Serum z kwasem alfa-liponowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-02-23, 14:36   #1
hesperdyna
Przyczajenie

Serum z kwasem alfa-liponowym

Hej,
mam ochotę ukręcić sobie serum z kwasem alfa-liponowym. Jako, że jeszcze nigdy nic nie "kręciłam", mam kilka pytań. Mam skórę tłusta i skłonna do zapychania. Zalezy mi na tym, żeby serum było lekkie, nadawało się pod filtr. Myślałam o zakupie kwasu alfa-liponowego w lipsomach, hydrolatu różanego i mleczka owsianego, do tego jakiś konserwant. Nie mam jednak pojęcia, czy to wszytsko będzie razem grać i w jakich proporcjach owe serum wykonać. Proszę o poradę.
hesperdyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 08:38   #2
fifi_xd
Raczkowanie

Dot.: Serum z kwasem alfa-liponowym

Cytat:
Napisane przez hesperdyna Pokaż wiadomość
Hej,
mam ochotę ukręcić sobie serum z kwasem alfa-liponowym. Jako, że jeszcze nigdy nic nie "kręciłam", mam kilka pytań. Mam skórę tłusta i skłonna do zapychania. Zalezy mi na tym, żeby serum było lekkie, nadawało się pod filtr. Myślałam o zakupie kwasu alfa-liponowego w lipsomach, hydrolatu różanego i mleczka owsianego, do tego jakiś konserwant. Nie mam jednak pojęcia, czy to wszytsko będzie razem grać i w jakich proporcjach owe serum wykonać. Proszę o poradę.
Od tego jest wątek "co dziś ukręciłaś wizażanko?"
fifi_xd jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości