tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-14, 16:52   #1
PięknaCzarna
Raczkowanie

tipsy

Wiem, że tu o tipsach sporo, ale większość z Was wie o tym sporo i trudno się zorientować u profesjonalistek, a chodzi mi o podstawowe pytania. Chcę zrobić sobie tipsy, moje paznokcie są beznadziejne! Słyszałam o akrylowych, żelowych- ale tak naprawdę nie mam pojęcia!
Proszę doradźcie jakie, jaki mniej więcej jest ich koszt i przede wszyskim jak później wygląda "dorabianie"?
Sorry za pytania ale jestem w tej kwestii zielona totalnie.
PięknaCzarna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:44   #2
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk
Dot.: tipsy

A ja bym proponowała wpisać w wyszukiwarce "tipsy akrylowe,żelowe, uzupełnienie ,ceny" - z pewnością znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 12:48   #3
PięknaCzarna
Raczkowanie

Tyle to ja wiem !
Myślałam, że ktoś może mi po prosu zasugerować, pokrótce wytłumaczyć.
Stary 2005-12-15, 14:29   #4
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ehmmmm z moich 480 postów co najmniej 30 to włsnie takie "tłumaczenie"....:rolleye s: No ale niech będzie -

Jesli chcesz przedłużyc pazurki, masz do wyboru metodę akrylową lub żelową ( gdybyś tylko utwardzała wchodzi w grę jeszcze jedwab, ktory jednak na potrzeby przedłużenia jest zbyt słaby). Pomiędzy żelem a akrylem większych roznic, z punktu widzeneia klientki nie ma - żele utwardzane są w lampie UV natomiast akryle "stygną" ,że tak powiem po ich nałożeniu na płytkę pazurka. Generalnie żel jest bardziej elastyczny ntomiast akryl bardziej twardy stąd każda "nosicielka " tipsów ma swoją ulubioną metodę jednak na pierwszy raz naprawdę nie ma znaczenia którą z nich wybierzesz. Jezeli prowadzisz "normalny" tryb zycia a pazurki mają mieć standardową długosć( a nie jakieś krogulcze szpony) to jedne i drugie powiny ładnie wyglądać i być trwałe.
Zarówno jedne i drugie mozesz zrobic na szablonie jak i na tipsie - jednak nie zawracaj sobie tym głowy -idz do stylistki ,ona zobaczy jaką masz płytkę i sama wybierze odpowiedni sposob przedłużenia.
I tu ważny punkt - stylistka!! Najlepiej popytaj kolezanek czy mogą Ci kogoś polecic, ewentualnie Ty sama wybierając salon ( lub domek), zwroc uwagę na pewne szczególy - czy to dyplomowana stylistka czy po "kursie" z allegro;
czy pracuje na dobrych materiałach; czy dba o higienę ( jednorazowe pilniki!!).
Ceną się nie sugeruj bo tipsy za 180 wcale nie muszą być lepsze od tych za 80..Jednak "znaj proporcje mocium Panie" - przedłuzenie za 35 zł dobrym i profesjonalnym być nie może.....Ale ceny zależą głownie od miasta i miejsca pracy stylistki. Srednio wynoszą one 65-90 za przedluzenie i od 50 zł za uzupełnienie.
W kwestii uzupełnienia- wykonujesz je srednio co 3 tyg, jednak zalezy to od tempa w jakim rosnie Twoj paznokietek!

ufff....to chyba tyle A jesli chodzi o ważną rzecz- zdobienie, tu masz wybor nieograniczony - tipsy przezroczyste, french, zatapiane hologramki, suchciele, sliczne ozdoby 3D, kolorowe akrylowe kwiatuszki,kolczyki..i masa innych
Stary 2005-12-16, 14:43   #5
PięknaCzarna
Raczkowanie

Dziękuję Ci bardzo za pomoc.
Właśnie dzięki Tobie skusiłam się na żelowe i mam już je na łapkach!

Są super- teraz dopiero zaczynam przygodę z paznokciami!
Stary 2005-12-16, 16:55   #6
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ciesze sie bardzo Kolejna nawrócona
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości