studniówka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-13, 23:35   #1
wydzia
Raczkowanie

studniówka...

hmmm zostałam zaproszona na studniówkę i nie wiem jaką mam zrobić fryzurke.kurcze studniówka jest 15 stycznia i to na dodatek w niedziele.Salony fryzjerskie pozamykane.chyba będe musiała kogoś sobie załtawić.Dołanczam fotke.jest niewyraźna ale długość włosków widać..(no teraz są o jakieś 1.5 cm dłuższe)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1211_162227.jpg (11,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6hh.jpg (83,3 KB, 69 załadowań)

Wymianka http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:45   #2
natka294
Rozeznanie

Dot.: studniówka...

hej ja mialam w tym roku studniowke swoja w styczniu i tez w niedziele.zebralysmy sie z kleznakami z klasy i poszlysmy sie umowic do fryzjerki.mialm podobnej dlugosci wloski,i bardzo jasny blond balejaz robiony zaraz przed studniowka. a wloski mialam wycieniowane,wyprostowane a polowe z nich zebrane w góre podpiete wsuwkami i wpieta na srodku galazke pobrokatowana bialym grubym brokatem.z przodu grzywczka wyprostowna taka na skos.wysladalo to wszstko super i wszytskim sie podobalo,bo byla orginalna i jedyna w swoim rodzjau fryzurka.teraz wybieram sie na sylwestra i tez sie odwaze na wpiecie czegos fajnego.polecam naprawde
natka294 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 15:46   #3
wydzia
Raczkowanie

Dot.: studniówka...

oo dzieki wielkie...ja też myślałam o wpięciu jakiejś fajnej ozdoby we włoski..hmm chyba tak zrobie

Wymianka http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości