuu to też ostra konkurencja

Pytanko - ktoś tu kiedyś wspomniał, że któryś maczek wyjątkowo optycznie wybiela ząbki, Russian Red, Diva, Rebel? Wiem, że któryś mocny i popularny kolor.
uwielbiam błyszczyk Rebel
nie zażółca, ale czy bieli ??

oolong jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:43   #1934
kleo_4
Zakorzenienie

Cytat:

Miłego wieczoru

Milego

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Hmm.. co do koloru to nie wiem, ale u mnie sprawdził się duet konturówka MAC (Ruby Woo) i pomadka z Sephory, z tej serii, półmat. Przetrzymała picie, jedzenie, cały dzień A dodam, że moje usta nie były w jakiejś mega kondycji
Dzieki zaraz sobie polukam

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:46   #1935
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dziewczyny czy któraś kupowała tą bazę ostatnio http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/B...-Baza/P1821030 ? Czy ona powinna mieć jakieś zabezpieczenie albo coś?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:52   #1936
Antymionka
Moderator

Cytat:
Dostałam moje boxy - jeden jest ok, drugi otwarty, ale wszystko w środku jest. Nie dostałam tej próbki cieni, które chciałam sama zobaczyć Jest na liście, a w paczce nie ma
U mnie był zamknięty, wszystko jednak było zapakowane na prezent- nei dostałam drugiego pudełka, tylko wszystko było zapakowane w torebkę.
Antymionka jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:56   #1937
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Laska sprzedaje na sztuki produkty z boxa .

Spróbuję jeszcze raz u innej kobitki zwrócić, bo mam w gratisie top dla córci na taniec, którego nie chcę zwracać .

Taaak, 11 sztuk
Pojeździj po tchibo i spróbuj

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Teraz patrzę na próbki z S. i nic się nie zgadza -zamiast cieni i szamponów bumbla ma same papierki repetto
Stary 2016-02-19, 21:56   #1938
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś kupowała tą bazę ostatnio http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/B...-Baza/P1821030 ? Czy ona powinna mieć jakieś zabezpieczenie albo coś?
Ja kupowalam ostatnio w stacjo. Zabezpieczeniem byl tylko pasek tasmy jak sie pudelko otwiera, nic wiecej.

nadrobilam was w koncu zawalili mnie w robocie i od 11 nie dalam rady czytac a teraz nadrabialam te kilkadziesiat stron

Mam oba boxy moja siostra zadowolona, bo jak zamawialysmy to tez byla zawalona robota i myslala, ze dostaniemy tylko jednego boxa i trzeba sie nim podzielic, ale jej tlumacze, ze sa dwa i caly jeden dla niej
Z zawartosci jestem bardzo zadowolona szminke na pewno kupuje pelnowymiarowa - cudny odcien, dla mnie idealny kupuje z vipami

Gratuluje wszystkim boxow i zamowien

P.s. wszystkie probki mi sie zgadzaja, no i na pewno kupuje Signiorina Misteriosa

Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-02-19 o 21:57
liv87 jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:58   #1939
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja kupowalam ostatnio w stacjo. Zabezpieczeniem byl tylko pasek tasmy jak sie pudelko otwiera, nic wiecej.

nadrobilam was w koncu zawalili mnie w robocie i od 11 nie dalam rady czytac a teraz nadrabialam te kilkadziesiat stron

Mam oba boxy moja siostra zadowolona, bo jak zamawialysmy to tez byla zawalona robota i myslala, ze dostaniemy tylko jednego boxa i trzeba sie nim podzielic, ale jej tlumacze, ze sa dwa i caly jeden dla niej
Z zawartosci jestem bardzo zadowolona szminke na pewno kupuje pelnowymiarowa - cudny odcien, dla mnie idealny kupuje z vipami

Gratuluje wszystkim boxow i zamowien
Podczas tych teraźniejszych vipów teraz już kupujesz?
Ja się zastanawiam czy coś brać, właśnie sobie przypomniałam, ze box boxem, ale przecież ja z nim podkład zamówiłam
jutro się nim wymaziam, ale coś mi się wydaje, że kolor jest inny niż miałam próbkę nie wiem czy mi źle w stacjo podpisali, czy taka ślepa byłam
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:59   #1940
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super zakupy

Ja układam listę i starczy przynajmniej na 3 brokuły

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Również poproszę info o handlarze

To nie Never wymyśliła to hasło, tylko paulina aurora
Doszło?
Stary 2016-02-19, 22:00   #1941
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Doszło?
Wyślij mi też
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-19, 22:00   #1942
oolong
Zakorzenienie

[QUOTE=Nikkolaa;56033801]

miękka jest?
miałam chyba rose platinum kiedyś i była twarda

oolong jest offline  
Stary 2016-02-19, 22:02   #1943
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie był zamknięty, wszystko jednak było zapakowane na prezent- nei dostałam drugiego pudełka, tylko wszystko było zapakowane w torebkę.
Moje też na prezent w torebce

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Wyślij mi też
Poszło
Stary 2016-02-19, 22:03   #1944
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Co za absurd. Kupiłaś online, zwracasz, dostajesz kasę i do widzenia.
Ale ja nie chciałam zwracać. Chciałam wymienić na coś innego albo na to samo tylko nie macane / świeże. I się nie da. Nie i koniec. I jeszcze mi baba wmawiała że przez 9 miesięcy na pewno zużyję bazę a ta nierówna tubka to przez foliowanie. I że oni mają prawo sprzedawać produkty z taką datą. No świetnie, tylko że ja mam prawo nie chcieć czegoś takiego.
Stary 2016-02-19, 22:03   #1945
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest,jak jest box
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-02-19, 22:04   #1946
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Doszło?
Tak
Stary 2016-02-19, 22:04   #1947
ally21
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Moja nie miala żadnego zabezpieczenia. Kupowalam już dość dawno.
ally21 jest offline  
Stary 2016-02-19, 22:05   #1948
Nikkolaa
With Beauty In Love

[QUOTE=oolong;56041281]
Cytat:

miękka jest?
miałam chyba rose platinum kiedyś i była twarda
Miękka i napigmentowana, wystarczy jedno pociagnięcie i zostawia piękną wyraźną kreskę
Stary 2016-02-19, 22:06   #1949
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ale ja nie chciałam zwracać. Chciałam wymienić na coś innego albo na to samo tylko nie macane / świeże. I się nie da. Nie i koniec. I jeszcze mi baba wmawiała że przez 9 miesięcy na pewno zużyję bazę a ta nierówna tubka to przez foliowanie. I że oni mają prawo sprzedawać produkty z taką datą. No świetnie, tylko że ja mam prawo nie chcieć czegoś takiego.
W której S byłaś? Zabiła bym ... a jak box? Przekonałaś się do niego?
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-02-19, 22:06   #1950
Koshatka
Zakorzenienie

Dajcie namiar na handlarę.

Jest jakaś aplikacja na tel do sprawdzania dat ważności kosmetyków?

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości