Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-03-04, 11:27   #3001
tenebra
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak będziemy mieszkać razem, to też pewnie będziemy mieć dużo kwiatów doniczkowych - TŻ się na tym zna lepiej niż ja Jemu to nawet mimoza i rosiczka w lutym zakwitły

Dokładnie

Ja już się boję drogeryjnych w ciemno kupować nawet na %. Za zsumowaną kwotę wszystkich wtop podkładowych miałabym szanela
Właśnie, to jest minus drogerii, nie da się porządnie przetestować, często nie ma w ogóle testerów. Też miałam sporo takich wtop

tenebra jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:28   #3002
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Jak będziemy mieszkać razem, to też pewnie będziemy mieć dużo kwiatów doniczkowych - TŻ się na tym zna lepiej niż ja Jemu to nawet mimoza i rosiczka w lutym zakwitły

Dokładnie

Ja już się boję drogeryjnych w ciemno kupować nawet na %. Za zsumowaną kwotę wszystkich wtop podkładowych miałabym szanela
Szczerze to większe wtopy zaliczam w selektywnych podkładach niż drogeryjnych
Mac mi też tak super kolorystycznie nie pasuje bo ProLong mimo wszystko wpada w pomaranczke i generalnie nc takie czysto żółte nie są ale nie ka tragedii.

Jak się powstrzymam przed zakupem podkładów na jakiś czas to wrócę do map tylko w innym kolorze bo mimo wszystko tonacje miał najlepsza

A o loreal chyba już rozmawiałyśmy kiedyś że musimy tej wersji amerykańskiej spróbować tylko ciężko kolory dostać

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja ostatnio wzięłam od koleżanki odlewkę, pomalowałam nią twarz i byłam w szoku bo bardzo ładnie wyglądał na buzi. ale muszę chyba jeszcze raz sprawdzić, bo aż mi się nie chce wierzyć, że tak im się reformulacja udała.
Nie jest tak sucha jak poprzednia?
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:29   #3003
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Na nic spanie w nogach, dni bezprzytulankowe, dowitaminizowywanie się lewoskrętną formą kwasu askorbinowego. Na nic czapki i szaliki, ciepłe skarpetki i herbatki z lipy. Chyba mnie Misiek zaraził. Już mam wypieki na polikach i czuję się niewyraźnie. A dajcie spokój.

Też tak to widzę.
Michaśka
Czasem tak jest, że jedna śnieżka może lawinę wywołać. Różnie to w życiu bywa. Człowiek wszystkiego nie przewidzi. Mnie priv od Ciebie nie zbulwersował. Zaskoczył- bo do mnie mało kto pisze , ale nie zbulwersował. Miła, kulturalna prośba. Krótka piłka. Ot co. Żadne narzucanie się. Jedno pytanie, jedna odpowiedź. Tyle.
Wyjaśnione uznaje się za niebyłe.

Życiowa.

Ano.

A wuj z kurierem, ważne Bonbonsy.
Panie, przesuń się Pan.

Nie tylko Ty. Ja lubię drogeryjne, ale... selektywne bardziej oczy cieszą. Takie cacuszka. Tak człowiek popatrzy, podotyka i odłoży z namaszczeniem do kartonika i do szafeczki.
Wczoraj zainteresowały mnie nowe róże z Bell. Jakieś mega trwałe te cholery. Aż się zdziwilam bo łapy domyć nie mogłam. Także... nie wykluczam zakupu.

Poziomeczko, przecież to czuć.
Od Ciebie na kilometry to ciepło promieniuje.

Wygląda jak ciekawy świata krokodyl.

sama prawda

Pewnie za miesiąc trzeba będzie kupić drugi.

Zdrówka życzę!
A poza tym zgadzam się z tym co napisałaś! Nic dodać nic ująć!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:29   #3004
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Właśnie, to jest minus drogerii, nie da się porządnie przetestować, często nie ma w ogóle testerów. Też miałam sporo takich wtop
Nie oszukujmy się w perfumeriach tez często testerów brakuje i nie zawsze tak ochoczo próbki robią
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:29   #3005
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Mam zamówienie z kosmetyczką estee, mogę anulować
A nie będzie Ci żal
Stary 2016-03-04, 11:31   #3006
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja generalnie strasznie dużo wydaje na jedzenie na mieście itp
O, to też.
Ale mamy z TŻ taki typ pracy, że najczęściej jak nakupuję jedzenia do domu, to się zepsuje i sama już nie wiem jak to rozgryźć.
IrminaR jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:34   #3007
love1234
Born to shop

Anula zdrówka życzę i łącze się w bólu, też jestem znów chora. Wykoncza mnie te zatoki
love1234 jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:35   #3008
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:

Dokładnie

ma dobrą rękę do kwiatów

też bym chciała rosiczkę, jak mi zostanie kasa z remontu ( tj jak kupię tańszy zestaw mebli łazienkowych) to chyba kupię rosiczkę. mam kaktusa który wygląda podobnie. nie wiem co to za odmiana. nigdy wcześniej takiego nie widziałam.

ufffff. miałam straszną godzinę w pracy. kierowca miał kontrol itd. byłam cały czas "na telefonie". muszę się odstresować bo czuję, że osiwiałam.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:35   #3009
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

AnulaQa Ty już nie rozcząchaj Ty mi tu kobieto poleć jakieś fajne miejsce w okolicach rynku gdzie można zdrowo i dietetycznie zjeść, bo jak do tej pory problemu nie było burgery, pizza i makaron był wszędzie a teraz to nawet nie wiem gdzie uderzać

I zdrówka życzę

aniyam jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:35   #3010
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja generalnie strasznie dużo wydaje na jedzenie na mieście itp

Mi tylko true match kolorystycznie pasuje z loreal ale wygląda strasznie, taka sucha skorupa.
Formuła pasuje mi Astor Perfect Stay i rimmel Lasting Finish, ale kolory znowu za różowe nie aż tak jak maxafctor ale jednak. Jak ktoś ma bardziej neutralna cerę to mogą być ok, ja muszę mieć taką zielono żółtą kolorystykę podkładu
Ja też mam ten z serii True Match, ale u mnie nie robi skorupy, właśnie prawie nie robi nic Jak mam większe niedoskonałości, bo np. wieczorem poniesie mnie przed lustrem to on nic nie zakryje, jedynie ujednolica cerę. Chyba niektóre BB mają większe krycie.
Dla mnie świetny kolor Ma Chanel Perfection Lumiere Long 010 (formuła też mi bardzo odpowiada), ale o tym Ci już pisałam
Teraz jeszcze mam MUFE HD w kolorze Y235, bardzo fajny, polecam. I mimo, że jest lekki fajnie kryje
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:35   #3011
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Nie oszukujmy się w perfumeriach tez często testerów brakuje i nie zawsze tak ochoczo próbki robią
A to swoją drogą, ale przynajmniej jest taka możliwość jeśli chodzi o podkłady, kremy itd. I są testery do wszystkiego. A nie tylko do podkładów i szminek co przeważa w drogeriach.

tenebra jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:38   #3012
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Ano właśnie
Cytat:
Mac mi też tak super kolorystycznie nie pasuje bo ProLong mimo wszystko wpada w pomaranczke i generalnie nc takie czysto żółte nie są ale nie ka tragedii.

Jak się powstrzymam przed zakupem podkładów na jakiś czas to wrócę do map tylko w innym kolorze bo mimo wszystko tonacje miał najlepsza

A o loreal chyba już rozmawiałyśmy kiedyś że musimy tej wersji amerykańskiej spróbować tylko ciężko kolory dostać

Ja bym musiała mieć NC 10-13 dlatego muszę kombinować z kolorami.

Jakby Ci się rzucił L'oreal gdzieś w internetach, to dawaj znać
Cytat:
W S. czy D. jest jednak lepiej niż w drogerii, jak się trochę pomolestuje albo trafi na miłą konsultantkę, to można potestować z powodzeniem
Wczoraj dostałam próbkę Teint Couture 1 - może się nada. Kiedyś miałam próbkę, ale się wujowo rozprowadzał na twarzy. Teraz spróbuję mareczkowym pędzelkiem, może będzie lepiej
neath jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:38   #3013
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Wstałam, nie nadrabiam, pierdziele ano i witam z rana .
Jak ktoś chciał coś ode mnie, jakiejś porady dot połykania, kutanga, majtkozdzierców to zapraszam .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:38   #3014
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:

własnie nie!- i to mnie najbardziej zszokowało. bardzo przyjemna, niezbyt gęsta, niezbyt leista. mam skórę tłustą- i dał mi ładne satynowe wykończenie. ciężko powiedzieć, czy pociemniał, ale na pewno sie utrzymał długo.
kilka lat temu lubiłam true matcha, później była reformulacja i kompletnie mi ten podkład nie podchodził. tę próbę na odlewce robiłam około 4 tygodni temu. więc miałam skórę przesuszoną ogrzewaniem - i nie podkreślał mi suchych skórek.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:41   #3015
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ma dobrą rękę do kwiatów

też bym chciała rosiczkę, jak mi zostanie kasa z remontu ( tj jak kupię tańszy zestaw mebli łazienkowych) to chyba kupię rosiczkę. mam kaktusa który wygląda podobnie. nie wiem co to za odmiana. nigdy wcześniej takiego nie widziałam.

ufffff. miałam straszną godzinę w pracy. kierowca miał kontrol itd. byłam cały czas "na telefonie". muszę się odstresować bo czuję, że osiwiałam.

Teraz będzie już tylko lepiej

Ech, biorę się do roboty Może coś mi się uda podczytać jeszcze
neath jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:42   #3016
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
A nie będzie Ci żal
Nie raczej nie wygrzebię już nic z moich oszczędności,aby je opłacić

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:43   #3017
Karola 87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Oj tam mnie sie podobalo, ze mamy podobne!!!

A tak w ogole to dzien dobry
Bede teraz udzielac sie tylko rano i wieczorem Dostalam prace, ale teraz zero z zycia: od 10 do 18 nie moge nawet wziac telefonu do reki... Nie bede teraz na biezaco

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
gratuluję pracy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ach nie mogliśmy się dogadać z podłogą więc panowie przychodzą dopiero w środę A dziś z rana mam tel od Tż, że w sumie niech będzie ta co ja chcę No toć od początku mu mówiłam, że i tak będzie na moje to tylko czas tracił

Gratulacje

A nie miał być odwyk ?
Anyiam ja bym się zapisała do Ciebie na kurs jak wychować smoka tzn Tż W życiu to jestem zołza, awans sobie pazurami wydrapałam i wszystko załatwę A przy Tż mięknę i jakoś nie umiem On mi nawe nie wierzy do końca że paskuda ze mnie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oby Wczoraj po raz pierwszy w życiu miałam migrenę, straszne to uczucie. Nic nie mogłam robić.. Łyknęłam chyba z 3 apapy
Najgorzej, że tu nikogo nie mam oprócz TŻ-ta. Wszystkie znajomości się pourywały wraz z zakończeniem liceum. I siedzi człowiek taki zdziadziały, nawet nie ma do kogo gęby otworzyć żeby się jakimiś swoimi myślami podzielić.
Poziomko migreny współczuję. Nie łykaj tyle apapu bo na migrene i tak średnio działa tylko żołądek rozwala. Ja kiedyś się ketonalem trułam Kiedyś pani w aptece poleciła mi solpadeine rozpuszczalną i to był strzał w 10. Fakt w smaku obrzydliwe ale skuteczne.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Z kryciem podkład Bourjois Air Matt kiepsko i pomarańcza jest. Uważam, że szkoda pieniędzy. Lepiej sięgnąć po żółtaki z Catrice Even Better albo nawet jaśniutki Bell CC.

Sephora jest takim Robin Hoodem. Okradać bogatych i dawać biednym. I nie ukrywajmy - w wielu S. istnieje proceder dawania większej ilości próbek koleżankom.

Nigdy nie widziałam większego sensu w Goldach. W ogóle nie rozumiem, jak można uwiązać się tak z jedną siecią. Czy tylko ja daję szansę drogeryjnym kosmetykom?
Ja też używam. Trudniej cś ekstra znaleźć ale się da.
Cytat:

Dokładnie

O to jak mój Tż. Tylko on ma drapieżne ponoć - rosiczki, muchołówki itp. Myślałam super bedą komary łapać a tu dupa nic nie łapią

A tak wogole witam się Ja chcę już wiosnę Przez te zmiany pogody znowu mam migrenę a muszę iść do pracy A tam rozmowa z szefową o urlopie. Póki co wątek nadrobiony
Karola 87 jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:44   #3018
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
AnulaQa Ty już nie rozcząchaj Ty mi tu kobieto poleć jakieś fajne miejsce w okolicach rynku gdzie można zdrowo i dietetycznie zjeść, bo jak do tej pory problemu nie było burgery, pizza i makaron był wszędzie a teraz to nawet nie wiem gdzie uderzać

I zdrówka życzę
Ale z rozcząchania wczorajszego się dowiedziałam, że Ty pełnisz tutaj (zakulisowo) rolę kogoś na kształt policjanta (mam na myśli PW ze skargami i prośbę żebyś coś zrobiła z rozbrykaną Michaliną).
Taka drobna, a taka groźna. Dobrze wiedzieć kogo się bać
Macintosh jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:46   #3019
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Ale z rozcząchania wczorajszego się dowiedziałam, że Ty pełnisz tutaj (zakulisowo) rolę kogoś na kształt policjanta (mam na myśli PW ze skargami i prośbę żebyś coś zrobiła z rozbrykaną Michaliną).
No przecież Madżesti jest tylko jedna
IrminaR jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:48   #3020
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Na nic spanie w nogach, dni bezprzytulankowe, dowitaminizowywanie się lewoskrętną formą kwasu askorbinowego. Na nic czapki i szaliki, ciepłe skarpetki i herbatki z lipy. Chyba mnie Misiek zaraził. Już mam wypieki na polikach i czuję się niewyraźnie. A dajcie spokój.

Pewnie za miesiąc trzeba będzie kupić drugi.
Zdrówka życzę

Cytat:
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Anula zdrówka życzę i łącze się w bólu, też jestem znów chora. Wykoncza mnie te zatoki
Bierzesz sinupret ?, mnie nic innego nie pomaga. Współczuję
Aabelia jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:49   #3021
Aleksa_888
Zadomowienie

TBS 4-8.03 -40zł przy zakupie min. 139zł
perfumeria .pl 4-10.03 darmowa dostawa dla zam. powyżej 100zł
Balneokosmetyki do 11.03 ekotorba i malinowe masełko do zam. powyżej 100zł, hasło kobieta

Reserved 3-6.03 kupon rabatowy -25% dla fana fb lub 20% dla wszystkich, stacjo i online
CCC do 8.03 -20% na buty i torebki z nowej kolekcji
DeeZee do 4.03 g.15.00 -30% na nowości, kod DEEZEE30, darmowa dostawa powyżej 50zł
Aleksa_888 jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:50   #3022
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość

Strach się wypowiadać, co by konsylium privowe się nie zebrało
AnoIi jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:51   #3023
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

W S. VIPy i zastraszająca ilość próbek, aż 5.

Edytowane przez IrminaR
Czas edycji: 2016-03-04 o 11:56
IrminaR jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:53   #3024
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Ano właśnie

Ja bym musiała mieć NC 10-13 dlatego muszę kombinować z kolorami.

Jakby Ci się rzucił L'oreal gdzieś w internetach, to dawaj znać

W S. czy D. jest jednak lepiej niż w drogerii, jak się trochę pomolestuje albo trafi na miłą konsultantkę, to można potestować z powodzeniem
Wczoraj dostałam próbkę Teint Couture 1 - może się nada. Kiedyś miałam próbkę, ale się wujowo rozprowadzał na twarzy. Teraz spróbuję mareczkowym pędzelkiem, może będzie lepiej
Kusisz mnie tym mareczkowym pędzlem może nowy Chanel by się z nim lepiej sprawdzał u mnie

ProLong NC15 też mi tylko w wakacje pasuje ale on ogólnie strasznie ciemny jest jak na NC15, ciemniejszy niż nc25 z Nourishing jak teraz patrzę

Cytat:
A to swoją drogą, ale przynajmniej jest taka możliwość jeśli chodzi o podkłady, kremy itd. I są testery do wszystkiego. A nie tylko do podkładów i szminek co przeważa w drogeriach.
Oj ja o próbkę kremu bym nie poprosiła i tak :Brzydal:
Ale fakt masz rację
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:58   #3025
amyz
Chanel Lady

znowu nie nadążam po co ja chodzę do roboty to nie wiem?
amyz jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:59   #3026
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Strach się wypowiadać, co by konsylium privowe się nie zebrało
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-04, 11:59   #3027
maarthusia
Shoe addict :)

Znowu dziś nie ogarniam rzucił mi się w oczy tylko pracowy kuktas korinki
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-04, 12:00   #3028
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Znowu dziś nie ogarniam rzucił mi się w oczy tylko pracowy kuktas korinki
Wiadomo na co się najbardziej zwraca uwagę
IrminaR jest offline  
Stary 2016-03-04, 12:00   #3029
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
znowu nie nadążam po co ja chodzę do roboty to nie wiem?
Też się nad tym zastanawiam
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-04, 12:00   #3030
Antymionka
Moderator

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Z kryciem podkład Bourjois Air Matt kiepsko i pomarańcza jest. Uważam, że szkoda pieniędzy. Lepiej sięgnąć po żółtaki z Catrice Even Better albo nawet jaśniutki Bell CC.

Sephora jest takim Robin Hoodem. Okradać bogatych i dawać biednym. I nie ukrywajmy - w wielu S. istnieje proceder dawania większej ilości próbek koleżankom.

Nigdy nie widziałam większego sensu w Goldach. W ogóle nie rozumiem, jak można uwiązać się tak z jedną siecią. Czy tylko ja daję szansę drogeryjnym kosmetykom?
Ja tez lubie drogeryjne kosmetyki . Uwielbiam podklad Catrice all matt, ma dla mnie idealny kolor jako jedyny, i trzyma sie od rana do nocy. Lubie tez drogeryjne pomadki, dotad zadna wysokopolkowa nie zrobila na mnie lepszego wrazenia niz te drogeryjne, moze procz Givenchy z ostatniego brokuła .
A moj podklad z UD naked polecial w świat. Dla mnie to był drugi revlon cs, nawet podobnie pachniały. Lekkości w nim nie widziałam.

Witam się w południe
W poniedziałek kolejna rozmowa o pracę. Oby byla lepsza niż ostatnia
Antymionka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości