Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-04-02, 19:17   #4681
michalina_86
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam;58315816[B
]Dermatolog powiedział żeby ograniczyć makijaż[/B], a za taką radę to ja mu dziękuję Bez podkładu nie wyjdę, bo po co mam straszyć ludzi. Podkład już dobrałam i wiem co mi służy a co nie, najgorzej jest teraz z pudrem
Rzeczywiście, złota rada - zwłaszcza jak ktoś nie ma idealnej cery A próbowałaś np. coś z LRP? Moim zdaniem całkiem niezły jest YSL, ale mignęło mi, że się zniechęciłaś do podkładu, więc nie wiem. A może jak masz taką suchą cereę, to w ogóle zrezygnuj z pudru? Może dobry podkład, jak już go znalazłaś, sam da radę? Tak "głośno" myślę.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dobrym ogórem nie pogardzę.
Mój TŻ zalał wczoraj kiszonymi ogórkami połowę kuchni i jakoś tak mi przeszedł na nie apetyt...
michalina_86 jest teraz online  
Stary 2016-04-02, 19:18   #4682
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No ja moje też próbuję dobić, bo przestały mi się podobać. Męczą mnie strasznie

Chodzi o tę, której próbki są teraz w S. online? Moim zdaniem słaba, nic nie robi Za taki hajs
Tak, ta, mam dwie.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dermatolog powiedział żeby ograniczyć makijaż, a za taką radę to ja mu dziękuję Bez podkładu nie wyjdę, bo po co mam straszyć ludzi. Podkład już dobrałam i wiem co mi służy a co nie, najgorzej jest teraz z pudrem

Miałam puder z LM i nie narzekałam, ale wtedy jeszcze miałam tłustą cerę a teraz zwariowała: jest sucha, odwodniona, wrażliwa

Który to? U mnie akurat nie ma problemu żeby coś z zagranicy ściągnąć
Właśnie chciałam go spróbować, naczytałam sie, że taki super.

Cytat:
PROSTUJĘ
Pewnie wiecie, ale jak nie wiecie, to przyznaję, że
- szanele do mnie nie dotarły
- nic nie wiem o stanie cywilnym Aleksanadra
Taki żarcik z okazji 1 kwietnia.

Wy to tak po burżujsku
małże, likiery kukułkowe, jarmuże, lazanie, adamy i ewy na tratwach...
a u mnie po staropolsku- na leniwca
chleb ze smalcem!

Cieszę się.
Na moich ustach Faux staje się kameleonem.
Raz jest ciemniejsza, raz jaśniejsza, raz chłodniejsza innym razem bardziej neutralna. Czasem z przewagą fioletu, czasem to stonowany róż, szarość, lub fiołkowy beż. Zależnie od światła i temperatury ciała.
Uroda płata mi psikusy. Hormony panie, hormony.A i usta niedgdyś z mocnym pigmentem, ostatnio jakby bledsze.
Badania ok.

Pochwal się tą cudowną maczkowo- pomadkową ósemeczką.
Jak na spowiedzi, wyśpiewaj wszystko. Nazwiska proszę.
Ja wiedziałam
Stary 2016-04-02, 19:21   #4683
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Dziękuję Zapisane

Cytat:
Dobrym ogórem nie pogardzę.

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:23   #4684
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
O widzicie, a u mnie lepiej buzia wygląda w CC ale ja mam sporo do ukrycia i CC ładnie i naturalnie mi wszystko kryje, G jest za słaby, tzn u mnie idealnie sprawdza się on latem

Za to z YSL tym nowym miłości nie będzie, wlazł mi we wszystkie możliwe pory, podkreślił zaskórniki i jeszcze podkreślił zmarszczki, o których nawet nie wiedziałam, że mam i przypomniał, że muszę odwiedzić znowu doktorka i zlikwidować lwią A poza tym nie współpracuje z pudrem Guerlain Les Voilettes ani z tym limitowanym Givenchy Nie dla mnie on.

Także dziś porażka z kremem Chanel tym nowym, podkładem YSL i odkryłam, że najbardziej przesusza mnie właśnie puder Guerlain Les Voilettes

Czy ktoś może polecić dobry puder do wykończenia makijażu dla wielkiego sucholca, taki żeby nie wysuszał i nie właził w pory?
Ja jestem też sucholcem Ale mi się sprawdzają meteoryty 02, których teraz nie mam Puder Nevrowy świetnie matowi, ale też mnie trochę wysusza, po wykończeniu opakowania wróciłam do meteorytów (świątecznych) i teraz mi się sprawdzają
Margo25 jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:24   #4685
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
A to jest ten sam co był ostatnio w boxie? Bo te z boxa mam dwa ale boję się ich użyć
To czysta krzemionka a nie puder może przesuszać, ale zazwyczaj wygląda ładnie na twarzy Tylko uwaga na zdjęcia z fleszem

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:27   #4686
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, złota rada - zwłaszcza jak ktoś nie ma idealnej cery A próbowałaś np. coś z LRP? Moim zdaniem całkiem niezły jest YSL, ale mignęło mi, że się zniechęciłaś do podkładu, więc nie wiem. A może jak masz taką suchą cereę, to w ogóle zrezygnuj z pudru? Może dobry podkład, jak już go znalazłaś, sam da radę? Tak "głośno" myślę.
.
Apteczny makijaż mi nie służy a bez pudru czuję się taka naga Chwilowo ratuję się tą limitką Givenchy, ale lubię mieć coś sypkiego

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Tak, ta, mam dwie.

Właśnie chciałam go spróbować, naczytałam sie, że taki super.

Ja wiedziałam
Czy ja wiem czy takki super jakoś nie pamiętam żeby mnie tak bardzo urzekł, ale nie był zły, ot taki powiedziałabym dobry, ale bez szaleństw

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja jestem też sucholcem Ale mi się sprawdzają meteoryty 02, których teraz nie mam Puder Nevrowy świetnie matowi, ale też mnie trochę wysusza, po wykończeniu opakowania wróciłam do meteorytów (świątecznych) i teraz mi się sprawdzają
Chyba też będę musiała wrócić do meteorytów Też mam 02 i świąteczne

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
To czysta krzemionka a nie puder może przesuszać, ale zazwyczaj wygląda ładnie na twarzy Tylko uwaga na zdjęcia z fleszem
No właśnie, jak przesusza to kicha
Co do zdjęć to ja zawsze jestem z drugiej strony aparatu Takie hobby

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:31   #4687
Pollinaa
Zakorzenienie

Wy tu męczycie meteorki dziewczynki, a ja się zastanawiam czy przed 30tką będzie mnie na nie stać
Miłego wieczorku
Pollinaa jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:37   #4688
maruda80
Zakorzenienie

U mnie też sprawdzają się meteorytki mam 02,chyba do końca życia ich nie zużyję. chociaż ostatnio naszło mnie na sephorowy wypiekany i mam wrażenie że jest odpowiednikiem meteorytków bo pięknie rozświetla twarz i duży plus nie ma żadnych drobinek, brokatów itp.
Kupiłam na próbę a pewnie przy nim zostanę dłużej.Polecam

maruda80 jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:42   #4689
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
U mnie też sprawdzają się meteorytki mam 02,chyba do końca życia ich nie zużyję. chociaż ostatnio naszło mnie na sephorowy wypiekany i mam wrażenie że jest odpowiednikiem meteorytków bo pięknie rozświetla twarz i duży plus nie ma żadnych drobinek, brokatów itp.
Który sephorowy jest taki super? Ten MicroSmooth?

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-02 o 19:43
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:45   #4690
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Dermatolog powiedział żeby ograniczyć makijaż, a za taką radę to ja mu dziękuję Bez podkładu nie wyjdę, bo po co mam straszyć ludzi. Podkład już dobrałam i wiem co mi służy a co nie, najgorzej jest teraz z pudrem

Miałam puder z LM i nie narzekałam, ale wtedy jeszcze miałam tłustą cerę a teraz zwariowała: jest sucha, odwodniona, wrażliwa

Który to? U mnie akurat nie ma problemu żeby coś z zagranicy ściągnąć
Mnie też wszystkie pudry wysuszają i to bardzo, meteoryty też. Używam tylko na jakieś większe okazje i wtedy przesusz na trzy dni mam. Ten z boxa próbowałam na ręku, wydaje mi się, że bardziej wysuszy niż meteoryty.
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-04-02, 19:45   #4691
maruda80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Który sephorowy jest taki super? Ten MicroSmooth?

Tak
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...ktowy/P1798018

maruda80 jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:48   #4692
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Mnie też wszystkie pudry wysuszają i to bardzo, meteoryty też. Używam tylko na jakieś większe okazje i wtedy przesusz na trzy dni mam. Ten z boxa próbowałam na ręku, wydaje mi się, że bardziej wysuszy niż meteoryty.
Czyli co najlepiej zrezygnować z pudru? Chyba nie dam rady A próbowałaś tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,89...#review-852644 , niby do ciała, ale dziewczyny stosują go też do twarzy i podobno nawet lekko nawilża i jest super dla sucholców

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-02, 19:48   #4693
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Rzekomo to odpowiednik mac Mineralize Skinfinish, ale nie mogę potwierdzić bo nie próbowałam. Widzę kolejna opinia na plus.
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-04-02, 20:02   #4694
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
A jak bez pudru nakładasz róż/bronzer ? ja nakładam puder na policzki tylko pop to, żeby sobie nie zrobić plam

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-04-02, 20:09   #4695
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli co najlepiej zrezygnować z pudru? Chyba nie dam rady A próbowałaś tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,89...#review-852644 , niby do ciała, ale dziewczyny stosują go też do twarzy i podobno nawet lekko nawilża i jest super dla sucholców
Ja zrezygnowałam. W zeszłym tygodniu testowałam jeszcze raz CC Chanela, nałożyłam na serum, dwa kremy nawilżające (miało być na jeden, ale zaspana byłam i dołożyłam warstwę drugiego. Do wieczora nic się nie działo, nie starł się, nie przemieścił i nic się nie świeciło. Może spróbuj?
Tego zalinkowanego nie znam, ale wcześniej miałam ze trzy kompakty niby do suchej cery, żaden się nie sprawdził.
Stary 2016-04-02, 20:09   #4696
Miskaa78
Kazar Lady

bosz byłam w galerii
i tylko jedną malutką syforową pomadeczkę przytargałam
to nie mój dzień
chciałam sukienkę, okazało się, że sklep zlikwidowany
jeszcze zegarek chcę
i wina

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-02, 20:12   #4697
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
bosz byłam w galerii
to nie mój dzień
jeszcze zegarek chcę
i wina
Jaki kolor pomadeczki?
Stary 2016-04-02, 20:13   #4698
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Ten jest boski Daj znać jak już pomalujesz czy jest dobrze kryjący, a w sumie jakbyś zdjęcie jakieś wrzuciła to byłabym wdzięczna
Nie wiem co gorsze - moje umiejętności fotograficzne (vide trzęsące się łapska jak u parkinsonowca) czy możliwości techniczne mojej komórki
Szczerze wątpię czy będzie widać to, na czym Ci zależy
Ale relację werbalną zdam na pewno
Cytat:

Cieszę się.
Na moich ustach Faux staje się kameleonem.
Raz jest ciemniejsza, raz jaśniejsza, raz chłodniejsza innym razem bardziej neutralna. Czasem z przewagą fioletu, czasem to stonowany róż, szarość, lub fiołkowy beż. Zależnie od światła i temperatury ciała.
Uroda płata mi psikusy. Hormony panie, hormony.A i usta niedgdyś z mocnym pigmentem, ostatnio jakby bledsze.
Badania ok.

Pochwal się tą cudowną maczkowo- pomadkową ósemeczką.
Jak na spowiedzi, wyśpiewaj wszystko. Nazwiska proszę.
Zjadłabym świeżego chlebusia ze smalczykiem...

Grunt, że w żadnym przypadku nie ciepła. Mam do takowych awersję

Kolor Faux jest w klimacie Marvelous Mauve w płynnej, matowej pomadce od S., tylko jaśniejszy.
A poza tym wygląda na to, że S. wycofała na amen ten najciekawszy i najbardziej bestsellerowy kolor pomadek Lip Stain. Mega sens, gratulacje

A z hormonalnymi psikusami to prawda. Trzeba na nie uważać

Jeśli chodzi o MAC to...
Miałam Lovelorn, zużyłam i wywaliłam opakowanie - głupia baba po stokroć. Zapomniałam wtedy o programie Back2Mac. Także jej nie wliczam, bo jej już nie mam

Z tych w sztyfcie mam teraz Russian Red i Creme Cup od Rotkohl ( ). Poza tym Ruby Woo, Please Me, Girl About Town, Rebel oraz najświeższa Faux.
I jedna płynna matowa Retro Matte Liquid - Tailored to Tease.

Więcej MACowych grzechów w kwestii pomadek nie pamiętam Reszta z MAC w kufrze to róże i różo-rozświetlacze (chyba z 5 ) i puder wykończeniowy

Mam ten Light Reflecting Powder w wersji prasowanej i chętnie oddam w dobre ręce. Chyba nie umiem go używać
http://www.narscosmetics.com/USA/lig...6.html#start=7
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Wy tu męczycie meteorki dziewczynki, a ja się zastanawiam czy przed 30tką będzie mnie na nie stać
Miłego wieczorku
Ich cena rośnie w tak zastraszającym tempie (podczas gdy gramatura w opakowaniu się kurczy), że niebawem mało kogo będzie stać

pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2016-04-02 o 20:17
your Angel jest offline  
Stary 2016-04-02, 20:19   #4699
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Ja zrezygnowałam. W zeszłym tygodniu testowałam jeszcze raz CC Chanela, nałożyłam na serum, dwa kremy nawilżające (miało być na jeden, ale zaspana byłam i dołożyłam warstwę drugiego. Do wieczora nic się nie działo, nie starł się, nie przemieścił i nic się nie świeciło. Może spróbuj?
Tego zalinkowanego nie znam, ale wcześniej miałam ze trzy kompakty niby do suchej cery, żaden się nie sprawdził.
Nie no CC to mój faworyt

Endżi chodzi mi ogólnie o kolor jak wypada i o krycie

Dziewczyny jakie są kody do Hair2go na Living Proof i Kevina Murphyego?

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-04-02 o 20:21
aniyam jest offline  
Stary 2016-04-02, 20:19   #4700
ranka
Kici kici miau miau

Ja tez mialam prasowany i oddalam bo bardzo twardy i nie mialam do niego serca ale sypki jest inny bardzo go lubie
ranka jest teraz online  
Stary 2016-04-02, 20:21   #4701
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Dziś mi się spodobała Givenchy 204
u mnie nie ma takich marek
se mogę pomacać monitor tylko
Cytat:
Jaki kolor pomadeczki?
https://www.google.pl/search?q=06+Pi...w=1680&bih=913

https://www.google.pl/search?q=06+Pi...5T0T-97DI7M%3A

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-04-02 o 20:23 Powód: fajne porównanie dwóch posiadanych pomadek
Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-02, 20:28   #4702
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Nie no CC to mój faworyt

Endżi chodzi mi ogólnie o kolor jak wypada i o krycie

Dziewczyny jakie są kody do Hair2go na Living Proof i Kevina Murphyego?
Ok, to dam radę przekazać

Grazia2016?
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja tez mialam prasowany i oddalam bo bardzo twardy i nie mialam do niego serca ale sypki jest inny bardzo go lubie
A tak generalnie to czym i jak nakłada się ten prasowany? Bo dołączona gąbeczka to pomyłka.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
6 i 13 kupiłaś? Ekstra

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-04-02, 20:30   #4703
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A jak bez pudru nakładasz róż/bronzer ? ja nakładam puder na policzki tylko pop to, żeby sobie nie zrobić plam
Bronzera jeszcze się nie nauczyłam używać, różu też oszczędnie bardzo, można też w kremie. Na większe wyjścia używam pudru.
Stary 2016-04-02, 20:31   #4704
AnulaQa
Zakorzenienie

Na stronie internetowej Inglot
wchodzą jednocześnie dwa kody rabatowe
TwojStyl2016 i Grazia2016, łącznie dają rabat -40%
...
O, już mi nie wchodzi.
A wchodził. :/

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-04-02 o 20:35
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-04-02, 20:36   #4705
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Właśnie oglądałam go w necie, bo też go chciałam Nie ma go online, chyba wycofują, bo w W-wie prawie nigdzie go nie ma. Oni te kolory co roku zmieniają

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
...
O, już mi nie wchodzi.
Szkoda, że na stronie S albo D tak nie ma
Stary 2016-04-02, 20:45   #4706
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
bosz byłam w galerii
to nie mój dzień
jeszcze zegarek chcę
i wina
Ja też nic nie kupiłam.
Znaczy konturówkę do ust w inglocie, ale na razie się nie liczy, bo wypadła mi w aucie pod fotel i nie mogę dosięgnąć

Cytat:
...
O, już mi nie wchodzi.
Nieładnie.

A i dziękuję, bo chciałam pytać o kod, bo własny kupon wydałam

hair2go: GraziA2016
Stary 2016-04-02, 21:11   #4707
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
O widzicie, a u mnie lepiej buzia wygląda w CC ale ja mam sporo do ukrycia i CC ładnie i naturalnie mi wszystko kryje, G jest za słaby, tzn u mnie idealnie sprawdza się on latem

Za to z YSL tym nowym miłości nie będzie, wlazł mi we wszystkie możliwe pory, podkreślił zaskórniki i jeszcze podkreślił zmarszczki, o których nawet nie wiedziałam, że mam i przypomniał, że muszę odwiedzić znowu doktorka i zlikwidować lwią A poza tym nie współpracuje z pudrem Guerlain Les Voilettes ani z tym limitowanym Givenchy Nie dla mnie on.

Także dziś porażka z kremem Chanel tym nowym, podkładem YSL i odkryłam, że najbardziej przesusza mnie właśnie puder Guerlain Les Voilettes

Czy ktoś może polecić dobry puder do wykończenia makijażu dla wielkiego sucholca, taki żeby nie wysuszał i nie właził w pory?
Ja używam samorobki puder ryżowy, krzemionka , silica.

Cytat:
A to jest ten sam co był ostatnio w boxie? Bo te z boxa mam dwa ale boję się ich użyć
To sama krzemionka nie zaszkodzi
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-04-02, 21:19   #4708
ranka
Kici kici miau miau

Ja nie uzywalam gabeczki tylko pedzla ale bardzo ciezko sie naklada prasowany
ranka jest teraz online  
Stary 2016-04-02, 21:23   #4709
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ok, to dam radę przekazać

Grazia2016?
A tak generalnie to czym i jak nakłada się ten prasowany? Bo dołączona gąbeczka to pomyłka.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

6 i 13 kupiłaś? Ekstra
To czekam na wrażenia

Kod działa, dzięki

Cytat:
Ja też nic nie kupiłam.
Znaczy konturówkę do ust w inglocie, ale na razie się nie liczy, bo wypadła mi w aucie pod fotel i nie mogę dosięgnąć

Nieładnie.

A i dziękuję, bo chciałam pytać o kod, bo własny kupon wydałam

hair2go: GraziA2016
dzięki

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja używam samorobki puder ryżowy, krzemionka , silica.

To sama krzemionka nie zaszkodzi
Już teraz mam mętlik w głowie

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-02, 21:30   #4710
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, zwykłe VIP-y i owszem

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Chodzi o Aleksandra? Kisfalusi Pisałam Wam po pierwszej rozmowie w grudniu - od razu zapamiętałam

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

A co masz w koszyku? Na zestawy i przecenione nie wchodzi, tzn kod się zużywa, ale rabatu nie daje
Standardowo Maximum cover.
D trumny maja mnie nawet nim pomalować.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości