Potrzebuję pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-09, 11:14   #1
zabenka82
Przyczajenie

Potrzebuję pomocy

Witam!Piszę do was pierwszy raz choć zaglądam tu od pewnego czasu.Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać.od pewnego czasu robię akryl na paznokciach ale u dwóch moich klientek one bardzo szybko się zapowietrzają przy skórkach a nawet delikatnie odłamują.Nie wiem co może być tego przyczyną.Skórki napewno nie są zalane i staram się zostawić odrobinę wolnego miejsca przy skórkach.Błagam o pomoc bo nie wiem co robic.
zabenka82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 13:33   #2
Buziaczek87
Raczkowanie

Dot.: Potrzebuję pomocy

Nie jestem specjalistką, ale moja koleżanka, nie moze nosić ani paznokci akrylowych, ani zelowych... wlasnie z tego wzgledu, że jej sie po prostu zapowietrzają a w konsekwewncji odchodzą... myslała, że to wina kosmetyczek... wieć je ciągle zmieniała aż w koncu, jedna, z powolaniem i pojeciem o fachu, stwierdziała, że ma "mokrą płytkę" i to własnie bylo powodem tych problemów Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam...

Pozdrawiam, Martyna
Buziaczek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 14:02   #3
zabenka82
Przyczajenie

dzieki za pomoc,a co to znaczy "mokra płytka'?
Stary 2005-12-09, 15:09   #4
Marlenn
Przyczajenie

jezeli dzieje się to tylko u dwóch klijentekto że akryl odpryskuj lub sie podpowietrza niemartw sie że zle wykonujesz budowę paznokcie. Jest to indywidualna przyczyna kłijentek może mieć na to wpływ wiele czynników takich jak zawód jaki wykonują lub ilosc wydzielanego olejku pokrywajacego płytkę paznokciową.
Marlenn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 19:45   #5
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

A przepraszam jaki to olejek wydzielają paznokcie...? Może eteryczny....?

zabenko oprócz zalania skórek jest jeszcze kilka powodow dla których może występować taki problem.Powiedz jak u Ciebie z-
1. odtłuszczeniem
2. zmatowieniem płytki
3. primerem
4. iloscia materiału przy skórkach ( czy nie za duzo lub nie za mało)

Istnieje jeszcze ewentualnosc ,że nalezą one do 5% kobiet ktorych żel i akryl po prostu się nie trzymają... Ale wydaje mi się ,że to ostatecznosc
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 21:00   #6
zabenka82
Przyczajenie

staram się dokładnie odtłuszczać, i robić wszystko co potrzeba, paznokcie robię prawie cztery godziny i jak narazie nie umiem skrócić czasu, gdyż wszystko staram się robić dokładnie.robię paznokcie od miesiąca i naprawde staram się włozyć w to dużo dokładności.bardzo dziękuję wam za pomoc, bo już zwątpiłam w swoje umiejętności
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości