Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-02-26, 11:36   #2281
tomama
Witchdoctor

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

O, a tak a'propos Twojej pracy, nie obrażaj się, to myślałabym, że jesteś odważniejsza Wymaga większej otwartości chyba.

Na szczęście pracuję na żywo a nie przez telefon
A tu się trochę wygłupiam, jak wszyscy

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi o toczy taka pusta ma jakieś znaczenie negatywne jak taka pełna?

Wlasnie dłonie mam najbardziej zadbane z całego ciała a jak będą stare i brzydkie to co za różnica czy z malutka gwiazdka czy bez i tak w rękawiczki bede chować :P

Dlatego ja chce malutki na dłoni który ostatecznie pierscionkiwm da sie zakryć

Moja mama rodziła mnie i brata tak szybko ze nie zdążyli dac znieczulenia i babcia tak samo wiec mnie czeka raczej podobny los wielkiego bólu
Nie ma znaczenia negatywnego
Samo miejsce się kojarzy.

A jeśli chodzi o znieczulenie przy porodzie to teraz trochę inne czasy
a długość porodu nie jest dziedziczna
Stary 2016-02-26, 11:37   #2282
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Nie, zdecydowanie nie będzie. Ale ja się boję wszelkiej ingerencji w ciało. Brr.
Ja sie bardziej boje operacji albo ze stracę wzrok ale to przez różne inne względy

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:39   #2283
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To tylko widziałaś, a weź to poczuj , ból okropny i jeszcze zapach palonej ludzkiej skór
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:39   #2284
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
U mnie też będzie tylko nie wiem, czy jestem aż tak asertywna a tak 'z marszu' to można ich zaczepić i miniaturki dostać? Oczywiście do zakupów.
Ja nie byłam umówiona na makijaż, jedna Pani malowała, druga stała przy produktach, więc podeszłam i się tylko zapytałam, czy dzisiaj jest jakaś promocja na markę - no i Pani z chęcią zaczęła mi pokazywać co można dostać, ponadto był rabat 20% - tu akurat napisałam o Givenchy
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:39   #2285
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
brzmi obiecująco jak by któraś była wcześniej niż w niedziele o 13 na El i Givenchy - to prosze o info co się dostaje
Będę na G. w sobotę wieczorem dam znać
Stary 2016-02-26, 11:40   #2286
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak piszecie o pudrach i limitkach. To sobie orzypomniałam, że ja mam przeca całą bombkę meteorytów Guerlain nieotwartą cząs najwyższy użyć
Ja dwa razy użyłam, wygrała chęć posiadania
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:41   #2287
maarthusia

Cytat:
Dużo zależy od marki i od tego, kiedy się zapisze. Podobno czasem jest tak, że ostatniego dnia już im nic nie zostaje albo niewiele.
Ale generalnie jest fajnie, bo można się czegoś dowiedzieć, przetestować różne rzeczy i jeszcze się wychodzi z cudnym makijażem. Ja ostatnio się załapałam nawet na bezpłatny manicure
Kurczę, szkoda, że u mnie teraz nic nie ma
To na te warsztaty trzeba iść bez mejkapa? kurczaki wolałabym, żeby mnie nikt nie malował nie lubię, jak mi ktoś majstruje przy twarzy

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Mi niestety też Ale w zakupie mogę pomóc, pisz śmiało jak się zdecydujesz
jak mi spadnie z nieba mamona to się odezwę
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:41   #2288
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziękuję
Przyłączam się do życzeń o zdrówko
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:43   #2289
amyz
Chanel Lady

Cytat:
amyz pozazdrościłam i też wczoraj otworzyłam te sera szanelowe, to nocne całkiem fajne, ślicznie pachnie ale musiałam kremik nawilżając i tak dać , a to na rano też masz takie jakieś lejące i śmierdzi alkoholem??
tak pisałam wczoraj że to na dzień niczego nie urywa. Średnie jest dość i nie umywa się do Microserum. Ale to nocne całkiem ok krem to ja i tak zawsze ładuję to weekendowe sobie zapodaj dzisiaj

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana .
Wstałam przed 7, zobaczyłam ten dyplom korinki i dalej spać poszłam i po 8 wstałam .
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-26, 11:44   #2290
maarthusia

Cytat:
Ja dwa razy użyłam, wygrała chęć posiadania

Ja od jakichś 2 lat codziennie katuje limitkę wakacyjną kulek i widzę, że już znacznie zmalały czyli meteorki da się zdenkować podejrzewam, że jeszcze ze 2 lata i będzie pusta pucha
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:44   #2291
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To na te warsztaty trzeba iść bez mejkapa? kurczaki wolałabym, żeby mnie nikt nie malował nie lubię, jak mi ktoś majstruje przy twarzy

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Mi dzisiaj się śniło, że Mąż wygrał w lotka i zabronił mi szaneli i kazał przerzucić się na Maybelline
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:44   #2292
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Moja mama rodziła mnie i brata tak szybko ze nie zdążyli dac znieczulenia i babcia tak samo wiec mnie czeka raczej podobny los wielkiego bólu

to w sumie fajna sprawa tak szybko urodzić tez bym tak wolała niż się męczyć wiele godzin nawet ze znieczuleniem
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-26, 11:46   #2293
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
To nie ma znaczenia, bo pierwsza jest pielęgnacja, więc i tak zmywają wszystko, co jest na twarzy Ale to jest przyjemne. Ja akurat lubię, jak mnie ktoś maluje
Pewnie można też iść i tylko się popytać, ale myślę, że to trochę szkoda, dużo się traci. A makijaż sobie wybierasz, np. dzienny czy wieczorowy

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Ja sie bardziej boje operacji albo ze stracę wzrok ale to przez różne inne względy
Ale dlatego, że masz jakiś problem z oczami i istnieje takie ryzyko czy coś innego? Mnie się marzy laserowe usuwanie wady wzroku. Ale i tak się boję
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:46   #2294
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
jak się pospieszysz to możesz się umówić na pielęgnację Clinique, pani Ci dobierze zestaw 3 kroków, który kochamy http://sephorapolska.pl/skin-expert.html#

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Givenchy ale głupol ze mnie
Ale super, napisz koniecznie jak było i co fajnego dodawali do zakupów
Margo25 jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:46   #2295
tomama
Witchdoctor

Cytat:

Ja od jakichś 2 lat codziennie katuje limitkę wakacyjną kulek i widzę, że już znacznie zmalały czyli meteorki da się zdenkować podejrzewam, że jeszcze ze 2 lata i będzie pusta pucha

czyli jest nadzieja
Stary 2016-02-26, 11:46   #2296
amyz
Chanel Lady

Cytat:

zmyją Ci mejkap na miejscu bo to jest tak że idziesz najpierw na pielęgnację - tam Ci robią demakijaż, gadają o pielęgnacji, nakładają krem i serum i tak "przygotowana" idziesz na makijaż do innej marki
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-26, 11:47   #2297
nate
Rozeznanie

Witam w piąteczek!

Cytat:
a Kraków - Miasto Królów Polskich to gdzie
O, właśnie. I ja się o to zapytowuję

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Moja bratowa jest prawie cała wytatuowana(ręce,nogi, brzuch), brat ma salon tatuażu i jak wieczorem nie mają co robić to ją tatuuje. Dla mnie to dużo za dużo ,ale oni twierdzą ,że super wygląda.
Też tak kcem

Cytat:
życiowe co?

Jak idziesz usuwać do dobrej kliniki to nie zostaje( ale koszty są spore ) , no chyba, że się opalisz to troszkę jest to jaśniejsze, ale normalnie nie widać, ale jak pójdziesz do jakiegoś papudrona to i widać blizny i jeszcze możesz załapać żółtaczkę lub inne paskudztwo ( koleżanka tak się załatwiła )

O gustach się nie rozmawia Jeden lubi dzieci inny tatuaże Ja tam uwielbiam np Ricka Genesta ( zombie boy ) ale sama bym tak sobie nie zrobiła
Ricko
Co do tatuaży na dłoniach, to ja mam dwie gwiazdki, na dwóch łapkach, dokładnie w tym miejscu, gdzie robi się tatuaże więzienne (między kciukiem a palcem wskazującym) Jak je robiłam, to miałam 17 lat i niewiele wiedziałam wtedy o świecie. Czasami nachodzą mnie myśli o usunięciu ich, ale koniec końców jeszcze się nie zdecydowałam, bo uważam, że to część mojej historii Teraz mam 26 lat i jeszcze nigdy nie miałam problemów ani przez te gwiazdki, ani przez pozostałe moje tatuaże (mniejsze i większe rozsiane po mniej i bardziej widocznych częściach ciała) i chcę mieć ich więcej, i więcej, i więcej

nate jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:47   #2298
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Mi dzisiaj się śniło, że Mąż wygrał w lotka i zabronił mi szaneli i kazał przerzucić się na Maybelline
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-26, 11:47   #2299
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Na szczęście pracuję na żywo a nie przez telefon
A tu się trochę wygłupiam, jak wszyscy
Ja zawsze preferuję kontakt mailowy w przypadku trudnych sprawa
Ale pracę musisz mieć interesującą, chociaż jednocześnie trudną, jak podejrzewam. Zawsze mnie ciekawiły takie sprawy
Stary 2016-02-26, 11:48   #2300
maarthusia

Cytat:
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:48   #2301
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:

Cytat:
to w sumie fajna sprawa tak szybko urodzić tez bym tak wolała niż się męczyć wiele godzin nawet ze znieczuleniem
Ja mam tatuaż w tym wcześniej wspomnianym miejscu, chciałam znieczulenie i bez problemu bym dostała, ale było już za późno, bo bardzo szybko doszło do akcji porodowej i rodziłam bez, w bólach, ale przeżyłam i nawet już nie pamiętam w ogóle, że bolało
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:51   #2302
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Zdecydowanie! Moja kuzynka urodziła tak szybko, że mówiła, że nawet się za bardzo nie zorientowała - 20 minut i po wszystkim Mąż nie zdążył nawet dojechać

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:

Ale ja Cię przebiję. Uwaga, uwaga!
Śniło mi się, że moja koleżanka urodziła... skunksa! Powaga! I wszyscy się zachwycali, jaki jest ładny i mądry
Stary 2016-02-26, 11:51   #2303
maarthusia

Cytat:
To nie ma znaczenia, bo pierwsza jest pielęgnacja, więc i tak zmywają wszystko, co jest na twarzy Ale to jest przyjemne. Ja akurat lubię, jak mnie ktoś maluje
Pewnie można też iść i tylko się popytać, ale myślę, że to trochę szkoda, dużo się traci. A makijaż sobie wybierasz, np. dzienny czy wieczorowy

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ale dlatego, że masz jakiś problem z oczami i istnieje takie ryzyko czy coś innego? Mnie się marzy laserowe usuwanie wady wzroku. Ale i tak się boję
Dzięki
To muszę przemyśleć pójście na tego laba nie mam zaufania do czystości / higieny w takich miejscach

Też się strasznie boję laserowej korekcji wzroku a kontakty już mnie tak wkurzają no i tyle kasy na nie idzie
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:51   #2304
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Ja zawsze preferuję kontakt mailowy w przypadku trudnych sprawa
Ale pracę musisz mieć interesującą, chociaż jednocześnie trudną, jak podejrzewam. Zawsze mnie ciekawiły takie sprawy
E teraz to już zupełnie normalnie pracuję, to były stare czasy
Stary 2016-02-26, 11:53   #2305
maarthusia

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

czyli jest nadzieja
Jest

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
zmyją Ci mejkap na miejscu bo to jest tak że idziesz najpierw na pielęgnację - tam Ci robią demakijaż, gadają o pielęgnacji, nakładają krem i serum i tak "przygotowana" idziesz na makijaż do innej marki
Ło matko to chyba nie dla mnie

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Śniło mi się, że moja koleżanka urodziła... skunksa! Powaga! I wszyscy się zachwycali, jaki jest ładny i mądry
maarthusia jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:54   #2306
amyz
Chanel Lady

Cytat:

wygrałaś
amyz jest teraz online  
Stary 2016-02-26, 11:55   #2307
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Witam w piąteczek!

O, właśnie. I ja się o to zapytowuję

Też tak kcem

Ricko
Co do tatuaży na dłoniach, to ja mam dwie gwiazdki, na dwóch łapkach, dokładnie w tym miejscu, gdzie robi się tatuaże więzienne (między kciukiem a palcem wskazującym) Jak je robiłam, to miałam 17 lat i niewiele wiedziałam wtedy o świecie. Czasami nachodzą mnie myśli o usunięciu ich, ale koniec końców jeszcze się nie zdecydowałam, bo uważam, że to część mojej historii Teraz mam 26 lat i jeszcze nigdy nie miałam problemów ani przez te gwiazdki, ani przez pozostałe moje tatuaże (mniejsze i większe rozsiane po mniej i bardziej widocznych częściach ciała) i chcę mieć ich więcej, i więcej, i więcej

Dziekuje za opinie

Mozesz powiedzieć ile totrwalo ile bolało w porównaniu do innego bólu?
Jak duże są Twoje?
Bo ja bym chciała o polowe mniejszą ciut wyżej niż mam tą henne

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:56   #2308
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki
To muszę przemyśleć pójście na tego laba nie mam zaufania do czystości / higieny w takich miejscach

Też się strasznie boję laserowej korekcji wzroku a kontakty już mnie tak wkurzają no i tyle kasy na nie idzie
No, trochę idzie, ale odkąd się przerzuciłam na sklepy internetowe, to dużo mniej. W porównaniu z gabinetem była różnica 40 zł A Ty gdzie kupujesz? I jakiej firmy?
Ja to bardziej z wygody. Plus mam wrażliwe oczy. Ale podobno trzeba robić po wszystkich ciążach, bo inaczej może wrócić.
Stary 2016-02-26, 11:56   #2309
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
tak pisałam wczoraj że to na dzień niczego nie urywa. Średnie jest dość i nie umywa się do Microserum. Ale to nocne całkiem ok krem to ja i tak zawsze ładuję to weekendowe sobie zapodaj dzisiaj

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Weekendowe to jutro i w niedziele, dziś jeszcze wieczorkiem to nocne

Cytat:

Cytat:

aniyam jest offline  
Stary 2016-02-26, 11:57   #2310
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dobra a czy muszę coś konkretnie z danej marki na którą się zapiszę żeby dostać mini czy nie? Bo ja zapisałabym się na Diora i guerlain lub Givenchy ale nie mam zamiaru nic z Diora kupić, a na pewno nie z pielęgnacji

Dobra w tel pomyliłam i nie pod tym napisałam ale i tak oba do Ciebie Mój Tz się zgodził tylko ja się zebrać nie mogę. Chcę większy tatuaż na zebrach
Z Diora (przynajmniej w Wawie) to nawet przy zakupach dziadostwo
Jedna miniaturka, albo trzy próbki wsadzone w firmową torebkę - za zakup od 350zł
Margo25 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości