Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-28, 13:31   #3841
Margo25
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Polecam te z Lidla za 29zł. Pierwsze testy pomyślne

Szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojego synka

Oby jak najmniej bolało. Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale niektóre kobiety mają gorzej i po prostu to jest dzień wykasowany z życiorysu.

Nie wiem jak w innych Sephorach ale w Manufakturze odmówili zwrotu i płatności kartą podarunkową. Bo też myślałam najpierw, żeby na coś wymienić, np. na paletę UD by Gwen Stefani. Ale zapasów mam dużo i jeden box w zupełności wystarczy mi do testów. Przynajmniej przekonałam się, żeby nie być zachłannym.

Przymierzyłam koszulkę NUDE IS CHIC. Rozmiar S może być, choć lepiej pasowały mi XS. Wolałabym też, żeby była czarna i tylko z napisem Sephora.
Gdzie Wy widzicie ten rozmiar? Bo u mnie na metce nie ma.

W Manufakturze niezgodnie z regulaminem zrobili. Może znajdę maila, w którym mi Sephora odpisała na ten problem.

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-28 o 13:57
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:32   #3842
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ja nie jestem w stanie od razu stwierdzić ze cos chce, nawet najlepsze podkłady muszę ponosić kilka godzin..

Duzo lepiej bym się czuła jak by powiedzieli "zostawiamy informacje i gratis do jutra jak makijaż sie sprawdzi to jutro sobie wrócisz to podkład a dzisiaj masz kosmetyczkę za przyjście i nara ziom.."

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:36   #3843
your Angel
czyli Endżi

Ekstra denka dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
super denko
za kolorówkę są podwójne punkty
Hihi, zapamiętam!

Przypomniałyście mi, że też byłam na makijażu w D. Próbny ślubny, robiła pani z Bobbi Brown. Generalnie było całkiem ładnie, choć kompletnie inaczej niż sobie wyobrażałam.
Wydaje mi się, że jestem zimna i tego się trzymam (z drobnymi odstępstwami, ale odpuszczam ciepły total look) a makijażystka zrobiła mi całość w brzoskwiniowej tonacji i zachęcała żebym się zdecydowała na taki kolor przewodni na weselu

Ale i tak było to najlepsze podejście w makijażu, który pozwoliłam zrobić na sobie innej makijażystce

Myślę, że z tego też wynika większość niezadowolenia - bo same malujemy się zupełnie inaczej.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:38   #3844
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Witam się leniwie niedzielnie

Wstawiam zdjęcia mojego lichego lutowego denka
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:39   #3845
your Angel
czyli Endżi

Jak reprezentantka marki YSL w S. pomalowała mnie paletą Gwen z Urban Decay, to bardzo mnie zniechęciła

Nie wiem jakim cudem potem zdecydowałam się na zakup
Całe szczęście, bo sama potrafię się pomalować lepiej

Miska, piękny dystans!

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:42   #3846
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Przypomniałyście mi, że też byłam na makijażu w D. Próbny ślubny, robiła pani z Bobbi Brown. Generalnie było całkiem ładnie, choć kompletnie inaczej niż sobie wyobrażałam.
Wydaje mi się, że jestem zimna i tego się trzymam (z drobnymi odstępstwami, ale odpuszczam ciepły total look) a makijażystka zrobiła mi całość w brzoskwiniowej tonacji i zachęcała żebym się zdecydowała na taki kolor przewodni na weselu

Ale i tak było to najlepsze podejście w makijażu, który pozwoliłam zrobić na sobie innej makijażystce

Myślę, że z tego też wynika większość niezadowolenia - bo same malujemy się zupełnie inaczej.
Ja miałam wczoraj ochotę na trochę inny makijaż niż zwykle, dlatego powiedziałam, że może swobodnie dobierać kolory.
(Chociaż różowy cień przy zaczerwienionych oczach nigdy nie wygląda dobrze, więc pewnie powinnam zaprotestować)
Ale on był po prostu zrobiony kiepsko i nie starannie.
Dlatego narzekałam.
Stary 2016-02-28, 13:42   #3847
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

Miska, piękny dystans!
dzięki
dumna jestem

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:43   #3848
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W S w Silesi jest puder limitowany z Givenchy chyba go wezmę skoro tak go polecacie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super A go widać w ogóle na twarzy? bo na rękach nieee
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
U mnie nic nie było widać Meteoryty tylko u mnie działają
Ja jestem zadowolona - zmiękcza rysy i subtelnie rozświetla
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:43   #3849
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kolejna relacja z używania hybryd z ali, teraz termiczna wersja - działa mega mi się ten kolor "ciepły" podoba.
Pierwsze zdjęcie normalny wygląd (ciepło) drugie ciemna wersja po zamoczeniu w zimnej wodzie. Kolejne to wersje przejściowe.
Ładne
Cytat:
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

I z podziałem na kategorie
3.kolorowka (zużyte i po terminie)
4.twarz
5.włosy
6. Ciało
Dużo kolorówki

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie od razu stwierdzić ze cos chce, nawet najlepsze podkłady muszę ponosić kilka godzin..

Duzo lepiej bym się czuła jak by powiedzieli "zostawiamy informacje i gratis do jutra jak makijaż sie sprawdzi to jutro sobie wrócisz to podkład a dzisiaj masz kosmetyczkę za przyjście i nara ziom.."
:ehem ja też, a zamiast kosmetyczki próbkę podkładu na następny dzień.
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-02-28, 13:46   #3850
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Tak, chodzi o samą wymienną szczoteczkę. Już stara zajeżdżała butfą

Ja kupuje tylko oryginały z S.
Bałabym się nakładać na twarz cokolwiek z Alli
A co ile zmieniasz końcówkę? Ja używam szczotki raz dziennie i nie wiem co ile mam zmieniać Niby co 3mies jak się używa 2x dziennie...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Chodzi o krem pod oczy z Shiseido? Kończę 2 tubkę i dla mnie też reweli nie ma. No ale u mnie specjalnego pola do popisu nie ma - ani zmarch, ani cieni

Fajnie, że dobrze piszesz o tym kliniku, bo mam 3 mini Idzie na kolejny ogień.

Nie wiem co to DK, ale gratuluję
DK to pewnie Dzień Kobiet
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:50   #3851
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość

W Manufakturze niezgodnie z regulaminem zrobili. Może znajde maila, w którym mi Sephora odpisała na ten problem.
Czyli co, że nie chcieli Ci przyjąć zwrotu za róż płacony kartą podarunkową? Odkręciłaś to później gdzie indziej, tak?
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:50   #3852
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Jejku, umieram.

Zrobiłam sobie maraton z YT, serialami, kotem i czekoladą i przypadkiem znalazłam film, w którym dziewczyna używa tych pędzli Zoeva z aliexpress, o których tu ostatnio pisałyśmy.
Wrzucam w ramach ciekawostki

IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:51   #3853
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurde, kusisz Kupiłabym ją, ale boję się, że z moimi zdolnościami, jak ją użyję to będę wyglądała jakbym twarzą w kałużę wpadła i rzucę ją w kąt

Dużo zdrowia dla małego

Witam się z rańca i melduję, że zdenkowałam MD Cherie i puder MUFE i bardzo go lubiłam
Ją bardzo łatwo się stosuje, przy pomocy dołączonego pędzelka, nawet liner używam jako cień

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-28 o 14:07
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:53   #3854
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to za pobraniem jest? Jeśli tak, to chyba możesz po prostu nie odebrać - najlepiej kurierowi powiedz, że odmawiasz odbioru i tyle.

S. chyba się obrazi i nie da więcej rzodkiewek - prawie wszyscy zamówili, mało kto odebrał
Zapłacona już jest. Mam nadzieję, że S. się nie obrazi
Cytat:
A co z nią zamawiałaś?
Ja moją mam
Karty podarunkowe wzięłam, ale zamówiłam jeszcze jednego brokuła, więc już szkoda mi kasy trochę tyle wydawać
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:54   #3855
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

4.twarz
5.włosy
6. Ciało
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:56   #3856
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Ją bardzo łatwo się stosuje, przy pomocy dołączonego pędzelka nawet liner używam jako cień
Pisz tak jeszcze
Ten zakup musi mieć dobre uzasadnienie

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość

Karty podarunkowe wzięłam, ale zamówiłam jeszcze jednego brokuła, więc już szkoda mi kasy trochę tyle wydawać
A to skomplikowańsza sprawa,
nie wiem kiedy wraca kasa za takie przesyłki, pewnie nie prędko
Stary 2016-02-28, 13:56   #3857
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:

W Manufakturze niezgodnie z regulaminem zrobili. Może znajde maila, w którym mi Sephora odpisała na ten problem.

ja zadzwonie do konkretnej tam gdzie bym chciała zwrócić

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ładne

Dużo kolorówki

:ehem ja też, a zamiast kosmetyczki próbkę podkładu na następny dzień.
O nie kosmetyczka.musi być, sama próbka to mozna tak bez niczego dostać

YouTube
Stary 2016-02-28, 13:57   #3858
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Ja miałam wczoraj ochotę na trochę inny makijaż niż zwykle, dlatego powiedziałam, że może swobodnie dobierać kolory.
(Chociaż różowy cień przy zaczerwienionych oczach nigdy nie wygląda dobrze, więc pewnie powinnam zaprotestować)
Ale on był po prostu zrobiony kiepsko i nie starannie.
Dlatego narzekałam.
Nie, jasne, rozumiem

Może za bardzo generalizowałam

Cytat:
A co ile zmieniasz końcówkę? Ja używam szczotki raz dziennie i nie wiem co ile mam zmieniać Niby co 3mies jak się używa 2x dziennie...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

DK to pewnie Dzień Kobiet
No właśnie nie liczyłam dokładnie ile minęło czasu.
Ale to czuć kiedy trzeba wymienić - jak ze szczoteczką do zębów. Ja czułam, że już zajeżdża czymś zawilgoconym i zbutwiałym

Dzięki za podpowiedź, teraz już chwytam

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Dziewczyny, a jeśli kupię z mojego konta kartę podarunkową i sama nią zapłacę, to de facto punkty wpływają mi podwójnie?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-02-28, 13:59   #3859
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

Jak opłacona, to nie wiem czy tak łatwo Ci będzie odzyskać kasę - nie można zwracać kart... Niby tego wcale nie odbierzesz, ale już opłacone, więc nie wiem jak to będzie...
Stary 2016-02-28, 14:00   #3860
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Czyli co, że nie chcieli Ci przyjąć zwrotu za róż płacony kartą podarunkową? Odkręciłaś to później gdzie indziej, tak?
Ja najpierw chciałam wymienić, ale okazało się, że ten na sklepie ma również krótką datę przydatności. Pan przy kasie stwierdził, że skoro kupowałam kartą upominkową, to nie może zwrócić na kartę. Napisałam w tej sprawie do Sephory, zaprzeczyli - wróciłam na drugi dzień i przyjęli zwrot bez problemów

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-28 o 14:09
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:02   #3861
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:

O kurczaki, chyba lepiej odbierz pake i oddaj w stacjo
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:03   #3862
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
myślę, że okonie można oddać. Ostatecznie wymienić na coś innego.

Pokombinuję z ksylitolem albo miodem ja lubię jeszcze chlebki bananowe , zawsze to trochę zdrowiej od tradycyjnych keksów i babek dziękuję

Zbieram się i dam znać jak było. Korinko pewnie będę w jeansach i swetrzychu, blondynka, włosy do ramion, wzrost ledwo ponad ziemię
czyli Ty z tych niskopiennych ludzi - jak ja

powodzenia na evencie mam nadzieję że obie z Korinką dostaniecie coś fajnego
amyz jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:04   #3863
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

O kurczaki, chyba lepiej odbierz pake i oddaj w stacjo
Nie można oddać kart - jest napisane, że nie podlegają zwrotowi i wymianie Jak odbierze, to na pewno po ptokach. A jak nie odbierze to raczej będzie problem, żeby kasę odzyskać - kiedyś pewnie oddadzą, ale kiedy...? Choć mogą też powiedzieć, że przesyłka została zwrócona, a kart nie można i wysłać jeszcze raz

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-28 o 14:11
Stary 2016-02-28, 14:04   #3864
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Jejku, umieram.

Zrobiłam sobie maraton z YT, serialami, kotem i czekoladą i przypadkiem znalazłam film, w którym dziewczyna używa tych pędzli Zoeva z aliexpress, o których tu ostatnio pisałyśmy.
Wrzucam w ramach ciekawostki

Mam oryginały (zestaw 12 do oczu) 2 lata i wolałabym nie mieć.podrob za taka cenę nie warto raczej

YouTube
Stary 2016-02-28, 14:04   #3865
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

4.twarz
5.włosy
6. Ciało
klask i: super denko
amyz jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:05   #3866
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Witam się leniwie niedzielnie

Wstawiam zdjęcia mojego lichego lutowego denka

Wcale nie takie liche to denko

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
godzinę mi zajęło nadrabianie ale generalnie witam się z rana wróciłam do świata żywych ludzi bez gorączki

Aniyam, Tomama - współczuję wczorajszych niewypałow zakupowych. Strach normalnie coś w tych sklepach kupować :m ur:

Super, że już wyzdrowiałaś

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mnie postawił ale dzisiaj mąż chory znaczy w jego mniemaniu chory ja jeszcze nie do końca do siebie doszłam a tu chory chłop w domu i się nim zajmować trzeba. Katarek dostał więc umiera wysoka temperatura ( 37,2 ) wiec od rana marudzi. ehhhh skad to ten gatunek się wziął i jak tyle lat mu się udało przetrwać to nie wiem

No tak, dla facetów katarek to koniec świata
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:08   #3867
maarthusia

Cytat:
Nie można oddać kart - jest napisane, że nie podlegają zwrotowi i wymianie Jak odbierze, to na pewno po ptokach. A jak nie odbiorze to raczej będzie problem, żeby kasę odzyskać - kiedyś pewnie oddadzą, ale kiedy...? Choć mogą też powiedzieć, że przesyłka została zwrócona, a kart nie można i wysłać jeszcze raz
To kicha

Lidia, ja bym odebrala paczke moze uda Ci sie wymienic ta rzodkiewe z jakas Wizazanka a karty zawsze sie przydadza
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:08   #3868
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

dziękuję też sie cieszę
to prawda
amyz jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:08   #3869
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-28, 14:10   #3870
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Nie można oddać kart - jest napisane, że nie podlegają zwrotowi i wymianie Jak odbierze, to na pewno po ptokach. A jak nie odbiorze to raczej będzie problem, żeby kasę odzyskać - kiedyś pewnie oddadzą, ale kiedy...? Choć mogą też powiedzieć, że przesyłka została zwrócona, a kart nie można i wysłać jeszcze raz
Czyli co, jak zapłacę za coś kartą podarunkową, to nie mogę później ani zwrócić, ani wymienić tego produktu?
michalina_86 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości