Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-03-11, 16:56   #3691
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja wciąż walczę.
Wpadam w między czasie, żeby wyrzucić z siebie to, co mam do napisania, bo potem... to już bydzie po ptokach.

Ups...
...chyba zapomniałam.

Aaaa... nie! Coś mam.

1. Organique- ja składałam jedno zamówienie, opłaciłam przelewem 24. Po otrzymaniu maila o tym aby opłacić jeszcze raz, nie składałam nowego zamówienia, tak jak sugerowali, by zrobić, tylko opłaciłam to wcześniejsze. Przyszła jedna paczka.
Dziś spostrzegłam się, że gratisowe masełko ma w sobie pokaźną nutę zapachową mazideł Eveline, które mają ujędrnić uda, pośladki i brzuch. Takie lodowo, mentolowe orzeźwienie. O, to to, tak pachniało.

2. Na szanelową niespodziankę czekam już 3 tygodnie i... obawiam się, że będę tym przypadkiem, który wydał 4,20 na polecony otrzymując w zamian szczyptę pragnień i nadziei. Szanelowe sny.
No ale... poczekam jeszcze z 3 miesiące. Potem zapomnę.
Warto.
3. Trzej królowie Sefory: Krystiano, Alejandro i swojski Bartuś.
Ech..dorosłe chłopy. Mosty budować, drwa rąbać, kobiety na rękach nosić, nieba im przychylać, a nie grzać tyłki i słuchawkami rzucać. Może i chopy fajne są i niczemu niewinne, no ale...no właśnie- może.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Przychodzi facet do lekarza:
- Panie doktorze pomocy! Pękł mi worek!
- Mosznowy?
- Ni mom.
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-03-11, 16:58   #3692
tenebra
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja też nie ogarniam

Mikrodermabrazja, jakaś maska w placie i ultradźwięki + kwas hialuronowy
Uuu, fajnie, ful wypas A gdzie byłaś? Poleciłabyś to miejsce?
Ja sie zastanawiam nad mocniejszymi kwasami, ale sama nie wiem czy u mnie ma to sens, przydałby mi się ktoś kto naprawdę dobrze ogarnia bazę i mi coś doradzi dobrego dla mnie, a nie np. najdroższego z oferty

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, właśnie nic się nie działo Czekałam na pociąg Miałam bilet na 19:30, ale nie zdążyłam na ten i musiałam jechać 22:35
A...
Ja oczywiście już mam tak spaczony mózg, że mi myśli poszły od razu w jakieś "kosmetyczny event, bombowy wieczór, dlaczeog ja nic o tym nie wiem, ZT po drodze"

tenebra jest offline  
Stary 2016-03-11, 16:58   #3693
korinka3
Melissa Lejdi :)

Zakupy w Rossmannie dawno się już czaiłam na elektryczna szczoteczkę,a teraz była w promo za 69zl w przecenie z 110zl wzięłam jeszcze pastę blend a med i coś do szybszego wybielania za 19.99w przecenie z 40zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1457711785778.jpg (46,7 KB, 30 załadowań)
korinka3 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:04   #3694
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zakupy w Rossmannie dawno się już czaiłam na elektryczna szczoteczkę,a teraz była w promo za 69zl w przecenie z 110zl wzięłam jeszcze pastę blend a med i coś do szybszego wybielania za 19.99w przecenie z 40zł
Się własnie zastanawiam od wczoraj jak byłam w Rossmannie czy wziąć to wybielające coś...

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Moje 2 zamówienia z O
Fajna jest ta pianka do mycia ja myślałam że to takie niewydajne będzie, ale to jest mocno zbita pianka i ładnie pachnie, mam ten sam zapach właśnie. Tzn no mnie sie podoba

tenebra jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:06   #3695
Malinum
Zakorzenienie

Odebrałam moje paki z Organique, o jakie wymęczone, na szczęście wszystko całe. Dziwny ten sklep online, zamówienie za Ok 108 zł wrzucone byle jak między dwa urwane papiery, a zamówienie za Ok 22zł wszystko pozawijane w papierki i okryte papierami. Żadnego odstąpienia od umowy, ani faktury aż mi to nie pasuje do wypachnionych stacjonarek
Malinum jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:06   #3696
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam nad mocniejszymi kwasami, ale sama nie wiem czy u mnie ma to sens, przydałby mi się ktoś kto naprawdę dobrze ogarnia bazę i mi coś doradzi dobrego dla mnie, a nie np. najdroższego z oferty

A...
Ja oczywiście już mam tak spaczony mózg, że mi myśli poszły od razu w jakieś "kosmetyczny event, bombowy wieczór, dlaczeog ja nic o tym nie wiem, ZT po drodze"
Jakby był jakiś evencik to bym napisała w wątku, spokojnie - ja się dzielę info
Stary 2016-03-11, 17:08   #3697
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
oral Beeee
anal cacy

Never dzis w pracy czy co, ni mo jej

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:08   #3698
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
oral Beeee
anal cacy

Uciekła przed trollem

Miśka, a Ty szalejesz (dla mnie anal beee )
Stary 2016-03-11, 17:08   #3699
ReginaP2
Raczkowanie

Witam

wczoraj odebrałam zamówienie z Douglasa i jestem wściekła,
zamówiłam korektor bobbi brown, otwieram, patrze a korektor jest zużyty do połowy
No po prostu jakaś masakra
Czy oni nie sprawdzają co wysyłają do klientów ?

A tak z pozytywnych rzeczy- jutro odwożę Jeża którym zajmuje się od miesiąca do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Krakowie
ReginaP2 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:09   #3700
Miskaa78
Kazar Lady

i piątkowo

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:10   #3701
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Witam

wczoraj odebrałam zamówienie z Douglasa i jestem wściekła,
zamówiłam korektor bobbi brown, otwieram, patrze a korektor jest zużyty do połowy
No po prostu jakaś masakra
Czy oni nie sprawdzają co wysyłają do klientów ?

A tak z pozytywnych rzeczy- jutro odwożę Jeża którym zajmuje się od miesiąca do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Krakowie

A co do korektora... Żądaj rekompensaty
Stary 2016-03-11, 17:10   #3702
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Uciekła przed trollem

Miśka, a Ty szalejesz (dla mnie anal beee )
fuu
w jakimś kabarecie była ta sekwencja : oral be anal cacy

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:13   #3703
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wciąż walczę.
Wpadam w między czasie, żeby wyrzucić z siebie to, co mam do napisania, bo potem... to już bydzie po ptokach.

Ups...
...chyba zapomniałam.

Aaaa... nie! Coś mam.

1. Organique- ja składałam jedno zamówienie, opłaciłam przelewem 24. Po otrzymaniu maila o tym aby opłacić jeszcze raz, nie składałam nowego zamówienia, tak jak sugerowali, by zrobić, tylko opłaciłam to wcześniejsze. Przyszła jedna paczka.
Dziś spostrzegłam się, że gratisowe masełko ma w sobie pokaźną nutę zapachową mazideł Eveline, które mają ujędrnić uda, pośladki i brzuch. Takie lodowo, mentolowe orzeźwienie. O, to to, tak pachniało.

2. Na szanelową niespodziankę czekam już 3 tygodnie i... obawiam się, że będę tym przypadkiem, który wydał 4,20 na polecony otrzymując w zamian szczyptę pragnień i nadziei. Szanelowe sny.
No ale... poczekam jeszcze z 3 miesiące. Potem zapomnę.
Warto.
3. Trzej królowie Sefory: Krystiano, Alejandro i swojski Bartuś.
Ech..dorosłe chłopy. Mosty budować, drwa rąbać, kobiety na rękach nosić, nieba im przychylać, a nie grzać tyłki i słuchawkami rzucać. Może i chopy fajne są i niczemu niewinne, no ale...no właśnie- może.
Pięknie powiedziane
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:13   #3704
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
fuu
w jakimś kabarecie była ta sekwencja : oral be anal cacy
Wiem, wiem - kojarzę, że coś było No, musiałam się ustosunkować do wypowiedzi
Stary 2016-03-11, 17:13   #3705
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Właśnie miałam pytać co z JMO polecacie? I czy znacie jakiś kod rabatowy? Bo ten co podawałam, jest na tą drugą stronę, gdzie nie ma gratisowej wysyłki także ten, blondynka, wiadomo.
Ja pozamawiałam wciera szaszetek łącznie za 32 zeta.
Brałam serum, kremy i myjadła do twarzy oraz szampony do włosów.
5 minut po złożeniu zamówienia otrzymałam informacje, że zostało wysłane. No... działają bardzo szybko.
Szkoda, że w pon. nie ma kto tego odebrać... i znowu się trzeba będzie na pocztę telepać. A, że zamówienie na Miśka zrobione... to trzeba go będzie zabrać ze sobą.
Nic się nie ukryje.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Martusia je dzisiaj pizzę
Irmina ma gładkie czoło
:hahaha :

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Siła wątku.
Niech trzy napiszą, że są super i też będziesz chciała

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

O mamuniuuuuuuuuuu, jaki słodziak
Za dzieciaka mieliśmy takiego przyjaciela Żółwia, wyglądał identyko. Kochał nas bardzo.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jeszcze 3h w pracy nogi mi wchodza do d.... Ale chcialam podziekowac za trzymanie kciukow, udalo sie i dostalam prace w Super Pharm Takze jak wczesniej pracowalam na ponad pelen etat tak teraz dochodzi mi jeszcze kilkadziesiat godzin miesiecznie w SP na perfumach
Gratulacje.
Nogi do tyłka przyrosną, czasu nie będziesz mieć na nic, ale za to kasy w bród.
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:14   #3706
korinka3

Cytat:
Się własnie zastanawiam od wczoraj jak byłam w Rossmannie czy wziąć to wybielające coś...

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Fajna jest ta pianka do mycia ja myślałam że to takie niewydajne będzie, ale to jest mocno zbita pianka i ładnie pachnie, mam ten sam zapach właśnie. Tzn no mnie sie podoba
Ja przy kasie zgarnelam ta szczoteczkę
Pianki nie miałam, słyszałam że jest fajna
korinka3 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:14   #3707
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Moje 2 zamówienia z O
aż żałuję, że jednego zamówienia na dwa mniejsze nie rozłożyłam. Twoje masełka tez takie jakieś kupy się nie trzymające?
Malinum jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:18   #3708
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Nabrałam chęci na EL. Wybrałam już gifty, tylko nie mam pomysłu co brać za prawie 4 stowy .
A czy to takie ważne?
Najważniejsze są gifty.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
moja jest już wielka jak u Kim Kardashian
Post 3666?
Bardzo wymownie.
Podeślę parę orzechów włoskich...dziadek się gdzieś zapodział, a zresztą i tak się nie sprawdzał. Zęby na tych orzechach zeżarł.

Cytat:
Słuchajcie, opłaciłam drugie zamówienie z O. które zrobiłam w weekend, ale nie opłaciłam go przez to zamieszanie. Przeszło bez problemu, dostałam od razu potwierdzenie z O. że zamówienie przyszła wpłata za zamówienie, zaraz potem ze zmieniony jest status zamówienia na opłacone, a już teraz jest "W realizacji". Także jak tylko się przelewy24 nie zrypią to bardzo ładnie i szybko to działa
Fajnie.
A czy ktoś wie, czy dodają już tam gratisowe saszetki?

Cytat:
Moje 2 zamówienia z O

Cytat:
- Mosznowy?
- Ni mom.
Za pierwszym razem nie zrozumiałam, ale... śmiałam się jak nigdy.
Za drugim razem zrozumiałam, ale... śmiałam się tak jak za pierwszym.
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:19   #3709
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Ja pozamawiałam wciera szaszetek łącznie za 32 zeta.
Brałam serum, kremy i myjadła do twarzy oraz szampony do włosów.
5 minut po złożeniu zamówienia otrzymałam informacje, że zostało wysłane. No... działają bardzo szybko.
Szkoda, że w pon. nie ma kto tego odebrać... i znowu się trzeba będzie na pocztę telepać. A, że zamówienie na Miśka zrobione... to trzeba go będzie zabrać ze sobą.
Nic się nie ukryje.

:hahaha :

Za dzieciaka mieliśmy takiego przyjaciela Żółwia, wyglądał identyko. Kochał nas bardzo.

Gratulacje.
Nogi do tyłka przyrosną, czasu nie będziesz mieć na nic, ale za to kasy w bród.
O dziękuję bardzo za odpowiedź to wieczorem też kliknę. Czyli zamawiać na faceta, z darmową dostawą bo kodów dodatkowych i tak nie ma? Się wyrobiłam na wątku

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

http://totalresults.pl Darmowa próbka szamponu i odzywki Matrix sry nie są to szanele
Malinum jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:21   #3710
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
aż żałuję, że jednego zamówienia na dwa mniejsze nie rozłożyłam. Twoje masełka tez takie jakieś kupy się nie trzymające?
No... takie- takie- właśnie takie jak mówisz. Lepiej się opisać nie da.
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:21   #3711
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:

A...
Polecam tylko ze ja w Lublinie byłam :P
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-03-11, 17:25   #3712
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Moje 2 zamówienia z O

klask i:
szkoda że Wojasy nie pasują podwiozłaś do galerii szminę dla koleżanki z OLX?

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
- Mosznowy?
- Ni mom.
amyz jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:25   #3713
korinka3

Cytat:
nie otwierałam ich, ale jak potrząsne nimi to latają jak galareta
korinka3 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:27   #3714
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
klask i:

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

: hahaha::h ahaha:

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:28   #3715
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
O dziękuję bardzo za odpowiedź to wieczorem też kliknę. Czyli zamawiać na faceta, z darmową dostawą bo kodów dodatkowych i tak nie ma? Się wyrobiłam na wątku

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

http://totalresults.pl Darmowa próbka szamponu i odzywki Matrix sry nie są to szanele
Ja tak zrobiłam. Nie znam produktów, a chciałam poznać... lubię takie mini.
Szukałam jakiś dodatkowych rabatów... ale nie znalazłam. Kiedyś wchodziło SerceJMO, ale teraz już mi wejść nie chciało.
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:28   #3716
amyz
Chanel Lady

Cytat:
oral Beeee
anal cacy

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

też się właśnie zastanawiam

Kot się rozwalił na pudle z pizzy a w środku jeszcze 2 kawałki i broni ich jak niepodległości - jak się zbliżam to mnie chce pazurami dziabnąć niewdzieczna bezstia
amyz jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:30   #3717
korinka3

Cytat:
klask i:

Nie w tej Galerii byłam

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
też się właśnie zastanawiam

Kot się rozwalił na pudle z pizzy a w środku jeszcze 2 kawałki i broni ich jak niepodległości - jak się zbliżam to mnie chce pazurami dziabnąć niewdzieczna bezstia
broni swojego terytorium
korinka3 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:31   #3718
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

te sierściuchy są boskie

a w temacie psa z oczu straciłam

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:32   #3719
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
No... takie- takie- właśnie takie jak mówisz. Lepiej się opisać nie da.
przepraszam, nie przeczytałam co piszę w sensie konsystencja niejednorodna, widoczne prześwity takie jakieś niezmieszane No
Cytat:
nie otwierałam ich, ale jak potrząsne nimi to latają jak galareta
Jakoś tak mi pod określeniem masło nie pasuje czyli rozumiem, że wszystkie takie
Malinum jest offline  
Stary 2016-03-11, 17:32   #3720
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Nie w tej Galerii byłam
---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

broni swojego terytorium
no wiesz - jak mogłaś
amyz jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości