Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-27, 19:54   #3451
Nikkolaa
With Beauty In Love

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Ja akurat miałam przyjaciółkę która pracowała w S i D oraz jedną znajomą która przez 7 lat pracowała w S. w Galerii Krakowskiej.
Owszem miały do tego dostęp ale na pewno nie wygląda to tak że gratisy dla klientów trafiają do nich. Z tego co pamiętam (Poziomka również pisała) że w trakcie szkoleń dostają perfumy, czy produkty pełnowartościowe do przetestowania. Ale na pewno nie wygląda to tak że jak jest dostawa wszystkie kosmetyczki z miniaturkami Dior wędrują do nich. Dodatkowo nie ma też możliwości podpierdzielania bo są kontrolowane. Nie ma co się zrażać aż tak do stacjonarek.

Pamiętam 2 lata temu zwracałam purchawkę z Guerlaina, kupioną przez sklep internetowy. Zwrot przyjmowała kierowniczka. Przepraszała i dodatkowo dała mi w ramach przeprosin pędzle z Guerlain w etui o których ktoś tutaj wspominał ostatnio, miniaturkę kremu pod oczy Strivectin (połowa opakowania pełnowymiarowego) i jakaś miniaturkę perfum.
No widzisz, a ja byłam świadkiem wynoszenia gratisów przez koleżankę konsultantki i to nie kilku próbek, tylko pełnej torby. I na pw oczywiście podam, która to S.
Ja dostałam wtedy saszetkę kremu do zakupu palety z diora, choć po tym, co widziałam, odechciało mi się zakupów. Ostatecznie wzięłam, bo był ostatni dzień vipów i limitka. Dzieki temu miałam okazję opisać to w ankiecie. S. nigdy mi nic nie odpisała.
Oczywiście konsultantka S. nie ma prawa nic wynieść z S. nawet gratisu, jednakże to przyjaciółka-klientka wynosiła prezenty do zakupu, zakupu za 4 złote

Nie mówię, że wszystkie stacjo są złe i nic nie dają, jednakże jest to loteria i ja w niej prawie zawsze przegrywam.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja tam też do gratisów nic nie mam, ale jak widzę, że ktoś obok mnie wydał sporo mniej a dostaje górę fajnych rzeczy, a ja jakieś karteczki i gumkę to krew zalewa Gdyby nie było w magazynie fajnych to ok, wszyscy dostają badziew. A tak to trochę nie halo.

Co do purchaw to promocja czy nie powinno być napisane, że krótki termin itp. A produkty przeterminowane nie powinny być w ogóle dopuszczone do sprzedaży moim zdaniem. Kod był o ile pamiętam 5502 wyszedł lipiec 2012 . Nie omieszkam opisać sytuacji
klient kupujący za 900 zł i do tego Gold ma okazać zrozumienie, że nie ma dla niego fajnych miniatur? Coś tu nie gra.
Stary 2016-02-27, 19:56   #3452
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja byłam świadkiem wynoszenia gratisów przez koleżankę konsultantki i to nie kilku próbek, tylko pełnej torby. I na pw oczywiście podam, która to S.
Ja dostałam wtedy saszetkę kremu do zakupu palety z diora, choć po tym, co widziałam, odechciało mi się zakupów. Ostatecznie wzięłam, bo był ostatni dzień vipów i limitka. Dzieki temu miałam okazję opisać to w ankiecie. S. nigdy mi nic nie odpisała.
Oczywiście konsultantka S. nie ma prawa nic wynieść z S. nawet gratisu, jednakże to przyjaciółka-klientka wynosiła prezenty do zakupu, zakupu za 4 złote

Nie mówię, że wszystkie stacjo są złe i nic nie dają, jednakże jest to loteria i ja w niej prawie zawsze przegrywam.
No jak ja się dowiedziałam ze mam pracować tylko na popołudnia po pracy godzine zostaje o każdą niedziela zajęta "ale jakoś sie dogadamy" to przez 3 miesiące nie spojrzałam w ich kierunku.. bo na rano to ona sama sobie radzi w sklepie albo jej jakąś tam.jedna pracownica.. mimo ze na wstępnej rozmowie zaznaczalam gdzie mieszkam i ze tam mam daleko to powiedzieli ze bardzo mnie tam chcą.. no strasznie chcieli..

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-27, 19:58   #3453
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
No jak ja się dowiedziałam ze mam pracować tylko na popołudnia po pracy godzine zostaje o każdą niedziela zajęta "ale jakoś sie dogadamy" to przez 3 miesiące nie spojrzałam w ich kierunku.. bo na rano to ona sama sobie radzi w sklepie albo jej jakąś tam.jedna pracownica.. mimo ze na wstępnej rozmowie zaznaczalam gdzie mieszkam i ze tam mam daleko to powiedzieli ze bardzo mnie tam chcą.. no strasznie chcieli..
To przykre i rozczarowujace
Stary 2016-02-27, 20:00   #3454
Antymionka
Moderator

Cytat:

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

klient kupujący za 900 zł i do tego Gold ma okazać zrozumienie, że nie ma dla niego fajnych miniatur? Coś tu nie gra.
To ja jak byłam niedawno u mojej koleżanki w pracy, przyszedł koleś, i sprzedawał perfumy, kradzione ponoć przez ochroniarzy w S. Porównywali flakon, zapach itp. Miał ich cały plecak, zachęcał mnie że ma super ceny i duży wybór.. Kupowała do niego jakiegoś damskiego hugo bossa, za 130, jak on to powiedział "na początek", a jak potem patrzyłam na innych stronach to można go za 120-130 zł dostać normalnie
Antymionka jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:02   #3455
love1234
Born to shop

Porażka z tymi "renomowanymi" perfumeriami. Strach cokolwiek kupować.

Aniyam, współczuję Ci sytuacji, ale twój mąż jak zwykle wymiata.
Stary 2016-02-27, 20:03   #3456
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
To ja jak byłam niedawno u mojej koleżanki w pracy, przyszedł koleś, i sprzedawał perfumy, kradzione ponoć przez ochroniarzy w S. Porównywali flakon, zapach itp. Miał ich cały plecak, zachęcał mnie że ma super ceny i duży wybór.. Kupowała do niego jakiegoś damskiego hugo bossa, za 130, jak on to powiedział "na początek", a jak potem patrzyłam na innych stronach to można go za 120-130 zł dostać normalnie

No, ja takiego gościa tez spotkałam dwa razy, raz od Sephory miał zapachy właśnie od ochrony, podziękowałam. Za drugim razem była to niemiecka Sephora po uświadomieniu pana ze w Niemczech nie ma Sephory powiedział ze to podroby, ale wyjątkowo dobre
Stary 2016-02-27, 20:03   #3457
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Poza tym przepraszam, ale gdzieś te gratisy muszą wyjść, jak nie klientki to pracownik. Sorry ale jesli kierownik udaje takiego wspaniałego ze tylko klientom mozna dac to cos tu nie halo.. Pracowałam w innym miejscu przy kosmetykach i uwierzcie mi lub nie ale w sklepach nie ma miejsca na trzymanie nadmiaru próbek, firmy tez je każą czesto wydawać, takie zewnętrzne konsultantka marek sprawdzają suflady i jak widza ze duzo próbek nie zeszło to sie przyczepiaja bo to jest brak promowania firmy i później to raportuja..
Pracownicy są czesto tez nagradzani za sprzedaż a to nowości a to czegoś a jesli nie to kierownik zgarnia nagrody

Nie dajcie sobie wmówić ze nie ma próbek bo one zawsze są, firmy dbają o promowanie sie..
Jak myślicie czemu dostajemy przez długi czas erisy albo korresa? Bo one ich nie chcą a firmy daja

Byłam tez tajemniczym klientem i tez sie to sprawdza.. czy mają i czy dają.. tylko ze wtedy sie dostaje duże sumy na zakupy j sie sprawdza duzo czynników

YouTube
Stary 2016-02-27, 20:04   #3458
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mi powiedział, że kupon idzie 4-6tyg. Ja nie wiem jaką drogą on idzie, ale chyba statkiem dookoła świata
Sowią pocztą, najpewniej Hedwigą- a że ona umarła w ostatniej części, to rozumiesz dlaczego tyle idzie

Posprzątałam w kosmetiksach, mam ban na S. chyba do końca czerwca. Ale daję sobie bana do 15.03, małymi kroczkami dojdę i do końca czerwca
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:06   #3459
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Sowią pocztą, najpewniej Hedwigą- a że ona umarła w ostatniej części, to rozumiesz dlaczego tyle idzie

Posprzątałam w kosmetiksach, mam ban na S. chyba do końca czerwca. Ale daję sobie bana do 15.03, małymi kroczkami dojdę i do końca czerwca

YouTube
Stary 2016-02-27, 20:06   #3460
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Ogólnie powinno być inaczej. Bo my jak dostaniemy jakieś upominki to mamy podnietę na 2 tygodnie
Co widać na wątku że jak głupie jaramy się miniaturkami perfum jak ktoś wrzuci swoje zdobycze z stacjonarki.
Wiadomo darowanemu koniu...

Natomiast na Zachodzie miniatury służą do tego aby zachęcić klientów do zakupów. A u nas jest to traktowane jako PODZIĘKOWANIE za zakup. I Panie myślą że dają nam sztabki złota
Nieprawda. Oczekujemy miniatur kosmetyków, których nie mamy, aby je przetestować i przekonać się do zakupu. Na zachodzie też nikt nic nie dostaje bez zakupu.

I nie jest to żaden darowany koń czy tania podnieta, tylko prezenty przekazane dla nas, klientek przez marki, prezenty, których nigdy nie dostajemy.
Stary 2016-02-27, 20:08   #3461
Angel_007
Shopping Queen

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dla mnie chyba różowe

O, zrobiłaś coś, co ja mam w planach na następny miesiąc.
Fajna ta książka Kasi Tusk? Mam do niej stosunek neutralny, ale kupiłam sukienkę z jej sklepu i nie żałuję ani złotówki na nią wydanej, a tania nie była. Świetny krój, metariał, kolor. Ile komplementów za nią dostałam to nie zliczę. Chciałabym jakiś sweterek, ale a) brak moich rozmiarów b) wciąż trochę szkoda mi takiej kasy.

No wiesz, moja karta Gold idzie już równo 2 miesiące i na infolinii powiedzieli mi, że powinnam czekać jeszcze 6 tygodni. Takim jestem, kurna, klientem VIP. Nie wspomnę o tym, że w S. co miesiąc zostawiam ponad tysiaka, próbki dostaję liche albo wcale jak ostatnio
Nie przeczytałam jeszcze całej, bo doszłam do wniosku, że takie czytanie "na sucho" nie ma sensu. Jako że większa część czyszczenia szafy już za mną to mogę się zabrać za kolejne rozdziały
Ale ogólnie bardzo przyjemnie się czyta. Przede wszystkim odniosłam wrażenie, że ona bardzo fajnie podchodzi do tego, że ma się za dużo ciuchów, a i tak nie ma się w co ubrać, tzn. tak, że to nie koniec świata i że każdy miał kiedyś taki etap, więc po prostu trzeba sobie z tym poradzić. W niektórych książkach brzmiało to jak rozkaz, wykonać albo rozstrzelać a tutaj nie mam takiego negatywnego wrażenia
Angel_007 jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:08   #3462
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
No, ja takiego gościa tez spotkałam dwa razy, raz od Sephory miał zapachy właśnie od ochrony, podziękowałam. Za drugim razem była to niemiecka Sephora po uświadomieniu pana ze w Niemczech nie ma Sephory powiedział ze to podroby, ale wyjątkowo dobre
Francuskie podróby są najlepsze
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:09   #3463
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Nieprawda. Oczekujemy miniatur kosmetyków, których nie mamy, aby je przetestować i przekonać się do zakupu. Na zachodzie też nikt nic nie dostaje bez zakupu.

I nie jest to żaden darowany koń czy tania podnieta, tylko prezenty przekazane dla nas, klientek przez marki, prezenty, których nigdy nie dostajemy.

Widzę ze sie rozumiemy siostro

YouTube
Stary 2016-02-27, 20:09   #3464
love1234
Born to shop

A w ogóle miałam olac te kartę z syforki (celowo z małej litery), ale jednak się przelamalam i napisałam im wiadomość. Otrzymałam odp, ze ponownie wydano dyspozycję. Najlepszy jest czas oczekiwania 4-6 tygodni -liczonych w dniach roboczych. Czyli jako grudniowy Gold poczekam sobie na kartę chyba do kwietnia. Kur*a m*c
Stary 2016-02-27, 20:10   #3465
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
U mnie krem się sprawdził świetnie.
Co do Clinique, byłam w tym tygodniu w Sephorze na evencie Clinique, zbadali mi buzię, kupiłam szczotkę soniczną i dali mi masę prezentów

Chciałam sobie kupić profesjonalne pędzle jakieś, tzn. zadowala mnie jakość Hakuro, bo mam 2, Real Techniques nie lubię. Maxineczka zdecydowanie za droga, myślę o Zoevie, w mintishopie są za ponad 200 zł zestawy, takie 6-8, które mnie interesują, na allegro mnóstwo aukcji za 120 nawet, myślicie, że jest szansa, że to oryginał?

A może polecacie jakieś miejsce, gdzie mogę kupić te pędzle w najkorzystniejszej cenie? Może jakieś inne są lepsze, o których nie wiem?
Co ciekawego dostałaś?

Cytat:
A to przykro mi ja nigdy nie wypelnilam to nie wiem
Może tylko ja miałam pecha
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:11   #3466
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
A w ogóle miałam olac te kartę z syforki (celowo z małej litery), ale jednak się przelamalam i napisałam im wiadomość. Otrzymałam odp, ze ponownie wydano dyspozycję. Najlepszy jest czas oczekiwania 4-6 tygodni -liczonych w dniach roboczych. Czyli jako grudniowy Gold poczekam sobie na kartę chyba do kwietnia. Kur*a m*c
To ja poszłam do stacjo bo nie chciało mi sie juz czekać, nie mialam żadnej karty i powiedziałam przy kasie że chce cos z tym zrobic bo nie będę zawsze danych na głos recytowac i przestanę kupować.. Zgłosiła to i po 2 tygodniach równo 14 dniach była karta u mnie..

YouTube
Stary 2016-02-27, 20:12   #3467
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Poza tym przepraszam, ale gdzieś te gratisy muszą wyjść, jak nie klientki to pracownik. Sorry ale jesli kierownik udaje takiego wspaniałego ze tylko klientom mozna dac to cos tu nie halo.. Pracowałam w innym miejscu przy kosmetykach i uwierzcie mi lub nie ale w sklepach nie ma miejsca na trzymanie nadmiaru próbek, firmy tez je każą czesto wydawać, takie zewnętrzne konsultantka marek sprawdzają suflady i jak widza ze duzo próbek nie zeszło to sie przyczepiaja bo to jest brak promowania firmy i później to raportuja..
Pracownicy są czesto tez nagradzani za sprzedaż a to nowości a to czegoś a jesli nie to kierownik zgarnia nagrody

Nie dajcie sobie wmówić ze nie ma próbek bo one zawsze są, firmy dbają o promowanie sie..
Jak myślicie czemu dostajemy przez długi czas erisy albo korresa? Bo one ich nie chcą a firmy daja

Byłam tez tajemniczym klientem i tez sie to sprawdza.. czy mają i czy dają.. tylko ze wtedy sie dostaje duże sumy na zakupy j sie sprawdza duzo czynników
Też ich nie chcę, a tylko to dostaję - 2 próbki do zakupu i jeszcze takie... I to nie mówię o zakupach za 5zł
Stary 2016-02-27, 20:12   #3468
maarthusia
Shoe addict :)

Love1234, ale dziadostwo tak traktowac zlotego klienta

Straszne jest to, co piszecie o miniaturach / probkach naiwnie myslalam, ze nikt z pracownikow ich nie wynosi, ale tam gdzie sa ludzie zawsze beda przekrety
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:13   #3469
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:

Nareszcie prawda
Stary 2016-02-27, 20:14   #3470
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, dowiedziałam się, a właściwie to nie Znowu Bartek był On jest jak Aleksander też nic nie wie Co to za infolinia jak tam nikt nic nie wie Więc nie wiadomo czy przy anulowaniu zamówienia kupon jest przywracany, ale można wtedy zadzwonić i zapytać
Chodzi o te bony typu 15 zł do ? Mi kiedyś na infolinii jakaś kobieta powiedziała, że bon sam wraca na konto, ale w końcu nie anulowałam zamówienia więc nie sprawdziłam w praktyce
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:16   #3471
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Chodzi o te bony typu 15 zł do ? Mi kiedyś na infolinii jakaś kobieta powiedziała, że bon sam wraca na konto, ale w końcu nie anulowałam zamówienia więc nie sprawdziłam w praktyce
Tak, tak o to chodzi Jak dziady nie zdążą zaksięgować to czy jeszcze na tym stracę...
Stary 2016-02-27, 20:16   #3472
201703291446
Konto usunięte

Dostałam tusz clinique, serum na noc, 3 cienie sephory, demakijaż clinique, mydło clinique, krem złuszczający.
201703291446 jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:17   #3473
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dobrze, że dziś mniej spamujecie Od południa sprzątałam w szafie, odkładałam to zajęcie chyba z 2 miesiące Wywaliłam 95 różnych ciuchów, do szafy wróciło 120 i jestem z siebie dumna. Teraz jeszcze tylko bielizna i to co się gdzieś tam po kątach pochowało albo w praniu leży. Straszne ile miałam rzeczy, których nawet nie lubiłam...
Dostałam na 6 grudnia książkę Kasi Tusk i to dopiero pierwszy rozdział w praktyce Muszę teraz ogarnąć czego mi brakuje i konkretnie takich rzeczy szukać w sklepach. BTW marzy mi się trencz Burberry
Mi też oraz portfel, ponczo, szale Piękności.
Dzisiaj przy kawie przeleciałam pół ich strony internetowej, wybieram sobie prezenty urodzinowe od siebie
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-02-27, 20:17   #3474
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Też ich nie chcę, a tylko to dostaję - 2 próbki do zakupu i jeszcze takie... I to nie mówię o zakupach za 5zł
Ale w internecie jak kupujesz tp zawsze masz 3 próbki to w stacjo tez tak chce a nie zero !

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie przeczytałam jeszcze całej, bo doszłam do wniosku, że takie czytanie "na sucho" nie ma sensu. Jako że większa część czyszczenia szafy już za mną to mogę się zabrać za kolejne rozdziały
Ale ogólnie bardzo przyjemnie się czyta. Przede wszystkim odniosłam wrażenie, że ona bardzo fajnie podchodzi do tego, że ma się za dużo ciuchów, a i tak nie ma się w co ubrać, tzn. tak, że to nie koniec świata i że każdy miał kiedyś taki etap, więc po prostu trzeba sobie z tym poradzić. W niektórych książkach brzmiało to jak rozkaz, wykonać albo rozstrzelać a tutaj nie mam takiego negatywnego wrażenia

jaki tytuł?

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Straszne jest to, co piszecie o miniaturach / probkach naiwnie myslalam, ze nikt z pracownikow ich nie wynosi, ale tam gdzie sa ludzie zawsze beda przekrety

YouTube
Stary 2016-02-27, 20:18   #3475
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:

Widzę ze sie rozumiemy siostro

wnerwia mnie to, że klient wydający 1000 zł i więcej liczy na łaskę konsultanta, czy rzuci do torebki saszetkę czy może dwie i czuje sie jak żebrak pod kościołem jęczący o 10 groszy.
To upokarzające i nie tak powinno być.
I jeszcze się okazuje, że nie powinien nic chcieć, bo miniatury to nie podziękowanie za zakupy....

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

Stary 2016-02-27, 20:18   #3476
love1234
Born to shop

A co do otrzymywania giftow są równi i równiejsi. Znam to z autopsji, ostatnio byłam w D. w obecności mojej kuzynki. Zaznaczam, ze jest ona konsultantką D. tylko w innym mieście. Kupiłam tylko dwa balsamy EOS, oprócz pracowniczej zniżki otrzymałam od wuja próbek. Tyle w temacie
Stary 2016-02-27, 20:19   #3477
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Nareszcie prawda
Nie mam co oszukiwać, oni mnie oszukali i jeszcze chcieli żebym po północy do domu wracała i sie ciwszyla.. "bo kosmetyki za darmo" a ka mam to w bo kosmetykami sie nie najem..

Juz sie tyle w sklepach nagadalam i naogladalam zachowań ze nikt mi nie powie co mogą a co nie

YouTube
Stary 2016-02-27, 20:20   #3478
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mi też oraz portfel, ponczo, szale Piękności.
Dzisiaj przy kawie przeleciałam pół ich strony internetowej, wybieram sobie prezenty urodzinowe od siebie
Takie prezenty są najlepsze - zawsze trafione
Stary 2016-02-27, 20:22   #3479
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Miałam tego nie pisać, ale mam dość czytania, jak to biedne Panie z S. znowu nie miały nic, żeby dać do zakupów za 500 czy 1000 zł.
Nie dotyczy to wszystkich S., ale wielu.
Stary 2016-02-27, 20:22   #3480
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Ale w internecie jak kupujesz tp zawsze masz 3 próbki to w stacjo tez tak chce a nie zero !
A tak - jak mniejsze zakupy, to zdarza się, że nic nie dostaję Online nawet do kostki za 4zł są 3 próbki Toż chcę te próbki dostać, żeby przetestować i kupić produkty, a nie zarabiać kokosy na Allegro.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości