henna w szamponie,a pianka koloryzująca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-17, 20:28   #1
falownica
Przyczajenie

Question

henna w szamponie,a pianka koloryzująca

Mam pytanie.
Otóż od około 2 miesięcy (co dwa,trzy dni) myje włosy szamponem Timotei Henna do brązowych włosów.
Chciałabym za kilka dni zmienić kolor za pomocą pianki koloryzującej,ale gdzieś czytałam,że nie można tego robić,bo włosy mogą mieć jakiś inny kolor,czy coś takiego,jeśli wcześniej używało się henny (ja używałam szamponu z henną).Czy to prawda?Jeśli tak,to jak zmienia się ich kolor?
Miałam włosy lekko ciemny blond,a od kiedy zaczęłam używać szamponu Timotei Henna do brązowych włosów to pociemniały mi tylko troche.
Czy w takim razie moge użyć pianki koloryzującej i nic się nie stanie?
Ile trzyma się ten kolor (chciałabym użyć pianki koloryzującej o brązowym odcieniu) i czy jeśli użyje się ją tylko na połowe włosów (nie na grzywke),to będzie się odróżniać od reszty.
Aha,gdzie i za ile można ją kupić?Jakiej firmy jest najlepsza?
Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuje.
falownica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 21:23   #2
falownica
Przyczajenie

Dot.: henna w szamponie,a pianka koloryzująca

Aha,mam jeszcze jedno pytanie.
Chodzi mi o henne.
Czy henna przyciemnia włosy na kolor brązowy?Jeśli nie,to może basma lub chna?
Mam włosy ciemny blond,chciałabym mieć brązowe.Farba nie wchodzi w gre,kiedyś spróbowałam szamponu koloryzującego,ale włosy wyszły mi rude.
:/
Co zrobić żeby mieć włosy brązowe naturalnymi sposobami?Ile trzeba czekać na efekt,ile kosztują i gdzie można je kupić (naturalne przyciemniacze)?Dodam,że obecnie używam szamponu Timotei Henna do brązowych włosów,dzisiaj kupiłam odżywkę,którą wypróbuje za kilka dni..
Proszę o pomoc.
P.S. Wiem,że jest dużo wątków o hennie,ale nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem.
falownica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości