Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-30, 10:02   #1
*karolka*
Raczkowanie

Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

mam problem bo nie wiem w jakich kolorach ubran jest mi dobrze. np gdy ktos ma ciemne wlosy oczy i cere (to jest chyba zima) to slicznie mu w ubraniach czarnych z dodatnkiem czerwieni lub rozu, np czarny golf i spodnie a na to jasna rozowa kurteczka albo czerwona. rudym wlosom i zielonym oczom slicznie w zieleni, blondynkom jasnym w rózu itd. a ja mam problem bo mam w zime jasna cere niebieskie oczy i popielaty blond wlosy,a w lato cere raczej ciemna. Wiem ze "lato"ktorym podobno jestem powinno nosic kolory przygaszone ale jakie te kolory? Pomozcie mi jakies dobrac. W jakich jest ladnie Pani Lato?
*karolka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 10:37   #2
kass
Raczkowanie

GG do kass
Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

Witaj!
Sama jestem lato o podobnej urodzie, więc może choc trochę Ci pomogę. Ja sama często stawiam na łagodne szarości, grafity, czarny podobno zbyt postarza lata, więc z nim z daleka od twarzy. Te moje bazowe kolorki "rozbijam" bladziutkim chłodnym różem,lila, ciemną, niemal bordową(dosyć intensywną) czerwienią lub delikatnym błękitem. Ostatnim odkryciem jest bladziutka, cytrynowa żółć, która w postaci szala świetnie ożywia całość. Latem za to stawiaj na kolor mięty i kremową biel i właśnie błękit i róż. Całorocznym kolorkiem jest niezawodny indygo - ciemny dżins. Jeśli cos jeszcze mi się przypomni, to dopiszę. Póki co mam nadzieję, że na coś Ci się przydałam.
Pozdrawiam
kass jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 10:49   #3
Rossi
Zadomowienie

GG do Rossi

Ja się na tym nie znam ale właśnie czytałam w "Przyjaciółce" że hitem sezonu jest FIOLETOWY i co najważniejsze pasuje do każdego typu urody
Stary 2004-11-02, 06:13   #4
*karolka*
Raczkowanie

a moze jeszcze ktos jakies zaproponuje? prosze prosze prosze...
*karolka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 10:09   #5
Sam
Zadomowienie

Witaj

Kobieta-lato doskonale się prezentuje w strojach o spokojnych barwach. Pasują do niej odcienie lekko rozmyte, złamane podobnie jak wypalony słońcem letni pejzaż.
Kobieta o letnim typie urody w oprawie takich pastelowych kolorów jest niezwykle atrakcyjna
Pani lato nie powinna nosić kolorów jaskrawych, w ich otoczeniu karnacja lata wygląda sino. Pani lato powinna unikać czerni. Lato jest chłodną, kolorystycznie, porą roku i powinna zrezygnować zatem z wszelkich złocistych odcieni: łososiowego, pomarańczowego, brzoskwiniowego, rudego. Jeśli lato zakłada strój w kolorze czerwonym, ma to być raczej czerwień zbliżona do arbuza niż pomidora.
Najpiękniejsze kolory lata, najbardziej zdobiące, to opisane na początku błękit i jasny lila, złamana biel, kamienisty beż, chłodne zieleń i czerwień, beż i brąz, aż do odcienia gorzkiej czekolady. Czernią lata jest zgaszony granat. Beże wyglądają trochę smutno, należy je zatem ożywić. Może to być szalik, apaszka albo malutka chusteczka w kieszonce żakietu. Znakomicie wyglądają dwie chusteczki w różnych odcieniach np.: cyklamenu, cytrynowego lub turkusowego. Warto podkreślić, że turkus jest stworzony dla lata. Kolory lata powinny być jak ono - delikatne. Wszystkie jakby rozbielone mlekiem albo lekko przyprószone fioletem bądź różem.

pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 10:25   #6
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

hmmm,podepne się pod te pytanie, jeśli ktoś jest połączeniem lata i zimy, to jakie kolory ma nosić?? Ja dla przykładu jestem lato, które ma czarne brwi i rzęsy - więc oprawę typową dla zimy. W takim razie czy nosić ubrania o mocno nasyconej barwie czy nie?

Pozdrawiam

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 23:52   #7
martuska87
martuska877

Dot.: Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

to jakie mi pasuja jestem latem kolory?
martuska87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości