Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-03-30, 13:45   #3091
ladypeterpan
Raczkowanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Buhehe zadzwoniłam do Sephory spytać się czy mają dostępne nowe Mademoiselle (Touche de Parfum) i jest ale w cenie 369zł
6g perfum. I już mi się odechciało
ladypeterpan jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:47   #3092
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Ale ktoś wybrał zdjęcie...

Piękne i z przesłaniem:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...c5&oe=57926E48

Trochę przycięte.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...12&oe=5781C68A

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Ja to prędzej tam wyląduję niż się zazłocę, jakby co będę Was pozdrawiać z ichniejszej bezcłówki
zazdroszczę chyba bym się zamieniła jakiś duch przygody się we mnie obudził

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi też ale tak potem sobie pomyślałam że tam na pewno duże padżąki są i jednak tego golda wolę
o tym nie pomyślałam
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:47   #3093
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ćwiklaków u nas nie brakuje

Ja dopiero na drugi dzień otworzyłam z Tż koperty przyznam, że w wielu przypadkach było mi strasznie głupio, bo dostaliśmy sporo pieniędzy od mniej zamożnej rodziny kurde, no nie rozumiem takiego podejścia (nie mam kasy, ale głupio dać mniej niż przyjęte)

Cytat:
Tak samo się czułam

Też nie rozumiem takiego narzucania kwot

Cytat:
o mamo współczuję wyprowadź się od nich jak najdalej, jak najszybciej
Zgadzam się nie ma co się oszukiwać, ze się coś zmieni, że będzie lepiej. Może, na chwilę. Najlepiej jak tylko się da się wyprowadzić i zacząć życie od nowa

tenebra jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:48   #3094
maarthusia

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Buhehe zadzwoniłam do Sephory spytać się czy mają dostępne nowe Mademoiselle (Touche de Parfum) i jest ale w cenie 369zł
6g perfum. I już mi się odechciało
Szanel się ceni

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Zgadzam się nie ma co się oszukiwać, ze się coś zmieni, że będzie lepiej. Może, na chwilę. Najlepiej jak tylko się da się wyprowadzić i zacząć życie od nowa
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:51   #3095
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
W ogóle z Orchidee Imperiale miałam taka przygodę, że przyjechał kiedyś wujek z Kanady do nas i miał pełno takich różnych kremów, miałam z siedemnaście lat i jak chciał mi któryś dać to marudziłam i nie wzięłam, dał mi dulary i "przepiłam" Dopiero niedawno odkryłam cóż to było i ile kosztowało i w ogóle
Ja podobnie, w liceum dostałam pomadkę YSL, ale 1) pomadka czerwona 2) opakowanie złote, uznałam że jakiś badziew i poświęciłam na malowanie na ścianie jak coś tam klasowo robiliśmy.
Teraz mnie serce boli

Większość perfum trzymam u rodziców w domu, no i zachęcam moją mamę żeby sobie je testowała, używała itp. Kiedyś ojciec mi powiedział, że Givenchy Play for Her służy jako odświeżacz powietrza jak sąsiedzi/goście palą
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:52   #3096
maarthusia

Cytat:
Ja podobnie, w liceum dostałam pomadkę YSL, ale 1) pomadka czerwona 2) opakowanie złote, uznałam że jakiś badziew i poświęciłam na malowanie na ścianie jak coś tam klasowo robiliśmy.
Teraz mnie serce boli

Większość perfum trzymam u rodziców w domu, no i zachęcam moją mamę żeby sobie je testowała, używała itp. Kiedyś ojciec mi powiedział, że Givenchy Play for Her służy jako odświeżasz powietrza jak sąsiedzi/goście palą
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:52   #3097
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
dziwne rzeczy tu się dzieją

Jak mogłaś takie kremiszcze
młode, głupie , no co zrobię
mama co wujka nie lubi później mi powiedziała, że na pewno purchawa (tych słów nie użyła, no ale ) i węszyła podstęp, bo nikomu innemu nie pokazał, tylko mi, jakby wiedział, że mama np się zainteresuje no co zrobić, no
Stary 2016-03-30, 13:53   #3098
maarthusia

Cytat:
młode, głupie , no co zrobię
mama co wujka nie lubi później mi powiedziała, że na pewno purchawa (tych słów nie użyła, no ale ) i węszyła podstęp, bo nikomu innemu nie pokazał, tylko mi, jakby wiedział, że mama np się zainteresuje no co zrobić, no
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:53   #3099
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Teraz mnie serce boli

Większość perfum trzymam u rodziców w domu, no i zachęcam moją mamę żeby sobie je testowała, używała itp. Kiedyś ojciec mi powiedział, że Givenchy Play for Her służy jako odświeżacz powietrza jak sąsiedzi/goście palą
Nauczycielka mogła Ci skonfiskować

Ale odświeżacz to na bogato...
Stary 2016-03-30, 13:54   #3100
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Teraz mnie serce boli

aniyam jest offline  
Stary 2016-03-30, 13:58   #3101
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Musze sie pochwalic, zmienili mi status w S na Gold

Wole nie myslec ile na to poszlo
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No nic zobaczę jutro na poczcie co i jak, najwyżej się będę kłócić A co do rodziców - oni nigdy nie pojmą jakimi są idiotami, ale dopiero niedawno się z tym pogodziłam i zaczęłam robić swoje, nie ma co rozpamiętywać, bo tylko niedobrze się robi

Hmm, miałyście może któryś z tych korektorów?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...e-Eclat/P29905
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...ition/P2326010
Fajne to to jest? Bo szukam czegoś co można by na policzki położyć i przykryć zaczerwienienia i pod oczy żeby ukryć trochę drobnych zmarszczek, no i żeby było możliwie jak najbardziej płynne i nieuczulające Bo jakoś nie leżą mi kremowe korektory
Pierwszy mam, to drugie to nie wiem co to za wersja. To jest bardziej coś rozświetlające, nie ma dużego krycia. Dla mnie spoko, ale ja jako korektora żeby coś zakryć używam innych rzeczy, ten tylko jak mam lekkie cienie, żeby mi światło odbijał. Jak chcesz coś uniwersalnego to szukałabym czegoś innego.

Zachwalany jest korektor z Urban Decay Naked coś tam. Ja nie miałam, ale mam chętkę na niego. Może tutaj ktoś ma i się wypowie?

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Gratki

Nie chcę się chwalić... ale tez własnie stałam sie Goldem

Bałam sie do Was zaglądać, coby chciejstw nie załapać nowych, ale jakoś tak i bez szaleństw zakupowych się udało

Kilka kart podarunkowych sie zawsze przyda... ale szczerze mówiąc, to nie wiem, jak to sie stało
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Chwalę się prezentami od zajączka
o rety, ale ci się zając hojny trafił. Piękne prezenty

Cytat:
ale na Vanatu pojedziesz raz a gold jest wieczny

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

baletnica_natasza, zdrówka dla pieska

tenebra jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:02   #3102
korinka3
Melissa Lejdi :)

Nikola- ale prezent
korinka3 jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:07   #3103
love1234
Born to shop

Uff nadrobilam

Widzę, ze tematy prezentowe, to opowiem wam jaki ja dostałam prezent ślubny od jednej z ciotek. Przyszli w 6, a dostałam stowke, a żeby było jeszcze śmieszniej, w kopercie było 5×20 zł. Na bogato

Poza tym do Nikoli zawitał zajączek prosto z Francji. Gratuluję
Stary 2016-03-30, 14:11   #3104
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Poczciarz mój ulubiony do mnie dzwonił, że ma paczkę z S., ale mu powiedziałam, że odbiorę jednak na poczcie, smutno mu było ewidentnie Mi też, bo go lubię - zawsze jest uśmiechnięty i miły, ale wolę tę paczkę odebrać i sprawdzić na poczcie (brałam za pobraniem) i jak nie będzie miniatur, to nie zapłacę i oddam i powiem, że nie chcę i że nie tyknę stopą nawet. Tylko co, wtedy się wypełnia jakiś protokół że rzeczy niezgodne z zamówieniem? Co do próbek. Niby powinnam całość oddać jakby coś było nie tak, ale tak mnie wkurzają, że serio bym te gratisy wzięła za te moje (i Wasze) nerwy Stresa mam jak nic, odbieram jutro tę paczkę, bo i tak miałam odbierać jeszcze z Minti moją Zoevę Także dzień nerwów jeszcze, bo dzisiaj mi się nie chce na pocztę jechać, lenia mam

I w dodatku jestem poświątecznie zła. Dzień po świętach wchodzi do mnie tata i beka jak szalony, że aż mi się niedobrze zrobiło i mu mówię no weź przestań, na co on jak zwykle tyrada toksycznego człowieka - jesteś gruba, pewnie sama się nażarłaś, co - ćwiczyć się nie chce i parę innych epitetów, o których dobrze wie, że bolą jak ciernie (co z tego, że od dobrych 7 lat walczę z depresją i uzależnieniem od jedzenia i że święta to dla mnie dodatkowa męczarnia, by nie patrzeć na ogrom jedzenia)... Najchętniej bym spaliła rodziców na stosie, ale nie chcę do więźnia iść Tam nie dają Diorów, Szaneli i innych
Współczuję

Cytat:

Cytat:
Gratki

Bałam sie do Was zaglądać, coby chciejstw nie załapać nowych, ale jakoś tak i bez szaleństw zakupowych się udało

Kilka kart podarunkowych sie zawsze przyda... ale szczerze mówiąc, to nie wiem, jak to sie stało
Gratki

Cytat:
Super, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Się futrzak postarał

Amyz, przesyłka od Ciebie dzisiaj dotarła - piękny kolor tej szminy Mamuśka będzie zachwycona. Dzięki

Dzisiaj u mnie umierania ciąg dalszy. Kaszel mam taki, że mi flaki przekręca

baletnica_natasza - zdrowia dla psinki. Co taki chorowity bidulek...
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To jest ten sam korektor, tylko jeden z nich to chyba edycja walentynkowa, z ozdobionym opakowaniem

Jest legendarny, ale ja tam z niego zadowolona nie byłam.

Przyszło moje zamówienie z S. i wszystko się zgadza. Mam zakupy (samoopalacz, rękawica i gąbeczka Konjac), wszystkie mini Benefit i wszystkie 3 próbki - nawet Black Opium
za zamówienie.

Ja się teraz zastanowię zanim w S coś kupię, mam na nich focha, za brak rzodkiewki, a dodatkowo za sposób załatwiania, bo od wczorajszej rozmowy do tej pory cisza, a mieli się kontaktować.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny pomijajac fakt ogromnych kosztów, jest mi go bardzo szkoda. Podobno wlasnie te kosci go bardzo bola. Ten ból moze wędrować. Weterynarz na jutro bedzie mial tabletki. I bedziemy walczyc dalej. Objechalam kilkanascie aptek i nie ma nigdzie tabletek ktore ja mial mu kupic. Chyba jakies braki w hurtowniach.
Zdrówka dla psinki
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-03-30, 14:14   #3105
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Przyszła moja przesyłka oczywiście nie ma Black Opium. Czwarta paczka bez Black Opium, nawet karteczki nie było, że przepraszają.
za brak BO, ale ten zestaw jest

Cytat:

Cytat:
Gratki

Dziewczyny gratuluję goldów

Cytat:
Poczciarz mój ulubiony do mnie dzwonił, że ma paczkę z S., ale mu powiedziałam, że odbiorę jednak na poczcie, smutno mu było ewidentnie Mi też, bo go lubię - zawsze jest uśmiechnięty i miły, ale wolę tę paczkę odebrać i sprawdzić na poczcie (brałam za pobraniem) i jak nie będzie miniatur, to nie zapłacę i oddam i powiem, że nie chcę i że nie tyknę stopą nawet. Tylko co, wtedy się wypełnia jakiś protokół że rzeczy niezgodne z zamówieniem? Co do próbek. Niby powinnam całość oddać jakby coś było nie tak, ale tak mnie wkurzają, że serio bym te gratisy wzięła za te moje (i Wasze) nerwy Stresa mam jak nic, odbieram jutro tę paczkę, bo i tak miałam odbierać jeszcze z Minti moją Zoevę Także dzień nerwów jeszcze, bo dzisiaj mi się nie chce na pocztę jechać, lenia mam

I w dodatku jestem poświątecznie zła. Dzień po świętach wchodzi do mnie tata i beka jak szalony, że aż mi się niedobrze zrobiło i mu mówię no weź przestań, na co on jak zwykle tyrada toksycznego człowieka - jesteś gruba, pewnie sama się nażarłaś, co - ćwiczyć się nie chce i parę innych epitetów, o których dobrze wie, że bolą jak ciernie (co z tego, że od dobrych 7 lat walczę z depresją i uzależnieniem od jedzenia i że święta to dla mnie dodatkowa męczarnia, by nie patrzeć na ogrom jedzenia)... Najchętniej bym spaliła rodziców na stosie, ale nie chcę do więźnia iść Tam nie dają Diorów, Szaneli i innych

Cytat:

Jakie cudowności

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To jest ten sam korektor, tylko jeden z nich to chyba edycja walentynkowa, z ozdobionym opakowaniem

Jest legendarny, ale ja tam z niego zadowolona nie byłam.

Przyszło moje zamówienie z S. i wszystko się zgadza. Mam zakupy (samoopalacz, rękawica i gąbeczka Konjac), wszystkie mini Benefit i wszystkie 3 próbki - nawet Black Opium

W końcu któraś dostała kompletne zamówienie i nawet BO
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:15   #3106
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Uff nadrobilam

Widzę, ze tematy prezentowe, to opowiem wam jaki ja dostałam prezent ślubny od jednej z ciotek. Przyszli w 6, a dostałam stowke, a żeby było jeszcze śmieszniej, w kopercie było 5×20 zł. Na bogato

Poza tym do Nikoli zawitał zajączek prosto z Francji. Gratuluję
na bogato
amyz jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:15   #3107
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Dzieki dziewczyny pomijajac fakt ogromnych kosztów, jest mi go bardzo szkoda. Podobno wlasnie te kosci go bardzo bola. Ten ból moze wędrować. Weterynarz na jutro bedzie mial tabletki. I bedziemy walczyc dalej. Objechalam kilkanascie aptek i nie ma nigdzie tabletek ktore ja mial mu kupic. Chyba jakies braki w hurtowniach.
żeby psiak miał się lepiej
Stary 2016-03-30, 14:21   #3108
love1234
Born to shop

Cytat:
na bogato
Na pół brokulka akurat

A w ogóle gratuluję Wszystkim nowym zlotkom.
Stary 2016-03-30, 14:22   #3109
Angel_007
Shopping Queen

Cytat:
no to nalezy się nagroda jak nic

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Dziekuje
Taaa... W nagrode ide oddac zamowienie z rzodkiewka, 20 zl zwrotu mnie nie interesuje. Poczekam na VIPy albo brokula

Cytat:
Gratki

Gratulacje Ciekawe kiedy dostaniemy karty i czy dalej bedzie Miu Miu (oby nie )

Cytat:
Takie małe porównanie Gold w S. kosztuje tyle, co bilet na wyspy Vanuatu na Pacyfiku (w obie strony)

Na pewno maja tam jakies osmionozne stworzenia, wiec wole Golda

Cytat:
super. Cieszcie się przywilejami

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

pod dobrym krzaczkiem tego zajaczka znalazlas bardzo fajne prezenty.

Nie moge sie doczekac pierwszego zamowienia bez kosztow przesylki

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-03-30 o 14:28
Angel_007 jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:22   #3110
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
W końcu któraś dostała kompletne zamówienie i nawet BO
A to Benefitów też brakowało? Myślałam, że tylko Givenchy.
Ładnie nie ogarnęli
Stary 2016-03-30, 14:22   #3111
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dostałam maila od S pt
Też zwróciłam uwagę na ten tytuł - chyba miało być "siedziż" Te maile to chyba Alejandro reaguje
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:26   #3112
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
A to Benefitów też brakowało? Myślałam, że tylko Givenchy.
Ładnie nie ogarnęli
Nie, Benefitów nie brakowało miałam na myśli, to że całe zamówienie się zgadza, nawet próbka BO się trafiła
Stary 2016-03-30, 14:31   #3113
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, Benefitów nie brakowało miałam na myśli, to że całe zamówienie się zgadza, nawet próbka BO się trafiła
Ah

Ja też dostałam próbkę BO, ale nie wiem w którym zamówieniu bo wszystko wysypałam łącznie, może być z grudnia

Oj sephorka sephorka
Stary 2016-03-30, 14:31   #3114
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Gratki

Cytat:

Dziewczyny gratuluję goldów

Ciesze sie jak dziecko Tylko straciłam cel, moje noworoczne postanowienie się stało faktem i musze nowe wymyślić

Cytat:
Dziekuje
Taaa... W nagrode ide oddac zamowienie z rzodkiewka, 20 zl zwrotu mnie nie interesuje. Poczekam na VIPy albo brokula

Gratulacje Ciekawe kiedy dostaniemy karty i czy dalej bedzie Miu Miu (oby nie )

Na pewno maja tam jakies osmionozne stworzenia, wiec wole Golda

Nie moge sie doczekac pierwszego zamowienia bez kosztow przesylki :biggrin:
Karty chyba za 4-6 tygodni nam przyślą I oby z czyms fajnym - takie ANR by mogło wpaść, albo chociaż jakaś rzodkiewka Ale chyba nie ma sie co łudzić

Moje pierwsze zamówienie goldowe poczynione - olejek do demakijażu Origins I ta darmowa dostawa do tego, tak to ja moge kupować zwłaszcza, że zawsze jakiś kod na -20% sie znajdzie

Niech tylko S. da jakieś nowości ciekawe.

Ktoś coś wie na temat paletki Sweet Pech Too faced ?? bo się mi marzy
pannawiosna jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:41   #3115
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
No nic zobaczę jutro na poczcie co i jak, najwyżej się będę kłócić A co do rodziców - oni nigdy nie pojmą jakimi są idiotami, ale dopiero niedawno się z tym pogodziłam i zaczęłam robić swoje, nie ma co rozpamiętywać, bo tylko niedobrze się robi

Hmm, miałyście może któryś z tych korektorów?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...e-Eclat/P29905
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...ition/P2326010
Fajne to to jest? Bo szukam czegoś co można by na policzki położyć i przykryć zaczerwienienia i pod oczy żeby ukryć trochę drobnych zmarszczek, no i żeby było możliwie jak najbardziej płynne i nieuczulające Bo jakoś nie leżą mi kremowe korektory
Na poczcie nawet paczki Ci do ręki nie dadzą bez opłacenia

Korektor jest fajny - mam i używam Nie wiem czy da radę z zaczerwieniami na policzkach, ale pod oczy jest super.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Gratki

Mi brakuje 2 stówek do Golda - miałam opłacić kolejne zamówienie z rzodkiewą, żeby załapać się na dzisiejszą zmianę statusu, ale się wkurzyłam za ten brak miniatur i od Golda się oddalę, bo oddam 3 paczki
Stary 2016-03-30, 14:46   #3116
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Mi brakuje 2 stówek do Golda - miałam opłacić kolejne zamówienie z rzodkiewą, żeby załapać się na dzisiejszą zmianę statusu, ale się wkurzyłam za ten brak miniatur i od Golda się oddalę, bo oddam 3 paczki

a właśnie - odpisała Wam S coś sensownego poza propozycją bona na 25 zł? czy olali temat?
amyz jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:46   #3117
korinka3
Melissa Lejdi :)

Złożyłam zamówienie w S z rabatem 20% , z przedpłatą 20zł i z kartą podarunkową- za całe 3,90
Tweezerman Mini Slant Tweezer - Skośna minipęseta | Pink Perfection Mini Slant Tweezer | #320131 55,00zł1 55,00zł
Sephora Super odżywcze masło do ciała. | 95 ml | #279150 25,00zł1 25,00zł
korinka3 jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:48   #3118
XminorXlosX
Zakorzenienie

Gratulacje Goldów i dużo zdrowie dla Waszych psiaków podrapcie za uszkiem

Kurcze, mam genialne zamówienie w koszyku S, miałam opłacać już, ale :
1. Przeliczyłyście tu Golda na wycieczkę i... chcę tydzień na plaży
2. Miało być nagrodą za pracę, ale szef będzie oddzwaniać po 17 , więc muszę czekać i próbki lipne może jednak zamówienie poczeka na warzywniak

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-03-30, 14:48   #3119
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Współczuję

Gratki

Super, zazdroszczę

Zdrówka

za zamówienie.

Ja się teraz zastanowię zanim w S coś kupię, mam na nich focha, za brak rzodkiewki, a dodatkowo za sposób załatwiania, bo od wczorajszej rozmowy do tej pory cisza, a mieli się kontaktować.

Zdrówka dla psinki
U mnie też brak kontaktu ze strony S A już chciałam opłacić kolejne zamówienie w weekend - wstrzymałam się jak dowiedziałam się, że Margo25 dostała 1 miniaturę w sobotę... Wyczułam, że to nie była pomyłka

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-03-30 o 14:49
Stary 2016-03-30, 14:48   #3120
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie w S z rabatem 20% , z przedpłatą 20zł i z kartą podarunkową- za całe 3,90
Tweezerman Mini Slant Tweezer - Skośna minipęseta | Pink Perfection Mini Slant Tweezer | #320131 55,00zł1 55,00zł
Sephora Super odżywcze masło do ciała. | 95 ml | #279150 25,00zł1 25,00zł

a ja zamówiłam antyperspirant http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...ztyfcie/P14613 bo mi się nie chce iść do drogerii

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości