Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-03-30, 23:38   #3361
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie przed chwilą leciał program "Żądam zaręczyn" - to dopiero jest kosmos

Bourjois ma bardzo ładne kolory i głównie dlatego je kupiłam Dobrze się też trzymają, no ale właśnie - konsystencja...
Maczki są gorsze od Bourjois, jak dla mnie.

Nie mam i nie miałam nigdy żadnego samoopalacza, na solarium też nie chodziłam - jak żyć?

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Testowałam dziś w S. nowy korektor MUFE HD - lipka straszna jak dla mnie, bo nawet połowy cieni mi nie przykrył
Na drugim oku robiłam test Full Covera i było lepiej, w większości wszystko przykrył.

Wracałam potem do domu z siną podkówką pod jednym okiem
Ja je kupiłam bo była godzinna promocja w kontigo i kosztowały jakieś 15 zł

Będą boxy z samoopalaczem nadrobisz Ja byłam raz na solarium ale to w liceum było, wszyscy szli to i ja
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-30, 23:39   #3362
201606201234
Konto usunięte

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

może przez nawał zamówien przez te rzodkiewy nie wyrabiają z wysylka, stad te braki
201606201234 jest offline  
Stary 2016-03-30, 23:48   #3363
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja na pewno tych dodatkowych kartek nie miałam, bo pamiętam, że nie znalazłam nr zamówienia i szukałam w mailach.
Ciekawe czy Pingwin ma te kartki... jak nie było tego w paczce, to to jak te laski potraktowały Nikkolę to jakaś masakra... wiadomo, mogły nie wiedzieć, że taka sytuacja jest, ale nie dostaniesz miniatur, potraktują Cię w stacjonarnej jak oszusta, infolinia zleje, no masakra...
Stary 2016-03-30, 23:52   #3364
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
ja powinnam mieć, jak coś możemy się podmienić na cuś
W sumie to nie czuję potrzeby zmieniania koloru skóry, nie przeszkadza mi kiedy latem jestem biała Takie myśli nachodzą mnie tylko, kiedy próbuję znaleźć podkład

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja je kupiłam bo była godzinna promocja w kontigo i kosztowały jakieś 15 zł

Będą boxy z samoopalaczem nadrobisz Ja byłam raz na solarium ale to w liceum było, wszyscy szli to i ja

Ładna cena

Nie wiem czy chcę nadrabiać samoopalacze Wolałabym jakieś bardziej przydatne miniaturki - szminka, ładny zapach
Stary 2016-03-31, 00:07   #3365
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Pingwin ma te kartki... jak nie było tego w paczce, to to jak te laski potraktowały Nikkolę to jakaś masakra... wiadomo, mogły nie wiedzieć, że taka sytuacja jest, ale nie dostaniesz miniatur, potraktują Cię w stacjonarnej jak oszusta, infolinia zleje, no masakra...
taka szara rzeczywistość..
201606201234 jest offline  
Stary 2016-03-31, 00:26   #3366
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Kartki mam we wszystkich paczkach

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
W sumie to nie czuję potrzeby zmieniania koloru skóry, nie przeszkadza mi kiedy latem jestem biała Takie myśli nachodzą mnie tylko, kiedy próbuję znaleźć podkład

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Ładna cena

Nie wiem czy chcę nadrabiać samoopalacze Wolałabym jakieś bardziej przydatne miniaturki - szminka, ładny zapach
Też nie lubię samoopalaczy i opalania się
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-03-31, 00:33   #3367
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzwoniłam do BOKu SEPHORa, czego prawie nigdy nie robię i dobra wiadomość.
Konsultantka bardzo miła, porozmawiałyśmy troszeczkę. Nie chcą tracić klientek i nie chcą zwrotów przecież, ale po prostu oni nie mają w tej chwili tych miniatur (nie dotarły dostawy, informatycy swoje, a dział sprzedaży swoje). Ci wszyscy, którzy ich nie otrzymali, dostaną je, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość nawet miesiąc.
Czyli MINIATURY W SEPHORA BĘDĄ DOSYŁANE
Czyli jak myślałam z ta dostawą. Dobra wiadomość

Witam się, nadrabiam was. Założyłam konto na sympatii:rolleyes :
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-03-31, 00:34   #3368
Malinum
Zakorzenienie

Dobry wieczór Rzodkiewkowych perypetii ciąg dalszy. Nie miałam jak oddać tego badziewia póki co, a chcę złożyć zamowienie na S. online i jak ominąć ten kupon zakichany? Czy tylko pobranie zostaje albo czekanie aż mi go anulują?

Mi nie zawsze dodawali do paczek te wydruki odnośnie zawartości zamówienia. Czasem miałam tylko paragon i druk odstąpienia od umowy.
Malinum jest offline  
Stary 2016-03-31, 00:51   #3369
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Rzodkiewkowych perypetii ciąg dalszy. Nie miałam jak oddać tego badziewia póki co, a chcę złożyć zamowienie na S. online i jak ominąć ten kupon zakichany? Czy tylko pobranie zostaje albo czekanie aż mi go anulują?

Mi nie zawsze dodawali do paczek te wydruki odnośnie zawartości zamówienia. Czasem miałam tylko paragon i druk odstąpienia od umowy.
Kupon działa przy każdej przedpłacie - zostaje płatność za pobraniem.
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-03-31, 05:20   #3370
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kupon działa przy każdej przedpłacie - zostaje płatność za pobraniem.
Esz lipnie, Dziękuję za pomoc
Malinum jest offline  
Stary 2016-03-31, 06:26   #3371
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi właśnie dlatego zawsze żal się robi tych ludzi i wszystkie takie ankiety dobrze oceniam

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Marthusia, buahhot super denka. oby tak dalej

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Wcale nie liche!

Zacne denko!

Wyzdrowiejesz to i zadbasz o siebie bardziej. Trzymaj się! Zdrówka

Ooooooo! Jeżeli tak to i ja będę upierdliwa. Jutro zadzwonię.
Hmmm Tylko jak nie trafić na Saszkę?
A o której godzinie dzwoniłaś?

Czasem nieszczęścia chodzą parami. Oby wszystko szybko się ułożyło Trzymaj się

Super! Będę trzymać kciuki za fajną ekipę i łatwe zadania!

Fajne rzeczy. Ale opakowania jakby z sephory?
http://looktop.pl/pl/p/ALTERNA-Hairc...ing-Zestaw/236
http://looktop.pl/pl/p/Lancome-Glam-...Kit-Zestaw/249
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-31, 07:14   #3372
amyz
Chanel Lady

witam z rana
nadrabiam:
widze że był wieczorny szał na C - mnie na szczęście nic z tej marki nie rajcuje

Maarthusia, Buahhot super denka
Oktawiaaaa widzisz, nie było się czego bac na badaniach super że w piątek zaczynasz powodzenia i czekamy na relację

fajnie że S zobowiązała się dosłac miniatury oby tylko rzeczywiście tak było a nie okazalo się tylko graniem na zwłokę do czasu aż już nie będzie możliwości zwrotu
amyz jest teraz online  
Stary 2016-03-31, 07:24   #3373
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam z rana
nadrabiam:
widze że był wieczorny szał na C - mnie na szczęście nic z tej marki nie rajcuje

Maarthusia, Buahhot super denka
Oktawiaaaa widzisz, nie było się czego bac na badaniach super że w piątek zaczynasz powodzenia i czekamy na relację

fajnie że S zobowiązała się dosłac miniatury oby tylko rzeczywiście tak było a nie okazalo się tylko graniem na zwłokę do czasu aż już nie będzie możliwości zwrotu

Pomalowałam się dziś próbką szminki love pop C. i jest cudna ma trochę większy połysk niż ta wczorajsza - punch pop oj, będzie mnie męczył ten zestaw mini szminek
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-31, 07:36   #3374
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Pomalowałam się dziś próbką szminki love pop C. i jest cudna ma trochę większy połysk niż ta wczorajsza - punch pop oj, będzie mnie męczył ten zestaw mini szminek
musisz klikać nie masz wyjścia
amyz jest teraz online  
Stary 2016-03-31, 07:42   #3375
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Dzień dobry

dziewczyny, pisałyście gdzieś o oleju kokosowym z Biedronki. przeglądałam ulotkę i tam są 2- pierwszy ma 500 ml, drugi 900 ml. czy one się czymś różnią? czy któryś konkretnie miałyście na myśli? kupiłabym i wypróbowała

Nikkolaa ja raz wymieniałam produkty (na inne produkty) ze sklepu internetowego i potrzebny mi był tylko paragon. Więc chyba jak babka chce być robić pod górkę to robi...

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-03-31 o 07:46
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-03-31, 07:45   #3376
maarthusia

Cytat:
musisz klikać nie masz wyjścia
niestety
Poczekam na podwójne mini

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry

dziewczyny, pisałyście gdzieś o oleju kokosowym z Biedronki. przeglądałam ulotkę i tam są 2- pierwszy ma 500 ml, drugi 900 ml. czy one się czymś różnią? czy któryś konkretnie miałyście na myśli? kupiłabym i wypróbowała

Nikkolaa ja raz wymieniałam produkty (na inne produkty) ze sklepu internetowego i potrzebny mi był tylko paragon. Więc chyba jak babka chce być robić pod górkę to robi...

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Dzień dobry

Chyba tylko pojemnością się różnią lepiej wziąć ten większy słój - 900ml

Edit: odkopałam gazetkę: potwierdzam - różnią się tylko pojemnością

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2016-03-31 o 07:47
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-31, 07:55   #3377
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie przed chwilą leciał program "Żądam zaręczyn" - to dopiero jest kosmos

Bourjois ma bardzo ładne kolory i głównie dlatego je kupiłam Dobrze się też trzymają, no ale właśnie - konsystencja...
Maczki są gorsze od Bourjois, jak dla mnie.

Nie mam i nie miałam nigdy żadnego samoopalacza, na solarium też nie chodziłam - jak żyć?

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Testowałam dziś w S. nowy korektor MUFE HD - lipka straszna jak dla mnie, bo nawet połowy cieni mi nie przykrył
Na drugim oku robiłam test Full Covera i było lepiej, w większości wszystko przykrył.

Wracałam potem do domu z siną podkówką pod jednym okiem
Niedawno pisalam o tym korektorze, chyba na watku MAC. Slabo kryje, zbiera sie w liniach pod oczami :-/ Nie lubie MUFE... Podklad Ultra HD tez niby taki super, mnostwo kolorow, a mi nawet na tlustych partiach twarzy zrobil skorupke.
Cytat:
Chyba rzeczywiscie ominelam jakas afere! Nikkola miala problemy ze zwrotem?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-03-31, 07:56   #3378
maarthusia

Wróciło trio mikro maseczek Bobbi w D.
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-31, 08:01   #3379
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:

Poczekaj na niespodziankę, albo na zmianę mini
Mnie nie kuszą szminy teraz kończę jakąś z Givenchy, i otwieram MJ z rzodkiewy przeglądałam zapasy i mam tylko 2 pełnowymiarowe tusze, reszta to mini - wczorajszy mini tusz z EL trafił do denka jakiś wysuszony i taki z
Najgorzej mam z kremami pełnowymiarowymi... ale denkuje dzielnie
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-03-31, 08:02   #3380
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Wróciło trio mikro maseczek Bobbi w D.
i tak nie kusi
amyz jest teraz online  
Stary 2016-03-31, 08:05   #3381
Rotkohl
Zakorzenienie

Jutro w fashion dzień za bezcen
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-31, 08:10   #3382
korinka3

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jutro w fashion dzień za bezcen
W Sosnowcu, podobno wyprze do -90%, ale nic mnie nie skusi- żeby tam jechać szał ciał

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
i tak nie kusi
Stary 2016-03-31, 08:19   #3383
maarthusia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Poczekaj na niespodziankę, albo na zmianę mini
Mnie nie kuszą szminy teraz kończę jakąś z Givenchy, i otwieram MJ z rzodkiewy przeglądałam zapasy i mam tylko 2 pełnowymiarowe tusze, reszta to mini - wczorajszy mini tusz z EL trafił do denka jakiś wysuszony i taki z
Najgorzej mam z kremami pełnowymiarowymi... ale denkuje dzielnie
Tak zrobię

Ja teraz męczę pełnowymiarowy krem Clarinsa, ale dość szybko go ubywa pewnie dlatego, że walę sporo na szyję

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
i tak nie kusi
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-31, 08:23   #3384
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Tak zrobię

Ja teraz męczę pełnowymiarowy krem Clarinsa, ale dość szybko go ubywa pewnie dlatego, że walę sporo na szyję

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Hahah ja tez Clarinsa mecze
Tez dużo nakładam, bo po nim będę Rexaline używać
Stary 2016-03-31, 08:24   #3385
korinka3

Cytat:
Tak zrobię

a ja daję mało kremu, bo pózniej jakaś taka klejąca jestem
Stary 2016-03-31, 08:25   #3386
maarthusia

Cytat:
mam taki sam plan
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-31, 08:27   #3387
korinka3

Cytat:
Ja mam połowe 15ml z EL, później zuzyję wszystkie mini i się biorę za maxi - jeszcze nie wybrałam co jest kolejne w kolejce
Stary 2016-03-31, 08:31   #3388
maarthusia

Cytat:
a ja daję mało kremu, bo pózniej jakaś taka klejąca jestem

To zależy od kremu akurat ten energizujący Clarins dla dwudziestek jest super pod makijaż szybko się wchłania i dobrze nawilża za to ten biały Clarins (Multi coś tam) to poracha świeci się, nie wchłania i roluje oby Rexaline taki nie był

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Ja mam połowe 15ml z EL, później zuzyję wszystkie mini i się biorę za maxi - jeszcze nie wybrałam co jest kolejne w kolejce
to są dopiero dylematy
maarthusia jest offline  
Stary 2016-03-31, 08:31   #3389
korinka3

Cytat:

To zależy od kremu akurat ten energizujący Clarins dla dwudziestek jest super pod makijaż szybko się wchłania i dobrze nawilża za to ten biały Clarins (Multi coś tam) to poracha świeci się, nie wchłania i roluje oby Rexaline taki nie był
Dajcie znać jak ten Rexaline ja mam 2 sztuki tego kremu
Stary 2016-03-31, 08:32   #3390
xdorkax
Zadomowienie

Witam z rana,
poszłam wczoraj pytać do stacjo s. co z moją ulotką urodzinową, bo na infolinii nie mogłam się dogadać. Zatem okazało się, że wszystko jest w systemie, dostałam w prezencie róż i dziś idę zapłacić za zakupy, które sobie odłożyłam
xdorkax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości