ubrania dla nastoletniej - no właśnie - zimy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-31, 20:15   #1
Peggy_
Raczkowanie

ubrania dla nastoletniej - no właśnie - zimy?

Witam
Próbowałam się dzisiaj dopasować do któregoś z typów kolorystycznych i wydaje mi się, że jestem zimą, typem południowym. Mam bardzo ciemne, wręcz czarne oczy (trudno dostrzec źrenice, trzeba stanąć bardzo blisko ). Moje włosy
są brązowe ze złocistym połyskiem, latem wyglądają jakby były pprzetykane złotymi nitkami, a zimą za to rudzieją (w ogóle zawsze miałam tendencję do jakiejś takiej rudości koloru - jak byłam jeszcze malutka, to mój brat w czasiej jakiegoś spaceru przestraszony stwierdził "mamo ona jest ruda!" :P ). skórę mam żółtawą, szybko się opalam na złoto, nie mam problemu z oparzeniami słonecznymi. Usta mają średnio intensywny kolor, raczej niezbyt wyrazisty. Wydaje mi się, że dobrze wyglądam w czerni i bieli, w ubraniach galowych. Zimy podobno dobrze wyglądają też w szarościach, ale ja w szarym mundurku harcerskim wyglądam okropnie
No i nie iwem w końcu, czy jestem tą zimą czy nie, bo ma coraz więcej wątpliwości... a jeśli jestem nią, to proszę o jakieś modne propzycje ubrań dla nastolatki, bo czerń i biel nie dają zbyt dużych możliwości wyglądania "młodzieżowo"
Prosze o pomoc, pozdrawiam i całusy
Peggy_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 16:09   #2
Peggy_
Raczkowanie

Re: ubrania dla nastoletniej - no właśnie - zimy?

up
Peggy_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości