Co Myslicie o tym ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-26, 20:36   #1
karolinkayy
Przyczajenie

GG do karolinkayy

Co Myslicie o tym ??

No wiec juz wiem jak sobie obetne wloski !! niedlugo ide do fryzjera wiec wiecie !! zalaczam fotke moja i tych fryzurek co chce je miec !! jak myslicie beda mi pasowac ?? oczywiscie kolorek zostawiam czarny/braz i tylko obcinam je tak ... bedzie mi dobzre w takiej grzywce ?? aha i jakie makijarze bede najlepsze do takiego czegos bo slyszalam ze do takich grzywek trzeba mocno oczy malowac ?? to prawda ??
karolinkayy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 21:47   #2
karolinkayy
Przyczajenie

GG do karolinkayy
Re: Co Myslicie o tym ??

tyle osob to przeczytalo i nikt mi nic nie poradzil ?? jej ... ale jestescie ... dolaczam jeszcze jedna fotke tej grzyweczki
karolinkayy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 23:25   #3
bububuczymorda_
Rozeznanie

ja radzilabym ci baaardzo postopniowac wlosy na calej dlugosci z ukosna )ale pod neiwielkim katem) grzywka!
pozdrawiajki
ala
bububuczymorda_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 03:43   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie

A nie masz jakiegos innego zdjecia?Bo na tym nie bardzo widac czy masz wysokie czolo czy nie,napewno masz wyzsze niz mojeJa marze o takiej grzywce ale mam chyba za niskie czolo,ale nie ma jak eksperymenty ja zamierzam sprobowac hihi ,mysle ze bedzie Ci dobrzeTak wydaje mi sie ze trzeba podkreslic mocniej oczy poniewaz ta grzywka zaslania brwi i trzeba bardziej uwidocznic oczy ale Ty masz ciemne ladne oczy i nie musisz raczej robic bardzo mocnego makijazu
Stary 2004-10-27, 07:17   #5
czerwone*stringi
Raczkowanie

GG do czerwone*stringi

Ja mam grzywkę, nie aż tak grubą ze względu na to iż mam cienkie włosy. Ale jestem za grzywką. Jest modna i sprawia że prosta fryzurka nabiera jakiegoś charakteru i jest zważając na to czy mi pasuje czy też nie (czoło mam troszke wysokie, więc raczej pasuje- ale nie brałam tego wcześniej pod uwagę) i podoba mi się ! Poza tym grzywka jest bardzo zgrabna. Wydaje mi się, że każdemu pasuje grzywka, jeśli tylko osoba ta chce ją mieć Ja obcięłam ją nie wszechstronna.. Można z niej wykombinować wiele fryzur. Można wziąć ją na bok, do tyłu lub mieć normalnie Cud miód

Co do makijaży.. to pierwsze słyszę o tym mocnym makijażu Uważam, że nie gra to roli. Oczywiste jest, że do szkoły nie pomalujesz się konkretnie, mocno podkreślając oczy, natomiast na dyskotekę czy imprezę jest to jak najbardziej wskazane Wydaje mi się, że nie ma tu reguły, mi pasuje każdy rodzaj makijażu.. i delikatny, subtelny i mocny, wyrazisty.
czerwone*stringi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 07:30   #6
czerwone*stringi
Raczkowanie

GG do czerwone*stringi

załączam Ci dwie fotki wykonane na 'żywych' kobietach Na tyle proste do wykonania żebyś Ty umiała je sobie zrobić. Są ładne i okazjonalne.
czerwone*stringi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 18:00   #7
hair
Rozeznanie

Taka grzywka wyglada moim zdaniem najlepiej przy pociaglej buzi z wystajacymi kosciami policzkowymi. Karolinko - najbardziej widzisz mi sie w grzywce skosnej lub na bok, ale faktycznie malo widac na tym zdjeciu. Zalaczam dwie fotki z prostymi i dlugimi grzywkami (troche w innym stylu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka.jpg (40,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka4.jpg (7,9 KB, 4 załadowań)
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości