Wymarzony blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-13, 08:52   #1
KATESIA
Zakorzenienie

GG do KATESIA
Question

Wymarzony blond

Dziewczyny mam pytanko, mam nadzieje ze nie zdublowałam jakiegos wątku. Jestem ciemną blondynka (ale to brzmi, jak w kawale o blondynkach ), kolor mam taki popielato mysi, dopiero przy długich naturalnych włsach widac ze to blond bo mi śłoneczko rozjaśnia pasemka.
Malowałam róznymi farbami, kremami, rozjaśniaczmie (do pasemek-ale stosowałam na całe włosy-taka desperacja) i nie moge dojsc do upragnionego koloru. Wychodzi mi złoty (zółty, albo rudawy blond) a chciałabym taki siwawo, platynowy.....nawet balejaż wyszedł nie tak jak trzeba. Czy to wina używanych detergentów? czy sposobu malowania? Włosy mam cienkie a mimo wszystko kiepsko łapią mi kolor....poradźcie, bo teraz znowu pomalowałam i efekt taki sam, a zbliżają sie święta i marzę aby przynajmniej raz miec wymarzony popielato gołębi blondzik....
pozdrawiam
KATESIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 09:24   #2
nadziejka_82
Raczkowanie

Dot.: Wymarzony blond

wpisz w wyszukiwarke "płukanka" powinno pomóc ;-)
nadziejka_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 09:59   #3
KATESIA
Zakorzenienie

GG do KATESIA

spróbuje dzięki
Stary 2005-12-13, 10:23   #4
Kiya
Zakorzenienie

mnie sie wydaje że dużo zależy od prezyzpozycji włosa niektóre osoby nigdy nie osiągną platynowego blondu tylko zawsze jakieś słoneczne odcienie to zaobserwowałam u siebie,nawet zabiegi u fryzjera nic nie dały bo moje włosy poprostu nie chcą być platynowe zawsze maja złotawą poświate.
Stary 2005-12-13, 10:45   #5
Varinia
Raczkowanie

Może idź do salonu, gdzie pracują na kosmetykach L`oreala. Wiem, że mają taką koloryzację PLATINUM oraz PLATINUM bez amoniaku, jeśli chodzi o kosmetyki to wiem, że mają taki wysrebrzający SZAMPON SILVER, który eliminuje żółte refleksy
Varinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:08   #6
tyskar
Raczkowanie

przed dlugi czas mialam ten sam problem ciągle rudawo - zolte wlosy juz niewiedzialam co robic. Zastosowalam farbe Loreal excellence creme w koorze jasny blond popielaty na poczatku wyszedl taki ciemny popielaty blond (bardzo mi sie podobal) ale po tygodniu sie splukal troszke i zostal taki jescze ladniejszy blondzik w odcieni popielatym. Od tamtego momentu nawet juz nie musze farbowac wlosow bo nie widac odrostow. Jestem bardzo zadowolona warto sprobowac. Pozdrawiam
tyskar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:40   #7
KATESIA
Zakorzenienie

GG do KATESIA

z tymi płukankami to próbowalam juz wielu i niestety bez efektu, ale wypróbuje wasze sposoby. Dzięki za odzew.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości