:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-30, 19:57   #1
miodojadek
Przyczajenie

:)

Mam 20 lat,i strasznie młodo wygladam,ludzie mowie ze na 16 lat wygladam,i sadze ze to prawdaco moge zrobic by wygladac troche starzej(jezeli to moge tak okreslic)jak sie malowac?A i mam mocno osadzone oczka,pozdrawiam!
miodojadek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 20:03   #2
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978
Re: :)

Miodojadku ja osobiscie uwazam, ze to nie jest zaden problem!! Ja mam podobna sytuacje-nie wygladam na 26. Wiesz raczej kazda chce wygladac mlodziej . Nie zalaczylas fotki. Wiec trudno cos doraczic .
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 22:09   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Mam podobny problem
W czerwcu skończyłam 28 lat ,jakiś miesiąc później poszłam na dyskotekę i (wyobraźcie sobie)bramkarze nie chcieli uwierzyć ,że jestem pełnoletnia
Musiałam wracać do domu po dowód.Przypuszczam,że za kilka lat,jak będę po trzydziestce ,będę z tego bardziej zadowolona

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 22:35   #4
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Agabil ty masz 28 lat????????????????????? No to moje gratulacje!!!
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 22:42   #5
miodojadek
Przyczajenie

ja to sie czesto spotykam z brakiem szacunku,bo po co miec szacunek do malolaty((,gryyyy!!,a ja taka duza juz jestem)),pozdrawiam
Stary 2004-10-30, 22:42   #6
miodojadek
Przyczajenie

ja to sie czesto spotykam z brakiem szacunku,bo po co miec szacunek do malolaty((,gryyyy!!,a ja taka duza juz jestem przeciez)),pozdrawiam
Stary 2004-10-30, 22:55   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

brak szacunku cos o tym wiem...często zaczepiają mnie jacyś gówniarze...ekspedientki w sklepach mówią do mnie na "Ty"...Może to drobiazgi,ale denerwujące...

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 10:08   #8
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

hej Dziewuszki hehehe, ja tez mam 20 latek, tak jak miodojadek, ale jestem bardzo malutka ( mam 1,5m ) i tez wygladam bardzo mlodziutko, tak na 17 latek Ale mi to w sumie nie przeszkadza, bo nie spotkalam sie z tym, zeby ekspedientki mowily do mnie "na Ty" (pewnie dlatego, ze w moim miescie tak sie podchodzi do klienta, nawet nastoletniego). co do zaczepek gowniarzy to juz gorzej, bo strasznie tego nie lubie, ale mam dosc ciety jezyczek, wiec sobie radze. tak wiec w sumie to jestem dumna, ze tak mlodo wygladam i sadze, ze za pare lat bede jeszcze bardziej zadowolona z tego faktu i sadze, ze nie jest to raczej powod do zmartwien.
a co do Twojego pytania. miodojadku, to zauwazylam np, ze jak pomaluje mocniej oczy, to wygladam troche stazej. ogolnie pelny makijaz, tylko nie taki delikatny, ale bardziej wyrazisty triche postarza. ale trzeba uwazac, zeby nie przesadzic!!! bo dziewczyny mlode lub wygladajace na bardzo mlode czasem wygladaja w takim mocnym makijazu niekorzystnie, jak tzw. "stara maluska" takwiec moim zdaniem kolorki wyraziste, mocniejsze,ale z umiarem.
pozdrawiam
Rhiannon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 12:43   #9
kasssandra
Raczkowanie

HeHe ja tez jestem młoda wyglądemmam 21 a daja mi 17 i to w najlepszym wypadku.Generalnie mi to nie przeszkadza..no chyba że mam załatwic jakąś ważną sprawe np na poczcie, w banku,urzedzie.Panie patrza na mnie wtedy podejrzliwie,dlatego dla świętego spokoju zawsze mam przy sobie dowód.A z tym brakiem szacunku to spotykam sie bardzo często w sklepach czy w przychodni.Co do wyglądu to ja tez zauważyłam że mocniej podkreslone oko np czarną kredką dodaje latek.W moim przypadku sprawdzają się też wyraziste kolory szminek,najlepiej matowe.Wazne by jednak makijaż nie był krzyczący.Odradzam stosowanie ciemniejszych od naturalnej karnacji podkładów.A najważniejsze to się nie przejmować...tak czy owak bedziemy dłużej młode i piekne prawda.A inni niech sobie myślą co chcą.
kasssandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 12:43   #10
kasssandra
Raczkowanie

HeHe ja tez jestem młoda wyglądemmam 21 a daja mi 17 i to w najlepszym wypadku.Generalnie mi to nie przeszkadza..no chyba że mam załatwic jakąś ważną sprawe np na poczcie, w banku,urzedzie.Panie patrza na mnie wtedy podejrzliwie,dlatego dla świętego spokoju zawsze mam przy sobie dowód.A z tym brakiem szacunku to spotykam sie bardzo często w sklepach czy w przychodni.Co do wyglądu to ja tez zauważyłam że mocniej podkreslone oko np czarną kredką dodaje latek.W moim przypadku sprawdzają się też wyraziste kolory szminek,najlepiej matowe.Wazne by jednak makijaż nie był krzyczący.Odradzam stosowanie ciemniejszych od naturalnej karnacji podkładów.A najważniejsze to się nie przejmować...tak czy owak bedziemy dłużej młode i piekne prawda.A inni niech sobie myślą co chcą.
kasssandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 20:05   #11
201608040942
Konto usunięte

no wlasnie ja tez 28 lat ale jakos ostatnio juz jest ok. Chodz jeszcze rok temu na spacerze z psem jedna babcia dala mi 19 lat a inna 17 i zdziwione ze ja mezatka hihihihi. A jak dowiedzialy sie ze ja z PL to juz zachwyt byl pod niebiosa bo polki takie ladne i tak dlugo wygladaja mlodo.
No, ale wspomnienia z PL to nie mam najlepszych. Zawsze wkorzalo mnie ze mowiono do mnie na ty ale nie tak normalnie tylko z pogarda. Jesli trzeba bylo zalatwic cos w urzedzie miasta to wychodzilam z biura jak skopany pies tak mnie traktowano i to samo w ZUS-ie. Jak troche sie unioslam i takim samym tonem odpowiedzialam pani ktora sie mna zajmowala to juz wogole psychiczne kopniaki byly podwujne. Jak ja tego nie znosilam. Teraz jestem dumna ze wygladam tak mlodo, tutaj na obczyznie inaczej sie traktuje ludzi. Tutaj kazdy jest dla mnie mily, nawet panie w drogich sklepach jesli patrze na Chanel, Dior czy inna droga firme nie traktuja mnie jak glupiej nastolatki , nawet jak niczego nie kupie
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 02:51   #12
MarceLa
Raczkowanie

GG do MarceLa

w sumie podzielam wasze poglady, moja mlodsza 3 lata siostra wyglada na starsza 3 lata choc nie jest tak najgorzej ze mna w urzedach,sklepach mowia mi nawet na pani, Moni zauwazyla pewna rzecz ktora mnie osobiscie drazni, chodzi o stosunek pan i ochrony w tzw "drogich sklepach" takie lekcewazenie, patrzenie sie jakby sie chcialo cos ukrasc, chodzenie i wodzenie wzrokiem za klientem, raz mi sie to zdarzylo i totalnie mnie odstraszylo, teraz staram sie tego nie zauwazac, bo to najlepszy sposob zeby sie czuc bardziej komfortowo podczas zakupow w miejscu z takim personelem. Bedac we Francji nie zauwazylam tego typu zachowan, panie sa mile, same wychodza z usmiechem do klienta, od razu czlowiek pozytywnie nastawiony.

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości