Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-03-04, 10:16   #2941
goldfish
Raczkowanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Glam Kitty powodzenia nowej pracy

Aniyam dziękuję
goldfish jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:16   #2942
love1234
Born to shop

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Memy z kaktusem i podkreśleniem warg boskie. Poplakalam się prawie.

Z chęcią bym coś przygarnela, ale odwyk to odwyk.

Aniyam powodzenia z odnową sypialni, u mnie remont jak krew z nosa.
love1234 jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:16   #2943
Aabelia
Zakorzenienie

Też potrzebuję. Nie zacytowało się. VIPów potrzebuję.

Les Beiges przeszedł na mnie testy pomyślnie, i bardzo chcę. Bardzo dobry dla sucholców.

Przy okazji, od jakiegoś czasu zaczęłam używać kredki

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-brwi/P1735008

i też jestem zadowolona. Wydaje mi się, że jakoś tak na bardziej wypoczętą wyglądam.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-03-04 o 10:17
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-03-04, 10:17   #2944
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To jest taka zwykła wykręcana konturówka do oczu, a szczególnie lubię wersję diamentową, czarna z mini drobinkami Black Ice, a druga niebieska z drobinkami Twilight Sparkle.
Te diamentowe też lubię
Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Hej jestem dwa dni do tyłu, brakowało mi Was, ale dziś postaram się być na bieżąco
Powiem Wam, że byłam wczoraj z tż na wstępie do nurkowania- dużo teorii, sprzęt, butla, ćw pod wodą… I kurczę, rozczarowałam się, bo nie dość że za dużo teorii chcieli przekazać i człowiek się gubił w części praktycznej, grupa była za duża i było ciasno, no i miałam ogólnie źle dobrany sprzęt- przeciekająca maska, złe obciążenie. Na koniec zmarzłam i jeszcze zgubiłam czepek. Jestem antysportowa- nie ma co się pchać na głębiny, zostanę przy snurkowaniu

Potem wrzucę Wam skany zniżek z joya na najbliższy weekend, chyba że ktoś już to zrobił?
Ja bym chciała ponurkować, ale na razie się nie zanosi Nie zniechęcaj się

Nie było, wrzucaj
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja daję szansę drogeryjnej kolorowce aczkolwiek z różnym skutkiem
, lubię tanie korektory, podkłady niektóre formuła są ok ale kolory średnie, cienie 4 z bourjois, rozświetlacze lovely, limitki Catrice, bronzery kobo, cienie mystik, kredki Golden Rose itd jedynie pomadki mi kompletnie drogeryjne nie pasują :Ehem:

W D ogólnie z próbkami ciężko :Ehem:
Ja też kupuję często drogeryjne kosmetyki - kredki do oczu, konturówki, błyszczyki, srebrny rozświetlacz z Lovely jest ekstra Za to podkładu nie umiem znaleźć Szminki wolę Macowe, chociaż ostatnio Givenchy i Guerlain kusi - nie mogę się zdecydować którą capnąć

Wczoraj babeczka w S. mówiła mi, że czarna sukienkowa Guerlain nie zmienia koloru (w sensie nie dostosowuje się do koloru ust jak ta z Givenchy), ale nie wiem na ile to prawda hmm... Wolałabym, żeby został taki, jaki jest.
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ja też kocham maj

Urodzinki mam wtedy
I może na wakacje pojadę
Ja też majowa
Cytat:
A właśnie nie żelowe Żelowych akurat nie lubię Wolę te zwykłe wykręcane.
Żelowe też są ok dla mnie ale mało teraz ciekawych kolorów.
neath jest teraz online  
Stary 2016-03-04, 10:18   #2945
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Macintosh, mam podobnie, czuć już wtedy powiem wiosny i czekającego w kolejce lata, od razu jest więcej energii i zycie wydaje sie piękniejsze.
Tak !

Cytat:
Siedzę w domu z dwulatkiem, któremu wyrzynają się ząbki. Momentami mam już ochotę strzelić sobie w łeb Wiem, że on cierpi, staram się jak mogę, ale momentami już mi się chce wyć, bo taki jest marudny
Biedny maluch Kurde, przygnębiające, że cierpimy od najmłodszych lat.
Tobie też współczuję, ciężko wytrzymać cierpienie dziecka, a jeszcze dochodzi zmęczenie...
Macintosh jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:20   #2946
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Cytat:
To jest taka zwykła wykręcana konturówka do oczu, a szczególnie lubię wersję diamentową, czarna z mini drobinkami Black Ice, a druga niebieska z drobinkami Twilight Sparkle.

Też je mam Ostatnio co prawda nie używam, bo nie używam kredek oprócz jasnej na linię wodną, ale te polecam Trwałe i można kupić za grosze.
Z drogeryjnych lubię podkład i korektor Loreal True Match, muszę wypróbować nową wersję

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:21   #2947
amyz
Chanel Lady

dobra zgubiłam się w wątku znowu zapamiętałam tylko oklapłego kaktusa Korinki
Aniyam cos mi nie odpisuje ten Eisenberg wysłałam im 3 kody i chyba wymiękli

EDIT: Cud - napisalam to i przyszedł mail :d moje eisenbergi sa ważne do lipca, grudnia i listopada 2017

oto jakie miałam kody:
- Soin Anti Stress -code F344YVA : the expire date will be on December 2017.
- Serum Hydratant Lissant - code F157YWA : the expire date will be on June 2017.
- Masque Hydratation Totale - code F325YFA : the expire date will be on November 2017.

ma ktoś Enigmę żeby złamać te kody teraz?

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-03-04 o 10:24
amyz jest teraz online  
Stary 2016-03-04, 10:21   #2948
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No własnie jest mega, ale faktycznie w takim razie kiepsko z wydajnością. Ja swoją na jakiś czas schowałam i nie była w użytku, teraz przeniosłam kosmetyki w inne miejsce i znów używam, ale szkoda by było jakby się za chwilę skończyła
O, nie wiedziałam, że jest tu więcej fanek tej bazy.

Problem jest w opakowaniu. Mam wrażenie, że dużo produktu zostaje w środku, a za cholerę nie idzie go stamtąd wypompować jak zejdzie poniżej jakiegoś poziomu zużycia. A rozkręcić tego też się nie da.
Irytujące
Macintosh jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:23   #2949
Wonder Woman
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Tak !

Biedny maluch Kurde, przygnębiające, że cierpimy od najmłodszych lat.
Tobie też współczuję, ciężko wytrzymać cierpienie dziecka, a jeszcze dochodzi zmęczenie...
No nic, trza spiąć poślady, uzbroić się w tonę cierpliwości, coco jambo i do przodu. Kurczę, naprawdę czasem pomaga zwykle wygadanie się. Chociaż troche
Stary 2016-03-04, 10:24   #2950
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zapraszam na warsztaty, tylko ostrzegam potem będziesz postrzegana jako jędza, ale załatwisz wszystko

Zaraz link pójdzie

Spróbuj tutaj niby jest
http://checkcosmetic.net/
Dobra to ja jestem nierozgarnieta szukałam loreal nie l'oreal i nie dziw że nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Te diamentowe też lubię

Ja bym chciała ponurkować, ale na razie się nie zanosi Nie zniechęcaj się

Nie było, wrzucaj

Ja też kupuję często drogeryjne kosmetyki - kredki do oczu, konturówki, błyszczyki, srebrny rozświetlacz z Lovely jest ekstra Za to podkładu nie umiem znaleźć Szminki wolę Macowe, chociaż ostatnio Givenchy i Guerlain kusi - nie mogę się zdecydować którą capnąć

Wczoraj babeczka w S. mówiła mi, że czarna sukienkowa Guerlain nie zmienia koloru (w sensie nie dostosowuje się do koloru ust jak ta z Givenchy), ale nie wiem na ile to prawda hmm... Wolałabym, żeby został taki, jaki jest.

Ja też majowa

Żelowe też są ok dla mnie ale mało teraz ciekawych kolorów.
No właśnie ja mam przez kolor problem ze znalezieniem podkładu a jak kolor ok to podkład do
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:25   #2951
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Macintosh, mam podobnie, czuć już wtedy powiem wiosny i czekającego w kolejce lata, od razu jest więcej energii i zycie wydaje sie piękniejsze.

Neath - no na komplet bielizny to ja też bym się zdecydowanie nie obraziła

Siedzę w domu z dwulatkiem, któremu wyrzynają się ząbki. Momentami mam już ochotę strzelić sobie w łeb Wiem, że on cierpi, staram się jak mogę, ale momentami już mi się chce wyć, bo taki jest marudny
Jestem zadowolona

Jakiś dziwny mam ten kod z TF: 075D/1 Nie umiem go odczytać.
neath jest teraz online  
Stary 2016-03-04, 10:26   #2952
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Neath - no na komplet bielizny to ja też bym się zdecydowanie nie obraziła

Współczuję i Tobie i Maluszkowi

Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
Glam Kitty powodzenia nowej pracy

Aniyam dziękuję

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Memy z kaktusem i podkreśleniem warg boskie. Poplakalam się prawie.

Z chęcią bym coś przygarnela, ale odwyk to odwyk.

Aniyam powodzenia z odnową sypialni, u mnie remont jak krew z nosa.
U mnie ma wpaść 3 dwudziestoparolatków i ma im to zająć najwyżej 2 dni Będę ich pilnować sama w domu

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Les Beiges przeszedł na mnie testy pomyślnie, i bardzo chcę. Bardzo dobry dla sucholców.

i też jestem zadowolona. Wydaje mi się, że jakoś tak na bardziej wypoczętą wyglądam.
Niestety to prawda

aniyam jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:26   #2953
neath
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie ja mam przez kolor problem ze znalezieniem podkładu a jak kolor ok to podkład do
neath jest teraz online  
Stary 2016-03-04, 10:26   #2954
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Nurkowanie
Nie zrażaj się, ewidentnie to były blędy prowadzących zajęcia, ale czy jest sens całkowicie rezygnować? Może jest jakieś inne miejsce gdzie możecie pójść?
Cytat:
Chcecie robić uprawnienia?

Na razie nie rezygnuję całkowicie, sprawa jest za świeża- muszę pomyśleć czy naprawdę mnie to interesuje, choćby na tyle, aby inwestować kasę i robić kurs. Miejsce było ok, tylko sam instruktor przyznał, że za dużo osób wzieli na te zajęcia- najlepiej to 2, góra 4, a było 6. Szkoda mi tż, bo jego to strasznie kręci, chciał robić w przyszłości kurs razem, aby nurkować w parze, a ja już nie jestem taka pewna. Jak słuchałam instruktora po zajęciach, jak wyglądają ostatnie zajęcia- wyjazdowe, gdzie przez weekend jest kilka zejść pod wodę (jeziora, itp), w tym takie zaliczeniowe, aby zdobyć uprawnienia, to tylko myślałam po co mi to...

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2016-03-04 o 10:29
Aleksa_888 jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:26   #2955
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
No wiesz, skoro klikałam na opcję 'próbka niespodzianka', to myślałam naiwnie, że dadzą coś lepszego niż zapachy. Za zakupy do kwoty przekraczającej pół tysiaka. Tym bardziej, że czasem dziewczyny piszą, że dostają fajne mini jako niespodzianki - nic takiego mi się nie zdarzyło, zawsze próbka niespodzianka trafia mi się w postaci raczej byle czego
Dobra, nie narzekam już.
Zawsze mogłaś dostać mini pumeks

A tak na poważnie, to jeśli chce się załapać na gratisy to trzeba się wykazać cierpliwością i sokolim okiem. Niestety.

Ja miałam chęć na La Vie Est Belle, swoje wyczekałam (rzecz do mnie niepodobna, do dziś nie dowierzam ) wpisałam 4 kody i trafiłam to co w załączniku. Flakon 50 ml EDP, balsam perfumowany do kompletu, kosmetyczka Lancome, 3 mini tusze Lancome (każdy inny), mini LVEB, mini serum Genifique, 50 ml balsam Eris, 100 ml micel Clochee i 3 próbki perfum (LVEB po raz kolejny, Miss Dior i jakiś Hilfiger).

To jeszcze z rabatem 10%.

Także odrobinkę-ciutkę będę tego D. bronić. Raz na ruski rok zdarzy im się wrzucić sensowny prezent dedykowany, gadżet za przekroczenie progu.
Cytat:

Na All nie sprzedaję, bo mam na to za słabe nerwy.
Pielęgnacji Lancome nie uznaję
Doskonale Cię rozumiem Dla mnie też pielęgnacja Lancome nie istnieje.
Ale np. koleżanka ucieszyła się jak gwizdek z tego kremiku. Mogłam jej dać na urodziny (a nie bez okazji) i być do przodu z oszczędzeniem jakiejś tam kaski na prezent.
Ale tym razem cierpliwość zawiodła
Tym niemniej mam specjalny kartonik (nawet 2, ale w marcu się opróżnią ) na przyszłe prezenty. Jakieś gratisy z kodów - kremy, perfumy YR itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg la vie douglas.jpg (125,2 KB, 46 załadowań)

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:30   #2956
love1234
Born to shop

Cytat:
No nic, trza spiąć poślady, uzbroić się w tonę cierpliwości, coco jambo i do przodu. Kurczę, naprawdę czasem pomaga zwykle wygadanie się. Chociaż troche
To jest właśnie słaby punkt macierzyństwa, ale najważniejsze ze to przejściowe, będzie dobrze. Trzymaj się, a dziecku życzę łagodnego przejścia.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Współczuję i Tobie i Maluszkowi

U mnie ma wpaść 3 dwudziestoparolatków i ma im to zająć najwyżej 2 dni Będę ich pilnować sama w domu

Niestety to prawda
To u Ciebie rewelka. U mnie głównie stare dziady i dodatkowo samowola. Mój mąż po pracy tylko doglada prac
love1234 jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:30   #2957
goldfish
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dostałam go od koleżanki, teraz trochę opadł- ale wg teori kolegi - nie chodzę w kieckach i nie staje ale walczy
Idzie wiosna i coś chyba kojarzę, że pisałaś, że nie możesz się doczekać założenia melissek i sukienek więc może się "wyprostuje"
goldfish jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:31   #2958
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobra zgubiłam się w wątku znowu zapamiętałam tylko oklapłego kaktusa Korinki
Aniyam cos mi nie odpisuje ten Eisenberg wysłałam im 3 kody i chyba wymiękli

EDIT: Cud - napisalam to i przyszedł mail :d moje eisenbergi sa ważne do lipca, grudnia i listopada 2017

oto jakie miałam kody:
- Soin Anti Stress -code F344YVA : the expire date will be on December 2017.
- Serum Hydratant Lissant - code F157YWA : the expire date will be on June 2017.
- Masque Hydratation Totale - code F325YFA : the expire date will be on November 2017.

ma ktoś Enigmę żeby złamać te kody teraz?
co nieco rozkodowałam, liczby to są dni roku , Y t może być year , A pasuje do 2017 ale nie wiem czemu akurat tylko co oznaczają te litery W, V i F W sumie najlepiej brać z literami Y i ostatnie A bo to wychodzi 2017

Cytat:
Dobra to ja jestem nierozgarnieta szukałam loreal nie l'oreal i nie dziw że nie znalazłam

aniyam jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:31   #2959
Wonder Woman
Zadomowienie

Dziekuje Dziołszki za miłe słowa pocieszenia
Stary 2016-03-04, 10:32   #2960
goldfish
Raczkowanie

[QUOTE=cosmetix;56782231]Dodam że taki badge na FW to koszt >200zł. Namierzyła mnie i chciała najwyraźniej eksploatować.

Cosmetix czasem jak czytam Twoje posty to przykro mi się robi, że jakoś tak nie masz szczęścia do ludzi
goldfish jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:32   #2961
amyz
Chanel Lady

Cytat:
co nieco rozkodowałam, liczby to są dni roku , Y t może być year , A pasuje do 2017 ale nie wiem czemu akurat tylko co oznaczają te litery W, V i F W sumie najlepiej brać z literami Y i ostatnie A bo to wychodzi 2017

coś tam już wiemy
amyz jest teraz online  
Stary 2016-03-04, 10:33   #2962
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zawsze mogłaś dostać mini pumeks

A tak na poważnie, to jeśli chce się załapać na gratisy to trzeba się wykazać cierpliwością i sokolim okiem. Niestety.

Ja miałam chęć na La Vie Est Belle, swoje wyczekałam (rzecz do mnie niepodobna, do dziś nie dowierzam ) wpisałam 4 kody i trafiłam to co w załączniku. Flakon 50 ml EDP, balsam perfumowany do kompletu, kosmetyczka Lancome, 3 mini tusze Lancome (każdy inny), mini LVEB, mini serum Genifique, 50 ml balsam Eris, 100 ml micel Clochee i 3 próbki perfum (LVEB po raz kolejny, Miss Dior i jakiś Hilfiger).

To jeszcze z rabatem 10%.

Także odrobinkę-ciutkę będę tego D. bronić. Raz na ruski rok zdarzy im się wrzucić sensowny prezent dedykowany, gadżet za przekroczenie progu.
Doskonale Cię rozumiem Dla mnie też pielęgnacja Lancome nie istnieje.
Ale np. koleżanka ucieszyła się jak gwizdek z tego kremiku. Mogłam jej dać na urodziny (a nie bez okazji) i być do przodu z oszczędzeniem jakiejś tam kaski na prezent.
Ale tym razem cierpliwość zawiodła
Tym niemniej mam specjalny kartonik (nawet 2, ale w marcu się opróżnią ) na przyszłe prezenty. Jakieś gratisy z kodów - kremy, perfumy YR itd.
No no, zamówienie zacne 👏
love1234 jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:33   #2963
Wonder Woman
Zadomowienie

Aniyam, jakby było WTF, to by było wiadomo, ale W V F ??
Stary 2016-03-04, 10:33   #2964
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Raz na ruski rok zdarzy im się wrzucić sensowny prezent dedykowany, gadżet za przekroczenie progu.
Nie przeczę.
Mogłam się wstrzymać z zakupami i wypatrywać lepszej okazji, ale ileż można czekać

Niezłe łowy w załączniku
Macintosh jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:34   #2965
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To jest właśnie słaby punkt macierzyństwa, ale najważniejsze ze to przejściowe, będzie dobrze. Trzymaj się, a dziecku życzę łagodnego przejścia.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

To u Ciebie rewelka. U mnie głównie stare dziady i dodatkowo samowola. Mój mąż po pracy tylko doglada prac
Może Never do mnie wpadnie, doglądać prac

aniyam jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:36   #2966
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
No pewnie
Macintosh jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:37   #2967
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

To jest bardzo zła wiadomość
Mam próbkę ale nie mogę odkręcić słoiczka

Cytat:

Ja mam to samo, nic nie chce pasować
Stary 2016-03-04, 10:38   #2968
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
coś tam już wiemy
Oczywiście instrukcji nie napisali jak rozkodować? Po co lepiej im tyłek zawracać

Cytat:
Aniyam, jakby było WTF, to by było wiadomo, ale W V F ??
To samo sobie pomyślałam, że brakuje mi T

Enżi
niezłe zakupy

aniyam jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:38   #2969
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Może kręcisz nie tą częścią niż trzeba? Ja tak miałam na początku i już chciałam tym rzucić. Ja kręciłam koreczkiem od gąbeczki, a to się kręci ta beżowa część
O ja pierdzielę, ale jaja...
Ty wiesz, że mi chyba wybrakowany przysłali? Ja w ogóle nie mam tej gąbeczki na dole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smashbox.jpg (49,5 KB, 24 załadowań)

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-03-04, 10:38   #2970
love1234
Born to shop

Cytat:
Może Never do mnie wpadnie, doglądać prac
Hahahaha
No nie wiem, nie będziesz mieć ani ekipy ani Never.
love1234 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości