Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-25, 12:32   #1471
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to ze zawsze jak próbuje cos zmieniać albo jeść lepiej itd zostawiając słodycze to dostaje migren i chudne albo brzuch mnie boli i mam sraczke jakiej świat nie widział..

Ze "zdrowych" rzeczy uwielbiam awokado mleko ryżowe albo migdałowe i duzo owoców i warzyw (to od zawsze)

A te wszystkie rady zalecenia itd dały mi wypadanie włosów i choroby..
Dla mnie też zdrowe żywienie i diety to porażka, choć teraz staram się jakoś to ogarnąć ale to wszystko dla męża

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W S stacjo powiedzieli mi właśnie, że na koncie mam kupon na podwójne pkt i cienie urodzinowe - nie dostałam na ten temat żadnej info
i weź się człowieku domyśl

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:32   #1472
korinka3
Melissa Lejdi :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[QUOTE=michalina_86;563315 58
Ja też [/QUOTE]
za rzodkiewe, czy boxa>?
Ja dostałam za rzodkiewkę 15zł niezgodność bronzera
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:32   #1473
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
żebym to ja wiedziała, że to Aleksander to bym się Angela Merkel przedstawiła
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To nie chodzi o nieme posłuszeństwo. Ale jeśli pies robi kupę i po nim nie sprzątasz, to ktoś ma prawo zwrócić uwagę, bo takie są przepisy - a Twoje działanie powoduje dyskomfort wszystkich. A w Polsce możesz dostać za to po głowie.
Zawsze możemy się tłumaczyć inną kulturą, tradycją itd. Ale to nie jest całkiem inny świat. To również nie jest raj, ale ludzie mają większą świadomość tego, że wszyscy razem jakoś muszą funkcjonować.
Naprawdę, nie chodzi o to, aby krytykować wszystkie dzieci. Co innego żywy i ciekawski dwulatek, co innego taki, który cały czas krzyczy. Leciałam kiedyś z takim małym dzieckiem. Lot trwał kilka godzin, byli oboje rodzice. Dziecko cały czas kopało mnie w krzesło i krzyczało. Ludzie chcieli spać, czytać, cokolwiek, patrzyli się, a rodzice nic. Chłopiec krzyczał przez 10 minut "mama, mama, mama, patrz, mama, mama, mama". A mama ani słowa, nie wiem, co robiła, ale nie zajmowała się sobą. Nikt mi nie wmówi, że to jest ok.
Tak samo tutaj. Mam dziecko, to biorę za nie odpowiedzialność. Dodatkowo takie sytuacje budują generalnie negatywny obraz dzieci. I to się odbija na tych "normalnych". Nie chodzi o to, żeby siedziało jak trusia w klatce, no ale doprawdy - wokół są ludzie.
Od kilku tygodni jestem tak zdenerwowana, że odbija się to na moim małżeństwie. Mam do skończenia ważną pracę, a nie mogę pracować tyle, ile bym chciała. Wystarczająco stresuje mnie sam projekt, nie potrzebuję wzmacniaczy. W takiej sytuacji iskra wystarczy.
aaaaaaaale mi przypomnialaś o moim locie z zeszłorocznych wakacji

cały lot kopanie w fotel, darcia/wycia, a rodzice w tym czasie spali, tatuś nawet chrapał, steward nie mogł od nich wyegzekwować by dzieci nie siedziały w jednym rzędzie, bo musi być osoba dorosła, nie dało się a żeby mi było fajniej człowieki przede mną rozłozyli sobie fotele w czarterowym samolocie, mozna sobie wyobrazić ile miałam miejsca
agresor mi się włącza jak sobie przypomnę tę podróż
to już wolałam w turbulencjach i burzy lot z Paryża

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:33   #1474
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za rzodkiewe, czy boxa>?
Gdzie to się pisze tego maila
IrminaR jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:33   #1475
Rotkohl
Zakorzenienie

Klikłam zamówienie z boxem z kartą i zwrócę to z paletka porysowana
Tylko poczekam aż wyślą to.

I ile dni kurier będzie próbował mi dać przesyłkę? i czy potem od razu odsyłają czy gdzieś w siedzibie? Bo jutro mnie nie ma a pon i wtorek będę na uczelni to też nie odbiorę...

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A to sorrki, musialam zle zrozumiec No to rozowe opakowanie jest strasznie kiczowate... Ale na oku na szczescie nie widac opakowania tylko sam cien
Niby tak ale jak coś ma brzydkie opakowanie rzadziej po to sięgam a jak ładne częściej

Nie oszukujmy się duża zaleta selektywnych kosmetyków to właśnie wygląd który oko cieszy

Mam parę pomadek tańszych dobrych np Golden Rose ale nie sięgam bo mi się opakowanie nie podoba
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:33   #1476
baletnica_natasza
Zakorzenienie

też zamówiłam jeszcze jednego boxa i też z kartą. więc mam dobrą wymówkę- pieniądze nie są wydane, a zamrożone
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:34   #1477
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie, dopłacam coś sama, bo firmie mam tylko ten podstawowy pakiet. Może jutro mi odpiszę, to będe wiedziała, a jak nie to zapłacę, trudno, za 1 badanie można zapłacic
to tak jak ja

dokładnie pewnie to ostatecznie wyrówna $$

a plus taki płacisz jednorazowo za to co chcesz, a nie że płacisz i jeszce sie cykasz czy przepisze.

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:36   #1478
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Twój TŻ zawsze taki nerwowy czy tak przed ślubem mu się zrobiło?

Nie do końca rozumiem, co jest wzorowego w awanturze w sklepie.
Może już za stara jestem na takie huśtawki emocjonalne w związku
Nie w awanturze, ale w sposobie rozwiązania tej sytuacji i próbie jej załagodzenia, jak rozumiem, formy przeprosin. Chyba nikt tutaj, z tych, co "biły brawo", nie nobilituje kłótni? Ale myślę, że nie każdy facet wpadłby na taki pomysł i wykazał się taką inicjatywą i to jeszcze w zakupach perfumowych.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
za rzodkiewe, czy boxa>?
Za boxa
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:36   #1479
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
znalazłam ciekawą handlarę. ma całą masę miniatur na sprzedaż. i jeszcze powyżej 299 wysyłka gratis
luxury ? :brzydal :
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:37   #1480
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dla mnie też zdrowe żywienie i diety to porażka, choć teraz staram się jakoś to ogarnąć ale to wszystko dla męża

ejtam zeby od razu porazka,

jestes po prostu wyznawczynią butelkowanej diety

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:37   #1481
korinka3

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Gdzie to się pisze tego maila
ja pisałam ze strony internetowej- zakładka kontakt
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:39   #1482
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:

Stary 2016-02-25, 12:39   #1483
korinka3

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie w awanturze, ale w sposobie rozwiązania tej sytuacji i próbie jej załagodzenia, jak rozumiem, formy przeprosin. Chyba nikt tutaj, z tych, co "biły brawo", nie nobilituje kłótni? Ale myślę, że nie każdy facet wpadłby na taki pomysł i wykazał się taką inicjatywą i to jeszcze w zakupach perfumowych.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Za boxa
a ja za rzodkiewe, pisze @ w sprawie boxów
korinka3 jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:39   #1484
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Też ustawiłam monit i nic, sama patrzyłam i nawet dałam do koszyka a rano już nie było
Może jutro kup sobie w stacjo z rabatem 20%?

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

mniemoja dochtor tak by nie zmotywowała
Your angel dajesz mi do myślenia
Hihi
Polecam mój dzisiejszy trening
https://www.youtube.com/watch?v=Xipz0a4FRUg

Już wiem co ćwiczę jutro
https://www.youtube.com/watch?v=0pj64wMD0_A
Z tego co mi mignęło pan pozbywa się garderoby jeszcze szybciej - trening na pewno jest intensywniejszy i szybciej człowiek się poci

Zamelduję jeszcze, że kupiłam mamie box

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:39   #1485
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
I ja się jednak skusiłam na boxa z kartami To mój pierwszy

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W S stacjo powiedzieli mi właśnie, że na koncie mam kupon na podwójne pkt i cienie urodzinowe - nie dostałam na ten temat żadnej info
A dostałaś cienie bez maila ?
Aabelia jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:40   #1486
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ejtam zeby od razu porazka,

jestes po prostu wyznawczynią butelkowanej diety
No co zrobić, muszę wszystko w płynach przyjmować

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:41   #1487
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Myślę, że to jakoś wspólnie załatwili, bo u mnie zareagowali dopiero za drugim razem - po tych wpisach na fb z rzodkiewką pewnie.
Stary 2016-02-25, 12:41   #1488
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Czekałam, czekałam aż wyczekałam tylko pogubiłam się w chciejstwach

Też tak mam , do pewniej godziny jak widzę jedzenia to mi się cofa a potem wciągam 3x tyle
Tez tak mam, zrobiłam kanapeczki na śniadanie + Tz dodatkowo jajecznica i zjadłam siła pół kanapki musiałam bo leki trzeba było wypić ale ciężko mi to szło...

Za to wieczorem to bym konia z kopytami zjadła i to najchętniej pizza

Cytat:
Ooo trzeba spróbować
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:42   #1489
Mrowina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Klikłam zamówienie z boxem z kartą i zwrócę to z paletka porysowana
Tylko poczekam aż wyślą to.

I ile dni kurier będzie próbował mi dać przesyłkę? i czy potem od razu odsyłają czy gdzieś w siedzibie? Bo jutro mnie nie ma a pon i wtorek będę na uczelni to też nie odbiorę...

Niby tak ale jak coś ma brzydkie opakowanie rzadziej po to sięgam a jak ładne częściej

Nie oszukujmy się duża zaleta selektywnych kosmetyków to właśnie wygląd który oko cieszy

Mam parę pomadek tańszych dobrych np Golden Rose ale nie sięgam bo mi się opakowanie nie podoba
Przez infolinie DPD możesz uzgodnić nowy termin dostawy do 14 dni od pierwszej próby doręczenia
Mrowina jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:42   #1490
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Niee, chcę dzisiaj, mąż kupuje a między dziś (10% rabatu) a jutro ( vipy ) to tylko 4,5 różnicy, a jeszcze może dostanie lepsze próbki bo to jednak chłop i ma gadanego. Ja sobie bez niego pójdę na większe zakupy co by zawału mi nie dostał

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:42   #1491
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Przez infolinie DPD możesz uzgodnić nowy termin dostawy do 14 dni od pierwszej próby doręczenia
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:43   #1492
Miskaa78
Kazar Lady

przenieśmy się na chwilę
te turbulencje mi się przypomiały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pary.jpg (408,6 KB, 15 załadowań)

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:44   #1493
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Tez tak mam, zrobiłam kanapeczki na śniadanie + Tz dodatkowo jajecznica i zjadłam siła pół kanapki musiałam bo leki trzeba było wypić ale ciężko mi to szło...

Dokładnie

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:45   #1494
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Hihi
Polecam mój dzisiejszy trening
https://www.youtube.com/watch?v=Xipz0a4FRUg

Już wiem co ćwiczę jutro
https://www.youtube.com/watch?v=0pj64wMD0_A
Z tego co mi mignęło pan pozbywa się garderoby jeszcze szybciej - trening na pewno jest intensywniejszy i szybciej człowiek się poci

Zamelduję jeszcze, że kupiłam mamie box
omg no niezle

oblukam na spokojnie

robota wzywa

Rapsodia jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:45   #1495
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Trafiłam na to zdjęcie w sieci i rozkminiam od wczoraj. Może ktoś ją macał w sklepie? Wiem, wiem, design okropny, ale jeśli te cienie są tak mocno napigmentowane to

Kurde, teraz mnie kusi

Piękne cienie, poza tym jednym różowym

Wszystkie takie moje
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:45   #1496
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Nie mogłabym się skupić
Ja wlepiałam gały w ekran - upewniałam się, że dobrze naśladuję ruchy instruktora

Mam o tyle dobrze, że mój chłop ćwiczy i wygląda tylko trochę "skromniej"
Hihi, zastanawiałam się czy pokazać mu dla jaj moje dzisiejsze znalezicho, ale chyba by się nabzdyczył, co ?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:45   #1497
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

też tak mam , najem się wieczorem, w nocy wiadomo zwalnia organizm i nie trawi tak szybko jak w dzień, wiec rano nie czujemy głodu
przestawić się nie umiem

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:46   #1498
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
luxury ? :brzydal :
inna
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-02-25, 12:47   #1499
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
aaaaaaaale mi przypomnialaś o moim locie z zeszłorocznych wakacji

cały lot kopanie w fotel, darcia/wycia, a rodzice w tym czasie spali, tatuś nawet chrapał, steward nie mogł od nich wyegzekwować by dzieci nie siedziały w jednym rzędzie, bo musi być osoba dorosła, nie dało się a żeby mi było fajniej człowieki przede mną rozłozyli sobie fotele w czarterowym samolocie, mozna sobie wyobrazić ile miałam miejsca
agresor mi się włącza jak sobie przypomnę tę podróż
to już wolałam w turbulencjach i burzy lot z Paryża
No i właśnie. A specjalnie polecieliśmy na przełomie listopada i grudnia, bo przecież rok szkolny trwa. W sezonie bym nie dała rady. A lot prawie 6h
Stary 2016-02-25, 12:48   #1500
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Też napisałam
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości