Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-20, 13:22   #2161
Magdalena___
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczyny, ale narzekacie na tego tinta

Ja z benefitowych tintów miałam po 4ml ten koralowy - nie podszedł mi kolor, różowy - ok, ale rzadko używam, natomiast czerwony... miłość. Zużyłam 1 małe opakowanie z zestawu świątecznego sprzed 4-5 lat (chyba właśnie 2.5ml), potem pełnowymiarowe chyba 12, potem 4ml i teraz mam końcówkę kolejnych 4ml. Najczęściej używam na usta normalnie pędzelkiem, zwłaszcza w takich okolicznościach bezmejkapowych - plaża, basen, rowery, straszny upał/mróz. Na policzki rzadko - wtedy maziam pędzelkiem opuszki 2 palców i dopiero palcami robię kółeczko i rozcieram na polikach.
Polecam serdecznie
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-02-20, 13:23   #2162
kjd3
only smart shopping

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tż idzie z rana do swojej szafy po ciuchy i rzuca hasło: jak już siedzissz na necie to wybierz sobie jakąś fajną szafę 3 drzwiową, bo ci się kosmetyki w tych naszych 4 nie mieszczą

Najgorsze, że on tak na serio, bez sarkazmu Gdzie ja wsadzę w tym mieszkaniu piątą szafę 3-drzwiową Chyba łatwiej będzie pozbyć się części zapasów

I chyba taniej.
kjd3 jest offline  
Stary 2016-02-20, 13:23   #2163
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oglądałam te przecenione pomadki Astor jakieś 2tyg temu - większość kolorów okropna jak z bazaru sprzed 20 lat (brzydkie perłowe odcienie z drobinkami ). Te z kolekcji Heidi są bez drobinek. Ja chwilę myślałam nad 005, ale stwierdziłam, że mam już inne w tym kolorze, a i tak pewnie nie będę używać - jakoś jestem bardzo wrażliwa na zapach szminek, więc te drogeryjne mnie zazwyczaj drażnią, bo mają taki jakiś chemiczny zapach Już klika razy skusiłam się na jakieś pomadki z Rossmanna "bo taka wyprzedaż i ładny kolor" i za każdym razem oddawałam siostrze i babci, bo zapach był dla mnie uciążliwy. To jakoś się leczy? Wydaje mi się, że 15 lat temu takie zapachy mi nie przeszkadzały, a teraz nie mogę zdzierżyć
Też jestem nadwrażliwa na zapachy Dlatego teraz kupuję głównie te Golden Rose Velvet Matte.
Te polecane przeze mnie z Pupa smakowo też są OK. Nie jestem aż tak bardzo wybredna. W Rossmann kupuję czasem nawet taniutkie Wibo Million Dollar Lips i Eveline Color Edition:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Wibo-...60701,1648,350
http://sklep.eveline.eu/color-edition-p40978

Teraz JEST w promo inna seria i ekspedientka mnie gorąco namawiała:
http://goldenrose.pl/produkt-miesiaca-8.vhtml
Ale babcinym aromatom mówię stanowcze NIE!!!

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-20 o 13:45
cosmetix jest offline  
Stary 2016-02-20, 13:26   #2164
Aabelia
Zakorzenienie

Starałam się nadrobić

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Lepiej dwupiętrowy
Przezorny zawsze ubezpieczony
Jak się już te dwa piętra posprząta, to na kosmetyki czasu nie będzie

love1234

Też dzisiaj w nocy mnie zatoki męczyły. Używam na to sinupret, pomogło trochę.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zatrulam Się w northfish ile się na modliłam nad kiblem to nikomu nie życzę.. ;/

A dzieckiem trzeba się zająć.. czekam na mamę, jeszcze tylko dwie godzinki uff..

Fajne beglossy jest, zamówiłam
Współczuję, oby przeszło szybko.

Lidia Patrycja piękne imię,

Z brokułem kupiłam polecany przez Maartusię balsam do ust biothermu, wypróbowałam i jestem zadowolona.
Aabelia jest offline  
Stary 2016-02-20, 13:26   #2165
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też jestem nadwrażliwa na zapachy Dlatego teraz kupuję głównie te Golden Rose Velvet Matte.
Te polecane przeze mnie z Pupa smakowo też są OK.

Teraz są w promo inna seria i ekspedientka mnie gorąco namawiała:
Ja chcę z Gr matte fiolet i ten ciemny bordowy (?) . Masz może?
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-02-20, 13:30   #2166
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Love zdrówka !!

Rotkohl śliczny kolorek no ale niepożądany .. jak żeś Słońce olej z fioletem pomyliła, FG chyba w malutkich buteleczkach dają w aptece, czy mi się coś pomyliło? na marginesie ona wysusza bardzo włosy
nic oprócz szamponów zdzieraków nie przychodzi mi do głowy, jak miałaś zniszczone włosy gorzej będzie schodzić, w najgorszym wypadku fryzjer Cię czeka, zafarbuje odpowiednio
wiem jak zielonego się pozbyć, ale szarofioletowego juz nie
mała nie mała, olej też mam w małej - obie 20 ml. Tż mi przestawił zapewne jak coś sprzątał, bo tam nie stało tylko w innym miejscu (swoją drogą koło dentoseptu i tym sposobem już sobie kiedyś spuchniete dziąsło gencjaną pomalowałam zamiast dentoseptem )

argan daje tylko na te bardziej zniszczone końce a po całosci lniany - szkoda mi arganowego na całość bo ja dość obficie tym olejem leje. olejuje z głową w dół i od razu w czepek i na to taki czepek frote więc się nawet nie widziałam- zorientowałam się potem jak zobaczyłam ze brodzik cały fioletowy

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziękuję... mój Ty głosie rozsądku.
Tak samo myślałam, ale potem naoglądałam się słoczy, naczytałam się recenzji, optymistycznie motywujących postów... typu jeśli coś ci się podoba to po prostu kup, kiedy-jak nie teraz, kto- jak nie ty, na starość będzie za późno... że małpiego rozumu dostałam.
Zatem dziękuję, dziękuję Zieleninko.

Nie martw się za bardzo tymi włosami. Zejdzie po kilku myciach.
W poniedziałek powinno już być na tyle dobrze, że zostanie szara poświata.
Wszystko zalezy od kondycji włosa. Jak masz zdrowe, nawilżone, szybciej zejdzie.
Nie katuj już czupryny i serca swego.
Nie kombinuj.
za późno właśnie kombinuje jak nie wyjdzie to najwyzej zetnę włosy

Cytat:
Życiem rządzi przypadek.
Ja wychłodziłam sobie włosy świadomie. Wiedziałam czego używam, ale tak przypadkiem wyszło, że nalałam za dużo i ...no własnie i już nie leję.
życie , nudno by było jakby się takie przypadki nie zdarzały człowiek sie uczy na błedach

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wow, mi się podoba, za takie coś się płaci ciężkie pieniądze u fryzjerów gwiazd
dzięki za pocieszenie
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-02-20, 13:31   #2167
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Miałam, ale koleżanka z pracy mi przejęła, bo mieszkam blisko salonu firmowego i mogę zawsze szybko dokupić. Mam listę odcieni Must Have i czekam na promo. Ale ekspedientka mówiła, że raczej Velvet Matte nie będą w promo, bo za dobrze się sprzedają. Więc chyba muszę kupić w cenie regularnej

W starym wątku już wklejałam całą paletę GOLDEN ROSE VELVET MATTE
ale dla zainteresowanych wklejam ponownie.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160128_163641 (2).jpg (80,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_164747.jpg (59,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_163621.jpg (99,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_162138.jpg (41,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_162156.jpg (37,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_162218.jpg (45,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_162226.jpg (46,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_162239.jpg (45,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_164559.jpg (37,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160128_162304.jpg (47,5 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:36
cosmetix jest offline  
Stary 2016-02-20, 13:39   #2168
basia296
Zadomowienie

Cytat:
A były dostępne minizestawy za 49zł lub miniprodukty 15ml?
Były, ja wzięłam krem 15 ml Clinique superdefense spf 20 za 39 zł
basia296 jest offline  
Stary 2016-02-20, 13:48   #2169
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
tam jest fiolet? jaki to nr?

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale narzekacie na tego tinta

Ja z benefitowych tintów miałam po 4ml ten koralowy - nie podszedł mi kolor, różowy - ok, ale rzadko używam, natomiast czerwony... miłość. Zużyłam 1 małe opakowanie z zestawu świątecznego sprzed 4-5 lat (chyba właśnie 2.5ml), potem pełnowymiarowe chyba 12, potem 4ml i teraz mam końcówkę kolejnych 4ml. Najczęściej używam na usta normalnie pędzelkiem, zwłaszcza w takich okolicznościach bezmejkapowych - plaża, basen, rowery, straszny upał/mróz. Na policzki rzadko - wtedy maziam pędzelkiem opuszki 2 palców i dopiero palcami robię kółeczko i rozcieram na polikach.
Polecam serdecznie
wiesz co ja po prostu nie lubię tego typu produktów, nie sprawia mi przyjemności mazianie się tym. Wolę standardowe pomadki, a dla lekkiego efektu po prostu rozsmarowuję minimalną ilość palcem na ustach. Tinty jakoś nigdy dla mnie nie były, nie sprawia mi przyjemności uzywanie takiej formuły, co nie wyklucza tego, ze być moze jest to dobry produkt
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-02-20, 13:50   #2170
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Zatrulam Się w northfish ile się na modliłam nad kiblem to nikomu nie życzę.. ;/

A dzieckiem trzeba się zająć.. czekam na mamę, jeszcze tylko dwie godzinki uff..

Współczuję

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mała nie mała, olej też mam w małej - obie 20 ml. Tż mi przestawił zapewne jak coś sprzątał, bo tam nie stało tylko w innym miejscu (swoją drogą koło dentoseptu i tym sposobem już sobie kiedyś spuchniete dziąsło gencjaną pomalowałam zamiast dentoseptem )

argan daje tylko na te bardziej zniszczone końce a po całosci lniany - szkoda mi arganowego na całość bo ja dość obficie tym olejem leje. olejuje z głową w dół i od razu w czepek i na to taki czepek frote więc się nawet nie widziałam- zorientowałam się potem jak zobaczyłam ze brodzik cały fioletowy

za późno właśnie kombinuje jak nie wyjdzie to najwyzej zetnę włosy

życie , nudno by było jakby się takie przypadki nie zdarzały człowiek sie uczy na błedach

dzięki za pocieszenie
naprawdę mi się podoba
Stary 2016-02-20, 13:55   #2171
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
A nawet nie wiem, wiem że są 3 nowe kolory i ten fiolet tam jest. Latwo wygooglujess
Stary 2016-02-20, 14:03   #2172
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Nr 28:
http://goldenrose.pl/produkty/usta/p...kolor_r_gvm-28
W necie nie znajdziesz wszystkich swatchy . Polecam przejrzeć moje

Cytat:
O matko ale pech !

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:09
cosmetix jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:04   #2173
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Właśnie wypróbowałam ten róż w płynie benefitu i miłości to nie będzie

Na policzkach super, bardzo naturalnie i delikatnie Ale usta
Se nałożyłam pędzelkiem normalnie i nic nie widziałam, potem próbowałam wklepać paluchem i paluch cały czerwony a na ustach nadal nic Potem jeszcze raz pędzelkiem i po czasie wyszło Na ustach nic nie widać, przy zamknięciu ust od strony jamy ustnej wszystko się zgromadziło i powstały nierówne, rozmazane plamy

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:10   #2174
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Te polecane przeze mnie z Pupa smakowo też są OK. Nie jestem aż tak bardzo wybredna. W Rossmann kupuję czasem nawet taniutkie Wibo Million Dollar Lips i Eveline Color Edition:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Wibo-...60701,1648,350
http://sklep.eveline.eu/color-edition-p40978

Teraz JEST w promo inna seria i ekspedientka mnie gorąco namawiała:
Teraz jak coś kupuję, to najpierw maziam na ręce by sprawdzić kolor i od razu wącham - jeśli zapach mi nie odpowiada (b. często :mur), to odpuszczam nawet jak swatch wychodzi ładny. W tym tygodniu pod wpływem implusu przy zakupie lakierów online kliknęłam razem jakąś szminę o pięknym kolorze i ponoć fajną - jak ją otworzyłam, to myślałam, że padnę Co oni ładują do tych szminek, że tak śmierdzą - czemu nie mogą być bezzapachowe jak np z Clinique?
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:14   #2175
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz jak coś kupuję, to najpierw maziam na ręce by sprawdzić kolor i od razu wącham - jeśli zapach mi nie odpowiada (b. często :mur), to odpuszczam nawet jak swatch wychodzi ładny. W tym tygodniu pod wpływem implusu przy zakupie lakierów online kliknęłam razem jakąś szminę o pięknym kolorze i ponoć fajną - jak ją otworzyłam, to myślałam, że padnę Co oni ładują do tych szminek, że tak śmierdzą - czemu nie mogą być bezzapachowe jak np z Clinique?
Czasem zapach służy kamuflowaniu zapachu olejów i innych dodatków.
Ponoć najgorsze składy mają pomadki L'Oreal, a nawet marek z sporo górnej półki tzn. najwięcej śladowych ilości ołowiu, mimo że on akurat nie śmierdzi. Kiedyś wklejałam nawet wyniki testów, ale gdzieś mi się zapodziały.
Stary 2016-02-20, 14:24   #2176
xxxescapismxxx
Pani Pech

Ja teraz w planach mam szminki lily lolo wezmę 2-3 dzienniaki
i te dwie z GR fiolet i bordo, bo nie chce na takie kolory wydawać, bo są tylko na od czasu do czasu.
Stary 2016-02-20, 14:27   #2177
amyz
Chanel Lady

wróciłam z wyprawy do tesco. Co się tam dzisiaj dzieje to jakieś nieporozumienie. Tłumy takie jakby za darmo coś rozdawali, zakupy zrobiłam w 15 minut, w kolejce do kasy spędziłam prawie 25 nigdy więcej zakupów w sobotę po południu

a teraz idę robić tatara chyba znowu mi powraca anemia bo mam od paru dni taką ochotę na surowe mięcho i na krwistego steka

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Właśnie wypróbowałam ten róż w płynie benefitu i miłości to nie będzie

Na policzkach super, bardzo naturalnie i delikatnie Ale usta
Se nałożyłam pędzelkiem normalnie i nic nie widziałam, potem próbowałam wklepać paluchem i paluch cały czerwony a na ustach nadal nic Potem jeszcze raz pędzelkiem i po czasie wyszło Na ustach nic nie widać, przy zamknięciu ust od strony jamy ustnej wszystko się zgromadziło i powstały nierówne, rozmazane plamy

ja to pudło (boxa) odłożyłam do szafy co by tż nie drażnić bo jak usłyszał że dwa wzięłam to nie był zachwycony jeszcze nie rozpakowałam nawet do końca sprawdziłam tylko czy wszystko jest co ma być, było i tyle polezie na siłownie to się do niego dobiorę z odpowiednim namaszczeniem (do brokuła a nie do tż of kors )
amyz jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:29   #2178
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
polezie na siłownie to się do niego dobiorę z odpowiednim namaszczeniem (do brokuła a nie do tż of kors )
Stary 2016-02-20, 14:29   #2179
love1234
Born to shop

Cytat:

Współczuję, zdrówka

A w ogóle dzięki dziewczyny za wsparcie.
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:31   #2180
love1234
Born to shop

Cytat:
wróciłam z wyprawy do tesco. Co się tam dzisiaj dzieje to jakieś nieporozumienie. Tłumy takie jakby za darmo coś rozdawali, zakupy zrobiłam w 15 minut, w kolejce do kasy spędziłam prawie 25 nigdy więcej zakupów w sobotę po południu

a teraz idę robić tatara chyba znowu mi powraca anemia bo mam od paru dni taką ochotę na surowe mięcho i na krwistego steka

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

ja to pudło (boxa) odłożyłam do szafy co by tż nie drażnić bo jak usłyszał że dwa wzięłam to nie był zachwycony jeszcze nie rozpakowałam nawet do końca sprawdziłam tylko czy wszystko jest co ma być, było i tyle polezie na siłownie to się do niego dobiorę z odpowiednim namaszczeniem (do brokuła a nie do tż of kors )
Amyz na anemie najlepsze są brokuły, tylko nie te syforkowe 😊, niestety
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:33   #2181
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Ja jak kupowałam GR Velvet Matte online (mam 14 i 20), to wspierałam się m.in. filmikiem babki, która prezentuje 27odcieni tej pomadki- może to Ci jakoś pomoże
https://www.youtube.com/watch?v=TuRIPx6ijx8
Aleksa_888 jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:33   #2182
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

tatar ja nie mam z kim jeść, Tż mówi, ze padliny nie lubi, zawsze jadałam z tatą, ale teraz tata daleko i jeść czerwonego mięsa nie może a dla siebie to mi się nie chce robić

ja boxa już przejrzałam, bo TŻ od rana siedzi w garażu i dłubie przy swojej kochance

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:36   #2183
Lidia1984
Lady Dior

Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2016-02-20 o 18:53
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:37   #2184
cosmetix
Makeup challenge winner

Ale słodka! Śpi jak aniołek
Stary 2016-02-20, 14:37   #2185
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Dzień dobry
Cytat:
Już Wąchock i Piaseczno odpadają, teraz rządzi Lubieszów 11szt. ostatnich boxów i pozaniżane ceny
Co za deal
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
oooooo to musi byc ktos kto tu czyta, bo te same produkty
szkoda, ze nie daje do zakupu 2 próbek tylko próbki oddzielnie wystawia
Żadna nowość, że podczytują nas handlary, wykupują polecane produkty, które później opychają na All

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:58
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:37   #2186
Antymionka
Moderator

Cytat:
Ja mam o to szczęście w nieszczęściu, że piniondzorów na perfumy nie wydaję, bo mam tak słabą głowę, że wcześniej czy później wszystkie mnie męczą i drażnią. Lubię mgiełki i lekkie wody toaletowe, ale bardzo lekkie. Lubię też balsamy zapachowe, ale nieperfumowane ... mydła, najchętniej glicerynowe. Organique ma świetne- co prawda nie znam się na składach, ale zapachy urzekają.

Ja się Tobie nie dziwię, bo on właśnie taki kuszący jest.
Jak taki Leonardo, wiem, że nie dla mnie, a kusi.

Ja mam 2 róże- maczkowy klasyk Well Dressed i Rocherową Średnią morelę.
Dojdą 2- jeden brokułowy ten lany, drugi maczkowy Dainty.
Trzy kolejne na liście.

Dobrze, że głosy rozsądku czuwają.

Boję się, że coś pójdzie nie tak, a skoro to barwi skórę, to nie zmyję tego ot tak po prostu.
Ale, że na stałe?
Może to piegi były, a nie...
Ja najbardziej lubię tradycyjne. Najłatwiej je nałożyć.
Nie na stale, ale ze ich nie roztarla
Antymionka jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:39   #2187
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę
Jaka śliczna królewna

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:40   #2188
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dzisiaj sie tylko witam na chwile

Jak nie bedzie tony spamu to nadeobie wieczorem

Mój box był zapakowany w torbę wielka nieco bez sensu, bo zamówiłam tylko dwa pędzle.. ale tłumacze sobie to tak, ze skoro zamówiłam pędzel, który był w pudelku i kosztował 185zł, to dodatkowe opakowanie mi sie nie należy

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:42   #2189
love1234
Born to shop

Cytat:

P.S.wrzucam fotkę
Rewelacja 😍, jeszcze raz gratuluję

Co do all mam podobne odczucia
love1234 jest offline  
Stary 2016-02-20, 14:43   #2190
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:

P.S.wrzucam fotkę
Jaka śliczna dzidzia niech się chowa dobrze
korinka3 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości