ból w kl. piersiowej a tab. anty!! - Forum Wizaz.pl
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-08, 20:09   #1
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
ból w kl. piersiowej a tab. anty!!

Mam pytanie, które od dawna mnie męczy.
W skrócie:
Parę lat temu brałam przez 3 lata Diane (bez problemów i dolegliwości), następnie tabletki zostały zmienione na Rigevidon (czy coś podobnego). Po 4 miesiącach zaczęły się ogromne problemy z cerą (na skutek zmniejszonej dawki). Odstawiłam tabletki.
Po paru miesiącach chciałam wrócić do Diane, ale po 4 połkniętych tabletkach rozpoczęły się bóle w kl. piersiowej (szczególnie przy oddychaniu). Oczywiście przestałam je brać. Po jakimś czasie podczas kolejnej wizyty poprosiłam o inne tab. Dostałam Harmonet i tym razem po 7 tabletkach nastąpiła taka sama reakcja – ból. Znowu przerwałam i o tamtej pory (prawie 2 lata) nie ponawiałam próby.
Moje główne pytanie brzmi, skąd ta reakcja?, co oznacza ten ból? Dlaczego wcześniej przy 3-letnim stosowaniu Diane nie było problemu? Od tamtej pory mam potworne problemy z cerą. Dermatolog mówi, że nadaję się na leczenie hormonalne, ale jak je stosować skoro mam bóle.
Za 5 dni wizyta u ginekologa, chciałam znowu spróbować (Yasmin albo Jeanine) ale już się boję, że tym razem będzie znowu to samo.
Ananke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:37   #2
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: ból w kl. piersiowej a tab. anty!!

up!!
Ananke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:41   #3
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 017
Dot.: ból w kl. piersiowej a tab. anty!!

z tego co wiem to bóle w klatce piersiowej są znakiem że należy odstawić tabletki. jak mi dr przepisywał cilest powiedział że jeśli pojawi się chociaż jedna z tych trzech dolegliwości;
bóle głowy
bóle/ drętwienie nóg
bóle w klatce piersiowej;
należy natychmiast odstawić tabletki

ale to wszystko co wiem...
naanahanae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 10:21   #4
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: ból w kl. piersiowej a tab. anty!!

dalej up
Ananke jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.