Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-09, 15:10   #1
ma75
Rozeznanie

Gliwiczanki - jakie ciekawe sklepy i gdzie?

W przyszłym tygodniu będę służbowo w Gliwicach i prawdopodobnie jedno popołudnie będę miała całe wolne. Ponieważ ostatnio absolutnie nie mam czasu latać po sklepach, myślę, że mogłabym to wykorzystać i na przykład jakiś ciuszek sobie kupić Podpowiedzcie, gdzie są jakieś fajne sklepy z ciuchami czy butami? Najlepiej centrum handlowe, bo zimno i wolę chodzić w środku Niestety w Gliwicach znam tylko samo centrum, czyli okolice dworca, ulicy Zwycięstwa i rynku...
ma75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:24   #2
rhapsody
Rozeznanie

Dot.: Gliwiczanki - jakie ciekawe sklepy i gdzie?

Cytat:
Napisane przez ma75
W przyszłym tygodniu będę służbowo w Gliwicach i prawdopodobnie jedno popołudnie będę miała całe wolne. Ponieważ ostatnio absolutnie nie mam czasu latać po sklepach, myślę, że mogłabym to wykorzystać i na przykład jakiś ciuszek sobie kupić Podpowiedzcie, gdzie są jakieś fajne sklepy z ciuchami czy butami? Najlepiej centrum handlowe, bo zimno i wolę chodzić w środku Niestety w Gliwicach znam tylko samo centrum, czyli okolice dworca, ulicy Zwycięstwa i rynku...
w glwiciach bywam rzadko ale jesli juz jestem wpadam do takiego centrum handlowego blisko placu piastow, dwa poziomy, ruchome schody
niestety nie pamietam dokladnej nazwy a pewno dziewczyny cos Ci podpowiedza bo ktos tu jest z gliwic
rhapsody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:33   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie

GCH - Gliwickie Centrum Handlowe Faktycznie, ma parter, piętro i piwnicę, ale takie mniej bazarkowe rzeczy są w sumie tylko na parterze... Na piętrze jest m.in Diverse i Reporter, i w sumie nic ciekawego Oprócz tego na Zwycięstwa mamy też Reserved, Terranovę, Ryłko i w minipasażu BigStara, jeszcze jeden Ryłko, jeszcze jeden Reporter Ja po ciuchy jeżdżę do Zabrza lub Bytomia
Kasiek1987 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:46   #4
rhapsody
Rozeznanie

a gdzie dokladnie do Bytomia jezdzisz na zakupy Kasiu?
polecam jeszcze blisko gliwic plejade-bytom +M1 zabrze- otworzyli tam niedawno h&m
rhapsody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:50   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rhapsody
a gdzie dokladnie do Bytomia jezdzisz na zakupy Kasiu?
polecam jeszcze blisko gliwic plejade-bytom +M1 zabrze- otworzyli tam niedawno h&m
Do Bytomia jeżdżę właśnie do Plejady, a do Zabrza - do M1 i Platana. W sumie dawno nie byłam w M1 i jeszcze nie odwiedziłam H&M
Stary 2005-12-09, 16:03   #6
Marilyn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ma75
Gliwce + sklepy = bieda z nędzą

Jedyne fajne i oryginalne rzeczy w Gliwicach można kupic w sklepie Domino(Domina?) na Dworcowej - ulica równoległa do głównej ulicy Gliwic - Zwycięstwa. Sklep znajduje się mniej więcej na przeciw hotelu Qubus
Poza tym Ryłko, Reserved, ale malutkie...Niestety nic innego ciekawego nie ma
Ksiegarnie są duże i nieźle zaopatrzone
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 16:07   #7
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ma75
Jakbyś się do nas wybierała za rok albo dwa, to może będzie szansa na fajne zakupy, bo na przełomie 2006/2007 otwierają wielkie centrum handlowo-rozrywkowe prawie w środku miasta, a jakiś czas później drugie, obok pierwszego
Stary 2005-12-09, 16:15   #8
ma75
Rozeznanie

Dzięki dziewczyny
Hmmm, do Zabrza czy Bytomia nie bardzo mi się będzie chciało jechać... ale chociaż troszkę połażę sobie po tych, co piszecie...
Marilyn - po księgarniach na pewno pochodzę, chociaż to niebezbieczne, bo książki są ciężkie i po ostatnich wyjazdach służbowych wracając uginałam się pod plecakiem
ma75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 17:31   #9
Beauty1984
Zakorzenienie

GG do Beauty1984

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Dokładnie .
Zresztą wcale mnie to nie cieszy, no ale może za rok, półtora będzie lepiej jak nam otworzą to big city center .
Wtedy zapraszamy na zakupy do Gliwic.
Teraz polecam Centrum Handlowe i małe pojedyncze sklepy typu Reserved, Terranova, Ryłko itp, zresztą są one już wyżej wymienione przez dziewczyny. Wszystkie na ulicy Zwycięstwa.
A najlepiej odrazu udać się do M1 do Zabrza , bo na dobrą sprawę tam znacznie większy wybór.
Ja po nieudanych poszukiwaniach czegoś u mnie w mieście zazwyczaj tam znajduję to czego szukam.
No, ale napisałaś, że nie chce Ci się jechać, więc pochodź u nas, a może coś Ci przypadnie do gustu .
Pozdrawiam .
Stary 2005-12-09, 19:23   #10
Bafi@Home
Zakorzenienie

GG do Bafi@Home

Cytat:
Napisane przez Marilyn

Jedyne fajne i oryginalne rzeczy w Gliwicach można kupic w sklepie Domino(Domina?) na Dworcowej - ulica równoległa do głównej ulicy Gliwic - Zwycięstwa. Sklep znajduje się mniej więcej na przeciw hotelu Qubus
Poza tym Ryłko, Reserved, ale malutkie...Niestety nic innego ciekawego nie ma
Ksiegarnie są duże i nieźle zaopatrzone
Tak tak zapraszam do sklepu DOMINO gdzie "uprzejme" panie najpierw taksuja cie wzrokiem oceniajac w ten sposob czy oby napewno masz dobrze nabity portfel z kasa, sklep typowo snobistyczny
Bafi@Home jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 19:44   #11
Marilyn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home
Tak tak zapraszam do sklepu DOMINO gdzie "uprzejme" panie najpierw taksuja cie wzrokiem oceniajac w ten sposob czy oby napewno masz dobrze nabity portfel z kasa, sklep typowo snobistyczny
Nie twierdzę, że nie Chodzi o to, że tam mozna wyszukac ciekawe, choc przyznam, nietanie rzeczy Obsługa juz mi nie przeszkadza, choc przydałoby sie paniom małe szkolonko z obsługi klienta
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:31   #12
Bafi@Home
Zakorzenienie

GG do Bafi@Home

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Nie twierdzę, że nie Chodzi o to, że tam mozna wyszukac ciekawe, choc przyznam, nietanie rzeczy Obsługa juz mi nie przeszkadza, choc przydałoby sie paniom małe szkolonko z obsługi klienta
Zgadzam sie z Toba Marylin jak najbardziej. Przypomina mi to za kazdym razym scene z filmu "Pretty Woman" z Julia Roberts i Richardem Gerem jak ubrana jako prostytuka wchodzi do ekskluzywnego sklepu bo kazal jej sie w nim ubrac Richard i gosciowki traktuja ja z buta, i kiey zdegustowana wraca, sprawe bierze w swoje rece juz nie pamietam ale jakis zaufany znajomy Richarda i kiedy Julia przychodzi tam poraz kolejny ubrana jak kobieta z klasa i ta sama babka ktora ja tak potraktowala tym razem dostala z buta od Julii hmmmm
Bafi@Home jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 08:46   #13
kajbor
BAN stały

Drogie Wizażanki!!!
Niebawem w Katowicach na ulicy 3 maja 19 zostanie otwarte nowe Studio Artystyczne w którym będzie można kupić unikatową odzież dzianinową, dodatki oraz upominki. Studio będzie mieściło się w drugiej oficynie. Otwarcie planowane jest na styczeń 2010.
Serdecznie zapraszam!!!
kajbor jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości