Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 14:48   #2221
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ucieło mi cytat właśnie patrzyłam te swatche i myślałam ze to o inny fiolet chodzi i jakos to 28 mi się w oczy nie rzuciło, powiedz mi jak on wypada bo znalazłam rózne naustne zdjecia i w jednych wersja mi się podoba w innych nie




patrząc po twoich swatchach to pewnie pierwsze jest dobrze odwzrorowane, stety lub niestety bo druga wersja ładniejsza
Taką jak ten drugi swatch to i ja bym chętnie przygarnęła Właśnie rozglądam się za taką pomadeczką
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:48   #2222
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Amyz na anemie najlepsze są brokuły, tylko nie te syforkowe 😊, niestety
ja tam wolę mięcho
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:51   #2223
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

A w ogóle to mi się przypomniało, że jak byłam w gimbazie, to kupiłam sobie fioletową pomadkę GR na Halloween
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:51   #2224
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę
ale śliczna córunia gratulacje!! niech rośnie zdrowo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:55   #2225
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Tak mało postów natrzaskałyście, że wiadomo, ze chaty sprzątacie

Dziś zdenkowałam miniaturę perfum Kenzo, które były w poprzednim boaxie, całkiem przyjemne, raczej na wiosnę- lato, ale dupska mi nie urwały, więc nie będę się silić na flaszkę. Signorinę przewąchałam wczoraj w S. i jednak odpuszczam- nie muszę testować globalnie, żeby wiedzieć, czym się ten zapach skończy. No i wykończyłam dzisiaj krem, którego używałam do szyi mega się cieszę, bo zawsze to więcej miejsca, mniej gratów.

Pierwsze testy maseczki relaksującej z Origins (lawenda i rumianek)- bardzo fajna, rano obudziłam się z gładką i uspokojoną twarzą. Dalsze testy przede mną. Jak tylko wykończę maskę cynkową w Sephory i te miniatury z Thomascośtamplepleple, to otwieram różaną i węglową z Origins
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:57   #2226
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jak się dobierzesz do Tż, to moze nie będzie kręcił nosem na dobranie się do brokuła

: hahaha: może na razie zapunktowałam tatarem

sok z buraka wiem ze jest niezły na anemię ale jednak żelazo z mięsa lepiej się wchłania a po drugie ja jestem strasznie mięsożerna. Mogłabym tylko mięso jeść i nic więcej jak to mawiał mój dziadek: ludzie to nie króliki zeby trawę jeść i ja się z tym zgadzam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:59   #2227
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


a fokle to pomadka 202 jest cudna !
dzięki za polecenie jej
Miskaa pochwal się jak wygląda na Twoich ustach
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 15:01   #2228
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: hahaha: może na razie zapunktowałam tatarem

sok z buraka wiem ze jest niezły na anemię ale jednak żelazo z mięsa lepiej się wchłania a po drugie ja jestem strasznie mięsożerna. Mogłabym tylko mięso jeść i nic więcej jak to mawiał mój dziadek: ludzie to nie króliki zeby trawę jeść i ja się z tym zgadzam
Oj my byśmy się dogadały z jedzeniem, ja też mięsożerca, jak to mówi mój TŻ: ty to tylko padlina i padlina
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:03   #2229
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rossmann ma bardzo wysokie marże i wolę zamówienia z innych sklepów internetowych. Dlatego rzadko coś tam kupuję, a jeśli już to na promo -49% głównie takie marki jak CATRICE, ESSENCE, WIBO.
Ostatni odkryłam świetny puder rozświetlający Eris za ok 20zł.
Tanie nie zawsze znaczy złe. Polecam też najnowsze podkłady Catrice Even Skin Tone, żele do brwi, paletę do brwi i kamuflaże.
Ale z tego co wiem szafy Catrice i Essence są tylko w 3 Rossmannach Łodzi i w Warszawie.
Napisałam do Essence i Catrice na fb - nie mają szaf w R w Warszawie. Wymienili mi gdzie są i Catrice chyba tylko w Łodzi, Essence zaledwie w kilku miejscach. Pamiętam, że kiedyś sprawdziłam sama (zanim zapytałam) z 10 R w Warszawie i jeszcze innym mieście i na pewno nie było Essence i Catrice są dostępne w Hebe oraz w Naturze - w moim odczuciu lepiej iść do Natury, bo z tych marek mają nowości i większy asortyment. W Hebe w W-wie np. kamuflaże Catrice są zawsze wykupione i babka mi mówiła, że dopiero była dostawa i następna za 2 tyg (!!?) - kiedyś chciałam ten płynny i przez 2 miesiące chodziłam po Hebe szukać go i ciągle nie było, w końcu przez przypadek weszłam do Natury i był dostępny, jeszcze się okazało, że od tego dnia była promocja - 30%
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:04   #2230
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj my byśmy się dogadały z jedzeniem, ja też mięsożerca, jak to mówi mój TŻ: ty to tylko padlina i padlina
no w końcu mamy wspólnego przodka więc i gusta kulinarne podobne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:06   #2231
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no w końcu mamy wspólnego przodka więc i gusta kulinarne podobne

to prawda

Czy Wam też muli wizaz?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 15:10   #2232
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dzięki pingwintastas za wyczerpujące info. Myślę, że jakbyś skopiowała swój post na wątek rossmanowski, to dziewczyny byłyby CI bardzo wdzięczne

Właśnie zapomniałam o Hebe, w którym już dawno nie byłam, bo mam daleko. Przypomniało mi się jeszcze, że w Rossmannach, które są blisko Hebe, są niższe ceny na kolorówkę od Hebe i od innych Rossmanów. Zwykle o jakieś 2-3zł.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:12   #2233
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to na dobre płatki do demakijażu i małe i duże zniknęły z Sephory.
Bardzo szkoda, bo to była dobra opcja do zamawiania próbek.
To w S zdarzają się takie próbki, że warto coś specjalnie zamawiać? Dla Goldów spoko, ale jak dyszka za przesyłkę, to chyba średnio się opłaca? Jakby co to są jeszcze inne tanie rzeczy na stronie S
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:14   #2234
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Czy wszystkie dostałyście do zamóień próbki, które zaznaczałyście?
Któraś pisała, że dostała same Repetto? A próbki Armani Si są w pojemności 1,5ml czy mniejsze?



010 Even Vanilia jest jasny z żółtymi podtonami. Jest jaśniejszy od najjaśniejszego odcienia All Matt i niewiele się utlenia, a w porównaniu do All Matt prawie w ogóle

Na obu zdjęciach fiolet GB VM nr 28 jest przekłamany przez Photoshop. Na pierwszym za ciemny, na drugim za jasny i w dodatku wydaję się błyszczący, a nie jest.
W obu przesylkach byly te probki co zamawialam





Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
to prawda

Czy Wam też muli wizaz?
Tak, muli, a myslalam, ze to wina telefonu :/
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:16   #2235
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
to prawda

Czy Wam też muli wizaz?
Strasznie muli Myślałam, że to coś mój telefon nawala Ciągle łączy z serwerem...
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:18   #2236
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak mało postów natrzaskałyście, że wiadomo, ze chaty sprzątacie

Dziś zdenkowałam miniaturę perfum Kenzo, które były w poprzednim boaxie, całkiem przyjemne, raczej na wiosnę- lato, ale dupska mi nie urwały, więc nie będę się silić na flaszkę. Signorinę przewąchałam wczoraj w S. i jednak odpuszczam- nie muszę testować globalnie, żeby wiedzieć, czym się ten zapach skończy. No i wykończyłam dzisiaj krem, którego używałam do szyi mega się cieszę, bo zawsze to więcej miejsca, mniej gratów.

Pierwsze testy maseczki relaksującej z Origins (lawenda i rumianek)- bardzo fajna, rano obudziłam się z gładką i uspokojoną twarzą. Dalsze testy przede mną. Jak tylko wykończę maskę cynkową w Sephory i te miniatury z Thomascośtamplepleple, to otwieram różaną i węglową z Origins
Jestem jej bardzo ciekawa, jak już jej użyjesz podziel się wrażeniami
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:21   #2237
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To w S zdarzają się takie próbki, że warto coś specjalnie zamawiać? Dla Goldów spoko, ale jak dyszka za przesyłkę, to chyba średnio się opłaca? Jakby co to są jeszcze inne tanie rzeczy na stronie S
Tu nie chodzi o cenę. Jestem perfumoholikiem, a rzadko kiedy mam czas jeździć po perfumeriach i testować. A jak już mam czas, by zjawić się w perfumerii, to testuję po kilkadziesiąt sic! .zapachów i mam mętlik w głowie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:22   #2238
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
to prawda

Czy Wam też muli wizaz?
Też zamula myślałam, że net chcą mi odłączyć, ale tak tylko jest na wizażu
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:23   #2239
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

No ja tu się wściekam na ten mój kalkulator, już go chciałam przez okno wyrzucać, idę na lachtopa i to samo A tu się okazuje, że to większa awaria
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 15:29   #2240
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Czy wszystkie dostałyście do zamóień próbki, które zaznaczałyście?
Któraś pisała, że dostała same Repetto? A próbki Armani Si są w pojemności 1,5ml czy mniejsze?
Próbki Armani Si to na 99% są takie gowniane na kartoniku bez pojemności! One były przy poprzednim boxie i było napisane, że mają 1,5ml, a dostałyśmy takie g. Dziewczyny napisały do nich z pretensjami i usunęli na stronie pojemność po jakimś czasie - teraz są bez pojemności. To prawie na pewno to! Nie polecam!!

Co do próbek - dostałam 2 zamówione, 3.brak (nic w zamian, na stronie dalej jest ).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:33   #2241
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Miskaa pochwal się jak wygląda na Twoich ustach
przy okazji zrobię fotę, dziś trąbię na zakrętach
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To w S zdarzają się takie próbki, że warto coś specjalnie zamawiać? Dla Goldów spoko, ale jak dyszka za przesyłkę, to chyba średnio się opłaca? Jakby co to są jeszcze inne tanie rzeczy na stronie S
kiedyś były mini tusze EL chyba musiałabym sprawdzić dokładnie, zamówiłam z płatkami właśnie

to wizaż muli, nie net???
to ja tu informatyka posadziłam, bo nic czytać i pisać nie mogłam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:42   #2242
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
przy okazji zrobię fotę, dziś trąbię na zakrętach

kiedyś były mini tusze EL chyba musiałabym sprawdzić dokładnie, zamówiłam z płatkami właśnie

to wizaż muli, nie net???
to ja tu informatyka posadziłam, bo nic czytać i pisać nie mogłam
O, to na bogato! Ja nigdy jeszcze nie widziałam żadnych miniatur w próbkach w S - zaglądam do próbek dopiero od początku listopada, może kiedyś lepsze dawali... Teraz to rzadko mam co wybrać do zamówienia Może się jeszcze poprawią w tej S

Ja już wyczyściłam pamięć podręczną w telefonie, sprawdziłam pakiet neta - i wszystko powinno być ok, a tu taka padaka, że jak chcę odświeżyć lub zacytować to 5min się strona ładuje w aplikacji jak i przez przeglądarkę tak samo

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-20 o 15:44
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:48   #2243
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:48   #2244
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Mnie też straszliwie muli A net działa normalnie.

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-02-20 o 15:50
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:49   #2245
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę
Gratulacje cudna jest
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:00   #2246
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kociary pomocy! Jakiej firmy macie karmy dla kotów? (Zwłaszcza kastratow)?

Ma któraś z was eukanuby?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Albo purine?
U mnie też royal canin, weterynaryjna, bo kotka miała łupież, a teraz piękne futro

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no w końcu mamy wspólnego przodka więc i gusta kulinarne podobne
I ja, i ja! Mięsko musi być
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:02   #2247
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
sok z buraka wiem ze jest niezły na anemię ale jednak żelazo z mięsa lepiej się wchłania a po drugie ja jestem strasznie mięsożerna. Mogłabym tylko mięso jeść i nic więcej jak to mawiał mój dziadek: ludzie to nie króliki zeby trawę jeść i ja się z tym zgadzam
Dodaj coś z witaminą C do tego mięsa.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:06   #2248
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

pożeram spaghetti z małżami i krewetkami, nie straszne mi rozmowy o jedzeniu
za 20 muszę wyjśc siedzę w dresie bez makijażu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:16   #2249
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Sytuacja podratowana - mam różowe włosy wolę rózowe niz sine


stwierdzam ze to nie mój dzień całkowicie, piłowałam paznokcie i za bardzo spiłowałam, wiec juz wszystkie obcięłam całkowicie. Nie podjęłam sie robienia hybryd bo kto wie co by z tego dziś wyszło, ale o dziwo paznokcie udało mi sie równo i bez strat pomalować zwykłym lakierem


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

010 Even Vanilia jest jasny z żółtymi podtonami. Jest jaśniejszy od najjaśniejszego odcienia All Matt i niewiele się utlenia, a w porównaniu do All Matt prawie w ogóle

Na obu zdjęciach fiolet GB VM nr 28 jest przekłamany przez Photoshop. Na pierwszym za ciemny, na drugim za jasny i w dodatku wydaję się błyszczący, a nie jest.
a jakbyś opisała ten podkład?




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Taką jak ten drugi swatch to i ja bym chętnie przygarnęła Właśnie rozglądam się za taką pomadeczką
mam coś podobnego z inglota we wkładzie i lancome-ale ona na ustach wypada inaczej bo pół kryjaca

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
przy okazji zrobię fotę, dziś trąbię na zakrętach

kiedyś były mini tusze EL chyba musiałabym sprawdzić dokładnie, zamówiłam z płatkami właśnie

to wizaż muli, nie net???
to ja tu informatyka posadziłam, bo nic czytać i pisać nie mogłam
to było na początku wątku, wtedy wchodził kod na kosmetyczke z pedzlem do kazdego zamówienia-oczywiscie kosmetyczka była minimini nie każda pomadka by weszła
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:17   #2250
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
gdzie ma kamienie??
Za wysokie ph w moczu stad kryształy





Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
to prawda

Czy Wam też muli wizaz?
Tak
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.