robil ktos??????????????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-13, 20:16   #1
everlastka
Raczkowanie

robil ktos???????????????????

chcialam sie zapyatc czy ktos nakladal na suche wlosy odzywke i suszyl cieplym powiewem dalo jakeis efekty i czy potem mylyscie normalnei szamponem wlosy?? (i w ile jakeis byly rezultaty)

a 2 kto robil jajkiem+olejem rycynowym+cytryna zostaly wam takie biale bilka na wlosach ehh.. ile minut to trzeb atrzymac i jak robic??

prosze odpoweidzcie i jakei znaci einne sposoby przeszukalam wyszukiwarke ale nic zbytnio konkretnego
everlastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 20:40   #2
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Dot.: robil ktos???????????????????

Witaj
Ja wiem,że naklada się odzywke na wilgotne wloki po umyciu troszkę sie podsusz i spłukuje,a co do jajek na włoski,to owszem robi się taką maseczkę ale włącznie dodaje się żółtko,jak dasz cale jajo to potem masz białko na włoskach.
Pozdrawiam
boniulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:05   #3
kaska222
Moderator

ja zawsze nakladam na suche wlosy ale tylko maske raz na dwa tygodnie,bardziej wchaniaja i trzymam to zalezy 2 do 4 godzin zawijam w papier aluminiowy na to recznik z frotty,po tym dobrze splukuje myje szamponem i na koncu odzywka,pozwalam samym wyschnac,puzniej sa takie miekkie i widac ze zdrowsze.Pozdrawiam

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2005-12-14 o 10:07
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:40   #4
Vogue
Raczkowanie

Hej,ja nakladam raz w tygodniu dobra odrzywke wlasnie na suche wlosy i zawijam je w folie i recznik i po jakims czasie recznik zdejmuje i podsuszam suszarka.Zaczelam robic takie zabiegi odkad w salonie fryzjerskim fryzjerka tak potraktowala moje wloski (czyli tak sie robi)stymze ja siedzialam "pod cieplem" no i oczywiscie pozniej szampon i inna odzywka.Roznica jest wyczuwalna.
Vogue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 08:12   #5
ma-li-na
Zadomowienie

witaj ja kiedys tak robiłam kiedy spaliłam włosy rozjasniaczem <kilka lat temu stwierdziłam ze zaoszczedze na fryzjerze heh oszczedny 2 razy traci> kupiłam wtedy maske gliss kur nakładałam 2 razy w tygodniu zawijałam folią i chodziłam tak ok 2h nastepnie myłam i nakładałam odzywke do spłukiwania na efekty nie trzebabyło dłoogo czekac

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości