Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-29, 20:23   #4681
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
boli jak diabli

dwa hormony tylko?
a jakie można wiedzieć, bo podstawowe horm tarczycy to wolne FT3 i FT4
TSH nie jest hormonem tarczycy, ale wstępnie już coś pokazuje, nie wiem czemu tylko to badanie jest możliwe do zrobienia od likorza rodzinnego
moja corka ma robione tylko FT3 u endo ( z hormonów tarczycy, poza tym mnóstwo innych badań kierunkowych)
A moglabys mi powiedzieć jakie sa badania mozliwe zeby cos wykryć? Moze zapłacę i wtedy sama wybiorę co chce mieć badane?

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
zaczęłam nadrabiać i widzę, że awansowałam natrętna baba dobre z czerwoną facjatą w towarzystwie bogdanów. Spoko więcej uzewnętrzniać się nie będę. I nie, nie upominałam się, grzecznie zapytałam.
Ale kochana ja nie pisałam o Tobie ani o tym ze to źle tylko jak oni to postrzegają.. poza tym sama pisałam ze jak mi nie dadzą to sie bede upominać wiec pisałam tez o sobie
Nie mialam na myśli niczego negatywnego tylko to ze oni tak postrzegają nas.. jak jedna osoba to natrętne babsko z reszta nie raz to słyszałam dopytujac sie chociażby o boxa ostatnio..
Naprawdę nie mówiłam o nikim z wątku nic złego ani nawet tak nie myślałam

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:25   #4682
neath
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma skład tej maseczki? Bo mnie np aloes uczula, i piecze może robią w tej samej fabryce originsa z avonowską
Ja też proszę Nie znam składu i boję się jej użyć
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie Leoś nie rusza?
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mnie też nie
Mnie też nie
Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
To jest uroda dla koneserek
Ale on sam, ten mega talent, geniusz wręcz - nadrabia wszystko inne.
Talent to ma, nie da się zaprzeczyć ale koneserką chyba nie jestem
Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Zapomniałam pisać!

Dostałam wyniki i to jest standardowy guz przy Hashimoto, tylko trochę za duży, żaden nowotwór ani nic!
Super
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oczywiście nie zapomniałam o Ilonie, co ma pięknego kota i pięknie pakuje paczki. Mile wspominam krakowską Nate od Andrzeja o ktróej od piątku ślad zaginął i neath co na maczkach się zna i za maczka się wymienia.
Kochana

Jeśli już o Maczkach - chcę nową LE
neath jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 20:25   #4683
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Super wiadomość

Pogrubione - ale, że co kto komu za co???
A np. Księżniczkom, bo królowa kręci nosem na ampułki rusinowe. Albo Mamuśce, bo królowa ino siedzi i klika i klika, a i panu aniyamowemu, co to kiedyś głośno na wątku było, bo się państwo poobrażali a potem musieli się pogodzić, bo szafy 3- w tym jedna w planie, a łóżko 1. A i jeszcze sporo się takich znajdzie nieszczęśników, bo Małej Mi to nikt nie podskoczy. A jak podskoczy, to pożałuje.
Ja nie podskakuję!:coje st:
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:26   #4684
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a powiedzcie mi coś więcej o tej tarczycy, co? Czy jeśli w rodzinie występuje, to jest większe ryzyko pojawienia się choroby, czy nie ma to związku? Badać TSH i FT3 i 4?
raczej tylko Hashimoto moze być genetyczne ale ja się nie znam

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:29   #4685
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Graty

Wszystko jest możliwe

Też myślę, że to najlepsze rozwiązanie
Stresujesz się?
Ja już spać nie mogę...
Stresować to się nawet nie stresuję, ale denerwują mnie już ludzie, ręce mi opadają i ogólnie to bym chyba drugi raz nie podjęła decyzji o weselu...
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:30   #4686
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
raczej tylko Hashimoto moze być genetyczne ale ja się nie znam
Mi tez mówili, że jak mama miała Gravesa-Basedova (absolutnie nie wiem jak to pisać), to ja mogę mieć to samo, ale mogę mieć i Hashi, a też może mieć powiązanie. Ale jak mówię, ignorantem jestem. Po objawach wzięłam TSH, ft3, ft4, anty tg i anty tpo i z tym poszłam do endo. Od razu zdiagnozowała Hashi i niedoczynność i badamy dalej różne inne rzeczy, zelazo, ferrytynę, witaminę D, B12, kortyzol, krzywą insulinową i cholera wie co jeszcze
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:30   #4687
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Co do makijażystki na ślub to zależy znaleźć dobra łatwo nie jest, ale oczywiście się da. Jednak ja patrząc na to co koleżanki miały na twarzy na swoich slubach stwierdziłam, że wolę nie ryzykować i pomaluje się sama. Mój makijaż to była jedyna rzecz (nodobra oprócz sukienki ) z której byłam w 100% zadowolona

Jedna z koleżanek miała osobno ślub cywilny i kościelny i na drugi już się też pomalowala sama bo ten pierwszy nie był w ogóle jak ten probny, także tego...
Ja pójdę najpierw na próbny makijaż, moja znajoma jest makijażystką i zobaczę co ona wymyśli
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:32   #4688
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A moglabys mi powiedzieć jakie sa badania mozliwe zeby cos wykryć? Moze zapłacę i wtedy sama wybiorę co chce mieć badane?
przy podejrzeniu choroby tarczycy robi się tsh, ft3 i 4, przeciwciała przeciwtarczycowe,usg, mozna zrobić scyntygrafię, rtg, biopsję
zaczyna się od tsh, gdy on jest w porządku nie ma sensu drążyć

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Mi tez mówili, że jak mama miała Gravesa-Basedova (absolutnie nie wiem jak to pisać), to ja mogę mieć to samo, ale mogę mieć i Hashi, a też może mieć powiązanie. Ale jak mówię, ignorantem jestem. Po objawach wzięłam TSH, ft3, ft4, anty tg i anty tpo i z tym poszłam do endo. Od razu zdiagnozowała Hashi i niedoczynność i badamy dalej różne inne rzeczy, zelazo, ferrytynę, witaminę D, B12, kortyzol, krzywą insulinową i cholera wie co jeszcze
ano pełno tego i wszystko o czymś swiadczy

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:36   #4689
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Co do pracy, to w piątek byłam na dniu próbnym, jak się okazało. Dziewczyny, które tam pracują, są super, praca jest super, kcem ją mocno, mocno. Dziś mieli dzwonić z decyzją, ale telefon milczy, jak zaklęty. Generalnie podejrzewam, że mieli dziś strasznie dużo pracy, bo wprowadzali nową markę do oferty i mogło im się zapomnieć. Jutro rano sama zadzwonię i się przypomnę, bo w sumie mieli dzwonić niezależnie od decyzji, także tego no
Trzymam kciuki
A co to za praca? Nie wiem, czy nie pisałaś, czy mi umknęło.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja pójdę najpierw na próbny makijaż, moja znajoma jest makijażystką i zobaczę co ona wymyśli
Ja byłam u pana i byłam bardzo zadowolona Ale wcześniej też zrobiłam próbny i trochę go obserwowałam przy pracy, więc widziałam też inne dziewczyny, jak wyglądały. A on w ogóle robi czasem charakteryzację do filmów
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:37   #4690
baletnica_natasza
Zakorzenienie

AnulaQa mam nadzieję, ze czyta nas jakis redaktor naczelny i zaoferuje Ci rubryke felietonów. Ewentualnie horoskopu. ewentualnie ogloszenia parafialne

Bylam w D. I widzialam ulotkę na dzien kobiet. Powiem Wam ze kaszana straszna. Chyba, ze rzucą jakims magicznym rabatem.
baletnica_natasza jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 20:39   #4691
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
A np. Księżniczkom, bo królowa kręci nosem na ampułki rusinowe. Albo Mamuśce, bo królowa ino siedzi i klika i klika, a i panu aniyamowemu, co to kiedyś głośno na wątku było, bo się państwo poobrażali a potem musieli się pogodzić, bo szafy 3- w tym jedna w planie, a łóżko 1. A i jeszcze sporo się takich znajdzie nieszczęśników, bo Małej Mi to nikt nie podskoczy. A jak podskoczy, to pożałuje.
Oj tam, oj tam Ja tam nic takiego nie pamiętam, moja pamięć jakoś tego nie zakodowała . Pomroczność jasna czy coś

We Wrocławiu jakby co ( mąż Cię przegoni czy coś )nocleg za free też masz, nawet będziemy mogły pooglądać moje zbiory kosmetyczne itp

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 20:42   #4692
Nikkolaa
With Beauty In Love

A myślałam, że nowy wątek już będzie...
Stary 2016-02-29, 20:42   #4693
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Hahahah, jesteś boska

U mnie gdziekolwiek bym nie była też nocujesz w ciemno, a nawet i jakbyś gdzieś gdzie mnie nie ma potrzebowała, to też coś załatwić mogę
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:45   #4694
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A myślałam, że nowy wątek już będzie...
No za mało spamujemy jednak

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 20:46   #4695
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Stresować to się nawet nie stresuję, ale denerwują mnie już ludzie, ręce mi opadają i ogólnie to bym chyba drugi raz nie podjęła decyzji o weselu...

Nie zmienisz tych ludzi, możesz tylko zmienić swoje nastawienie do nich.
Oddziel emocje od tej relacji. Jest to trudne, ale możliwe, bez tego już bym siedziała w więzieniu za zamordowanie teściowej.
Stary 2016-02-29, 20:51   #4696
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:

Oddziel emocje od tej relacji. Jest to trudne, ale możliwe, bez tego już bym siedziała w więzieniu za zamordowanie teściowej.
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-29, 20:52   #4697
dor6
Wtajemniczenie

Cytat:
zaczęłam nadrabiać i widzę, że awansowałam natrętna baba dobre z czerwoną facjatą w towarzystwie bogdanów. Spoko więcej uzewnętrzniać się nie bęfdę. I nie, nie upominałam się, grzecznie zapytałam.
Malinum - nie smutaj. Ja też natrętna baba
nie dość że z seforowej gardzieli wydarłam 2 dychy, to jeszcze dzwonię (już 2razy ), zeby anulowali zamówienie, ktore anulowali
Stary 2016-02-29, 20:58   #4698
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Malinum jakby tak nie patrzeć to większość z nas tutaj to upierdliwe baby Każdy o swoje będzie walczyć a co Ja to pierwsza w upierdliwości tutaj , jak nie wierzysz to patrz posty AnulaQu Masz wszystko wyszczególnione, trudno przebić takie argumenty

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 21:01   #4699
Miskaa78
Kazar Lady

nażarłam się tak, że chyba pęknę zaraz

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-29, 21:03   #4700
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
A jak uzyskać skierowanie do endokr? Bo mi zawsze lekarze mówią ze za młodą jestem na takie poważne badania

Cytat:
przy podejrzeniu choroby tarczycy robi się tsh, ft3 i 4, przeciwciała przeciwtarczycowe,usg, mozna zrobić scyntygrafię, rtg, biopsję
zaczyna się od tsh, gdy on jest w porządku nie ma sensu drążyć

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

ano pełno tego i wszystko o czymś swiadczy

czyli jak zrobię tsh, ft3 i 4 i będą w normie to juz dac spokój?

Cytat:

Malinum jakby tak nie patrzeć to większość z nas tutaj to upierdliwe baby Każdy o swoje będzie walczyć a co Ja to pierwsza w upierdliwości tutaj , jak nie wierzysz to patrz posty AnulaQu Masz wszystko wyszczególnione, trudno przebić takie argumenty
Właśnie to mialam na myśli, a.nie coś złego
Wiem że ja jestem taka wiedźma ale nie aż tak okropna..

YouTube
Stary 2016-02-29, 21:05   #4701
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
A jak uzyskać skierowanie do endokr? Bo mi zawsze lekarze mówią ze za młodą jestem na takie poważne badania

Właśnie to mialam na myśli, a.nie coś złego
Wiem że ja jestem taka wiedźma ale nie aż tak okropna..
Wiesz co, ja poszłam prywatnie, bo rok się czekało państwowo
Zrób jeszcze anty-tpo, podobno jeśli wyjdą, to ma się zapalenie i jeśli teraz nie daje objawów to jeszcze nie zdążyło zniszczyć tarczycy i obserwując można uniknąć większości, tak mi tłumaczyli, ale ile w tym prawdy?
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-29, 21:09   #4702
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

jest coś takiego jak "za młoda"
nigdy nie spotkałam się z czyms takim, przecież dzieci też chorują

to plus przeciwciała i usg najlepiej

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-29, 21:16   #4703
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Wiesz co, ja poszłam prywatnie, bo rok się czekało państwowo
Zrób jeszcze anty-tpo, podobno jeśli wyjdą, to ma się zapalenie i jeśli teraz nie daje objawów to jeszcze nie zdążyło zniszczyć tarczycy i obserwując można uniknąć większości, tak mi tłumaczyli, ale ile w tym prawdy?
Tak zrobię, bo państwowo to się nie doczekam, poza tym ile można. Już mam dosyć tych lekarzy, jak mam iść do lekarza to mi ciśnienie skacze (a normalnie mam niskie), to mówią, że nic mi nie jest.
Ostatnio okazało się, że jednak coś mi jest i mam kamień w nerce. Ale cóż, można było mi 3 lata temu zrobić usg ale nieee, gdzie tam, przecież za młoda jestem i się bawię ze sobą

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
jest coś takiego jak "za młoda"
nigdy nie spotkałam się z czyms takim, przecież dzieci też chorują

to plus przeciwciała i usg najlepiej
ano już śpiesze wytłumaczyć...
byłam u neurolożki, paskudnej wrednej su.ki
przede mną pani w wieku 85 lat siedziałą sobie godzinkę i opowiadała o każdym strzyknięciu w
ale ok, każdy ma prawo

ja wchodzę, 3 minuty i pani lekarka mówi "no, jak bys była starsza, to bym wysłała na rehabilitację, a tak, taka młoda, to za młoda, musisz jeszcze popracować trochę na emerytury, a nie sie leczyć"

nie chce tego nawet komentować
czekałam wtedy na wizytę bardzo długo, a zostałam tak potraktowana

to było 2 lata temu...

szkoda, że jej nie przywaliłam, ani nie napisałam skargi
głowa mnie boli na samą myśl o tym

YouTube
Stary 2016-02-29, 21:21   #4704
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
cosmetix obrończyni tych, którzy się bronić nie moga i pogromczyni handlar.
Wolontariat nadal niewielki jest, ale już nie uszczęśliwiam innych na siłę. Bratowej i siostrze dałam oferty, niech sobie same kupują. Na pewno świetnie poradzą sobie bez mojej pomocy.

Chyba rzeczywiście przydałoby się zebrać wszystkie Twoje posty i wydać pozycję książkową.
Oferuję ilustracje w moim wykonaniu. Na pewno byłby to bestseller.

Leonardo di Caprio najlepiej moim zdaniem zagrał w Co gryzie Gilberta Grape'a i Całkowite zaćmienie.
Niestety, ja nie z tych, co płaczą na Titanicu.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-29 o 21:45
cosmetix jest offline  
Stary 2016-02-29, 21:23   #4705
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Ale kochana ja nie pisałam o Tobie ani o tym ze to źle tylko jak oni to postrzegają.. poza tym sama pisałam ze jak mi nie dadzą to sie bede upominać wiec pisałam tez o sobie
Nie mialam na myśli niczego negatywnego tylko to ze oni tak postrzegają nas.. jak jedna osoba to natrętne babsko z reszta nie raz to słyszałam dopytujac sie chociażby o boxa ostatnio..
Naprawdę nie mówiłam o nikim z wątku nic złego ani nawet tak nie myślałam
Spoko, rozumiem
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Malinum - nie smutaj. Ja też natrętna baba
nie dość że z seforowej gardzieli wydarłam 2 dychy, to jeszcze dzwonię (już 2razy ), zeby anulowali zamówienie, ktore anulowali
Cytat:

Haha takie z nas chytre baby idę się kąpać, a pózniej nadrabiam dalej żeby nie było mi jest strasznie głupio pytać i prosić
Malinum jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 21:25   #4706
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Tak zrobię, bo państwowo to się nie doczekam, poza tym ile można. Już mam dosyć tych lekarzy, jak mam iść do lekarza to mi ciśnienie skacze (a normalnie mam niskie), to mówią, że nic mi nie jest.
Ostatnio okazało się, że jednak coś mi jest i mam kamień w nerce. Ale cóż, można było mi 3 lata temu zrobić usg ale nieee, gdzie tam, przecież za młoda jestem i się bawię ze sobą

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

ano już śpiesze wytłumaczyć...
byłam u neurolożki, paskudnej wrednej su.ki
przede mną pani w wieku 85 lat siedziałą sobie godzinkę i opowiadała o każdym strzyknięciu w
ale ok, każdy ma prawo

ja wchodzę, 3 minuty i pani lekarka mówi "no, jak bys była starsza, to bym wysłała na rehabilitację, a tak, taka młoda, to za młoda, musisz jeszcze popracować trochę na emerytury, a nie sie leczyć"

nie chce tego nawet komentować
czekałam wtedy na wizytę bardzo długo, a zostałam tak potraktowana

to było 2 lata temu...

szkoda, że jej nie przywaliłam, ani nie napisałam skargi
głowa mnie boli na samą myśl o tym

Też się spotykałam z takimi "lekarzami" - przyszłam z większością objawów PCOS, a lekarka na to, że taka już moja uroda Dobrze, że trafiłam na inną, która od razu wysłała mnie na badania do szpitala i dobrze mnie zdiagnozowała.

Z rodzinną tez miałam przejścia, długa historia. Nie chciała przepisać leków, które gin. mi wyznaczyła do stosowania (taka tam informacja dla rodzinnego, jak mi się leki skończą i nie będę mogła podejść do gina, to ma przepisać), bo jest katoliczką
neath jest teraz online  
Stary 2016-02-29, 21:31   #4707
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Zapomniałam pisać!

Dostałam wyniki i to jest standardowy guz przy Hashimoto, tylko trochę za duży, żaden nowotwór ani nic!
Super, bardzo się cieszę, bo aż się bała pytać

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
To super

Mi sie zrobił jakiś guzek pod pachą i nie wiem co robić
Dopiero dzisiaj zauważyłam mały jest ale dziwne to
Nie panikować i marsz do lekarza

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
your Angel No coś takiego w sobie ma. Czytam posty, rzucam okiem na avatar i myślę- kurde diabeł, nie kobieta, a potem widzę wielkie oczyska małego i dużego stworka w otoczeniu 3 gwiazdek na nadgarstku, czytam posty i myślę- kurde, anioł nie kobieta.
O naszej forumowej Miśce np. złego słowa nie powiem. Ze strachu.
Ma skubana, negatywa na all. Strach się bać.Never to mi się kojarzy z Laną del Rey. Niby taka wygadana, ale ma w sobie coś tajemniczego. Taki przyciągający dystans. Wali prosto z mostu, trafia w punkt, i czyha na 1 stronę wątku. Nigdy jej nie ma, a zawsze jest. Never czuwa. Interesujący przypadek.Jeszcze nie było takiego dnia, zebym nie zgodziła się z Makintosh. Jesli jednak tak się zdarzy, baaardzo to przeżyję. I nie wiem, czy zawiodę się na sobie, czy na Niej. Rotkohl cenię za porządną argumentację. Nawet jeśli się z nią nie zgadzam, trudno nie zgodzić mi się z jej argumentami. Nie wiem jak ona to robi.
Aniyam, to prawdziwa szczęściara. Zgarnia całą pulę, a jak wyśle męża do S. to i jeszcze więcej. Nawet jak nie wezmie udziału w konkursie i tak wygra jedną z głównych nagród. Zgrabny plecaczek o masie 42 kilogramów. Wszystko dzięki zdrowej diecie cola-mięso-jarmuż- ukryte słodycze- mączka arbuzowa- driny co mąż robi- i jeszcze raz miecho- cola- ukryte słodycze. Troszkę pokręcona, zwłaszcza kiedy na ulicy mija takiego jednego co to zna się z panem aniyamowym. No... niezręczna sytuacja. Marthusia, borze, ta kobieta jeszcze nikomu za skórę nie zalazła, w przeciwieństwie do Królowej Szanelowej. Niby bojaźliwa, ale jak trzeba będzie, to człowiek jest pewny, że pierwsza w szeregu stanie i będzie walczyć w słusznej sprawie. Martusia na każde pytanie odpowie i nad każdym robaczkiem się pochyli. Żaden los jej nie obojętny.
Amyz, kobieta o wielu twarzach i kociej naturze. Jej imię najczęściej pada we snach forumowiczek, zwłaszcza w tych proroczych, przedbrokułowych.Nikt jej nie widział, ale... wszyscy wiedzą, że to Ona. Niby jakiś inżynier, niby po politechnice, a kurcze...sypie dowcipami jak po humanie. Nic co ludzkie, nie jest jej obce. Nawet gdyby powiedziała komuś, że jest głupi, nikt nie wziąłby tego jakoś szczególnie do serca. Tylko smiałby się z zacnego dowcipu. Nie z każdym napić się można a o piciu z amyz to się marzy. Amyz, nawet jak wisi, to nie odda. Ale... wszyscy znają i kochają amyz.Love 1234No... mistrzyni ciętej riposty i krótkich komentarzy przeładowanych treścią. Jest tak Szpilka, nawet po nokaucie, napier..z dala.
Love nigdy się nie poddaje. To prawdziwy fajter. Jednym słowem zgasi każdego. Jedyny taki przypadek, którego kocha nawet własna teściowa.Korinka, estemaniaczka, miłośniczka lodów z maca, specjalistka od dojenia krów i męża, pasjonatka kina kobiet, często zaglądająca do mechanika... niby w poszukiwaniu męża. Od tygodnia, na bańce... chińskiej. Ma dziewczyna łeb i zdrowie.Margo doradzi, pomoże, maila wyśle. Na Margo jeszcze nikt się nie zawiódł.Paulina Aurora tylko ona potrafi z Aleksandra wyciągnąć niewyciągalne. Do ściany przyciśnie, żądając KONKRETÓW! Cierpliwa, uparta, niezastąpiona. Wbrew pozorom łagodna. Jedna z ostatnich żyjących sprawiedliwych.Oktawia przyszła panna młoda, zalatana i zaangażowana. Miła dziewczyna, Kopciuszek, przeciwieństwo sióstr i złej macochy. Młoda jeszcze jest i za bardzo się wszystkim przejmuje. W terminologii gramatyczno-muzycznej na pytanie ile? najczęsciej odpowiada Oktawia. cosmetix obrończyni tych, którzy się bronić nie moga i pogromczyni handlar. Dziewczyna odda palec, odda i rękę, ale szwagierki kryncą nosem. A Koshatka, to mi się kojarzy z tym-

Dziewczyny jak my się znamy. Każda jest jakaś i mi się dobrze kojarzy. Niewspomniana wyżej dzielna Tomama, Kilaneczka(od nazwiska!) Lidia od maleństwa, Jaszczurka Dori, Lwica Mallin...coś tam od wszystkiego, Irmina od pięknych ust i równie pięknych pomadek, pingwinek, xxxitp. michalina od sąsiadów, paulina z ciągu cyfr, moderatorki, panna wiosna którą przyjemność miałam poznać na rocherowym, rapsodia co własny język stworzyła i szyk przestawny niezwykle interesujący- szyfrem mówi, szyfrem, tenebra od pilnowania pracowników czy na fejsie nie siedzą, ladypeterpan od szanelowskich ankiet ekskluzywnych, no... w cholerę Was tu jest. I nie ma takiej, której by się nie lubiło.
Magiczny wątek!

No... to która przenocuje???
Padłam

P.S. Zapraszam
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-29, 21:33   #4708
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Spoko, rozumiem

Haha takie z nas chytre baby idę się kąpać, a pózniej nadrabiam dalej żeby nie było mi jest strasznie głupio pytać i prosić
Nie potrzebnie głupio i nie tłumacz się
Naprawdę, ja zawsze dopinguję tego, kto walczy
Sama walczyłam żeby się dowiedzieć o boxa jak najwcześniej, starałam się jak mogłam, o toofeced też dzwoniłam 6 razy, sprawdziłam to.
I o tych labach też pisałam, że chociaż kosmatyczka się należy, więc sama jestem mały chytrus, raczej ja niż inni

Nie smutaj proszę, nie chciałam

YouTube
Stary 2016-02-29, 21:33   #4709
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
boli jak diabli

dwa hormony tylko?
a jakie można wiedzieć, bo podstawowe horm tarczycy to wolne FT3 i FT4
TSH nie jest hormonem tarczycy, ale wstępnie już coś pokazuje, nie wiem czemu tylko to badanie jest możliwe do zrobienia od likorza rodzinnego
moja corka ma robione tylko FT3 u endo ( z hormonów tarczycy, poza tym mnóstwo innych badań kierunkowych)
Z nieba mi spadłaś
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-29, 21:40   #4710
AnoIi
Zakorzenienie

Dobry wieczór poniedziałkowo

Amyzku
życzę zdrówka! Mojego Tż też coś łamie Ech, aby do wiosny!

Misia oszczędzaj tą kostkę! Może stabilizuj jakoś? Okładaj lodem? Ty zapewne wiesz najlepiej

Irmina bardzo się cieszę z wyników

Paulina koniecznie do lekarza idź. Zapewne wszystko jest ok, więc po co się niepotrzebnie denerwować?

Malinko absolutnie nie bierz postu Pauliny do siebie! Ja to odebrałam bardzo ogólnie, do każdego, kto zwraca pańciom na coś uwagę! My Cię bardzo lubimy, więc już nie musisz w niczym awansować

AnulaQa jesteś niesamowita! Tak fajnie się czyta Twoje posty! Powinnaś gdzieś publikować swoje przemyślenia, bo są świetne!
AnoIi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości