Fryzurki z cieniutkich w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-12-11, 22:07   #1
AgniesiaS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116
Unhappy

Fryzurki z cieniutkich w這s闚

Macie mo瞠 jakie zdj璚ia fryzur z bardzo cienkich i rzadkich w堯s闚??? Jestem ju kompletnie za豉mana. Nie mam poj璚ia jak sprawi zeby moje w這sy by造 grubsze Pr鏏owa豉m ju prawie wszystkiego! A moich w這s闚 prawie nie ma((
AgniesiaS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 10:33   #2
magrest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 607
GG do magrest
Dot.: Fryzurki z cieniutkich w這s闚

Up
magrest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 15:12   #3
Justynusienka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 467

Jak dla mnie supcio jest szampon Pantene Pro-v Grube i Mocne
Justynusienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 15:18   #4
sweet_mystery
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Pantene Pro-v Grube i Mocne ?? hmmm w jakiej cenie??? moze sie skusze bo akurat konczy mi sie szampon a ja tez mam cieniutkie piorka ;( a na dodatek nie za duzo!! moze ktoras z Wiza瘸nek powie cos wiecej na temat tego szamponu??? jakie efekty i w ogole??
sweet_mystery jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 15:47   #5
magrest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 607
GG do magrest

Te jestem ciekawa tej nowej serii Pantene, ale o tym jest osobny w徠ek.
Tutaj Agniesia prosi豉 o zdj璚ia fryzur z cienkich w這s闚. Ja do陰czam si do pro軸y, bo sama te mam takie w這sy niestety
magrest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 16:21   #6
Scarabae
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ech, mam ten sam problem z wlosami Do tego jeszcze strasznie wypadaja od jakiegos czasu I tez nie bardzo wiem jakie fryzury dobierac, skrocilam wlosy, zeby nie byly ciezkie i przyklapniete. A kiedys mialam takie grube 豉dne wlosy ;(
Scarabae jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 17:11   #7
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Agniesia - ja te mam cienkie w這ski, ale od kiedy je mocno wycieniowa豉m, to ju nie s takie przylizane uwierz mi, dobry fryzjer zdzia豉 cuda z pocz徠ku by豉m za豉mana tym, 瞠 ka盥y w這s ma na mojej g這wie po 軼i璚iu inn d逝go嗆 - niekt鏎e by造 du穎 kr鏒sze ni chcia豉m mie... no ale fryzjerka wiedzia豉 chyba co robi
Teraz wystarczy, 瞠 codziennie wieczorem umyj w這sy (polecam Ci szampony Timotei szczeg鏊nie do w這s闚 br您owych je郵i takie masz i Herbal Essences do ciekich w這s闚). Zwykle rano w這sy wygl康aj ju 豉dnie bez modelowania. A jak s jednak troch przyklepane, to przy sk鏎ze g這wy karbuj je, a potem rozczesuj , tak 瞠 efektu karbowania nie wida, a w這ski s puszyste i 豉dnie odstaj od sk鏎y . efekt trzyma si ca造 dzie, chodzia lakier闚, 瞠li i tych wszystkich kosmetyk闚 u篡wam ostatnio raczej po to, 瞠by 'przyliza' w這sy ni 瞠by je napuszy, serio a w這ski mam cieniutkie...
dlatego radz Ci - pocieniuj je jako fajnie to du穎 daje

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 19:14   #8
sweet_mystery
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

lorinka to tez zalezy od tego czy wlosy sa cienkie i duzo ich czy cienkie i rzadkie slyszalam ze mocne cieniowanie na calej dlugosci nie nadaje sie do wlosow cienkich i rzadkich poniewaz przynosi odwrotny skutek: wlosow wydaje sie byc jeszcze mniej . Sama mam cienkie i rzadkie wlosy i zakladalam tu kiedys watek o cieniowaniu i ktoras z wizazanek mi tak napisala a wlasnie chcialam mocno pocieniowac wlosy i nie wiem co teraz robic....
sweet_mystery jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 19:31   #9
Nelllcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194

Cytat:
Napisane przez lorinka
A jak s jednak troch przyklepane, to przy sk鏎ze g這wy karbuj je, a potem rozczesuj , tak 瞠 efektu karbowania nie wida, a w這ski s puszyste i 豉dnie odstaj od sk鏎y .
Lorinko, a jaka masz karbownice, bo ja chce kupic, tylko ze wiekszosc ich jest z prostownica 2 in 1, a ja chce sama karbowniczke bo prostownice juz mam

Pozdrawiam,
Nelcia
Stary 2005-12-12, 19:53   #10
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
lorinka to tez zalezy od tego czy wlosy sa cienkie i duzo ich czy cienkie i rzadkie slyszalam ze mocne cieniowanie na calej dlugosci nie nadaje sie do wlosow cienkich i rzadkich poniewaz przynosi odwrotny skutek: wlosow wydaje sie byc jeszcze mniej . Sama mam cienkie i rzadkie wlosy i zakladalam tu kiedys watek o cieniowaniu i ktoras z wizazanek mi tak napisala a wlasnie chcialam mocno pocieniowac wlosy i nie wiem co teraz robic....
Sweet Mystery - te wiele razy tak s造sza豉m, ale postanowi豉m, 瞠 fryzjerka najlepiej oceni, czy cieniowanie si przyda czy nie chwil z ni rozmawia豉m i powiedzia豉, 瞠 cienkie w這sy r闚nej d逝go軼i opadaj pod w豉snym ci篹arem, a cieniowanie nadaje lekko軼i i dzi瘯i temu w這sy same si podnosz. Na mnie to dzia豉 . Ju zawsze b璠 mia豉 pocieniowane w這ski . Jak teraz patrz z perspektywy czasu na moje wcze郾iejsze fryzury, to rzeczywi軼ie z pocieniowanymi mia豉m mniej k這pot闚 zawsze.
Mystery - a jak masz d逝go嗆 w這s闚? Bo mo瞠 nie trzeba cieniowa w這s闚 na ca貫j d逝go軼i, ale tylko np. tak od po這wy, je郵i masz d逝gie i 瘸l Ci je zbyt du穎 skr鏂i W ka盥ym razie ja polecam cieniowanie, ale u dobrego fryzjera

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 20:17   #11
Mona Lisa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 837

Lorinka, mia豉 chyba szcz窷cie trafi na wyj徠kowo dobrego fryzjera! Zawsze zwracam uwag na w這sy kobiet i codziennie widz ca貫 mn鏀two ofiar cieniowania w這s闚... Nawet pi瘯ne i g瘰te w這sy potrafi zamieni si po takim "zabiegu" w sm皻nie zwisaj帷e pi鏎ka (tragiczny przyk豉d mojej bliskiej kole瘸nki - sorry, Aga, musia豉m to powiedzie!).
Wiele zdzia豉j tu zabiegi piel璕nacyjne, dobry, nadaj帷y obj皻o軼i szampon oraz suszenie w這s闚 "do g鏎y nogami" Pasemka r闚nie pomog zwi瘯szy optycznie ilo嗆 w這s闚 na g這wie - takie ma貫 oszustwo Ja jestem absolutn przeciwniczk cieniowania w這s闚.
Mona Lisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 20:22   #12
szponciak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

ja tez mam cienkie wlosy i niezbyt mam ich duzo,, mialam juz pare razy wycieniowane na 3 warstwy, i tak je zapuszczalam i kiedy siegnely mi do polowy lopatek koncowki byly straszne, wypadaly mi strasznie wlosy, teraz je scielam tak: wloski proste(jedna dlugosc), wycieniowane same konce, z przodu porobione pazurki, wlosy mniej mi wypadaja i mam ich jakby wiecej podobaja mi sie wycieniowane fryzurki i chcialabym jeszcze raz miec te 3 warstwy, ale mysle, ze taka fryzura dla mnie jest bardizej odpowiednia polecam taka
szponciak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 20:45   #13
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Sk康 ja znam ten problem Sama jestem w豉軼icielk cienkich i jak na z這嗆 rzadkich w這s闚 疾by tego by這 ma這, koszmarnie si przet逝szczaj i musze my je codziennie, 瞠by wygl康a造 zno郾ie. Czasami mam ich po prostu do嗆. Ch皻nie bym je 軼ie豉, ale w kr鏒kich wygl康am fatalnie. Dlatego ch皻nie si dowiem jak ca豉 sprawa cieniowania wygl康a naprawd
vretka jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.