Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-24, 12:21   #481
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Właśnie w jej sprawie dzwoniłam i nie wiem czy nie anulować kuriera i zadzwonić za 2 dni powiedzy i powiedziec, że zwrócić chce . Nie bijcie ale to naprawde mega badziewie, a że już o tym wiece to i tak nie kupicie .
O co chodzi z ta pomadka? Bo nie kumam

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:21   #482
love1234
Born to shop

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Never dobry pomysł z tym pudrem 😊
Stary 2016-02-24, 12:21   #483
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
no właśnie można też online
Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz od nas 4 punkty Klubu ORSAY. Gdy zgromadzisz 2000 punktów, możesz wykorzystać je bezpośrednio przy zamówieniu w sklepie online lub otrzymać BON KLUBOWY o wartości 20 PLN w sklepie stacjonarnym. BON ten możesz zrealizować w sklepach ORSAY przy następnym zakupie.

i jeszcze przy ilości punktów mam info "Punkty te wymienione zostaną na kod promocyjny, który możesz dodać do koszyka." i wielki przycisk Do koszyka, tylko na razie nie chcę klikać, bo nie wiem jakie są warunki
Dzięki widać jestem strasznie niedoinformowana
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:21   #484
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o punkty, to bon można wykorzystać tylko w stacjo. A to, czy pozwolą Ci go użyć do przecenionych rzeczy zależy wyłącznie od uprzejmości pani sprzedającej u mnie np. w jednym Orsayu nie ma problemu z tymi bonami na przecenione, a w drugim nie ma takiej możliwości
Co do niespodzianki to nie wiem
Mi się udało wykorzystać go na przecenioną sukienkę
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:23   #485
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zawartość miętowych pudeł z D.

Foto 1
Przecudnej urody opakowania prezentowe słusznych rozmiarów.
Kody rabatowe- ktoś chętny na wymiankę???
Wzruszające podziękowania z Douglasa ZA ZAUFANIE.

Foto 2
Dwa zamówienia razem z gratisami w kupie.
Co my tu mamy...

Klasyki z klasyków

Mac Dainty, róż... ładniusi i taki... mięciutki, bez problemu można go na pędzel nałożyć

Mac Faux pomadka, kto nie ma niech kupuje!
Bydzie pan zadowolony

Mydło Pani Walewska, pokazuję tym niedowiarkom co myślą, że takich rzeczy D. nie sprzedaje. Nie ma tego prestiżu co Dior czy Chanel ale... gdyby napisy pozamieniać nikt by się nie zorientował.

Gratisy
Norele- wszystkie kremy mają po 15 ml każdy!

Pasta do zębów- ino te kosmetiksy i kosmetiksy, a czymś Jimmy Choo otwierać trzeba

EL- serum podoczne i na okolice

Elogie- maska w strzykawie, której używała taka gwiazda jak korinka. Smieszne opakowanie w kartoniku wielkosci kartoniku od probek perfum

Hermes, Kelly- wow! Taki TORCIK... no owocowy puderek... smakowity zapach, jadalny... podoba mi się, a rzadko mi sie jakis zapach podoba

Próbka niespodzianka pielęgnacyjne Gerlę- orchidea eye i lip krem 2ml- jupi!!! odkuje się na allegro... tak myślę, że za 100 pójdzie, letko

EL- CC

Glamglow- pomarańczka

Foto 3
Fokus na Norele
-NIEBIESKI- hialuronowy krem aktywnie nawilzajacy
- SRACZKOWATY-krem rozjasniajaco- wygladzajacy
- CZERWONY- liftingujacy zurawinowy
- POMARANCZOWY- trojaktywny odmladzajacy
- FIOLETOWY- nawilzajaco-ujedrniajacy

Całość
Wyszło taniej niż za brokuła.
Super! I jakie gratisy Ale właśnie to jest to, o czym pisałam wcześniej. Ty dostałaś porządną próbkę niespodziankę Guerlain - miniaturkę. A ja z tego samego nędzną saszetkę :/
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:24   #486
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja zawsze chodzę do jednego Orsaya, w którym można użyć bonu do rzeczy z SALE fajne rzeczy upolowałam za marne grosze
Ale na ostatniej wyprz. jakoś nic mnie nie powaliło
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:28   #487
Lidia1984
Lady Dior

Witam się i ja w nowym wątku

ale pędzicie gaduły
Lidia1984 jest teraz online  
Stary 2016-02-24, 12:30   #488
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowym wątku

ale pędzicie gaduły
Hejka

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:31   #489
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Pierwsze MINI z mydłem, dawno takiego nie było, szczerze to dla maseczki glam glow i tej w strzykawie, do tego CC EL

A drugie
z Mac Dainty i pomadką Faux, do tego wchodziły kody na Norele (5 kremów po 15ml) i na serum EL plus 3 gratisy do wyboru.

Jak czegoś chcesz, to pisz. Podzielę się. Mam u Ciebie dług wdzięczności.
Ja, co prawda, żadnych długów u Ciebie nie mam, ale jakby jakiś Norel Ci się nie spodobał, to ja chętnie I jakiś inny gratis też Może akurat czegoś szukasz?
Stary 2016-02-24, 12:33   #490
gabisienka
Raczkowanie

gabisienka jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:34   #491
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Zawartość miętowych pudeł z D.

Foto 1
Przecudnej urody opakowania prezentowe słusznych rozmiarów.
Kody rabatowe- ktoś chętny na wymiankę???
Wzruszające podziękowania z Douglasa ZA ZAUFANIE.

Foto 2
Dwa zamówienia razem z gratisami w kupie.
Co my tu mamy...

Klasyki z klasyków

Mac Dainty, róż... ładniusi i taki... mięciutki, bez problemu można go na pędzel nałożyć

Mac Faux pomadka, kto nie ma niech kupuje!
Bydzie pan zadowolony

Mydło Pani Walewska, pokazuję tym niedowiarkom co myślą, że takich rzeczy D. nie sprzedaje. Nie ma tego prestiżu co Dior czy Chanel ale... gdyby napisy pozamieniać nikt by się nie zorientował.

Gratisy
Norele- wszystkie kremy mają po 15 ml każdy!

Pasta do zębów- ino te kosmetiksy i kosmetiksy, a czymś Jimmy Choo otwierać trzeba

EL- serum podoczne i na okolice

Elogie- maska w strzykawie, której używała taka gwiazda jak korinka. Smieszne opakowanie w kartoniku wielkosci kartoniku od probek perfum

Hermes, Kelly- wow! Taki TORCIK... no owocowy puderek... smakowity zapach, jadalny... podoba mi się, a rzadko mi sie jakis zapach podoba

Próbka niespodzianka pielęgnacyjne Gerlę- orchidea eye i lip krem 2ml- jupi!!! odkuje się na allegro... tak myślę, że za 100 pójdzie, letko

EL- CC

Glamglow- pomarańczka

Foto 3
Fokus na Norele
-NIEBIESKI- hialuronowy krem aktywnie nawilzajacy
- SRACZKOWATY-krem rozjasniajaco- wygladzajacy
- CZERWONY- liftingujacy zurawinowy
- POMARANCZOWY- trojaktywny odmladzajacy
- FIOLETOWY- nawilzajaco-ujedrniajacy

Całość
Wyszło taniej niż za brokuła.
Piękne zamówienie
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:35   #492
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Tak między nami, ale tylko między nami i niech to pozostanie tajemnicą , to początkowo miałam brokuła od niego dostać- jak będę miła- ale, że brokuła nie było widać, a ja wiecznie miła być nie mogę, bo to takie trudne trzymać język za zębami i już miałam krzyknąć i negocjacje złamać, ale wpadłam na chytry plan z Douglasem.
Mój Misio, który Misiem być nie chce, ale musi, się wahał, bo coś mu świtało, że brokuły to przecie w S. a nie w D. A, że główka pracuje, to mu mówię, zeby sobie wyguglował i wpisał Douglas box... wpisał, zobaczył pudełko... i już tematu nie drązył. Łyknął przynęte.
A potem przyszedł brokuł.
I wieczorem padło to pytanie, które musiało paść.
Czy brokuł już doszedł???
Ech... poczułam się jak szuja mówiąc NIE.
No bo doszedł ale ten z S. a nie ten z D.
I potem tak jakoś, widzi, że smutna jestem... to mu mówię, że i tak nie zrozumie.

a obiecaliśmy sobie, że w tym miesiącu jeden brokuł... lampy i slub siostry. Nie ma co sałatą szastać.

No problemy WSPOLCZESNEGO SWIATA

Dobra Dziołszki, pora się zbierac.
To znaczy ja się zbieram. Robota sama się nie zrobi, co prawda nie zając i nie ucieknie, ale nie o to chodzi, żey złapać króliczka tylk ogo gonić.
Idę napier/ zapier/

To miłego. Pa.
Stary 2016-02-24, 12:36   #493
Malinum
Zakorzenienie

Dzień dobry Chciałam Was nadrobić, ale jestem bez szans co jedną stronę nadrobię to mi dwie dochodzą Także miłego dnia wszystkim życzę, Pingwinkowi najlepsze życzenia przekazuję i melduję, że poranna rzodkiewka do mnie dotarła ale zdążyłam tylko sprawdzić czy wszystko jest i zdziwił mnie brak nominalow na kartach,tak zawsze jest?
Malinum jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:39   #494
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
potwierdzam złapałam rzodkiewę sisleyową i zaraz jej nie było[COLOR="Silver"]
Sisleyową rzodkiewkę to i ja bym złapała

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry Chciałam Was nadrobić, ale jestem bez szans co jedną stronę nadrobię to mi dwie dochodzą Także miłego dnia wszystkim życzę, Pingwinkowi najlepsze życzenia przekazuję i melduję, że poranna rzodkiewka do mnie dotarła ale zdążyłam tylko sprawdzić czy wszystko jest i zdziwił mnie brak nominalow na kartach,tak zawsze jest?
Pocieszę Cię - teraz tempo trochę zwolniło Ja już kończę nadrabianie.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Przejrzałam właśnie recenzję podkładu Too Faced jakiejś blogerki i napisała, że na pewno lubi produkt za podkreślanie porów i niedoskonałości Naprawdę ten podkład to robi? Ja tam lubię gładką buźkę
Ale w sensie, że to na plus?

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-02-24 o 12:55
Stary 2016-02-24, 12:40   #495
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
O co chodzi z ta pomadka? Bo nie kumam
Kupiłam pomadkę matową w płynie z maca i jest do dupy no nie chodzi o kolor tylko to, że po 5 minutach pęka na ustach

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:40   #496
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

Cytat:
Ja zawsze chodzę do jednego Orsaya, w którym można użyć bonu do rzeczy z SALE fajne rzeczy upolowałam za marne grosze
ja jakoś za stacjo orsaya nie przepadam- poupychane ściskiem wieszaki, brak rozmiarów, itp co innego online, w sale można złapać tanio fajne rzeczy. I jeszcze te ich akcje typu np dodatkowe -20% na przecenione rzeczy, albo kody -50zł od 150zł
Aleksa_888 jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:41   #497
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A która szminka MAC taka badziewna? Bo nie mogę się przekopać przez wątek.

Chyba rzeczywiście mieli plagę z tymi zwrotami. Podobno tak było, choć sama używanego produktu nigdy nie zwracałam.
Matowa płynna Retro Matte Liquid Lip Color bodajże, ale piszę z pamięci, więc mogłam pokręcić nazwę.
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:44   #498
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Matowa płynna Retro Matte Liquid Lip Color bodajże, ale piszę z pamięci, więc mogłam pokręcić nazwę.
Tak to ta. Po nałożeniu na usta wygląda jak kutas po wytrysku- usta pomarszczone . Serio nie polecam.

Stary 2016-02-24, 12:45   #499
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość

ja jakoś za stacjo orsaya nie przepadam- poupychane ściskiem wieszaki, brak rozmiarów, itp co innego online, w sale można złapać tanio fajne rzeczy. I jeszcze te ich akcje typu np dodatkowe -20% na przecenione rzeczy, albo kody -50zł od 150zł
To fakt, ten bajzel jest odpychający ale ja akurat wolę stacjonarki, jeśli chodzi o ubrania boję się zamawiać w ciemno, bo jestem na pograniczu rozmiarów 36/38 i muszę wszystko przymierzać w mojej ulubionej stacjonarce O. często są obniżki na przecenione rzeczy i bardzo miłe panie

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Tak to ta. Po nałożeniu na usta wygląda jak kutas po wytrysku- usta pomarszczone . Serio nie polecam.
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:45   #500
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Twoje porównania sa takie łatwe do zwizualizowania zawsze
amyz jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:46   #501
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
o jak się cieszę, że nie było jej w sklepie
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:47   #502
AnulaQa
Zakorzenienie

Ja to tylko szybko z edycją przychodzę.
Dziwna ta Hermesowa Kelly.
Jak sobie psiknęłam między cyce, to pachnie no jak torcik bezowo- kremowy, z truskawkami w szampanie, a jak se psiknęłam na nadgarstek, to jedzie różowym pieprzem, odrobinę bezą, odrobinę truskawkami i wczorajszym starym koniem.

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Super! I jakie gratisy Ale właśnie to jest to, o czym pisałam wcześniej. Ty dostałaś porządną próbkę niespodziankę Guerlain - miniaturkę. A ja z tego samego nędzną saszetkę :/
A bo gupi ma szczęście.

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja, co prawda, żadnych długów u Ciebie nie mam, ale jakby jakiś Norel Ci się nie spodobał, to ja chętnie I jakiś inny gratis też Może akurat czegoś szukasz?
Będę mieć na uwadze. Na razie obejrzałam, spakowałam i schowałam- taki ze mnie Cezar.

Pootwierane z/używam.

Nie wiem czego szukam. Ale wiem czego nie szukam.
Kłopotów nie szukam.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-02-24 o 12:49
AnulaQa jest teraz online  
Stary 2016-02-24, 12:49   #503
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kupiłam tylko spódnicę za 20 zł, przeceniona ze 120 zł, ale rozmiar 42 Jeszcze nie wybrałam się do krawcowej, żeby przerobić to na 36

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ostatnio jak zamawiałam karty, to nominały były, nawet ładnie wytłoczone na kartach, a dzisiaj nic nie mam
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:51   #504
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
:rot fl:
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-02-24, 12:53   #505
liv87
Guerlain Lover

Nadrobiłam was

Pingwintastas oraz xxxescapismxxx - wszystkiego najlepszego

Mama mi napisala smsa, że odebrała już rzodkiewkę dla mojej siostry

liv87 jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:54   #506
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
O to właśnie chodzi

Stary 2016-02-24, 12:54   #507
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie ogarniam tego wątku dzisiaj
Ja tak samo

Cytat:
Never potrafisz wszystko tak doskonale opisać
Stary 2016-02-24, 12:56   #508
tomama
Witchdoctor

Cytat:
A właśnie wczoraj pocztą dostałam -10 % do stacjonarki douglasowej normalnie szał pał . W sumie niegłupi pomysł kupiłabym podkład chanela -10 procent t wyjdie jakieś 200 zł, zwrot 107 zł więc dołożę 93 zł i mam podkład chanela . Mam kombinowanie we krwi .
Never podkład Chanel pojawił się na Targowisku
może go dostaniesz, w końcu masz wszystko
Jakoś za dużo osób chce się go pozbywać po kilku użyciach. Chyba poproszę o próbkę

Edytowane przez tomama
Czas edycji: 2016-02-24 o 12:59
tomama jest offline  
Stary 2016-02-24, 12:59   #509
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
A bo gupi ma szczęście.

Będę mieć na uwadze. Na razie obejrzałam, spakowałam i schowałam- taki ze mnie Cezar.

Pootwierane z/używam.

Nie wiem czego szukam. Ale wiem czego nie szukam.
Kłopotów nie szukam.
Kłopotów bym Ci nie fundowała Trochę właśnie zazdroszczę, bo mnie ten Guerlain rozczarował. I ostatecznie zraził do D.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Never podkłada Chanel pojawił się na Targowisku
może go dostaniesz, w końcu masz wszystko
Jakoś za dużo osób chce się go pozbywać po kilku użyciach. Chyba poproszę o próbkę
Ja wzięłam próbkę, dostałam na 2-3 użycia. Niby wszystko w porządku, ale... nic nie robi właściwie. Ktoś też pisał, że jednak podkreśla pory i skórki i ja miałam podobne odczucia. Przed ewentualnym zakupem wzięłabym jeszcze jedną próbkę. Chyba nikt nie był jakoś bardzo zachwycony?
Stary 2016-02-24, 13:00   #510
maarthusia

Cytat:
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości