tonik przeciwko wągrom ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-11, 14:02   #31
martarr
Raczkowanie

Dot.: dobry tonik przeciwko wagrom i ile kosztuje zabieg oczyszczania twarzy :-)???

a moze pamietacie z jakiej firmy jest taka pianka do mycia twarzy o zapachu wisni i jeszcze czegos chyba waty cukrowej... nie jestem pewna taka w czerwonym opakowaniu
martarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 14:21   #32
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Dot.: dobry tonik przeciwko wagrom i ile kosztuje zabieg oczyszczania twarzy :-)???

martarr chyba chodzi Ci o erisa co do ceny zabiegu kosztuje 60 zł. Ja płaciłam 30 bo nie miałam jakiejś maseczki...
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 14:26   #33
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izapp1
Tonik to Pichtowy podobno jest dobry..wyczytałam to na forum... A u mnie nie ma....
Pyt. 2 ..Niee znam odpowiedzi..
Tonik pichtowy - Osobiście nie polecam. Nie jest najgorszy ale na pewno nie działa przeciwko wągrom.
Co do innego specyfiku, to jeszcze nie trafiłam na super skuteczny ale jestem w trakcie poszukiwań. Na razie podoba mi się żel + tonik z Nivea Visage Young.
Zabieg oczyszczania twarzy kosztuje różnie - w zależności od kosmetyczki i kosmetyków których używa. U mnie ceny zaczynają się od 55zł za oczyszczanie + 33zł za kwasy.
Stary 2006-02-11, 15:32   #34
Eire
Raczkowanie

ja tez polecan nivea visage young (cala serie) oraz garnier.
Jesli chodzi o cene oczyszczania twarzy to ja place 40 zl. Ale cena uzalezniona jest od gabinetu...niektore biora 30 a niektore nawet 60zl

pozdrawiam
Eire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 15:38   #35
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez ViViean
przeciwko wągrom najlepszy będzie peeling clean&clear taki w granatowej tubce i w granatowej buteleczce do tego kup sobie piankę do mycia twarzy z tej samej serii. Mi pomogło. Moze nie widać od razu jakichś spektakularnych efektów, ale jak przestaniesz z tego korzystać to zauważysz, ze pomagało. Tak było w moim przypadku i kupiłam następne i następne... Na zabiegu oczyszczania twarzy nie byłam i z ciekawosci również podłączę sie pod pytanie, ile kosztuje.
A więc up up up!!!
podpisuje sie pod propozycja ViViean Działa!
Szkoda jedynie że te grudki są takie duzzze... strasznie rysuja twarz.
Cena to ok 17zł u mnie w drogerii Używam go razem z mleczkiem johnsons ph5,5, ktore lagdzi podraznienia po tych grudach.
Kolejnym minusem dla mnie jest to ze ciezko go sie zmywa woda z twarzy - pozostawia tłustą warstwe czego bardzo nie lubie..ale inne dziewczyny lubia tego rodzaju "nawilzenie" wiec komu jak komu..
Polecam
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 15:51   #36
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Na wągry dobry jest tonik Clean&Clear, poszukaj go na KWC. Co do ceny zabiegu oczyszczania to wiele zależy od miejscowości i tego co się wlicza w zabieg, np. ilość masek. Ja, np. płacę 100zł Najlepiej przejdź się po salonach kosmetycznych w swojej okolicy i popytaj.
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 17:18   #37
mettare
Przyczajenie

Ja byłam w poniedziałek na oczyszczaniu,zapłaciłam 70 zł, ale dziś byłam umówiona na "doczyszczanie" które było juz bezpłatne. Teraz czekam na efekty..
mettare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 18:35   #38
Editaphx
Zadomowienie

jeszcze nigdy nie bylam na oczyszczaniu twarzy bo boje sie pogorszenia stanu mojej skory, o ile cos jej moze jeszcze zaszkodzic, ale w moim miescie niestety drogi jest ten zabieg, chyba ze wchodza w te ceny jeszcze jakies dodatkowe bonusy, musze sie zorientowac, ot taki off-topic z mojej strony
Editaphx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 19:13   #39
mettare
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Editaphx
jeszcze nigdy nie bylam na oczyszczaniu twarzy bo boje sie pogorszenia stanu mojej skory, o ile cos jej moze jeszcze zaszkodzic,
nie sądze aby Ci to zaszkodzilo,wręcz przeciwnie po takim głębokim oczyszczeniu ma sie zupelnie inna skore... no i bez tych wypryskow okropnych brrr
mettare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:05   #40
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

No nie wiem czy to takie fajne...ja po tym miałam takie przebarwienie, że aż strach Może na złą kosmetyczkę trafiłam, trudno.
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:23   #41
anna86
Raczkowanie

Wink Dot.: dobry tonik przeciwko wagrom i ile kosztuje zabieg oczyszczania twarzy :-)???

Co do oczyszczania cery byłam 2x kosztowała mnie ta przyjemność 60 zł z tym że efekt za pierwszym razem był o niebo lepszy. Widocznie kosmetyczce się bardziej chciało. Najważniejsze że nie miałam problemów z zaczerwieniami. Dokładnie nie pamiętam co było wliczone w cenę zabiegu ale napewno podstawą jest odpowiednie dobranie peelingu i maseczek do typu cery+ parówka, nagrzewanie lampą, oczyszczanie sterylnymi narzędziami, leciutkie zwężenie porów prądem No i warto wybrać sprawdzoną kosmetyczkę.

Co do toników to nie wiem czy są jakieś które usunęłyby te zmorę. Ja łączę kilka sposobów naraz codziennie żel i tonik(Garnier), 2x w tygodniu peeling enzymatyczny + maseczka z zielonej glinki(proszek taki z apteki naprawde fajna) i od niedawna jeszcze krem garnier czysta skóra A(testuję go narazie). Jest nieco lepiej niż kiedyś. Życzę powodzenia w tej walce
anna86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 12:58   #42
efajna
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: dobry tonik przeciwko wagrom i ile kosztuje zabieg oczyszczania twarzy :-)???

tonik na wągry clean&clear kup sobie jesli chcesz żeby wypaliło Ci twarz. Jest masakryczny, zostaje po nim zaczerwieniona i łuszcząca się twarz. Do tego śmierdzi spirytusem. Nie wiem jak można tego używać.

Jeśli codzi o oczyszczanie twarzy to popieram, ale tylko komputerowe. Po "tradycyjnym" zabiegu skóra jest przez 1-2 dni po zabiegu zaczerwieniona i podpuchnięta. Mnie osobiście to nic nie pomogło, wręcz przeciwnie po zabiegu moja twarz pokryla się jeszcze większymi zanieczyszczeniami ... Ale może to wina salonu kosmetycznego :/
efajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:03   #43
nuitarii
Raczkowanie

Mi clean&clear nie pomógł. Jakie wągry były przed myciem, takie zostały po myciu. Nawet jeśli codziennie szorowałam tym twarz to nie było żadnych zmian :/
Nie znam żadnego dobrego toniku, który oszyścił by wągry. Na ten problem stosuje maseczki (Garniere ogórkowa).

W Krakowie zabieg oczyszczania twarzy kosztuje 40-60zł. Zależy, czy na koniec chcesz jeszcze specjalną maseczkę
nuitarii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:14   #44
sylwoonia1
Raczkowanie

ja płaciłam za taki zabieg 55 zł.
sylwoonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:22   #45
balbinka27
Raczkowanie

GG do balbinka27

ja płacilam za taki zabieg 70 zł ale w tym byl także piling, maseczki 2 bo przed i po masaż relaksujący
balbinka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:34   #46
lkama
Przyczajenie

Podobo dobry jest tonik AVON przeciw wągrom, zaskórniki są mniejsze i łatwiej jest je usunąć.
lkama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:40   #47
lkama
Przyczajenie

Podobo dobry jest tonik AVON przeciw wągrom, zaskórniki są mniejsze i łatwiej jest je usunąć.
lkama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 16:00   #48
anka2305
Przyczajenie

wedlug mnie tonik i peeling przeciw wagrom clean&clear jest do kitu... nie dosc ze nie pomagaja (przynajmiej w moim przypadku) to na dodatek po toniku skora jest strasznie naciagnieta ostatnio odkrylam masc ichtiolowa-moze nie jest cudotworcza,ale bardzo ulatwia oczyszczanie twarzy!! polecam!
Stary 2006-02-16, 19:39   #49
Angel@
Zakorzenienie

Mi w pozbywaniu się wągrów bardzo pomaga Afrodyta Adonis (taki tani płyn z apteki). Niestety wysusza skórę i nie można tego stosować codziennie, ale raz na jakiś czas jest ok.

Co do oczyszczania u kosmetyczki to często korzystam. Płacę od 45 do 100zł i na własnej skórze przekonałam się że te droższe zabiegi lepiej się opłacają. Są wykonywane na lepszych kosmetykach i wogóle jest różnica. Np. ten zabieg za 45 zeta trwa około godzinki i mam po nim podrażnioną twarz przez następne 2-3 dni a do tego niedokładnie oczyszczoną. Natomiast zabieg za stówkę jest super. Trwa 2,5 godzinki i jak wychodzę z salonu moja twarz wygląda idealnie. I efekt dłużej się utrzymuje.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 14:02   #50
efajna
Przyczajenie

tak w ogóle to jak wygląda taki zabieg oczyszczania twarzy? Jak często się go wykonuje ? Jeśli mam trądzik ( może nie jakiś gigantyczny, ale trochę krostek na skroniach ) to czy taki zabieg coś by mi pomógł zmniejszając pryszcze ? Słyszałam, że sa zabiegi bezbolesne ultradźwiękami.
efajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 14:24   #51
Debora86
Raczkowanie

ja byłam w roznych gabinetach i płaciłam od 90 do 200zł.nie rozumiem kosmetyczek które biora po 50 ,60 zł!Przeciez to sie nie opłaca...Same preparaty (jesli sa dobrych firm) wyniosą wiecej.no chyba ze uzywane były te tansze kosmetyki...50 zl to bierze sie za manicure (taki gdzie jest np jeszcze parafina + wzorki).trzeba sie cenic.jesli chodzi o te drogeryjne toniki to nie pomogą.to chyba logiczne ze tonik nie usunie zaskórników skoro nawet mechanicznie jest je czasem trudno usunąc.Moga jedynie zapobiegać ale te raczej apteczne,niz z hpiermarketu.Pozdrawiam
Debora86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 14:28   #52
black-rose
Raczkowanie

GG do black-rose

Gdzieś czytałam ze taki zabieg kosztuje około 25-30 złotych.
Stary 2006-02-18, 15:17   #53
anka2305
Przyczajenie

u mnie kosztuje 55zl
Stary 2006-02-18, 15:25   #54
agatka-a
Zakorzenienie

no ale czy to nie jest tak, ze jak sie zacznie to trzeba już ciagle chodzic?
co ile chodzicie, ile twarz po takim oczyszczaniu wygląda w miarę dobrze?
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 15:41   #55
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agatka-a
no ale czy to nie jest tak, ze jak sie zacznie to trzeba już ciagle chodzic?
co ile chodzicie, ile twarz po takim oczyszczaniu wygląda w miarę dobrze?
To wcale nie jest tak, że jak pójdziesz raz to musisz chodzić już stale. Chociaż efekt może Ci się spodobać i możesz się "zarazić".
Efekt zależy od jakości zabiegu i od tego jak później będzisz dbała o swoją twarz (maseczki oczyszczające itp.) Ja chodzę co 3-4 miesiące i mi to w zupełności wystarcza, chociaż na początku chodziłam częściej.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 16:47   #56
Aga21Aga
Raczkowanie

Ja polecam tonik i piankę Avon`u - linia Pure Pore-Fection. W promocji kosztują 12.90 (szt.)
Aga21Aga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:46   #57
Zeynep
Przyczajenie

Dot.: tonik przeciwko wągrom ???

do dziewczyn ktore uzywaja clean&clear
Przepraszam bardzo ale czy ktorac z was zapoznala sie moze z publikacjami doktoraRozanskiego jesli nie to poszukajcie w internecie znajdziecie tam miedzy innym strony poswiecone szkodkiwym skladnikom zawartym w kosmetykach czy obiektywna ocene produktow kosmetycznych.Miedzy innymi opisywana jest tam seria przeciw wagrom ktora nie tyle ze nie pomaga ale szkodzi.Powoduje zapalenie mieszkow wlosowych ropne wypryski i inne podskorne gole bole.Te kosmetyki zawieraja mnustwo szkodliwych dla skory skladnikowktore sa miedzy innym rakotworcze.A dodatkowo caly ten alkochol skarzony to tak jakbyscie przemywaly twarz spirytusem salicylowym.Naprawde zapraszam do lektury
Zeynep jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 23:34   #58
Czarna14
Wtajemniczenie

No to ja mam może trochę głupie pytanie ale co tam Czy istnieje jakiś sposób na pozbycie się wągrów bez wyciskania ich?Bo na mnie to już nic nie działa Zaskórniki jak były tak są i tylko wyciskanie mi pomaga (ale też za pewien czas oczywiście wracają )
Stary 2006-02-19, 10:34   #59
izmonek
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to izmonek

a skad wziac ta publikacje doktora?
Stary 2006-02-19, 10:48   #60
jami
Rozeznanie

ja tez uzywam serii clean&clear od jakiegos czasu i musze powiedziec, ze zauwazylam poprawe...-mniej krostek i wagrow
jami jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości