Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-03-26, 14:23   #1981
Miskaa78
Kazar Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witam Proboealam dzisiaj odespac troche, ale 2 coreczki sadiadki 2lata i 5lat znalazly sobie zabawe w postaci walenia w kaloryfer. Oktawiaa wyluzuj, tesciowa to kosmitka mieszka na innej planecie, niech robi swoja szopke, a ty sie zrelaksuj w wannie Xandrine_Marie Sprzedawczynie wszystko powiedza, zeby uzyskac prowizje od sprzedazy. Z jednym maja racje, jestes piekna. A w wolne dni warto odstawic kosmetyki i dac skorze poodychac Miskaa Slina mi cieknie jak sobie pomysle, co tam za pysznosci upichcilas Ostatnio pisze z fona, zeby nadazac za watkiem i przez to nie ma polskich liter i nie moge cytowac Wybaczcie

jeszcze trochę przede mną, ale już kurak w kuraku upieczony, sałatek będzie 5 słodkości u nas nie ma - będzie tylko szarlotka, nie przepadamy za słodkim
nie cierpię swoich skłonności do przesady bardziej lubię robić niż jeść

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-26, 14:25   #1982
neath
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Zapomniałam jeszcze... Użyłam dziś nowego pędzelka Benefitu i jestem oczarowana Trochę musiałam się namachać z bronzerem Maca (Delicates z zeszłorocznej LE), ale efekt jest super
Stary 2016-03-26, 14:58   #1983
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Witam Proboealam dzisiaj odespac troche, ale 2 coreczki sadiadki 2lata i 5lat znalazly sobie zabawe w postaci walenia w kaloryfer. Oktawiaa wyluzuj, tesciowa to kosmitka mieszka na innej planecie, niech robi swoja szopke, a ty sie zrelaksuj w wannie Xandrine_Marie Sprzedawczynie wszystko powiedza, zeby uzyskac prowizje od sprzedazy. Z jednym maja racje, jestes piekna. A w wolne dni warto odstawic kosmetyki i dac skorze poodychac Miskaa Slina mi cieknie jak sobie pomysle, co tam za pysznosci upichcilas Ostatnio pisze z fona, zeby nadazac za watkiem i przez to nie ma polskich liter i nie moge cytowac Wybaczcie
Ja właśnie mam to wszystko już gdzieś, już się nią nie przejmuję
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:00   #1984
201606201234
Konto usunięte

Zapas Plaisirs Nature z starej serii YR poczyniony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160326_132027.jpg (168,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160326_145732.jpg (126,9 KB, 44 załadowań)
201606201234 jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:05   #1985
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

jeszcze trochę przede mną, ale już kurak w kuraku upieczony, sałatek będzie 5 słodkości u nas nie ma - będzie tylko szarlotka, nie przepadamy za słodkim
nie cierpię swoich skłonności do przesady bardziej lubię robić niż jeść
Jakie sałatki robisz?
U nas w tym roku skromniutko, bo mama idzie jutro do pracy, a my z tatą do cioci. W poniedziałek przychodzi tylko babcia z dziadziem, więc mamy tylko mazurka z żurawiną i białą czekoladą Andruta 3 warstwowego, dwie warstwy są jasne, jedna ciemna czekoladowa (idą tam posiekane orzeszki ziemne, żurawina, mleko granulowane i coś tam jeszcze, oczywiście nie wiem co do jakiej warstwy), oprócz tego sałatka jarzynowa, bo innej tata nie zje i jajka pod pierzynką (połówki jajek pod pierzynką z ananasa, selera, kukurydzy, szczypiorku, to wymieszane z majonezem i czosnkiem, posypane startym serem żółtym). Upiekłam jeszcze pasztet z kaszy jaglanej z fasolą i pieczarkami. No i chyba tyle
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:09   #1986
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Pewnie bym dostała ten niebieski
Hhahah, wszystkie kolory mi pasują, ale jakoś nie mam weny na większe zamówienie niż 99 zyla

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wyjaśnienia przyjęte, a już perwersyjny bacik miał iść w ruch
Daj adresa na olx

Cytat:
Zupełnie jak moja bratowa amatorka ośmiorniczek
Mdleję przy samych lodówkach w supermarkecie na ich widok.
A ja jestem kalmarowa dziewucha, omnomnom

Cytat:
No w wolne dni to tylko myję twarz wodą mineralną i nic więcej nie robię

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Napisz im pw na fejsie

Ja tak zrobiłam ostatnio i już wieczorem miałam info o wysyłce zamówienia, ale jeszcze go nie dostałam.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Xandrine_Marie, konsultantki powiedzą wszystko, żeby sprzedać polecane produkty. Nie ma się tym co przejmować

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Radosnych Świąt, kochane
Niby wiem, że mnie chciały po prostu skaprować, bo widocznie kiepski utarg był, no ale jednak się przejęłam, bo wiem, że te moje policzki to zmora Ale wiem też, że to nie wina kosmetixów, ale hormonów, nietolerancji cukru (cała damska część mojej rodziny ma cukrzycę, a ja robię wszystko by się przed nią obronić) i genów (mój nieżyjący już dziadek miał takie policzki jak ja, tylko jemu jeszcze pękała skóra na nich ) Ale o tym to już panie nie wiedziały, że może to być po prostu kwestia rodzinna

Smacznych jajec wszystkim, ja zastanawiam się co kliknąć w S. i D. i robię ostatnie porządki
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:25   #1987
amyz
Chanel Lady

Witam się popołudniowa porą wesołych świat wszystkim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amyz jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:28   #1988
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Kochane smacznego jajeczka, bogatego zajączka i mokrego dyngusa

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-03-26 o 15:30
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:32   #1989
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jakie sałatki robisz?
U nas w tym roku skromniutko, bo mama idzie jutro do pracy, a my z tatą do cioci. W poniedziałek przychodzi tylko babcia z dziadziem, więc mamy tylko mazurka z żurawiną i białą czekoladą Andruta 3 warstwowego, dwie warstwy są jasne, jedna ciemna czekoladowa (idą tam posiekane orzeszki ziemne, żurawina, mleko granulowane i coś tam jeszcze, oczywiście nie wiem co do jakiej warstwy), oprócz tego sałatka jarzynowa, bo innej tata nie zje i jajka pod pierzynką (połówki jajek pod pierzynką z ananasa, selera, kukurydzy, szczypiorku, to wymieszane z majonezem i czosnkiem, posypane startym serem żółtym). Upiekłam jeszcze pasztet z kaszy jaglanej z fasolą i pieczarkami. No i chyba tyle
u mnie też niby skromnie, bo idziemy jutro do teściów a w poniedziałek pracuję
robię śledziową, z tuńczyka z ryżem, warzywną, pieczarkową i z makaronu ryżowego
( zero zgody w rodzinie co do wyboru salatek, więc dla każdego coś)

patrze że kazar zrobił torebki, co w lato miałąm kupić z innej jakiejs firmy
wtedy nie wzięłam, a teraz chcę
ale oni jak zwykle cena z kosmosu http://www.kazar.com/pl/sklep/9132-p...514-01-07.html

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Witam się popołudniowa porą wesołych świat wszystkim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
siemanko !
spać mi sie chce

Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-03-26 o 15:36
Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:35   #1990
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie też niby skromnie, bo idziemy jutro do teściów a w poniedziałek pracuję
robię śledziową, z tuńczyka z ryżem, warzywną, pieczarkową i z makaronu ryżowego
( zero zgody w rodzinie co do wyboru salatek, więc dla każdego coś)

patrze że kazar zrobił torebki, co w lato miałąm kupić z innej jakiejs firmy
wtedy nie wzięłam, a teraz chcę
ale oni jak zwykle cena z kosmosu http://www.kazar.com/pl/sklep/9132-p...514-01-07.html
O tuńczyk z ryżem u nas często gości bez okazji, uwielbiam
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:41   #1991
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O tuńczyk z ryżem u nas często gości bez okazji, uwielbiam
to jest jedyna z zestawu, która młodsza zje
mi też smaczy a roboty przy niej nie ma

podłogi jeszcze umyje i fajrant

aniyam od rana ani troche się nie wyświeciłam balsamoczymś

a syforowe podkłady dobre som ? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...y-10h/P1459010

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:48   #1992
oliwia18
Wtajemniczenie

U mnie już święta. Właśnie byłam poświęcić koszyczek

U mnie będzie pół na pół (bo ja z mięsa jem tylko ryby i owoce morza): jajka faszerowane, jajka sadzone w awokado, sałatka z łososia i rukoli, sałatka jarzynowa, pasztet z fasoli, jajka z różowym kawiorem, pomidory z mozarellą, pasta z suszonych poidorów, barszcz biały to raczej oczywiste No i mamy jeszcze sernik i mazurka z migdałami
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-03-26, 15:49   #1993
Nikkolaa
With Beauty In Love

Witam, miłego popołudnia!
Stary 2016-03-26, 16:04   #1994
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Eglamour: rabat na wiosenne perfumy 5%

Kod rabatowy jest ważny od 25.03.2016 do 31.03.2016.
Kod: WIOSNA16

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-03-26, 16:05   #1995
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Miałam napisać jak oceniam nowe woski YC, także ten:

- Riviera Escape - oczywiście świeżak, ale według mnie bezpłciowy, kwiatków w ogóle tam nie czułam
- Summer Peach - cudny słodziaczek (wzięłam sobie w sklepie), kojarzy mi się z takim jedzeniem dojrzałych owoców, że aż sok cieknie po paszczy i to jest właśnie zapach takiego soku, faktycznie wyczuwam w nim coś słonecznego i ciepłego, że aż się chce bilet do Włoch zabukować Wielbicielki owocowych słodkości i zjadliwych zapachów mogą brać w ciemno
- Olive & Thyme - też bardzo przyjemny zapach, czułam mocno oliwkę, ciepłą, taką od razu rozsmarowaną na ciele po kąpieli (na pewno wezmę jak trochę wosków zdenkuję)
- Sea Salt and Sage - tutaj niestety się nie wypowiem, bo w sklepie jakiś ten zapach był zwietrzały i nawet się nie zagłębiałam, a bardzo mnie ciekawił

A, i ostatnio reklamowany Armani Code Profumo jest booooski

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-03-26 o 16:11
Stary 2016-03-26, 16:19   #1996
Antymionka
Moderator

Witam się już praktycznie świątecznie
U mnie jest burza przygotowań świątecznych, wczoraj robiłam tartę bounty, TŻ dzielnie mi pomagał. Dziś jestem u mamy, ona jest chora więc wszelkie sprzątanie robię ja.
W dodatku wybieram meble do mieszkania, od ponad 3 miesięcy dryfuję między kartonami i jednym wieszakiem jedna szafa zamówiona, do samego sufitu, na razie będziemy musieli w jednej się pomieścić
I od razu złożę życzenia, Wesołych Świąt kochane, żebyście je spędziły w gronie najbliższych, dużo radości i zdrowia no i samych obfitych brokułów bo rzodkiewek nam dostatek
Antymionka jest offline  
Stary 2016-03-26, 16:23   #1997
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Wesołych wszystkim!

Zrobiliśmy ostatnie podejście do kupna steamera i dalej nie kupiliśmy Za to wzięliśmy irobota, zobaczymy co to za cudo.

Klikam białą GG z D. w ramach prezentu dla siebie
Stary 2016-03-26, 16:34   #1998
liv87
Guerlain Lover

Wesolych Swiat kochane

liv87 jest offline  
Stary 2016-03-26, 16:38   #1999
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

No i teraz już nie wiem co klikać w S

- którąś z palet Too Faced czy:
- białego BBlendera i którąś z maseczek Origins (białą, czy zieloną na noc - Never - ta zielona to Twoja wina no! )
Stary 2016-03-26, 16:43   #2000
Miskaa78
Kazar Lady

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-26, 16:53   #2001
iza89
Zakorzenienie

Dziewczyny, wpadłam życzyć Wam smacznego jajka wesołych!

Cytat:

Cieszę się, że w końcu będzie dłuższy dzień
Stary 2016-03-26, 16:56   #2002
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

- białego BBlendera i którąś z maseczek Origins (białą, czy zieloną na noc - Never - ta zielona to Twoja wina no! )

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-03-26, 17:08   #2003
201606201234
Konto usunięte

Na all można dostać kupon 20zł za zapisanie karty, zastanawiam się czy to dla nowych użytkowników czy dla starych którzy np. zmienili tylko kartę tez?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Miałam napisać jak oceniam nowe woski YC, także ten:

- Riviera Escape - oczywiście świeżak, ale według mnie bezpłciowy, kwiatków w ogóle tam nie czułam
- Summer Peach - cudny słodziaczek (wzięłam sobie w sklepie), kojarzy mi się z takim jedzeniem dojrzałych owoców, że aż sok cieknie po paszczy i to jest właśnie zapach takiego soku, faktycznie wyczuwam w nim coś słonecznego i ciepłego, że aż się chce bilet do Włoch zabukować Wielbicielki owocowych słodkości i zjadliwych zapachów mogą brać w ciemno
- Olive & Thyme - też bardzo przyjemny zapach, czułam mocno oliwkę, ciepłą, taką od razu rozsmarowaną na ciele po kąpieli (na pewno wezmę jak trochę wosków zdenkuję)
- Sea Salt and Sage - tutaj niestety się nie wypowiem, bo w sklepie jakiś ten zapach był zwietrzały i nawet się nie zagłębiałam, a bardzo mnie ciekawił

A, i ostatnio reklamowany Armani Code Profumo jest booooski
Ja ostatnio sprzedałam 40 woskow, zapasy mnie przerosły
201606201234 jest offline  
Stary 2016-03-26, 17:44   #2004
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
niektórzy (pacz Miśka) w święta pracują

niechęć mam do pracy dziś rodzinka z koszyczkiem pojechała a ja na wizażu
Buu
Ale w takim razie to musi byc jakas praca o wysokim stopniu odpowiedzialnosci 😉
Ja to handlara jestem... 😂

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:

Bialy Beauty Blender to chyba do kremow? Moim zdaniem niepraktyczne... Duzo produktu sie marnuje. Sama chcialam Beauty Blendera, ale podoba mi sie najbardziej bezowy, a w Sephorze go nie ma. Moze jeszcze beda? 😉

A co do Too Faced.
Poczatkowo bylam zadowolona z cieni z paletki Bon Bons, opakowanie kiepskie - to mowilam od razu, ale teraz to nawet te cienie juz mnie nie zachwycaja. Maselkowate, ale jakies takie transparentne i na powiece nie ma efektu wow, ot ladne cienie.

Takze radze zeby sobie przemyslec

Stary 2016-03-26, 17:48   #2005
Miskaa78
Kazar Lady

Poison dla starych z nową karta tez. Kiedyś też tak było

Glam rozbijam się karetka

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-26, 17:50   #2006
Rotkohl
Zakorzenienie

Wesołych świąt dziewczęta

Cytat:

paletke

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Buu
Ale w takim razie to musi byc jakas praca o wysokim stopniu odpowiedzialnosci 😉
Ja to handlara jestem... 😂

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Bialy Beauty Blender to chyba do kremow? Moim zdaniem niepraktyczne... Duzo produktu sie marnuje. Sama chcialam Beauty Blendera, ale podoba mi sie najbardziej bezowy, a w Sephorze go nie ma. Moze jeszcze beda? 😉

A co do Too Faced.
Poczatkowo bylam zadowolona z cieni z paletki Bon Bons, opakowanie kiepskie - to mowilam od razu, ale teraz to nawet te cienie juz mnie nie zachwycaja. Maselkowate, ale jakies takie transparentne i na powiece nie ma efektu wow, ot ladne cienie.

Takze radze zeby sobie przemyslec

Mnie skutecznie te opakowania zniechęcają do Too Faced, zresztą chwilowo mam mocny przesyt cieniowy

Ja bb kiedyś miałam i w sumie wolałam gąbke RT, ale teraz jakoś mnie naszlo na bb spowrotem, bo jednak on się wyciska do sucha -RT minimalnie wilgotna zostaje i zaczyna mi to przeszkadzać, tylko jakos krąże wokół niego i zdecydować się nie mogę - ja chcę czarny.
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-26, 18:07   #2007
Miskaa78
Kazar Lady

Aaaasaaas
mam torebkę do niebieskich butów!
Chyba potrzebuję kupić buty

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-03-26, 18:21   #2008
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Aaaasaaas
mam torebkę do niebieskich butów!
Chyba potrzebuję kupić buty
Ale mnie znużyło, musiałam się przespać. Miało być pół godzinki dla słoninki, a były dwie godzinki

Miska fajno, że sie nie świecisz. Ja w sumie tego balsama to zawsze w upały więc pewnie przez to się świeciłam. Ciekawa jestem co powiesz na cc

aniyam jest offline  
Stary 2016-03-26, 18:22   #2009
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

paletke

Mnie skutecznie te opakowania zniechęcają do Too Faced, zresztą chwilowo mam mocny przesyt cieniowy

Ja bb kiedyś miałam i w sumie wolałam gąbke RT, ale teraz jakoś mnie naszlo na bb spowrotem, bo jednak on się wyciska do sucha -RT minimalnie wilgotna zostaje i zaczyna mi to przeszkadzać, tylko jakos krąże wokół niego i zdecydować się nie mogę - ja chcę czarny.
Dla mnie najlepsze opakowania ma MAC. Wg mnie nie ma bardziej profesjonalnych opakowan, klasyczne i nie niszcza mi sie + sa latwe w utrzymaniu czystosci.

Pamietam, ze przed Wigilia zamawialam na szybko pomadki MAC, bo byla promo w Douglasie, a na Wielkanoc nic a nic...

Stary 2016-03-26, 18:23   #2010
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

paletke

Ja mam czarnego, ale i tak ciężko go doprać

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości