Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-29, 07:42   #4051
Macintosh
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
słyszę podczas malowania o za jasny, ale nie szkodzi utleni się...
Doskonała rekomendacja produktu

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czuję się jak ostatni frajer, mam ochotę zwrócić całe zakupy i wsadzić twarz do lodówki.
Nie czuj się, to one się nie popisały. Następnym razem nie bój się odzywać i mówić otwarcie co nie pasuje One są tam dla klientek, a nie odwrotnie.

Witam z rańca, trochę nadrobiłam weekend, ale nieprzesadnie.

Maruda80 - wysyłam maluchowi pozywytną energię
Macintosh jest offline  
Stary 2016-02-29, 07:42   #4052
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem druga

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Współczuję :tuli:
Kiepskie samopoczucie w pracy jest kijowe
Może gorzka herbatka?
witaj piję miętę
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 07:50   #4053
korinka3
Melissa Lejdi :)

Malinum współczuje ja jestem brunetką
Ale mi się nie chciało wstać
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-29, 07:53   #4054
maarthusia
Shoe addict :)

Dziń dybry

Malinum, ale poracha z tymi pędzlami właśnie dlatego chyba odpuszczę sobie te atrakcje w S. mam niezłego pierdzielca na punkcie higieny znając moje szczęście dostałabym jakiegoś uczulenia
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 07:58   #4055
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Witam z rana

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:02   #4056
maarthusia

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Dzień Świstaka
Miałam ochotę to samo zrobić z budzikiem dziś rano
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:09   #4057
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Dzień dobry.
Malinum bardzo współczuję Ci tak nieprzyjemnych doświadczeń. Mam nadzieję, że ze skórą wszystko będzie dobrze, żadne bogdany, uczulenia i inne dziady się nie pojawią

dziś mam ciężki dzień w pracy. ale przetrwam, a wieczorem idę na zakupy

jutro u mnie w mieszkaniu startuje remont do tego w weekend zaczęłam walkę z ubezpieczycielem bo od jakiegoś czasu sąsiadka z góry nas zalewa. ale w zeszłym tygodniu się to nasiliło. i okazało się, że to przez rurę odpływową. część tej rury jest u niej w mieszkaniu, a część u nas. i wygląda na to, że jest nieszczelna. takie to bloki budowano
i teraz będziemy dochodzić czy to (min. wymiana rury) będzie szło z ubezpieczenia sąsiadki czy z ubezpieczenia spółdzielni.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Witam z rana

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień Świstaka
Miałam ochotę to samo zrobić z budzikiem dziś rano
ja też, ja też ! powstrzymuje mnie fakt, że to w telefonie mam budzik. kiedyś miałam typowy alarm. od jakiegoś czasu mam relaksacyjny szum wody, co by nie wstawać z samego rana wk** , tj. wściekła

i jeszcze chciałam napisać, że oglądałam wczoraj film Brooklyn. polecam go bardzo serdecznie. jestem nim oczarowana.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-02-29 o 08:16
baletnica_natasza jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 08:14   #4058
cosmetix
Makeup challenge winner

No dziś obejrzałam przemówienie Leonarda di Caprio po odebraniu statuetki. Miło, że pod koniec powiedział coś na temat.

Cytat:
Witam z rana

Też nienawidzę tego uczucia z "Dnia świstaka" - kolejny taki sam dzień i jakkolwiek bym się nie starała wyjdzie po staremu Macie jakiś sposób na przełamanie rutyny dnia?

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-29 o 08:18
cosmetix jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:15   #4059
maarthusia

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Malinum bardzo współczuję Ci tak nieprzyjemnych doświadczeń. Mam nadzieję, że ze skórą wszystko będzie dobrze, żadne bogdany, uczulenia i inne dziady się nie pojawią

dziś mam ciężki dzień w pracy. ale przetrwam, a wieczorem idę na zakupy

jutro u mnie w mieszkaniu startuje remont do tego w weekend zaczęłam walkę z ubezpieczycielem bo od jakiegoś czasu sąsiadka z góry nas zalewa. ale w zeszłym tygodniu się to nasiliło. i okazało się, że to przez rurę odpływową. część tej rury jest u niej w mieszkaniu, a część u nas. i wygląda na to, że jest nieszczelna. takie to bloki budowano
i teraz będziemy dochodzić czy to (min. wymiana rury) będzie szło z ubezpieczenia sąsiadki czy z ubezpieczenia spółdzielni.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

ja też, ja też ! powstrzymuje mnie fakt, że to w telefonie mam budzik. kiedyś miałam typowy alarm. od jakiegoś czasu mam relaksacyjny szum wody, co by nie wstawać z samego rana wk** , tj. wściekła
za sprawny remont
Współczuję problemów w sąsiadami z góry ja mam niestety podobnie w kuchni zalany prawie cały sufit, bo debile tak chlapią wodą podczas zmywania garów, że po fugach zlatuje do nas dodatkowo wczoraj po 22 wzięli się za odkurzanie położyłam się wcześniej, żeby dziś nie wyglądać, jak zwłoki, ale nic z tego nie spałam przez to szuranie
Nie wiem, skąd się biorą takie bezmózgi

też mam budzik w telefonie, dlatego jest bezpieczny
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:19   #4060
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie dlatego chyba odpuszczę sobie te atrakcje w S. mam niezłego pierdzielca na punkcie higieny znając moje szczęście dostałabym jakiegoś uczulenia
Rażący brak higieny to raz, ale kurde - jak tak można traktować klientki. Dorosłe kobiety ! Jakieś fochy, olewanie tego co mówią, jakieś krzywe zagrywki z upominkami po spotkaniu, no ludzie !
Myślą, że jak makijaż i porada za darmo, to mogą klientki traktować jak ubogie krewne ? Chyba w tym wszystkim głównie chodzi o promocję marki ? No to pięknie promują.

Malinum, napisz skargę ! Takie chamstwo nie może zostać bez komentarza. A następnym razem protestuj jak Ci coś nie pasuje, bo też kurczę nie rozumiem czemu nie powiedziałaś, że Ci przeszkadzają te brudne pędzle itd. Pomiając, ze powinnaś tam wrócić i pokazać, ze Cię uczuliło coś co nałożono Ci na skórę.

Cytat:
Witam z rana

Never, zostaw budzik, nie jego wina, że znowu nastał nam poniedziałek
Macintosh jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:19   #4061
tomama
Witchdoctor

Wyjęłam z zapasów l'occitanowe mleczko kwiat wiśni (chyba w czerwcu je kupiłam)
jakoś mi nie do końca zapach pasował do tego co pamiętałam
wplepałam sobie w świeżomierz i się okazało, że mogę je już nawet zapisać do przedszkola
data produkcji 01.03.2012
co za dziady
będzie długi bojkot
Stary 2016-02-29, 08:24   #4062
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Rażący brak higieny to raz, ale kurde - jak tak można traktować klientki. Dorosłe kobiety ! Jakieś fochy, olewanie tego co mówią, jakieś krzywe zagrywki z upominkami po spotkaniu, no ludzie !
Myślą, że jak makijaż i porada za darmo, to mogą klientki traktować jak ubogie krewne ? Chyba w tym wszystkim głównie chodzi o promocję marki ? No to pięknie promują.

Malinum, napisz skargę ! Takie chamstwo nie może zostać bez komentarza. A następnym razem protestuj jak Ci coś nie pasuje, bo też kurczę nie rozumiem czemu nie powiedziałaś, że Ci przeszkadzają te brudne pędzle itd. Pomiając, ze powinnaś tam wrócić i pokazać, ze Cię uczuliło coś co nałożono Ci na skórę.

Never, zostaw budzik, nie jego wina, że znowu nastał nam poniedziałek
Popieram napisałabym, bo to przechodzi wszelkie granice przyzwoitości

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
wplepałam sobie w świeżomierz i się okazało, że mogę je już nawet zapisać do przedszkola
co za dziady
będzie długi bojkot
Ale chamstwo wszędzie wciskają stare purchawiska
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:26   #4063
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
i jeszcze chciałam napisać, że oglądałam wczoraj film Brooklyn. polecam go bardzo serdecznie. jestem nim oczarowana.
Ja polecam The Big Short. Otwiera oczy na kwestie tzw. produktów bankowych i tego, jak system/sektor bankowy przeżarty jest patologią. I w ogóle - jak jest skonstruowany.
No i jak można było zarobić na kryzysie w 2008 r.
Macintosh jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:27   #4064
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
za sprawny remont
Współczuję problemów w sąsiadami z góry ja mam niestety podobnie w kuchni zalany prawie cały sufit, bo debile tak chlapią wodą podczas zmywania garów, że po fugach zlatuje do nas dodatkowo wczoraj po 22 wzięli się za odkurzanie położyłam się wcześniej, żeby dziś nie wyglądać, jak zwłoki, ale nic z tego nie spałam przez to szuranie

ja sąsiadów mam spoko. takie typowe Sanatorium.
ściany mamy naprawdę ciche, nie słychać nic. Sąsiadki z góry nie obwiniam absolutnie o zalanie. to wina starego budownictwa, bloki na moim osiedlu są z lat 70-tych.
Martusiu współczuję Ci takich sąsiadów , moja mama ma podobne przeboje ze swoją sąsiadką z góry. pani ma problemy ze zdrowiem psychicznym. ja nie wiem jak wytrzymam u rodziców te kilka dni życia. nie wysypiam się u nich. sąsiadka cały czas krzyczy, o każdej porze dnia i nocy. wszystko się niesie. wielokrotnie moich rodziców mieszkanie zalała. do tego ma dwóch synów, jeden z nich też jest chory. a drugi to taki mały łobuz. ciężko mieszkać z takimi ludźmi
Stary 2016-02-29, 08:27   #4065
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Też nienawidzę tego uczucia z "Dnia świstaka" - kolejny taki sam dzień i jakkolwiek bym się nie starała wyjdzie po staremu Macie jakiś sposób na przełamanie rutyny dnia?
Mam w tym roku odwrotnie - kompletny brak rutyny - codziennie o innej godzinie idę do pracy.
Do tego dwa dni w jednym miejscu.
Jeden czasem wolny a czasem zawalony do wieczora.
Jeden w innym mieście
i jeden w czwartym miejscu.
Ciężko mi się przyzwyczaić, nie da się włączyć "automatu", tygodnie wydają się bardzo długie, a zapanowanie nad obowiązkami domowymi to już zupełna masakra Nie myślałam, że zatęsknię, za rutyną

Cytat:
za sprawny remont
No nie wierzę co za ludzie
Stary 2016-02-29, 08:35   #4066
maarthusia

Cytat:
ja sąsiadów mam spoko. takie typowe Sanatorium.
ściany mamy naprawdę ciche, nie słychać nic. Sąsiadki z góry nie obwiniam absolutnie o zalanie. to wina starego budownictwa, bloki na moim osiedlu są z lat 70-tych.
Martusiu współczuję Ci takich sąsiadów , moja mama ma podobne przeboje ze swoją sąsiadką z góry. pani ma problemy ze zdrowiem psychicznym. ja nie wiem jak wytrzymam u rodziców te kilka dni życia. nie wysypiam się u nich. sąsiadka cały czas krzyczy, o każdej porze dnia i nocy. wszystko się niesie. wielokrotnie moich rodziców mieszkanie zalała. do tego ma dwóch synów, jeden z nich też jest chory. a drugi to taki mały łobuz. ciężko mieszkać z takimi ludźmi

O matko! uciążliwi sąsiedzi to chyba najgorsza zmora

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No dziś obejrzałam przemówienie Leonarda di Caprio po odebraniu statuetki. Miło, że pod koniec powiedział coś na temat.

Ja bardzo często mam takie uczucie, że już taki dzień przeżyłam
Też mnie to wkurza, ale taka codzienna rutyna daje mi poczucie bezpieczeństwa
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:37   #4067
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Witam z poniedziałek
Cytat:
co za dziady
będzie długi bojkot
Co za syf z tymi purchawami
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:39   #4068
ellenas
Rozeznanie

Be Glossy boxy z edycji specjalnej po 29 zł kod: 29NL
http://www.beglossy.pl/edycjespecjalne

ORSAY -kod: 90031 - 29% rabatu na jeden produkt wchodzi też na przecenione produkty

Edytowane przez ellenas
Czas edycji: 2016-02-29 o 08:41
ellenas jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:39   #4069
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Ja polecam The Big Short. Otwiera oczy na kwestie tzw. produktów bankowych i tego, jak system/sektor bankowy przeżarty jest patologią. I w ogóle - jak jest skonstruowany.
No i jak można było zarobić na kryzysie w 2008 r.
zanotowałam sobie tytuł. kiedyś przewinął mi się, ale wybrałam co innego. będę mieć wolną chwilę to sobie obejrzę.

system bankowy przeżarty patologią. w 100% z tym zgadzam. najbardziej nagłośniona patologia na naszym rodzimym podwórku- kredyty we frankach. mam świadomość tego, że dla wielu ludzi jest to dramat. ale gdzie ludzie mieli głowy podpisując takie umowy?
Stary 2016-02-29, 08:41   #4070
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Ehh
szkoda, że tak wyszło, bo idea BL całkiem fajna.
Ciekawe, czy ta sama dziewczyna nas malowała. Też miałam wczoraj brudne pędzle zoeva... w każdym razie ten do podkładu i pudru na 100%. Nie pisałam, bo uznałam, że to już będzie za bardzo "czepialskie" i pomyślałam, że może to wypadek, przy pracy.
Wstawisz zdjęcie gratisów?
Co kupiłaś?
Konieczności upominania się o obiecany gratis już nawet nie skomentuję.
Ja się w każdym razie czułam niezręcznie.
A wymuszone prezenty nie cieszą
Zoeva? To pewnie były jej prywatne pędzle Jeszcze nie widziałam, żeby któraś miała pędzle z innych marek niż dostępne w S., a własnie tych zewnętrznych wizażystek nigdy nie widziałam w sklepie z pasami na pędzle, zawsze używały jakichś w perfumerii jak coś mi chciały pokazać.

Hej, dziewczyny.
jakos przeżyłam wczorajszy dzień, dawno mnie tak nie bolało. Dzień wyjęty z życia.

Obejrzałam na YT jakąś kompilację śmiesznych filmików z kotami - godzinną Tak własnie produktywny był mój dzień

Współczuję purchaw i labowych przeżyć

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Mam w tym roku odwrotnie - kompletny brak rutyny - codziennie o innej godzinie idę do pracy.
Jeden w innym mieście
Ciężko mi się przyzwyczaić, nie da się włączyć "automatu", tygodnie wydają się bardzo długie, a zapanowanie nad obowiązkami domowymi to już zupełna masakra Nie myślałam, że zatęsknię, za rutyną

To o mnie!
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:43   #4071
iza89
Zakorzenienie

Witajcie

Jejku, znowu tak szybko minął weekend...

W dodatku tyle naspamowałyście przez weekend (jak nigdy dotąd!), że nie jestem w stanie tego nadrobić coś się działo czy co?
Stary 2016-02-29, 08:45   #4072
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o rety współczuję masakra z tym uczuleniem - mam nadzieję ze dojdziesz od czego to żeby później unikać. A co do higieny - bez komentarza porażka - pędzle na ziemi - to się w głowie nie mieści

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

witam się z rana pobieżnie nadrobiłam
siedze w pracy i kiepsko się czuję niedobrze mi od rana.....

Mnie trochę gardło pobolewa

Co chwilę mnie wywala z wizażu

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
zanotowałam sobie tytuł. kiedyś przewinął mi się, ale wybrałam co innego. będę mieć wolną chwilę to sobie obejrzę.

system bankowy przeżarty patologią. w 100% z tym zgadzam. najbardziej nagłośniona patologia na naszym rodzimym podwórku- kredyty we frankach. mam świadomość tego, że dla wielu ludzi jest to dramat. ale gdzie ludzie mieli głowy podpisując takie umowy?
no właśnie każdy wini wszystkich dookoła / państwo itp. tylko nie siebie owszem, państwo powinno chronić obywateli, ale do licha chyba każdy po to ma rozum, aby z niego korzystać
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:45   #4073
amyz
Chanel Lady

Maarthusia, Baletnica_Natasza współczuję sąsiadów z koszmarów porazka z takimi ludźmi
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 08:46   #4074
tomama
Witchdoctor

Miłego dnia dziewczyny
Zmykam i nie nadrabiam dzisiaj
Stary 2016-02-29, 08:46   #4075
maarthusia

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Zoeva? To pewnie były jej prywatne pędzle Jeszcze nie widziałam, żeby któraś miała pędzle z innych marek niż dostępne w S., a własnie tych zewnętrznych wizażystek nigdy nie widziałam w sklepie z pasami na pędzle, zawsze używały jakichś w perfumerii jak coś mi chciały pokazać.

Hej, dziewczyny.
jakos przeżyłam wczorajszy dzień, dawno mnie tak nie bolało. Dzień wyjęty z życia.

Obejrzałam na YT jakąś kompilację śmiesznych filmików z kotami - godzinną Tak własnie produktywny był mój dzień

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

To o mnie!
Najważniejsze, że wczorajszy dzień się skończył
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:47   #4076
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
za sprawny remont

o masakra współczuję.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Najważniejsze, że wczorajszy dzień się skończył
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:47   #4077
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Jeden w innym mieście

znam to uczucie. nic nie można sobie zaplanować. nie wiesz kiedy co zrealizujesz. trzeba kuć żelazo póki gorące, bo inna okazja może nie nadejść.
a najgorsze jest to, że kiedy znów pojawi się rutyna to się tęskni za życiem na pełnych obrotach
wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma
Stary 2016-02-29, 08:50   #4078
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Maarthusia, Baletnica_Natasza współczuję sąsiadów z koszmarów porazka z takimi ludźmi

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Miłego dnia dziewczyny
Zmykam i nie nadrabiam dzisiaj
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-29, 08:50   #4079
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:

Hej, dziewczyny.

To o mnie!
mnie bardzo relaksuje oglądanie takich filmików
kiedyś w jakimś radiu zasłyszałam, iż naukowcy zgodnie twierdzą ( podobno zbadali), że robiąc sobie przerwy w pracy z takimi filmami, jesteśmy znacznie wydajniejsi i bardziej kreatywni
Stary 2016-02-29, 08:51   #4080
maarthusia

Cytat:
o masakra współczuję.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości