Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-20, 17:23   #2251
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dodaj coś z witaminą C do tego mięsa.
Kiwi Może niekoniecznie do mięsa Ale kiwi jest bogate w wit C

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Sytuacja podratowana - mam różowe włosy wolę rózowe niz sine

to było na początku wątku, wtedy wchodził kod na kosmetyczke z pedzlem do kazdego zamówienia-oczywiscie kosmetyczka była minimini nie każda pomadka by weszła
Pokaż foto włosów

A to ja pamiętam tego maila od S o kosmetyczce i pędzlu, ale mnie to wcale nie kusiło Na próbki wcześniej nie patrzyłam Jak kupowałam to w stacjo i jarałam się jedną próbką perfum do zakupów Kiedyś nie wiedziałam, że do zakupów właściwie powinni dawać próbki

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-20 o 17:24
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-02-20, 17:43   #2252
Koshatka
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
to było na początku wątku, wtedy wchodził kod na kosmetyczke z pedzlem do kazdego zamówienia-oczywiscie kosmetyczka była minimini nie każda pomadka by weszła
Ta kosmetyczka jest idealna na pendrive'y i karty pamięci. Wreszcie mi się nie gubią.
Stary 2016-02-20, 17:45   #2253
201606201234
Konto usunięte

Witam się w pracująca sobotę :/ ale natrzaskalyscie postów w czasie brokuła, szacuneczek uprzejmie donosze ze w Yves Rocher jest kod na -100zł od 200zł działający na zielone punkty i serię Les Plaisirs Nature. Niestety dotychczasowa oferta z tej serii jest wycofywana i wchodzą nowe wariacje na temat. Jako że kocham miłością wielka ta serię zrobiłam zapasy stulecia i poleciały 4 zamówienia, za łączną kwotę około 400zł wartość regularna 800zł
201606201234 jest offline  
Stary 2016-02-20, 17:51   #2254
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Rotkohl co zrobilas z wlosami? Nie mam czasu przeszukac dokladnie watku, a ciekawosc mnie zzera

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-02-20, 17:53   #2255
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Ta kosmetyczka jest idealna na pendrive'y i karty pamięci. Wreszcie mi się nie gubią.

faktycznie jakiś pomysł, ale już oddałam dzieciakom ja

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kiwi Może niekoniecznie do mięsa Ale kiwi jest bogate w wit C

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Pokaż foto włosów

A to ja pamiętam tego maila od S o kosmetyczce i pędzlu, ale mnie to wcale nie kusiło Na próbki wcześniej nie patrzyłam Jak kupowałam to w stacjo i jarałam się jedną próbką perfum do zakupów Kiedyś nie wiedziałam, że do zakupów właściwie powinni dawać próbki
Strasznie mi przekłamuje tel kolory

Najbliżej włosom do tego pierwszego zdjęcia generalnie takie fioletowo różowe. na ostatnim masz inglotowa fioletowa pomadkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1455986872360.jpg (31,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1455986912074.jpg (33,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1455986987360.jpg (29,7 KB, 55 załadowań)
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-02-20, 17:56   #2256
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Rotkohl co zrobilas z wlosami? Nie mam czasu przeszukac dokladnie watku, a ciekawosc mnie zzera
to dobrze że nie byłaś swiadkiem mojego gapiostwa wielkiego zrobiłam sobie krzywdę w postaci sinych włosów -nie siwych to nie korekta sinych , zamiast oleju arganowego sobie gencjane na końcówki wylałam
niczym się zmyć tego nie dało, wiec nałozyłam toner i zrobiłam różowo fioletowe , wolę w takich niż w sinych chodzić.
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-02-20, 17:58   #2257
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Musze pochwalić zimowy krem do rąk Natura Siberica, ładnie koi i nawilża moje suche dłonie, nie wiem na jak długo nawilża, bo ja co chwile je myję, ale daje rade. Ot taki przypadkowy zakup a jaki przyjemny

http://nutreca.com/media/catalog/pro...5/3/_/3_17.jpg

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-20, 18:22   #2258
Miskaa78
Kazar Lady

Opisalam sie jak glupek i mnie wizaz wywalil, Paulina kupuj royal urinary s/o moj tez mial wysokie ph i po 5 dniach na karmie spadlo z 9 do 4,5, szczawiany tez byly, terax sa rozpuszczone, bede mu robic jeszcze bad moczu, bo bral teraz furagin, leukocytoza i bialko mu sie utrzymuje.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Duzo wit c ma papryka, kalarepka jedna dostarcza cale dzienne zapotrzebowanie na te witamine

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Rotkohl czaderskie wlosy!
Chociaż wiesz ze bylam fanka twojego ombre

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-20, 18:30   #2259
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
to dobrze że nie byłaś swiadkiem mojego gapiostwa wielkiego zrobiłam sobie krzywdę w postaci sinych włosów -nie siwych to nie korekta sinych , zamiast oleju arganowego sobie gencjane na końcówki wylałam
niczym się zmyć tego nie dało, wiec nałozyłam toner i zrobiłam różowo fioletowe , wolę w takich niż w sinych chodzić.
Ojoj... No to poszalałaś. Ale efekt teraz jest ciekawy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-02-20, 18:36   #2260
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

Najbliżej włosom do tego pierwszego zdjęcia generalnie takie fioletowo różowe. na ostatnim masz inglotowa fioletowa pomadkę.
Całkiem fajnie to wyszło
Dziękuję za zdj pomadki
Stary 2016-02-20, 18:43   #2261
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
ja w tej kosmetyczce noszę tampona, tabletki od bólu głowy i różne duperele, pendrive czy baterie:P

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:

e, mi się podoba tak.. wiosennie zazdro ust

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2016-02-20, 18:44   #2262
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Opisalam sie jak glupek i mnie wizaz wywalil, Paulina kupuj royal urinary s/o moj tez mial wysokie ph i po 5 dniach na karmie spadlo z 9 do 4,5, szczawiany tez byly, terax sa rozpuszczone, bede mu robic jeszcze bad moczu, bo bral teraz furagin, leukocytoza i bialko mu sie utrzymuje.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Duzo wit c ma papryka, kalarepka jedna dostarcza cale dzienne zapotrzebowanie na te witamine

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Rotkohl czaderskie wlosy!
Chociaż wiesz ze bylam fanka twojego ombre
Mój miał 8 i cos ph a teraz ma 7 (wczoraj badanie bylo) i na tym royalu mu wlasnie spadło ale to w miesiąc... zatkany był i tak oto wyszło po cewnikowaniu

Teraz ma dostawać normalna urinary i nam wypisali kilka ale zastanawiam sie którą on łaskawie panicz zje..

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-20, 18:49   #2263
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się w pracująca sobotę :/ ale natrzaskalyscie postów w czasie brokuła, szacuneczek uprzejmie donosze ze w Yves Rocher jest kod na -100zł od 200zł działający na zielone punkty i serię Les Plaisirs Nature. Niestety dotychczasowa oferta z tej serii jest wycofywana i wchodzą nowe wariacje na temat. Jako że kocham miłością wielka ta serię zrobiłam zapasy stulecia i poleciały 4 zamówienia, za łączną kwotę około 400zł wartość regularna 800zł

Dobry deal
Cytat:

Mimo że włosy zrobione przypadkiem, to mi się podobują
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-02-20, 18:57   #2264
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę
Jaka słodka

Co do handlar to też nie wiem jak im się to opłaca, u tej z 11 boxami (chyba 1 ma, bo z linka nie wchodziłam) kupowałam kiedyś pędzle i ona wystawia paragony fiskalne.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
to prawda

Czy Wam też muli wizaz?
Dalej muli
Aabelia jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:03   #2265
iza89
Zakorzenienie

Rotkohl fajnie z tego wybrnęłaś, bo efekt wyszedł całkiem niezły
Pomadka baardzo ciekawa

Edytowane przez iza89
Czas edycji: 2016-02-20 o 19:04
iza89 jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:03   #2266
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jaka słodka

Co do handlar to też nie wiem jak im się to opłaca, u tej z 11 boxami (chyba 1 ma, bo z linka nie wchodziłam) kupowałam kiedyś pędzle i ona wystawia paragony fiskalne.

Dalej muli
Napisz mi, która to jest
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:10   #2267
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dziewczyny, widziałam w Drogerii Natura perfumy Lancome Tresor in Love 30ml za 139zł bez promocji (w S na promocji były za 159zł) - nie wiedziałam, że w Naturze są takie perfumy. Zawsze mi się kojarzyło, że tam są jakieś C-Thru itp Fakt, że rzadko tam bywam, ale jestem zaskoczona
Stary 2016-02-20, 19:10   #2268
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Napisz mi, która to jest
Napisałam
Aabelia jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:14   #2269
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jaka słodka

Dalej muli
Dużo handlar ma zbójeckie ceny, ta od 11 boxów rzeczywiście zaniża progi handlar Nie wiem jak to się opłaca... Sprzedaje dużo gratisów - może na gratisach zarabia, a produkty po kosztach?

U mnie trochę mniej muli, ale dalej nie jest normalnie. Chyba atak handlar na Wizaż jest czy coś
Stary 2016-02-20, 19:20   #2270
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Dziewczyny, które lubią żele pod prysznic Dove - w Rossmannie jest promocja i 500 ml kosztuje 8 zł, zamiast 17, więc chyba dobry deal
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:22   #2271
michalina_86
Zakorzenienie

O ja, faktycznie. Kupiła 11 boxów W sumie musi mieć niezwykły refleks, żeby tak klikać I długą listę produktów na wypadek wykupienia
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:38   #2272
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które lubią żele pod prysznic Dove - w Rossmannie jest promocja i 500 ml kosztuje 8 zł, zamiast 17, więc chyba dobry deal
W Naturze przez 2 dni w przyszłym tygodniu będą po 10,99 za 750ml (widziałam w nowej gazetce, niestety nie pamiętam dat)
Stary 2016-02-20, 19:40   #2273
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dużo handlar ma zbójeckie ceny, ta od 11 boxów rzeczywiście zaniża progi handlar Nie wiem jak to się opłaca... Sprzedaje dużo gratisów - może na gratisach zarabia, a produkty po kosztach?

U mnie trochę mniej muli, ale dalej nie jest normalnie. Chyba atak handlar na Wizaż jest czy coś
Ja myślę, że ona ma jakaś inna firmę i sprzedaje gratisy, bo dużo kupuje a jej są nie potrzebne. A kupuje z boxami, bo taniej wtedy jak gratisy odsprzeda. Nie tyle dla zysku, co dla niższych kosztów zakupów.
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:41   #2274
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O ja, faktycznie. Kupiła 11 boxów W sumie musi mieć niezwykły refleks, żeby tak klikać I długą listę produktów na wypadek wykupienia
Ja też chcę zobaczyć.
Stary 2016-02-20, 19:41   #2275
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dove ma też akcję testowania produktów - zwracają koszt zakupu kosmetyku.

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-02-20 o 19:42
kjd3 jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:42   #2276
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Rotkohl szamponem zdzierakiem czyli h&s !
olej na odżywkę nałóż, zmyjesz samą wodą i się nie zniechęcisz

nie będę udawać, ze nadrobiłam szalejecie niesłychanie
Muszę wypróbować, bo ja zawsze nakładam sam olejek na suche włosy i muszę myć szamponem ze 2 razy. A najpierw odżywkę dajesz na suche czy mokre włosy?
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2016-02-20, 19:48   #2277
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Czy wszystkie dostałyście do zamóień próbki, które zaznaczałyście?
Któraś pisała, że dostała same Repetto? A próbki Armani Si są w pojemności 1,5ml czy mniejsze?

010 Even Vanilia jest jasny z żółtymi podtonami. Jest jaśniejszy od najjaśniejszego odcienia All Matt i niewiele się utlenia, a w porównaniu do All Matt prawie w ogóle

Na obu zdjęciach fiolet GB VM nr 28 jest przekłamany przez Photoshop. Na pierwszym za ciemny, na drugim za jasny i w dodatku wydaję się błyszczący, a nie jest.
Ja dostałam papierki repetto zamiast cieni i szamponów bumble a nie zaznaczałam żadnego repetto

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Tez muli mi
Mulił rano, już jest ok
Stary 2016-02-20, 19:49   #2278
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też chcę zobaczyć.
Wysłałam PW
Aabelia jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:51   #2279
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja dostałam papierki repetto zamiast cieni i szamponów bumble a nie zaznaczałam żadnego repetto

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Mulił rano, już jest ok
Ja mam papierek reperto i ten z cieniami i to tyle.. trzecia próbka sie nie należała

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-20, 19:53   #2280
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja myślę, że ona ma jakaś inna firmę i sprzedaje gratisy, bo dużo kupuje a jej są nie potrzebne. A kupuje z boxami, bo taniej wtedy jak gratisy odsprzeda. Nie tyle dla zysku, co dla niższych kosztów zakupów.
Ma to jakiś sens... Ale mi się chyba nie chciało bawić w odsprzedaż - czasami mam takie myśli, że mogłabym coś sprzedać (co u mnie leży na półce i zalega), ale jakoś zawsze mi się odechciewa i oddaję rodzince albo ewentualnie dalej te rzeczy

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ma to jakiś sens... Ale mi się chyba nie chciało bawić w odsprzedaż - czasami mam takie myśli, że mogłabym coś sprzedać (co u mnie leży na półce i zalega), ale jakoś zawsze mi się odechciewa i oddaję rodzince albo ewentualnie dalej te rzeczy leżą
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości